Kerbl Markierungsspray Forst Neon neonrot 500ml Sprühfarbe 291402
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
335,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,20 zł-277,79zł
116,40 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Spraye do znakowania zwierząt hodowlanych i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pojemnik na karmę 2,5L, przezroczysty, pojemnik do przechowywania karmy dla zwierząt z miarką49,08 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zandor

Więcej informacji o reklamie
Karmnik dla ptaków Karmnik dla ptaków Karmnik dla ptaków z przyssawką do mocowania na szybie zielony22,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Kerbl Viehzeichenspray Markierungsspray 200ml blau TopMarker 20123
271,00 zł/1l
54,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Kerbl TopMarker Markierungsstift Viehzeichenstift grün 20622
1 036,83 zł/1l
62,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Kreda Raidex żółta
333,12 zł/1kg
61,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Kerbl Viehzeichenspray Markierungsspray 500 ml, rot, Top Marker 20156
335,90 zł/1l
167,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Spray do znakowania bydła 400ml/zielony Recipe.Raidex
150,52 zł/1l
60,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Spray do znakowania, 500 ml, pomarańczowy odblaskowy - TP00006
76,92 zł/1l
38,46 zł
Sprzedawca: AutoTuning

Lila Raidl-Marker
32,06 zł/1kg
138,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Raidex Spray dla bydła/świń (500 ML) - Czerwony
421,52 zł/1l
210,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Butelka 300 ml + zakrętka
172,37 zł/1l
51,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Znak dla zwierząt gospodarskich. RAIDL zielony
2 776,80 zł/1l
138,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Znaczniki dla bydła RAIDL, niebieskie
728,00 zł/1l
36,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Oregon spray do znakowania 500 ml niebieski
354,42 zł/1l
177,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Uchwyt na wegiel ETZ 8046.2-222:1
44,74 zł
Sprzedawca: AKF-Shop

Znak dla zwierząt gospodarskich. RAIDL zielony
728,00 zł/1l
36,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Toma TO-440 Marker olejowy szary – trwałe oznaczenia
8,36 zł
Sprzedawca: KRAINA_MISIA_KRZYSIA_MAG

Czapki i kołnierze Coqui S - M
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

Obrotowe pisaki dla zwierząt gospodarskich, długie i skuteczne, zielone
45,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Kolo walu z tuleja, 23z - dla MZ ETZ125, ETZ150
84,98 zł
Sprzedawca: AKF-Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kerbl Spray do znakowania Forst Neon Ten bezzapachowy neonowy spray do znakowania na bazie alkoholu biologicznego, charakteryzujący się bardzo wysoką jasnością, doskonale nadaje się do drewna, metalu, betonu, asfaltu i kamienia. Spoiwo jest w pełni biodegradowalne i w 100% pochodzi z surowców odnawialnych. Spray do znakowania w intensywnych i jasnych neonowych kolorach, bezzapachowy: spoiwo w 100% wyprodukowane z surowców odnawialnych długa trwałość do 24 miesięcy (w zależności od warunków atmosferycznych i lokalizacji) jakość sprawdzona przez KWF dobra przyczepność nawet na wilgotnych i zamarzniętych podłożach nadaje się do drewna, ale także do metalu, betonu, asfaltu i kamienia Dane techniczne Kolor: neonowa czerwień Zawartość: 500 ml Numer artykułu: 291402 Zakres dostawy 1x spray do znakowania leśnego
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 500 ml
- EAN
- 4018653310069
- Numer producenta
- 5745948
- Producent
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 500 ml
- EAN
- 4018653310069
- Numer producenta
- 5745948
- Producent
Pasuje również do tego

Rozświetlacz czarny Raidl
1 446,80 zł/1l
72,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Zielony znacznik Raidl
808,89 zł/1l
36,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.