Pom Painter Barwnik do języka Lolly barwiący język (niebieski)

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

0,75 zł

42,86 zł / 1kg

+ 19,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Lizaki i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Lizaki puszka 100 sztuk różne smaki 1200g
Chupa Chups Lizaki puszka 100 sztuk różne smaki 1200g
60,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
73,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz zawierający 100 sztuk farbek do języka "Pom Painter" w kształcie lizaków, barwiących język na niebiesko
Wyświetlacz zawierający 100 sztuk farbek do języka "Pom Painter" w kształcie lizaków, barwiących język na niebiesko
31,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
85,45 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
205,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ekran reklamowy zawierający 12 sztuk lizaków "Einhorn Wonder Licker", waga 50g każdy, z kwaśnym proszkiem
Ekran reklamowy zawierający 12 sztuk lizaków "Einhorn Wonder Licker", waga 50g każdy, z kwaśnym proszkiem
60,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
36,59 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Storck nimm2 Lolly family pack lizaki z witaminami 200g
Storck nimm2 Lolly family pack lizaki z witaminami 200g
69,90 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Bezcukrowe 10 Lizaków 110G Bezcukrowe Cherry Cola Truskawka
Chupa Chups Bezcukrowe 10 Lizaków 110G Bezcukrowe Cherry Cola Truskawka
175,67 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
21,08 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Unicorn Wonder Licker, lizak, 50g z kwaśnym proszkiem
Unicorn Wonder Licker, lizak, 50g z kwaśnym proszkiem
73,40 zł/1kg
3,67 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
46,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dino Chomper, dinozaur z lizakiem, 1 sztuka 11 g (do wielokrotnego napełniania)
Dino Chomper, dinozaur z lizakiem, 1 sztuka 11 g (do wielokrotnego napełniania)
686,36 zł/1kg
7,55 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz z 24 sztukami pomadek "Jednorożec", lizaków "Sweet Flash"
Wyświetlacz z 24 sztukami pomadek "Jednorożec", lizaków "Sweet Flash"
253,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,39 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Materiał do rzucania lizaków Cool Painter 200 sztuk
Materiał do rzucania lizaków Cool Painter 200 sztuk
56,01 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
56,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rocks Lollies 150 g indywidualnie pakowane motywy o smaku owocowym
Rocks Lollies 150 g indywidualnie pakowane motywy o smaku owocowym
55,93 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Crazy Dips Strawberry Lolly prickelnde Knisterbrause 14g
Chupa Chups Crazy Dips Strawberry Lolly prickelnde Knisterbrause 14g
117,14 zł/1kg
1,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz zawierający 100 sztuk lizaków "Fruity Pop" z gumową otoczką, o smaku "Sweet Flash"
Wyświetlacz zawierający 100 sztuk lizaków "Fruity Pop" z gumową otoczką, o smaku "Sweet Flash"
26,58 zł/1kg
45,18 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Cool Schleckmuscheln o smaku owoców i coli 4 różne 965g
Cool Schleckmuscheln o smaku owoców i coli 4 różne 965g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
61,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Display Complete Sweet Flash Strawnana Candy Spray o smaku truskawkowo-bananowym 15 cm 12 szt
Display Complete Sweet Flash Strawnana Candy Spray o smaku truskawkowo-bananowym 15 cm 12 szt
78,50 zł/1kg
31,40 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla DOK Push Pop Original, opakowanie 20 sztuk (20 x 15 g)
DOK Push Pop Original, opakowanie 20 sztuk (20 x 15 g)
246,29 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
145,31 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Küfa Emojipops lizaki z motywami 100 sztuk pakowane pojedynczo 1300g
Küfa Emojipops lizaki z motywami 100 sztuk pakowane pojedynczo 1300g
93,45 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
93,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Flic n Lic Pop Glow in the Dark Lutscher leckerer Lolly 14g 24er Pack
Flic n Lic Pop Glow in the Dark Lutscher leckerer Lolly 14g 24er Pack
3 121,87 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
99,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Po prostu niesamowite! Vidal Pompainter to galaktyczne niebieskie lizaki z wyjątkowym efektem brokatowym. Jasny kolor i błyszczące drobinki brokatu sprawiają, że lizaki przyciągają wzrok, a podczas jedzenia barwią język na niebiesko. Dzięki owocowemu smakowi malinowemu lizaki są prawdziwym hitem wśród wszystkich łasuchów.

Ilość zamówienia 1 lizak 17,5 grama Pakowane pojedynczo

Przy zamówieniu 100 sztuk wysyłamy ekspozytor wraz z opakowaniem sprzedażowym.

Składniki:

cukier, syrop glukozowy, masa żucia, substancje zakwaszające (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), dekstroza, aromaty, substancja utrzymująca wilgotność (gliceryna), emulgator (lecytyna słonecznikowa), regulator kwasowości (cytrynian sodu), przeciwutleniacz (BHT), barwniki (E133).

Wartość odżywcza w 100 g:

Wartośćenergetyczna:
1587 kJ/373 kcal
Tłuszcz:
0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:
0,1 g
Węglowodany:
92 g
w tym cukry:
79 g
Białko:
0 g
Sól:
0,05 g

Producent:

Vidal

Lista składników
Cukier, syrop glukozowy, masa do żucia, substancje zakwaszające (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), dekstroza, aromaty, substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), emulgator (lecytyna słonecznikowa), regulator kwasowości (cytrynian sodu), przeciwutleniacz (BHT), barwnik (E133).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza na 100g: Energia: 1587kJ/373kcal Tłuszcz: 0.1g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0.1g Węglowodany: 92g w tym cukier: 79g Białko: 0g Sól: 0.05g
Alergeny
Brak alergenów
Waga
17.5 g
Firma spożywcza
Hopser Funfood
Nazwa handlowa
Lizak
Producent
Vidal
EAN
84198495

Lista składników
Cukier, syrop glukozowy, masa do żucia, substancje zakwaszające (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), dekstroza, aromaty, substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), emulgator (lecytyna słonecznikowa), regulator kwasowości (cytrynian sodu), przeciwutleniacz (BHT), barwnik (E133).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza na 100g: Energia: 1587kJ/373kcal Tłuszcz: 0.1g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0.1g Węglowodany: 92g w tym cukier: 79g Białko: 0g Sól: 0.05g
Alergeny
Brak alergenów
Waga
17.5 g
Firma spożywcza
Hopser Funfood
Nazwa handlowa
Lizak
Producent
Vidal
EAN
84198495
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Jago® Lampa podłogowa na trójnogu - LED/H145cm/Ø45cm/E27, drewniany trójnóg, abażur z tkaniny, styl skandynawski - lampa podłogowa na trójnogu, lampa do salonu
Jago® Lampa podłogowa na trójnogu - LED/H145cm/Ø45cm/E27, drewniany trójnóg, abażur z tkaniny, styl skandynawski - lampa podłogowa na trójnogu, lampa do salonu
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
319,00 zł
-43,20 zł
275,80 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2192
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz zawierający 100 sztuk farbek do języka "Pom Painter" w kształcie lizaków, barwiących język na niebiesko
Wyświetlacz zawierający 100 sztuk farbek do języka "Pom Painter" w kształcie lizaków, barwiących język na niebiesko
31,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Holland Foodz Candy watches wykonane z koncentratu cukru dekstrozowego 840g
Holland Foodz Candy watches wykonane z koncentratu cukru dekstrozowego 840g
57,08 zł/1kg
47,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Super kwaśne cukierki do żucia Kaubonbons 60 g
Super kwaśne cukierki do żucia Kaubonbons 60 g
59,67 zł/1kg
3,58 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
34,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Unicorn Wonder Licker, lizak, 50g z kwaśnym proszkiem
Unicorn Wonder Licker, lizak, 50g z kwaśnym proszkiem
73,40 zł/1kg
3,67 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Dino Chomper, dinozaur z lizakiem, 1 sztuka 11 g (do wielokrotnego napełniania)
Dino Chomper, dinozaur z lizakiem, 1 sztuka 11 g (do wielokrotnego napełniania)
686,36 zł/1kg
7,55 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
0,27 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
26,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz z 24 sztukami pomadek "Jednorożec", lizaków "Sweet Flash"
Wyświetlacz z 24 sztukami pomadek "Jednorożec", lizaków "Sweet Flash"
253,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,39 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
46,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Kolorowe Kwiaty Gumy owocowe z nadzieniem cukierniczym 1020g
Haribo Kolorowe Kwiaty Gumy owocowe z nadzieniem cukierniczym 1020g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Schogetten czekolada mleczna 100 g
Schogetten czekolada mleczna 100 g
83,27 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g
Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
32,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Słomka do picia Cool Milk o smaku waniliowo-czekoladowo-truskawkowym 5 sztuk 30g
Słomka do picia Cool Milk o smaku waniliowo-czekoladowo-truskawkowym 5 sztuk 30g
219,33 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pringles - Chipsy Papryka 40 gram | tuba 1 sztuka
Pringles - Chipsy Papryka 40 gram | tuba 1 sztuka
107,85 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
51,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
902,25 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
36,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nawarra 8er Cream Kakao
Nawarra 8er Cream Kakao
51,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Guma do żucia Fini Bubble Gum Fizzy 4 Gums Range Fruit Mix Fruits 20g
Guma do żucia Fini Bubble Gum Fizzy 4 Gums Range Fruit Mix Fruits 20g
120,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
2,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hersheys Cookies Creme Biała czekolada z kawałkami herbatników czekoladowych 40g
Hersheys Cookies Creme Biała czekolada z kawałkami herbatników czekoladowych 40g
160,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cool Milk – słomka do napojów o smaku gumy balonowej, 5 sztuk, 30 g
Cool Milk – słomka do napojów o smaku gumy balonowej, 5 sztuk, 30 g
219,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 26 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Supersonic Shape Meal Koktajl Białkowy Wanilia 600 g – 26 witamin
Supersonic Shape Meal Koktajl Białkowy Wanilia 600 g – 26 witamin
162,00 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
270,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Supersonic Matcha Latte Collagen Marakuja 280 g z kolagenem rybim Peptan
Supersonic Matcha Latte Collagen Marakuja 280 g z kolagenem rybim Peptan
159,00 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
565,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz zawierający 100 sztuk farbek do języka "Pom Painter" w kształcie lizaków, barwiących język na niebiesko
Wyświetlacz zawierający 100 sztuk farbek do języka "Pom Painter" w kształcie lizaków, barwiących język na niebiesko
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,62 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
205,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,45 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups – koło z lizakami „Stranger Things”, opakowanie 200 sztuk, 2400 g
Chupa Chups – koło z lizakami „Stranger Things”, opakowanie 200 sztuk, 2400 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
174,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Serduszko lizak czerwony biały różowy lizak miłości w kształcie serca 45g display
Serduszko lizak czerwony biały różowy lizak miłości w kształcie serca 45g display
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
127,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Best of lollipops owocowe kremowe worek uzupełniający 3000g
Chupa Chups Best of lollipops owocowe kremowe worek uzupełniający 3000g
174,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ekran reklamowy zawierający 12 sztuk lizaków "Einhorn Wonder Licker", waga 50g każdy, z kwaśnym proszkiem
Ekran reklamowy zawierający 12 sztuk lizaków "Einhorn Wonder Licker", waga 50g każdy, z kwaśnym proszkiem
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
36,59 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
60,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Tongue Painter owocowe lizaki 250 saszetek 3000g
Chupa Chups Tongue Painter owocowe lizaki 250 saszetek 3000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
149,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,68 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
46,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz z 24 sztukami pomadek "Jednorożec", lizaków "Sweet Flash"
Wyświetlacz z 24 sztukami pomadek "Jednorożec", lizaków "Sweet Flash"
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,39 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
253,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 100Pcs Union Jack Mini Flagi Ręcznie trzymane Brytyjskie Wykałaczki Flagi Cupcake Toppers Flagi Wielkiej Brytanii Patyczki owocowe Dekoracje imprezowe
100Pcs Union Jack Mini Flagi Ręcznie trzymane Brytyjskie Wykałaczki Flagi Cupcake Toppers Flagi Wielkiej Brytanii Patyczki owocowe Dekoracje imprezowe
124,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Display Complete Sweet Flash Strawnana Candy Spray o smaku truskawkowo-bananowym 15 cm 12 szt
Display Complete Sweet Flash Strawnana Candy Spray o smaku truskawkowo-bananowym 15 cm 12 szt
31,40 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
78,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Flic n Lic Pop Glow in the Dark Lutscher leckerer Lolly 14g 24er Pack
Flic n Lic Pop Glow in the Dark Lutscher leckerer Lolly 14g 24er Pack
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
99,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3 121,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups The Best Of, Jabłko, Cola, Kremowy, Truskawka, Lollipop, Wielobarwny, 12 g, Nakrętka, Soja, 100 szt.
Chupa Chups The Best Of, Jabłko, Cola, Kremowy, Truskawka, Lollipop, Wielobarwny, 12 g, Nakrętka, Soja, 100 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
104,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8 700,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Küfa okrągłe lizaki owocowe o smaku owocowym 100 sztuk 1800g
Küfa okrągłe lizaki owocowe o smaku owocowym 100 sztuk 1800g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
127,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lizaki Holland Foodz Twistzzz kolorowe tęczowe patyczki 50 sztuk
Lizaki Holland Foodz Twistzzz kolorowe tęczowe patyczki 50 sztuk
80,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Küfa cream nougat lolly lizak z nadzieniem z kremu nugatowego 100 sztuk 1700g
Küfa cream nougat lolly lizak z nadzieniem z kremu nugatowego 100 sztuk 1700g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
127,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
75,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Küfa czekoladowy lizak kulkowy z miętą czekoladową 100 sztuk 1800g
Küfa czekoladowy lizak kulkowy z miętą czekoladową 100 sztuk 1800g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
127,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1,28 zł/1kg