Melvit Otręby gryczane prażone 200g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

6,08 zł

30,40 zł / 1kg

+ 13,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – wt. 6 października
Łap promocję, póki trwa!
Musli i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Granola czekoladowa320g (musli z prażoną czekoladą)
Granola czekoladowa320g (musli z prażoną czekoladą)
19,03 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
Zdjęcie produktu dla Musli orzech-daktyl 1kg Brat.pl
Musli orzech-daktyl 1kg Brat.pl
22,62 zł/1kg
23,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Granola z czekoladą 1kg
Granola z czekoladą 1kg
19,70 zł/1kg
20,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Kasza Gryczana Prażona Melvit 900 g
Kasza Gryczana Prażona Melvit 900 g
15,93 zł/1kg
14,50 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sante Otręby Pszenne 150 G
Sante Otręby Pszenne 150 G
19,80 zł/1kg
2,97 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Melvit Kasza Jaglana 400 G
Melvit Kasza Jaglana 400 G
19,55 zł/1kg
7,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla KUPIEC kaszka kuskus 300G
KUPIEC kaszka kuskus 300G
22,97 zł/1kg
7,81 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Owsianka (otręby owsiane) 500g | SPIELBERGER MÜHLE
Owsianka (otręby owsiane) 500g | SPIELBERGER MÜHLE
13,00 zł/1kg
6,50 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Otręby orkiszowe z kiełkami 200g
Otręby orkiszowe z kiełkami 200g
21,95 zł/1kg
4,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla MorgenStund'® - Kasza jaglana i gryczana 500g
MorgenStund'® - Kasza jaglana i gryczana 500g
83,92 zł/1kg
41,96 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kasza gryczana razowa - bezglutenowa 250g
Kasza gryczana razowa - bezglutenowa 250g
64,44 zł/1kg
16,11 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Melvit Kasza Kuskus 350 G
Melvit Kasza Kuskus 350 G
25,31 zł/1kg
8,86 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Otręby pszenne 250g
Otręby pszenne 250g
24,40 zł/1kg
6,10 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla OneDayMore Musli Proteinowe 400g
OneDayMore Musli Proteinowe 400g
55,55 zł/1kg
26,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Otręby owsiane 300g
Otręby owsiane 300g
43,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pełnoziarnista komosa ryżowa - bezglutenowa 125 g
Pełnoziarnista komosa ryżowa - bezglutenowa 125 g
143,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,95 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Bauckhof płatki gryczane demeter 250g
Bauckhof płatki gryczane demeter 250g
59,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Melvit Premium Kasza Bulgur 400 G (4 X 100 G)
Melvit Premium Kasza Bulgur 400 G (4 X 100 G)
22,70 zł/1kg
9,08 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
MUSLI OWOCOWE BIO 300 g - NATURAVENA
MUSLI OWOCOWE300 g - NATURAVENA
45,90 zł/1kg
13,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Nie czekaj, zamów już dziś i zadbaj o swoje zdrowie! teraz otręby gryczane Melvit!



Opis szczegółowy Otręby gryczane prażone pochodzą z zewnętrznej, najbardziej wartościowej, części ziarna gryki. Są doskonałym źródłem błonnika pokarmowego, a także cennych minerałów takich jak cynk, miedź, czy mangan. Dietetycy szczególnie polecają spożywanie otrąb osobom na dietach odchudzających. Otręby gryczane Melvit to smaczny i zdrowy dodatek do koktajli, sosów, zup, panierek. Parametry produktu Typ Prażone Rodzaj Otręby Rodzaj zbóż Gryczane Smak Zawartość netto 200 g Składniki 100% otręby gryczane Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska Waga jednostkowa brutto 0,2 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Melvit S.A. Ulica i numer: Grójecka 194/91 Kod pocztowy i miasto: 02-390 Warszawa PL Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 98 op. zb. (DU) Alergeny Orzechy Tak Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Nie Zboża zawierajace gluten Tak Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Nie Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Nie Nasiona sezamu i produkty pochodne Tak Przechowywanie Pakowany/e w atmosferze ochronnej Nie Sposób przechowywania przechowywać w suchym i chłodnym miejscu Stosowanie - propozycje podania Są doskonałym dodatkiem do sałatek, koktajli, zup, a także wypieków. Instrukcje dotyczące przygotowania Produkt jest przeznaczony do bezpośredniego spożycia. Wartość odżywcza Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wartość energetyczna kcal 343 kcal Wartość energetyczna kJ 1451 kJ Wielkość porcji 100 g Zawartość białek 12 g Zawartość soli Kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g Zawartość tłuszczów (ogólnie) 3 g Cukry 4,4 g Zawartość węglowodanów 64 g Inne informacje o zawartości Zawiera substancje konserwujące Nie Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących Nie Zawiera taurynę Nie Zawiera wzmacniacze smaku Nie Osłonka niejadalna Nie Zawiera fosforany Nie Zawiera kofeinę Nie Zawiera lukrecję Nie Zawiera przeciwutleniacze Nie Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli Nie Zawiera barwniki Nie Zawiera chininę Nie Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 5906827013238 Marka: MELVIT Kategoria: ARTYKUŁY ZBOŻOWE SUCHE Podkategoria: P.ZBOŻ,OTRĘBY,OWSIANKI,BŁONNIK Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: Melvit S.A. Ulica i numer: Grójecka 194/91 Kod pocztowy i miasto: 02-390 Warszawa PL Waga jednostkowa brutto: 0.20 kg

Otręby gryczane są produktem odpowiednim do bezpośredniego spożycia. Można dodawać je do jogurtów, kefirów, mleka, musli, surówek, a także różnych wypieków. Otręby gryczane znakomicie sprawdzają się jako zamiennik do panierowania potraw. /* Globalny uklad danych nutrition dla kart produktow Swojskiej Piwniczki. */ (function () { 'use strict' var PANEL_ID = 'product-details-nutrition' var STYLE_ID = 'product-details-nutrition-style' var START_MARKER = 'SUBIEKT_NUTRITION_START' var END_MARKER = 'SUBIEKT_NUTRITION_END' function markerIndex(nodes, marker, afterIndex) { for (var i = Math.max(0, afterIndex || 0); i
Lista składników
składniki: 100% otręby gryczane
Informacja o wartościach odżywczych
WARTOŚĆ ENERGETYCZNA NA 100g: Wartość Energetyczna:1422 kJ/339 kcal TŁUSZCZE: Tłuszcze: 9,9 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,2 g WĘGLOWODANY: Węglowodany: 20 g, w tym cukry: 4,1 g BIAŁKO: Białko: 36g SÓL: Sól: poniżej 0,01g
Waga
200 g
Firma spożywcza
Prowend.com
Nazwa handlowa
OTRĘBY GRYCZANE 200g MELVIT
Producent
EAN
5906827013238

Lista składników
składniki: 100% otręby gryczane
Informacja o wartościach odżywczych
WARTOŚĆ ENERGETYCZNA NA 100g: Wartość Energetyczna:1422 kJ/339 kcal TŁUSZCZE: Tłuszcze: 9,9 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,2 g WĘGLOWODANY: Węglowodany: 20 g, w tym cukry: 4,1 g BIAŁKO: Białko: 36g SÓL: Sól: poniżej 0,01g
Waga
200 g
Firma spożywcza
Prowend.com
Nazwa handlowa
OTRĘBY GRYCZANE 200g MELVIT
Producent
EAN
5906827013238
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sante Otręby Pszenne 150 G
Sante Otręby Pszenne 150 G
19,80 zł/1kg
2,97 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Delverde Maccheronelli mały makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
Delverde Maccheronelli mały makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
17,46 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla PŁATKI KUKURYDZIANE W POLEWIE Z CZEKOLADY CIEMNEJ BEZGLUTENOWE250 g - TURTLE
PŁATKI KUKURYDZIANE W POLEWIE Z CZEKOLADY CIEMNEJ BEZGLUTENOWE250 g - TURTLE
116,16 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
38,25 zł
-24%
29,04 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Płatki ryżowe 500g
Płatki ryżowe 500g
32,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla HIBISKUS SUSZONY 500g Kwiat hibiskusa naturalny malwa herbata Kol-Pol
HIBISKUS SUSZONY 500g Kwiat hibiskusa naturalny malwa herbata Kol-Pol
41,38 zł/1kg
20,69 zł
Sprzedawca: KOL-POL
Zdjęcie produktu dla OTRĘBY PSZENNE 1kg Spożywcze naturalne do chleba świeże jakość Kol-Pol
OTRĘBY PSZENNE 1kg Spożywcze naturalne do chleba świeże jakość Kol-Pol
8,99 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: KOL-POL
Zdjęcie produktu dla Öz Natur | Johannisbrot 350g
Öz Natur | Johannisbrot 350g
121,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
46,87 zł
-9%
42,57 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Dilmah Herbata Czarna Her Ceylon Premium 100 g
Dilmah Herbata Czarna Her Ceylon Premium 100 g
119,83 zł/1kg
14,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Błonnik Aroniowy 500 g
Błonnik Aroniowy 500 g
31,98 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: SklepPromienie
Zdjęcie produktu dla RODAN | Szafka Pod Umywalkę - 140 Cm - Jasny Dąb - Cichy Domyk - Gładkie Fronty - Płyta Laminowana - 4 Szuflady - Bez Blatu
RODAN | Szafka Pod Umywalkę - 140 Cm - Jasny Dąb - Cichy Domyk - Gładkie Fronty - Płyta Laminowana - 4 Szuflady - Bez Blatu
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
1 182,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RodanFurniture

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
35,79 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
35,79 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GRANOLA KAKAO KETO200 g - DIET-FOOD
GRANOLA KAKAO KETO200 g - DIET-FOOD
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
56,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
281,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GRANOLA CZARNA PORZECZKA KETO200 g - DIET-FOOD
GRANOLA CZARNA PORZECZKA KETO200 g - DIET-FOOD
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
46,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
231,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
237,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Granola czekoladowa320g (musli z prażoną czekoladą)
Granola czekoladowa320g (musli z prażoną czekoladą)
19,03 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
Zdjęcie produktu dla Musli orzech-daktyl 1kg Brat.pl
Musli orzech-daktyl 1kg Brat.pl
23,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,62 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Musli banan-czekolada-żurawina 1kg Brat.pl
Musli banan-czekolada-żurawina 1kg Brat.pl
26,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
25,55 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GRANOLA Z ORZECHAMI LASKOWYMI I MIGDAŁAMI200 g - DIET-FOOD
GRANOLA Z ORZECHAMI LASKOWYMI I MIGDAŁAMI200 g - DIET-FOOD
23,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
117,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker 6520814008 Dr. Oetker Vitalis Knuspermüsli Schoko Müsli 500,0 g
Dr. Oetker 6520814008 Dr. Oetker Vitalis Knuspermüsli Schoko Müsli 500,0 g
25,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr.Oetker 6004580001 Dr.Oetker Vitalis Früchte Müsli 500,0 g
Dr.Oetker 6004580001 Dr.Oetker Vitalis Früchte Müsli 500,0 g
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr.Oetker 875937 Dr.Oetker Vitalis Knuspermüsli Müsli 600,0 g
Dr.Oetker 875937 Dr.Oetker Vitalis Knuspermüsli Müsli 600,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,55 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker 6523348005 Dr. Oetker VITALIS KNUSPER SCHOKO+BANANE Müsli 450,0 g
Dr. Oetker 6523348005 Dr. Oetker VITALIS KNUSPER SCHOKO+BANANE Müsli 450,0 g
25,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,84 zł/1kg
RYŻ BRĄZOWY EKSPANDOWANY BIO 75 g - BIOMINKI
RYŻ BRĄZOWY EKSPANDOWANY75 g - BIOMINKI
9,62 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
128,27 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE
OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,79 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
79,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
66,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
162,90 zł/1kg
PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
27,92 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
111,68 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BeOrganic Płatki gryczane EKO 300g ALINESS
BeOrganic Płatki gryczane EKO 300g ALINESS
9,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,38 zł/1kg