4,8



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
DE InstaGreen – barwnik do żywopłotów i trawników, kolor: intensywna zieleń, pojemność: 500 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
317,05 zł
634,10 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Ziemia do kwiatów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr.Soil Volcanic Lava w workach o pojemności 1 litra25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Więcej informacji o reklamie
Dr.Soil naturalne podłoże dla storczyków cymbidium i pseudobulwiastych w worku o pojemności 1 litra25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Więcej informacji o reklamie
Podłoże Dr.Soil Natural w workach o pojemności 1 litra25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Więcej informacji o reklamie
Kompost Dr.Soil do wzbogacania gleb ubogich w składniki odżywcze w worku o pojemności 1 litra21,41 zł/1l
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil

Torf PRIMAFLORA 10 l
1,30 zł/1l
14,76 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,03 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Torf ogrodniczy kwaśny 50l - Biovita
0,86 zł/1l
43,24 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Torf odkwaszony ogrodniczy do roślin 80 l
1,47 zł/1kg
44,16 zł
Sprzedawca: DomoDomo

PRIMAFLORA Podłoże do pelargonii 10 l
1,33 zł/1l
13,32 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Bio15 Ziemia UniwersalnaEkologiczna Do Kwiatów Roślin 10L Z Nawozem
1,08 zł/1l
10,84 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Forestina s.r.o. Forestina Profík - Podłoże supresyjne do siewu, 15 l
4,05 zł/1kg
40,53 zł
Sprzedawca: VISO

Podłoże Do Roślin Specjalistyczne do cytrusów - CITRUSPON 12 L
9,16 zł/1l
109,88 zł
Sprzedawca: ZADORA

Plagron Batmix 25 litrów
9,10 zł/1kg
91,00 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Kwaśny torf ogrodowy do borówek 20 litrów
0,92 zł/1l
19,79 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,30 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Podłoże do lawendy i roślin śródziemnomorskich 20l AGRO
31,42 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Podłoże glebowe dla storczyków i Orchidaceae 5 litrów
4,78 zł/1l
23,90 zł
Sprzedawca: Vayox

PRIMAFLORA Podłoże ogrodnicze 10 l
8,05 zł/1l
80,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Podłoże glebowe dla roślin cytrusowych w workach o pojemności 1 litra
25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Ferrarium 5 litrów hydrogranulatu
7,54 zł/1l
37,68 zł
Sprzedawca: Ferrarium

Wzbogacona ziemia ogrodnicza – 40 l
6,47 zł/1l
258,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dzięki farbie do żywopłotów i trawników InstaGreen Premium w mgnieniu oka stworzysz bujny, zielony ogród. Nasz gotowy do użycia preparat jest łatwy w aplikacji i zapewnia natychmiastowe rezultaty, przekształcając brązowe lub żółte obszary w lśniącą, zdrową zieleń. Niezależnie od tego, czy Twój trawnik cierpi z powodu suszy, wysokich temperatur, czy po prostu naturalnej utraty koloru: nasz preparat do trawników i żywopłotów jest rozwiązaniem, którego potrzebujesz. W przeciwieństwie do produktów w postaci koncentratów, które trzeba wymieszać przed użyciem, nasz barwnik do trawników i żywopłotów jest gotowy do użycia. Można go łatwo nakładać za pomocą zwykłej butelki z rozpylaczem lub opryskiwacza ogrodowego, a ponadto szybko schnie, dzięki czemu niemal natychmiast można cieszyć się świeżym, zielonym kolorem. Barwnik do trawników i żywopłotów InstaGreen Premium jest nie tylko łatwy w użyciu, ale także trwały. Nasza wysokiej jakości farba utrzymuje się do trzech miesięcy, w zależności od tempa wzrostu trawnika i warunków pogodowych, dzięki czemu możesz cieszyć się atrakcyjnym trawnikiem nawet podczas suchych miesięcy letnich. Na żywopłotach farba do trawników i żywopłotów InstaGreen utrzymuje się do około 12 miesięcy ze względu na wolniejsze tempo wzrostu roślin żywopłotowych. Bezpieczeństwo Twojej rodziny i środowiska jest dla nas ważne. Nasza farba do trawników i żywopłotów ulega biodegradacji i nadaje się do kompostowania, co czyni ją wyborem przyjaznym dla środowiska. Jest bezpieczna dla dzieci, zwierząt domowych i środowiska, dzięki czemu możesz cieszyć się swoim ogrodem bez obaw. Nasza farba do trawników i żywopłotów jest również ekonomicznym rozwiązaniem, szczególnie w czasach ograniczeń w zużyciu wody. Dzięki farbie do trawników i żywopłotów InstaGreen Premium łatwo jest utrzymać atrakcyjny, zdrowy ogród. Wypróbuj ją już dziś i przekonaj się o zaletach zielonego, bujnego ogrodu, który można pielęgnować bez dużego wysiłku i wysokich kosztów.
- Zawartość
- 0.5 l
- EAN
- 4262385079972
- Numer producenta
- DE_500_SG
- Producent
- InstaGreen
- Zawartość
- 0.5 l
- EAN
- 4262385079972
- Numer producenta
- DE_500_SG
- Producent
- InstaGreen
Pasuje również do tego

Półka narożna 21093, półka do przechowywania, wykonana z ocynkowanego metalu, z 5 półkami, 180 x 70 x 40 cm
199,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
732,86 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

elektryczna piła szablasta pracuje z prędkością 4800 obr./min, jest dostarczana z 2 aku i 4 brzeszczotami oraz walizką transportową. Nadaje się do cię
295,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore

Kosiarka akumulatorowa PARKSIDE® 40 V "PRMA 40-Li B3", bez akumulatora i ładowarki
1 217,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

zestaw 2 zasłon zewnętrznych Zasłona zaciemniająca, nieprzezroczysta, ogrodowa Patio Balkon Wodoodporna ochrona przed słońcem i prywatność Zasłona zewnętrzna (132 * 213 cm, ciemnoszara)
78,71 zł/1m
167,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

FUXTEC nawóz wiosenno-letni do trawnika FX-RDFS10 | wysoki azot | 10 kg na 500 m² | dlugie dzialanie | Germany
16,77 zł/1kg
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FUXTEC

Wydajne akumulatorowe nożyce do żywopłotu 21 V (8000 mAh, 600 W bezszczotkowe) - długość cięcia 52 cm dla gałęzi do 15 mm
349,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LUMIDRA

Zestaw PS5 VR2 Horizon Call of the Mountain
10 787,51 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

Domek narzędziowy Outsunny 2,12 m² 183x134x210 cm z dachem dwuspadowym, zamykanymi drzwiami i oknem, podstawą odporną na warunki atmosferyczne, szopą ogrodową, szafką na podwórko, na zewnątrz, w kolorze szarym
1 744,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

TEFAL Optigrill Optigrill Black GC7058
687,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Jiubiaz Obrzeża trawnikowe Obrzeża metalowe Obrzeża do koszenia Obrzeża ocynkowane Obrzeża do ścieżek Obrzeża do łóżek Palisada 100x15cm 5m
19,70 zł/1m
98,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Leżak plażowy LED XXL z pokrowcem rozkładany leżak ogrodowy Baltic Sea + 4 poduszki, składane stoliki, przegródki na gazety - szaro-biały - prążki
1 590,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Mountfield Ibiza owalny – 3,20 x 6,00 x 1,50 m – szary, grubość ścianek 0,75 mm, z skimmerem i otworami na strumień wodny, szyny dolne, BEZ szyn górnych P1/P3
5 343,56 zł
Sprzedawca: Minitoys

Chińska palma konopna 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrozoodporna
241,66 zł
-68,64 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
173,02 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Fiqops hamak Odporny na warunki atmosferyczne hamak na drążku hamak na zewnątrz drewno ze stelażem XXL hamak ogrodowy stelaż 2 osoby 410cm leżak ogrodowy leżak
1 106,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Komoda Selsey Bemmi 3-drzwiowa, beżowa z czarnymi nogami, 150 cm
2 084,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Oliwka europejska - 2 szt - Olea europaea - Wysokość 90-100cm - ⌀21cm
306,00 zł
Sprzedawca: Bloomique

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Grill gazowy Louisiana Grills 22009, BBQ, kompaktowy wózek do grillowania, z 3 palnikami i pokrywą
995,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Solidny Grill Gazowy El Fuego Deluxe 7 Palników Podwója Pokrywa+Reduktor
2 199,00 zł
-100,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 099,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SwiatGrili

Uchwyt na rolkę papieru toaletowego z uchwytem na chusteczki nawilżane, uchwyt na rolkę papieru toaletowego z półką, uchwyt na rolkę papieru toaletowego bez otworu, czarny
125,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

2x Nowoczesna lampa ścienna LED Czarna Wewnętrzna lampa ścienna z pilotem Oświetlenie ścienne do salonu Sypialnia Przedpokój, Kolor światła: RGB
111,91 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

INTEX Basen stelażowy - Zestaw rodzinny 450 x 220 x 84 cm, kolor: niebieski; 128273NP
862,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Poduszka, klin pod nogi miedzy kolana Medi Sleep
67,00 zł
Sprzedawca: MediSleep

Pudełko do przechowywania Really Useful Box 24,5 l, przezroczyste
124,96 zł
Sprzedawca: somnia24

APS-Germany 40207, Plastik, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 400 ml, Monochromatyczny, 190 mm, 125 mm
71,09 zł
Sprzedawca: NeuertsShop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zielone kontra brązowe!
W moim żywopłocie z cyprysów kulistych mam brązowe, obumarłe rośliny. Zanim dowiem się, czy uszkodzenie (prawdopodobnie spowodowane przez grzyba) rozprzestrzenia się dalej, brązowe rośliny w żywopłocie staną się zielone! Wygląda to dobrze, dopóki nie zdecyduję się na ich usunięcie!
Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przed i po
Jestem bardzo zadowolona z efektu. Wygląda bardzo naturalnie, nie widać żadnej różnicy. Czasem się okaże, jak długo to wytrzyma. Butelka o pojemności 500 ml wystarczyła na usunięcie plam (patrz zdjęcia „przed” i „po”). Odejmuję jedną gwiazdkę, bo ogólnie uważam, że produkt jest zbyt drogi. Świetna i szybka dostawa!
Oceniono dnia 23 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Naturalna i pozbawiona torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 6 x 500 g - 30 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
98,55 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
0,03 zł/1l

COMPO SANA Podłoże do kaktusów 5 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

KOTARBAU® Naturalna i wolna od torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 2 x 500 g - 10 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
73,47 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
7,35 zł/1l

Blok ziemi kokosowej sprasowana ziemia doniczkowa z włókien kokosowych 5 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(44)Liczba wystawionych ocen: 44
67,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt
13,60 zł/1kg

Olej lniany 100% naturalny impregnat do drewna 2l ORYGINALNY + gratis
64,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
0,00 zł/1l

Ziemia podłoże do storczyków z korą naturalna 4L storczyk orchidea
33,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
8,25 zł/1l

Kulki nawadniające - 8 szt. Gardłowa 21043



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
70,48 zł
Sprzedawca: QIKtech
251,71 zł/1l

Ziemia do kwiatów i sadzonek 6L podłoże doniczkowe balkon ogród
25,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
4,17 zł/1l

Gleba hydrożelowa do kwiatów Kulki żelowe 25 000 szt
37,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
189,95 zł/1kg

Seramis specjalny granulat podłoża dla kaktusów i sukulentów 2500ml
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8,72 zł/1l

COMPO SANA Podłoże dla roślin zielonych i palm 20 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla kaktusów i sukulentów w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

COMPO SANA Podłoże do bonsai 5 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla mięsożerców w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil
21,41 zł/1l

Dr.Soil Volcanic Lava w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Podłoże glebowe dla storczyków i Orchidaceae 5 litrów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
23,90 zł
Sprzedawca: Vayox
4,78 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże do bonsai i innych roślin doniczkowych w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(58)Liczba wystawionych ocen: 58
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l