5,0



Na podstawie 2 opinii
Garofalo 8000139001314, Tagliatelle, Krótki makaron, 500 g, 7 min, 351 kcal, 1489 kJ
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
7,69 zł
14,79 zł / 1kg
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Makarony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Delverde 8000270016291, Linguine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Makaron Tagliatelle n103 500g - La Molisana25,14 zł/1kg
12,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Makaron Radiatori n73 500g - La Molisana11,35 zł/1kg
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
La Molisana Orecchiette pugliesi n.30, Orecchiette, Krótki makaron, 500 g, 11 min, Włochy12,74 zł/1kg
6,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Makaron Tagliatelle Specialita 500 g
19,98 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Pappardelle 500g - Garofalo
19,52 zł/1kg
10,15 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Conchiglioni 2-88 500g - Garofalo
21,90 zł/1kg
11,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla 10058147, Tagliatelle, Makaron długi, 500 g, 6 min, CE, 359 kcal
128,60 zł/1kg
64,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Makaron Casarecce 88 500g - Garofalo
14,84 zł/1kg
7,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Pasta Mista 82 500g - Garofalo
17,59 zł/1kg
8,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Ditalini Rigati n. 55 500g - Garofalo
14,98 zł/1kg
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Patina Ditali 52 500g - Garofalo
16,45 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron fusilli bucati 64 500g - Garofalo
17,63 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Lasagnoni 87 500g - Divella
25,37 zł/1kg
13,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Occhi di lupo 38 500g - Garofalo
17,25 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Vermicelli 500g - Garofalo
17,22 zł/1kg
9,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Formati Speciali Ziti 500g - Divella
19,88 zł/1kg
9,94 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Di Semola Formati Fusilli Lunghi 500g - Garofalo
17,91 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Orechiette 500g - Garofalo
20,37 zł/1kg
10,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Capelli D'Angelo n209 500g - De Cecco
24,94 zł/1kg
12,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Garofalo Tagliatelle Nido makaron prosto z Włoch
Mają długi, prostokątny i spłaszczony kształt, Garofalo Tagliatelle Nido to reinterpretacja klasycznego formatu.
Tylko starannie wyselekcjonowana semolina z pszenicy durum ożywia ten specjał o szorstkiej i gęstej konsystencji, która dodaje smaku każdej potrawie.
Dzięki spłaszczonej części Garofalo Tagliatelle doskonale nadają się do wzbogacenia sosu: przechwytują sos i przywracają całą różnorodność smaków.
Wiele kształtów makaronu Garofalo ma pieczęć gwarancyjną „Pasta di Gragnano IGP” czyli chronione oznaczenie geograficzne, oficjalne uznanie, które potwierdza szacunek dla jakości i cech szczególnych, dzięki którym makaron Garofalo jest tak pyszny.
Doskonałe z masłem i szałwią lub w połączeniu ze świeżymi sosami na bazie pomidorów, z warzywami i aromatycznymi ziołami lub szybkimi pikantnymi sosami, przygotowane z oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia, czosnkiem, chilli, anchois i kaparami.
Idealnie nadają się również do sosów na bazie ryb ze skorupiakami i owocami morza oraz z sosami „białymi” przygotowanymi z kremem mlecznym, mascarpone, miękkimi i topliwymi serami oraz z dodatkiem przypraw takich jak szafran, chrzan, curry i imbir.
- Kształt:
- Tagliatelle
- Typ produktu:
- Krótki makaron
- Ilość:
- 500 g
- Czas gotowania:
- 7 min
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 351 kcal
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 1489 kJ
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 1 g
- Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
- 0,2 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 70 g
- Zawartość cukru (100 g):
- 3 g
- Zawartość błonnika pokarmowego (na 100 g):
- 3 g
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 14 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,01 g
Makaron Tagliatelle IGP 500g - Garofalo
Włoski makaron Tagliatelle Nido marki Garofalo. Makaron z certyfikatem IGP - gwarantującym włoskie pochodzenie produktu i jego składników.
12x Garofalo Pasta di Gragnano IGP Tagliatelle Nido N.90-2 500g Italienische Nudeln
- Lista składników
- Składniki: semolina z pszenicy durummasa netto: 500gWartości odżywcze w 100 g: Energia 1490 kj/ 351 kcalTłuszcz 1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 gWęglowodany 70 g w tym cukry 3 g Białko 14 gSól 0,01 gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 520 g
- Firma spożywcza
- Garofalo
- Nazwa handlowa
- Makaron Tagliatelle IGP 500g - Garofalo
- Producent
- GAROFALO
- Numer producenta
- 12xGarofaloTagliatelleNidoN-90-2500g
- EAN
- 8000139001314
- Lista składników
- Składniki: semolina z pszenicy durummasa netto: 500gWartości odżywcze w 100 g: Energia 1490 kj/ 351 kcalTłuszcz 1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 gWęglowodany 70 g w tym cukry 3 g Białko 14 gSól 0,01 gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 520 g
- Firma spożywcza
- Garofalo
- Nazwa handlowa
- Makaron Tagliatelle IGP 500g - Garofalo
- Producent
- GAROFALO
- Numer producenta
- 12xGarofaloTagliatelleNidoN-90-2500g
- EAN
- 8000139001314
Pasuje również do tego

Garofalo 8000139000355, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, 13 min, 351 kcal, 1489 kJ
19,10 zł/1kg
9,55 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Pappardelle 500g - Garofalo
19,52 zł/1kg
10,15 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

La Molisana Orecchiette pugliesi n.30, Orecchiette, Krótki makaron, 500 g, 11 min, Włochy
12,74 zł/1kg
6,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krótki makaron, 500 g, 12 min, Włochy
11,71 zł/1kg
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

La Molisana 8004690106600, Farfalle, Krótki makaron, 500 g, Brąz, 10 min
12,49 zł/1kg
6,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
13,47 zł/1kg
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Makaron Gemelli n69 500g - Garofalo
17,43 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Casarecce 88 500g - Garofalo
14,84 zł/1kg
7,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
14,11 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Frischli H bita śmietana idealna objętość ubijania z aromatem 1000g
27,62 zł/1kg
27,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron Occhi di lupo 38 500g - Garofalo
17,25 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Divella 14 - Linguine, Linguine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
9,78 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Mini Farfalle 500g
15,35 zł/1kg
8,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Ostry makaron instant o pikantnym smaku kurczaka
478,14 zł/1kg
66,94 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: HAPPY_GIFTERS

La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krótki makaron, 500 g, 10 min, Włochy
10,76 zł/1kg
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

La Molisana 8004690101513, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, Brąz, 13 min
11,35 zł/1kg
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Spaghetti Alla Chitarra 500g - Garofalo
16,80 zł/1kg
8,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Farfalle n85 500g - Rummo
10,76 zł/1kg
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Rummo Gnocchi Di Patate 500 Gr
15,24 zł/1kg
7,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kaemingk 496963
222,22 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Divella 42 - Mezze Penne Rigate, Penne, Krótki makaron, 500 g, 11 min, 355 kcal, 1508 kJ
4,33 zł/1kg
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
26,50 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron Tagliatelle n103 500g - La Molisana
25,14 zł/1kg
12,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Appel Delikatne filety śledziowe na ostro z pomidorami i curry 200g
59,55 zł/1l
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ser z gór wędzony średni krowi 245g - Schronisko Bukowina
78,39 zł/1kg
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

La Molisana Passata Classica, Pasta pomidorowa, 690 g, Włochy
8,81 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Divella 27 - Penne Ziti Rigate, Penne, Krótki makaron, 500 g, 9 min, 355 kcal, 1508 kJ
11,54 zł/1kg
5,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller


Bestseller


Darmowa wysyłka
Bestseller





Darmowa wysyłka




Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,10 zł/1kg

Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg

Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg

Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg

Divella Spaghetti Ristorante Nr. 8 - 500 gr.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,38 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,76 zł/1kg

MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
59,09 zł
Sprzedawca: superbrandshop
59,09 zł/1kg

Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg

Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg

Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg

Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg

Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg

Miracoli spaghetti classic z sosem pomidorowym i przyprawami 376g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
17,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,97 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
46,57 zł/1kg

Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,59 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg

Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg

DE CECCO Spaghettini No. 11 Teigwaren 500,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,38 zł/1kg

Makaron duże muszle De Cecco 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,74 zł/1kg

De Cecco Fusilli Lunghi Bucati n.5 włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,50 zł/1kg