5,0



Na podstawie 2 opinii
Zestaw syropów Sodastream 8 smaków 440ml Zero cukru plus napoje Bolero
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
159,99 zł
45,45 zł / 1l
+ 12,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Capri Sun Sirup Multifruit, 600 ml, Owocowy, Sugar, fructose syrup, water, apple juice* (9,3%), orange juice* (8,5%), acidifier citric acid,..., 32 kcal, 137 kJ, 7,9 gJednorazowe41,30 zł/1l
18,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Syrop miętowy Monin o intensywnym, orzeźwiającym smaku, 1000 mlJednorazowe40,18 zł/1l
40,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 sztJednorazowe
363,61 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Sodastream Pepsi Mirinda 7UP Lipton , 440 ml, 6 filiżanekůJednorazowe
49,24 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Brzoskwinia, 1 szt., Plastikowa butelka, Herbata owocowaJednorazowe
107,96 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Sodastream Pepsi, Mirinda, 7 UPJednorazowe
48,48 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
41,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazowe
94,73 zł/1l
41,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Syrop deserowy, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka, ButelkaJednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi Max Light, 7UP Free Zero Cukru, Mirinda, Lipton Ice Tea Peach Zero, Lipton Ice Tea Lemon 440ml, 6 sztukJednorazowe
46,59 zł/1l
122,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1424227490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, schwip 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
104,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1524209490, Syrop do saturowania, Szary, Pomarańczowy, Czerwony, Cola, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrop do napojów bezalkoholowych o smaku cytrynowo-limonkowym 440 ml (opakowanie 6 sztuk)Jednorazowe
43,56 zł/1l
114,99 zł
Sprzedawca: esiteo

5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, Schwip Schwap zeroJednorazowe
45,45 zł/1l
99,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do napojów SodaStream o smaku coli pozwala przygotować do 9 l 440 ml napojuJednorazowe
37,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Syrop do napojów SodaStream bez cukru o smaku czerwonych jagód 440 ml (opakowanie 2 szt.)Jednorazowe
60,22 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream Red Berries Zero 440ml + Elderflower Zero 440ml + Passionfruit Zero 440mlJednorazowe
49,23 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
8 x SYROP DO SODASTREAM + BOLERO, RÓŻNE SMAKI
8 smaków syropu:
- Pomarańcz
- 7 Up Zero
- Mirinda
- Pepsi Max
- Lipton Zielona Herbata
- Cytryna - Limonka
- Lipton Cytryna
- Schwip Schwap Zero
Koncentrat do saturatora SodaStream umożliwia przygotowanie do 9 litrów napojów. Syrop należy rozpuścić w wodzie nasyconej dwutlenkiem węgla, aby zagwarantować autentyczny smak popularnych napojów Zero.
Pojemność syropu: 440 ml w jednej butelce.
Jak używać?
3 proste kroki
- Napełnij szklankę saturatora SodaStream świeżą, zimną wodą i nasyć ją dwutlenkiem węgla.
- Delikatnie przechyl butelkę SodaStream i dodaj kilka kropli syropu do nasyconej wody.
- Delikatnie wstrząśnij butelką, aby dobrze wymieszać smaki, i... ciesz się orzeźwiającym napojem!
Koncentrat napoju o smaku pomarańczowym
Napój o obniżonej zawartości kalorii. Zawiera cukier i substancje słodzące.
Składniki: Cukier, woda, koncentrat soku pomarańczowego (9,1%), kwas (kwas cytrynowy), naturalny aromat pomarańczowy z innymi naturalnymi aromatami, regulator kwasowości (cytrynian trójny), substancje słodzące (cyklamin sodu, acesulfam K, aspartam***), stabilizator (estry gliceryny żywic), konserwant (sorbinian potasu), barwnik (beta-karoten), środek pienotwórczy (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych).
Wartości odżywcze (rozcieńczony zgodnie z zaleceniami)
- Wartość energetyczna
w 100 ml - 66 kJ / 16 kcal, w 250 ml - 164 kJ / 39 kcal, (% w 250 ml **) - (2%)
- Tłuszcz
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% w 250 ml **) - (0%)
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% w 250 ml **) - (0%)
- Węglowodany
w 100 ml - 3,8 g, w 250 ml - 9,4 g
- w tym cukry
w 100 ml - 3,7 g, w 250 ml - 9,3 g, (% w 250 ml **) - (10%)
- Białko
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g
- Sól
w 100 ml - 0,04 g, w 250 ml - 0,1 g, (% w 250 ml ) - (2%)
Rekomendowana dzienna porcja dla przeciętnego dorosłego (8400 kJ/2000 kcal)1) 250 ml = 1 porcja. Zawiera około 36 porcji.
Sposób użycia: Napełnij pojemnik koncentratu do wewnętrznej linii, przelej do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnij wodą gazowaną.
Najlepiej spożyć przed: patrz nakrętka lub spód opakowania
Koncentrat napoju 7UP bez cukru
Napoje o obniżonej zawartości kalorii. Zawiera substancje słodzące.
Składniki: Woda, kwas (kwas cytrynowy), sok z cytryn i limonki, regulator kwasowości (cytrynian sodu), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), konserwant (benzoesan sodu).
Wartości odżywcze (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Wartość energetyczna
w 100 ml - 2 kJ /0,5 kcal, w 250 ml - 6 kJ /1 kcal, (% w 250 ml **) - (<1%)
- Tłuszcz
w 100 ml - 0g, w 250 ml - 0g, (% w 250 ml **) - (0%)
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone
w 100 ml - 0g, w 250 ml - 0g, (% w 250 ml **) - (0%)
- Węglowodany
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g
- zawartość cukru
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% w 250 ml ) - (10%)
- białko
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g
- sól
w 100 ml - 0,05 g, w 250 ml - 0,13 g, (% w 250 ml **) - (2%)
Wartość referencyjna spożycia dla przeciętnego dorosłego (8400 kJ/2000 kcal)
1) 250 ml = 1 porcja. Zawiera około 35 porcji
Sposób użycia: Napełnij zakrętkę koncentratu do wewnętrznej linii, przelej do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnij wodą gazowaną.
Najlepiej spożyć przed: patrz nakrętka lub dno opakowania
Koncentrat do napojów o smaku Mirindy
Napój o obniżonej zawartości kalorii. Zawiera cukier i substancje słodzące.
Składniki: cukier, woda, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy), stabilizatory (skrobia sodowa octenylosukcynian, gliceryna i żywice roślinne), regulatory kwasowości (cytryniany sodu, cytryniany potasu), substancje słodzące (acycufam K, sukraloza), aromat, konserwant (benzoesan sodu), barwnik (karoten), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy).
Wartości odżywcze (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Wartość energetyczna
w 100 ml - 52 kJ / 12 kcal, w 250 ml - 130 kJ / 31 kcal, (% dla 250 ml ) - (2%)
- Tłuszcz
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% dla 250 ml **) - (0%)
- w tym tłuszcze nasycone
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% dla 250 ml **) - (0%)
- Węglowodany
w 100 ml - 2,9 g, w 250 ml - 7,3 g
- w tym cukry
w 100 ml - 2,9 g, w 250 ml - 7,2 g, (% dla 250 ml **) - (8%)
- Białko
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g
- Sól
w 100 ml - 0,02 g, w 250 ml - 0,06 g, (% dla 250 ml **) - (1%)
Wartość referencyjna spożycia dla przeciętnego dorosłego (8400 kJ/2000 kcal)
1) 250 ml = 1 porcja. Zawiera około 35 porcji
Sposób użycia: Napełnij zakrętkę koncentratu do wewnętrznej linii środkowej, przelej do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnij wodą gazowaną.
Zalecana porcja: patrz nakrętka lub spód opakowania
Pepsi MAX – skoncentrowany, bezcukrowy napój.
Zawiera substancje słodzące. 440 ml
Składniki: woda, barwnik (E150d), kwasy (kwas cytrynowy), regulatory kwasowości (cytryniany sodu, cytryniany potasu), substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza, aspartam), aromaty, w tym kofeina, konserwant (benzoesan sodu), środek pienotwórczy (dimetylopolisiloksan). Zawiera źródło fenyloalaniny.
Wartości odżywcze (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Wartość energetyczna
w 100 ml - 1 kJ / 0,3 kcal, w 250 ml - 3 kJ / 0,8 kcal, (% w porcji 250 ml ) - (<1%)
- Tłuszcz
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% w porcji 250 ml **) - (0%)
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% w porcji 250 ml **) - (0%)
- Węglowodany
w 100 ml - <0,1 g, w 250 ml - 0,2 g
- w tym cukry
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% w porcji 250 ml **) - (0%)
- Białko
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g
- Sól
w 100 ml - 0,02 g, w 250 ml - 0,05 g, (% w porcji 250 ml **) - < (1%)
Wartości referencyjne dla przeciętnego dorosłego (8400 kJ/2000 kcal)
1) 250 ml = 1 porcja. Zawiera około 35 porcji
Sposób użycia: Napełnij nakrętkę koncentratu do wewnętrznej linii środkowej, przelej do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnij wodą gazowaną.
Najlepiej spożyć przed: patrz nakrętka lub dno opakowania
Koncentrat napoju o smaku zielonej herbaty
Napoje o obniżonej zawartości kalorii. Zawiera cukier i substancje słodzące.
Składniki: Cukier, woda, kwasy (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), ekstrakt z zielonej herbaty, regulator kwasowości (cytryniany sodu), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), substancja słodząca (glikozydy stewiolowe), konserwant (sorbinian potasu), aromat naturalny, środek pienotwórczy (dimetylopolisiloksan).
Wartości odżywcze (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Wartość energetyczna
w 100 ml - 55 kJ / 13 kcal, w 250 ml - 137 kJ / 32 kcal, (% w 250 ml **) - (2%)
- Tłuszcz
w 100 ml - 0g, w 250 ml - 0g, (% w 250 ml **) - (0%)
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone
w 100 ml - 0g, w 250 ml - 0g, (% w 250 ml **) - (0%)
- Węglowodany
w 100 ml - 3,1 g, w 250 ml - 7,7 g
- w tym cukry
w 100 ml - 2,9 g, w 250 ml - 7,3 g, (% w 250 ml **) - (8%)
- Białko
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0,1 g
- Sól
w 100 ml - 0,04 g, w 250 ml - 0,09 g, (% w porcji 250 ml ) - <(2%)
Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnego dorosłego (8400 kJ/2000 kcal)
1) 250 ml = 1 porcja. Zawiera około 35 porcji
Sposób użycia: Napełnij koncentrat do oznaczonej linii, przelej do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnij wodą gazowaną.
Najlepiej spożyć przed: patrz nakrętka lub spód opakowania
Koncentrat do napojów o smaku cytryny i limonki
Składniki: cukier, woda, kwas (kwas cytrynowy), naturalny aromat cytryny i limonki z innymi naturalnymi aromatami, regulator kwasowości (cytryniany sodu), słodzik (acycufam K), konserwant (sorbinian potasu), słodzik (sukraloza).
Wartości odżywcze (w rozcieńczonym napoju, zgodnie z instrukcją)
- Wartość energetyczna
w 100 ml - 66 kJ / 16 kcal, w 250 ml - 165 kJ / 39 kcal, (% w porcji 250 ml ) - (2%)
- Tłuszcz
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% w porcji 250 ml **) - (0%)
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% w porcji 250 ml **) - (0%)
- Węglowodany
w 100 ml - 3,8 g, w 250 ml - 9,5 g (4%)
w tym cukry
w 100 ml - 3,8 g, w 250 ml - 9,5 g, (% w porcji 250 ml **) - (11%)
- Białko
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g
- Sól
w 100 ml - 0,04 g - 0,1 g, (% w porcji 250 ml **) - (1%)
Wartość referencyjna spożycia dla przeciętnego dorosłego (8400 kJ/2000 kcal). 250 ml = 1 porcja. Zawiera około 45 porcji.
Sposób użycia: Napełnić koncentrat do oznaczonej linii, przelać do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnić wodą gazowaną.
Najlepiej spożyć przed: patrz nakrętka lub dno opakowania
Skoncentrowany napój o smaku cytrynowym
Napój o obniżonej zawartości kalorii. Zawiera cukier i substancje słodzące.
Składniki: Cukier, woda, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy), ekstrakt z czarnej herbaty (1,9%), przeciwutleniacze (kwas askorbinowy), regulatory kwasowości (cytryniany sodu), substancje słodzące (glikozydy stewiolowe), stabilizatory (guma arabska), konserwanty (sorbinian potasu), naturalny aromat cytrynowy i inne, środek pienotłumiający (polidimetylsiloksan).
Wartości odżywcze (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Wartość energetyczna
w 100 ml - 53 kJ / 12 kcal, w 250 ml - 133 kJ / 31 kcal, (% dziennego spożycia dla 250 ml ) - (2%)
- Tłuszcz
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% dziennego spożycia dla 250 ml **) - (0%)
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% dziennego spożycia dla 250 ml **) - (0%)
- Węglowodany
w 100 ml - 3 g, w 250 ml - 7,5 g
- w tym cukry
w 100 ml - 2,9 g, w 250 ml - 7,3 g, (% dziennego spożycia dla 250 ml **) - (8%)
- Białko
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g
- Sól
w 100 ml - 0,02 g, w 250 ml - 0,06 g, (% dziennego spożycia dla 250 ml **) - (1%)
Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnego dorosłego (8400 kJ/2000 kcal)
1) 250 ml = 1 porcja. Zawiera około 36 porcji
Sposób użycia: Napełnij zakrętkę koncentratu do wewnętrznej linii środkowej, przelej do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnij wodą gazowaną.
Zalecana porcja: patrz zakrętka lub spód opakowania
Skoncentrowany napój bez cukru Schwip Schwap Cola o smaku pomarańczowym
Napój o obniżonej zawartości kalorii.
Zawiera substancje słodzące.
Składniki: Woda, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy), barwniki (karamel amoniak-siarczanowy, beta-karoten), stabilizatory (skrobia octenyloskrobowanil, estry glicerynowe i żywice roślinne), regulatory kwasowości (cytryniany sodu, sorbinian potasu), słodziki (sukraloza, acesulfam K), aromat (kofeina), konserwant (benzoesan sodu), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy).
Wartości odżywcze (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Wartość energetyczna
w 100 ml - 4 kJ/1 kcal, w 250 ml - 10 kJ /2 kcal, (% w porcji 250 ml **) - (<1%)
- Tłuszcz
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% w porcji 250 ml **) - (0%)
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% w porcji 250 ml **) - (0 %)
- Węglowodany
w 100 ml - 0,1 g, w 250 ml - 0,3 g
- w tym cukry
w 100 ml - <0,1 g, w 250 ml - 0,1 g, (% dla 250 ml ) - (<1%)
- Białko
w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g
- Sól
w 100 ml - 0,03g, w 250 ml - 0,06g, (% dla 250 ml **) - (1%)
Wartość referencyjna spożycia dla przeciętnego dorosłego (8400 kJ/2000 kcal)
1) 250 ml = 1 porcja. Zawiera około 35 porcji
Sposób użycia: Napełnij zakrętkę koncentratu do wewnętrznej linii środkowej, przelej do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnij wodą gazowaną.
Najlepiej spożyć przed: patrz nakrętka lub dno opakowania
6 saszetek napoju Bolero
Rozpuść jedną saszetkę w 0,5 do 1 litra wody, w zależności od preferencji smakowych, i spróbuj 6 fantastycznych smaków:
- Gruszka
- Owoce leśne
- Herbata z cytryną
- Herbata z brzoskwinią
- Truskawka
- Cola
...i przekonajcie się, jak proste i przyjemne może być picie wody!
Zmieńcie smak wody bez dodawania cukru ani sztucznych barwników i aromatów!
- Bez cukru
- ok. 1 kcal / 100 ml
- Wegańskie
- Nadaje się dla diabetyków
- Zawiera elektrolity
- Słodzone stewią
- Bez aspartamu
Instrukcja
Wystarczy wsypać, wymieszać i gotowe.
W przypadku używania wody gazowanej, zaleca się rozpuszczenie niewielkiej ilości Bolero drink w małej ilości wody przed dodaniem jej do wody gazowanej, ponieważ może wystąpić reakcja pienienia się.
NAPÓJ ROZPUSZCZALNY Z SMAKIEM GRUSZKI I SŁODZIKAMI
SKŁADNIKI: REGULATOR KWAŚNOŚCI: KWAS CYTRYNOWY, KWAS JABŁKOWY, BŁONNIK INULINOWY; AROMATY, SŁODZIKI: ACESULFAM K, SUKRALOZA, GLIKOSYDY STEWII, REGULATOR KWAŚNOŚCI: CYTRAN SODU; ŚRODEK PRZETWARZANIA: FOSFORAN WAPNIA, SUBSTANCJA ZGUŚCIZAJĄCA: MĄKA Z NĘDZI GUAR, GUMA AKACJOWA, L-ASKORBINIAN (WITAMINA C), BARWNIKI: BETA-KAROTEN.
Wartości odżywcze w 100 ml:
- WARTOŚĆ ENERGETYCZNA: 8 kJ / 2 kcal
- TŁUSZCZ: 0 g
- -W TYM KWASY TŁUSZCZOWE WODOROWE: 0 g
- WĘGLOWODANY: 0 g
- w tymCUKRY: 0 g
- BIAŁKO: 0 g
- BŁONNIK: 0 g
- WITAMINA C: 6 mg*
*7,5% RWS - ZALECANE DOSTOSOWANIE.
NAPÓJ W PROSZKU Z SMAKIEM OWOCÓW LEŚNYCH I BŁONNIKAMI
SKŁADNIKI: REGULATOR KWAŚNOŚCI: KWAS CYTRYNOWY, KWAS JABŁKOWY; BŁONNIK: INULINA; AROMATY, NAŚODCZE: ACESULFAM K, SUKRALOZA, GLIKOSYDY STEVOLOWE; REGULATOR KWAŚNOŚCI: CYTRAN SODU; ŚRODEK PRZETWARZANIA: FOSFORAN WAPNIA; SUBSTANCJA ZGĘSTĄCA: MĄKA Z NĘCINY GUAR, GUMA AKACJOWA; L-ASKORBINIAN SODU (WITAMINA C); KONCENTRAT Z MARCHEWKI.
Wartości odżywcze w 100 ml:
- WARTOŚĆ ENERGETYCZNA: 8 kJ / 2 kcal
- TŁUSZCZ: 0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
- WĘGLOWODANY: 0 g
- w tym cukry: 0 g
- BIAŁKO: 0 g
- BŁONNIK: 0 g
- WITAMINA C: 6 mg*
*7,5% RWS - ZALECANE DOSTOSOWANIE.
NAPÓJ W PROSZKU Z SMAKIEM CYTRYNOWYM, EKSTRAKTEM Z CZARNEJ HERBATY I NAŚODCZAMI
SKŁADNIKI: REGULATOR KWAŚNOŚCI: KWAS CYTRYNOWY; EKSTRAKT Z CZARNEJ HERBATY (22,5%); BŁONNIK: INULINA; NAŚODCZE: ACESULFAM K, SUKRALOZA, GLIKOSYDY STEVOLOWE; REGULATOR KWAŚNOŚCI: CYTRAN SODU; ŚRODEK PRZETWARZANIA: FOSFORAN WAPNIA; SUBSTANCJA ZGĘSTĄCA: MĄKA Z NĘCINY GUAR, GUMA AKACJOWA; L-ASKORBINIAN SODU (WITAMINA C).
Wartości odżywcze w 100 ml:
- WARTOŚĆ ENERGETYCZNA: 5 kJ / 1 kcal
- TŁUSZCZ: 0 g
- -W TYM KWASY TŁUSZCZOWE WĘGLOWODOROWE: 0 g
- WĘGLOWODANY: 0 g
- -W TYM CUKRY: 0 g
- BIAŁKO: 0 g
- BŁONNIK: 0 g
- WITAMINA C: 6 mg*
*7,5% ZALECEŃ DZIENNEGO SPOŻYCIA.
NAPÓJ ROZPUSZCZALNY Z SMAKIEM BRZOSKWIŃ, EKSTRAKT Z CZARNEJ HERBATY I BŁONNIKI
SKŁADNIKI: Kwas cytrynowy, ekstrakt z czarnej herbaty (22,5%), błonnik inuliny, aromaty, substancje słodzące: acesulfam K, sukraloza, glikozydy stewiolowe, regulator kwasowości: cytrynian sodu, substancje zagęszczające: skrobia guaru, guma akacjowa, L-askorbinian sodu (witamina C).
Wartości odżywcze w 100 ml:
- WARTOŚĆ ENERGETYCZNA: 5 kJ / 1 kcal
- TŁUSZCZ: 0 g
- -W TYM KWASY TŁUSZCZOWE WĘGLOWODOROWE: 0 g
- WĘGLOWODANY: 0 g
- -W TYM CUKRY: 0 g
- BIAŁKO: 0 g
- BŁONNIK: 0 g
- WITAMINA C: 6 mg*
*7,5% ZALECEŃ DZIENNEGO SPOŻYCIA.
NAPÓJ ROZPUSZCZALNY Z SMAKIEM TRUSKAWEK I BŁONNIKAMI
SKŁADNIKI: Regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, błonnik inuliny; aromaty; substancje słodzące: acesulfam K, sukraloza, glikozydy stewiolowe, regulator kwasowości: cytrynian sodu, substancja zagęszczająca: fosforan wapnia; substancje zagęszczające: skrobia guaru, guma akacjowa; L-askorbinian sodu (witamina C); koncentrat z marchwi.
Wartości odżywcze w 100 ml:
- WARTOŚĆ ENERGETYCZNA: 8 kJ / 2 kcal
- TŁUSZCZ: 0 g
- w tym tłuszcze nasycone: 0 g
- WĘGLOWODANY: 0 g
- w tym cukry: 0 g
- BIAŁKO: 0 g
- SÓL: 0 g
- WITAMINA C: 6 mg*
*7,5% RWS - Referencyjna wartość spożycia.
NAPÓJ ROZPUSZCZALNY Z SMAKIEM COLA I BŁONIKAMI
SKŁADNIKI: KWASY: KWAS CYTRYNOWY, KWAS JABŁKOWY, BŁONNIK INULINOWY; AROMATY; BŁONIKI: ACESULFAM K, SUKRALOZA, GLIKOSYDY STEWIOLOWE; REGULATOR KWAŚNOŚCI: CYTRAN SODU; ŚRODEK PRZETWARZANIA: FOSFORAN WAPNIA; SUBSTANCJE ZGĘSTNICZE: MĄKA Z NĘCINY GUAR, GUMA ARABSKA; BARWNIK: KARMEL.
Wartości odżywcze w 100 ml:
- WARTOŚĆ ENERGETYCZNA: 5 kJ / 2 kcal.
- TŁUSZCZ: 0 g
- w tym tłuszcze nasycone: 0 g
- WĘGLOWODANY: 0 g
- w tym cukry: 0 g
- BIAŁKO: 0 g
- SÓL: 0 g
- WITAMINA C: 6 mg*
*7,5% RWS - Referencyjna wartość spożycia.
- Zawartość
- 3.52 l
- Lista składników
- Składniki: Cukier, woda, barwnik (karmel amoniakalno-siarczynowy), zakwaszacz (kwas fosforowy, kwas cytrynowy), regulator kwasowości (cytrynian sodu), substancja słodząca (acessulfam K, sukraloza), aromat naturalny, aromat kofeinowy, stabilizator (guma arabska), substancja konserwująca (benzoesan sodu)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych na 100g / 100ml - Energia: 57kJ / 14kcal, Tłuszcz: 0g, Nasycone kwasy tłuszczowe: 0g, Węglowodany: 3.4g, Cukier: 3.3g, Białko: 0g, Sól: 0.02g
- Waga
- 4280 g
- Firma spożywcza
- Sodastream GmbH,Solmsstraße 18,60486 Frankfurt am Main
- Nazwa handlowa
- Sodastream
- Producent
- Zakres dostawy
- 2
- EAN
- 5905701104741
- Zawartość
- 3.52 l
- Lista składników
- Składniki: Cukier, woda, barwnik (karmel amoniakalno-siarczynowy), zakwaszacz (kwas fosforowy, kwas cytrynowy), regulator kwasowości (cytrynian sodu), substancja słodząca (acessulfam K, sukraloza), aromat naturalny, aromat kofeinowy, stabilizator (guma arabska), substancja konserwująca (benzoesan sodu)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych na 100g / 100ml - Energia: 57kJ / 14kcal, Tłuszcz: 0g, Nasycone kwasy tłuszczowe: 0g, Węglowodany: 3.4g, Cukier: 3.3g, Białko: 0g, Sól: 0.02g
- Waga
- 4280 g
- Firma spożywcza
- Sodastream GmbH,Solmsstraße 18,60486 Frankfurt am Main
- Nazwa handlowa
- Sodastream
- Producent
- Zakres dostawy
- 2
- EAN
- 5905701104741
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

SodaStream 1132120410, Ładowarka saturatora, Niebieski, Różowy, 60 l, SodaStream DUO, Pudełko
112,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
518,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

CON:P 17-częściowy zestaw do renowacji, B21626
90,95 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku coli, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i glicerynyJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
6 431,50 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: LVS-Handel

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, Lipton Brzoskwinia zeroJednorazowe
45,45 zł/1l
99,99 zł
Sprzedawca: esiteo

DURABLE Obwoluta ochronna na karty identyfikacyjne 54x86 mm, Przezroczysty, 213619
56,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

12 sztuk rosyjskich dysz do wyciskania +1 profesjonalny worek do wyciskania 20 cm zestaw 27 sztuk do dekoracji ciast
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

NAIPO poduszka masująca do siedzenia z funkcją podgrzewania masażer pleców masaż wibracyjny poduszka masująca do siedzenia mata masująca
254,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MUSTBUY-SHOP

SodaStream Crystal 3.0, Metal, Stal nierdzewna, Czarny, SodaStream 60 L PINK, 155 mm, 260 mm, 440 mm
500,00 zł
Sprzedawca: Bellerofonte

SONGMICS Szafa składana z drążkami na ubrania
437,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Zestaw generatora solarnego EASYmaxx 4500mAh
175,03 zł
Sprzedawca: Sotel

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Termos kolba termos dzbanek dzbanek próżniowy kolba próżniowa dzbanek do kawy dzbanek do herbaty czajniczek 0,5 litra termos dzbanek dozownik napojów stal nierdzewna niebieski Retoo
23,89 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo

DUNLOP KASK Rowerowy L regulowany czerwone światło LED z tyłu
139,00 zł
Sprzedawca: Aktro

Blackview Tab 3 Tablet dla dzieci Android 13 Tablet dla dzieci 7-calowy wyświetlacz 4 GB pamięci RAM 32 GB pamięci ROM, 3280 mAh, Tablet dla dzieci z przenośnym uchwytem i odporną na upadki pokrywą Preinstalowany iKids/Google Play
305,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Półka pod pralkę Półka pod toaletę 160 x 47 cm Półka łazienkowa Półka pod toaletę Półka łazienkowa Otwarte półki Łatwa w montażu Wielofunkcyjna Biała, Retoo
49,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,89 zł
Sprzedawca: Retoo

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,78 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Atika Odkurzacz Dmuchawa Do Liści Lsh3000-2
181,88 zł
-9,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
172,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Syrop Sodastream Pepsi, Mirinda, 7 UPJednorazowe
48,48 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Tusze do drukarek Canon GP-C545XL BK - Wysoka Wydajność
69,95 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,90 zł
Sprzedawca: GP-TONER

2L butelka do picia butelka sportowa butelka na wodę butelka na napoje butelka do picia ze słomką, znacznik czasu kolor gradient czerwony
54,81 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

SONGMICS Klatka dla małych zwierząt, zagroda zewnętrzna z panelami podłogowymi, 143 x 73 x 46 cm, biała
121,00 zł
-17,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,28 zł
Sprzedawca: Lumarko

Ortopedyczna poduszka podpierająca kark z pianki memory – profilowana poduszka do spania – ergonomiczna poduszka z wycięciem na szyję dla lepszego snu
99,00 zł
Sprzedawca: MediSleep

SodaStream 1741260410, Butelka karbonizowana, Czarny, Przezroczysty, 1 l, 2 szt., 170 mm, 85 mm
79,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

INF 1 para kolców/butów antypoślizgowych Czarny 38-43
59,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Strój dresowy w stylu lat 80 rozm. S
174,67 zł
-7,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
166,88 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

odkurzacz ręczny 120W Odkurzacz samochodowy Odkurzacz samochodowy Odkurzacz przenośny Wydajny odkurzacz ręczny Odkurzacz na sucho Gniazda zasilania 12V Samochód Czarny Retoo
35,89 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
SodaStream
Szybka dostawa, dobry produkt
Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l