5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Royal Family Custard Mochi - Malina 110g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,22 zł
129,27 zł / 1kg
+ 64,34 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe z kategorii Słodycze i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Czeski żelki 1000 g125,12 zł/1kg
125,12 zł
Sprzedawca: LaProve

Więcej informacji o reklamie
kinder 2729 Maxi Mix Schokolade 157,0 g192,85 zł/1kg
38,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Niederegger marcepan parlinen mix w opakowaniu upominkowym 206g300,15 zł/1kg
61,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Niederegger Baton Marcepanowy Klasyczna Czekolada Mleczna 110g170,55 zł/1kg
18,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mochi Tiramisu & Creme Royal Family, 120g
176,92 zł/1kg
21,23 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Mochi czekoladowe, Royal Family, 120g
176,92 zł/1kg
21,23 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Royal Family Mochi Vanilla Creme 120g
176,92 zł/1kg
21,23 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Royal Family Mochi Tiramisu & Cream smak 180g
118,67 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Mochi Slaný karamel Royal Family 120g
176,92 zł/1kg
21,23 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Mochi Creamy Coconut Royal Family 120g
176,92 zł/1kg
21,23 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Mochi truskawkowe z serem, ciasto Royal Family, 120g
176,92 zł/1kg
21,23 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Venco Menthol Kruisdrop (12x120gr)
109,17 zł/1kg
157,21 zł
Sprzedawca: Candyspot

Royal Family Mochi Maple Pancake kremowe nadzienie indywidualnie pakowane 120g
176,92 zł/1kg
21,23 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Mochi o smaku masła orzechowego, 120g
176,92 zł/1kg
21,23 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Yuki i Love Mango Mochi
157,16 zł/1kg
39,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Czekolada - Wszystkiego Najlepszego 70g | ZOTTER
325,86 zł/1kg
22,81 zł
Sprzedawca: taleoo

Tamrah Daktyle z Migdałem w Assorti Czekolad 600 g
244,55 zł/1kg
146,73 zł
Sprzedawca: Bogna_sweets

Terrasana Wassereis Eislollies Frucht 1 Karton
24,52 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Tamrah Daktyle z Migdałem w Kokosowej Czekoladzie 250 g
261,16 zł/1kg
65,29 zł
Sprzedawca: Bogna_sweets
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Royal Family Custard Mochi – malina 110 g – owocowa przekąska mochi z nadzieniem malinowym
Odkryj idealne połączenie delikatnego ciasta kleistego i owocowo-kremowego nadzienia dzięki Royal Family Custard Mochi – Raspberry 110 g. Ten tajwański przysmak łączy w sobie pełny smak dojrzałych malin z miękkim, aksamitnym kremem custardowym, otoczonym typowym elastycznym ciastem mochi. W rezultacie powstała słodka przekąska, która harmonijnie łączy tradycję i owocowy smak.
Niezależnie od tego, czy jest to egzotyczny deser, słodki prezent, czy mała przekąska między posiłkami – ten mochi zachwyca zarówno miłośników azjatyckich słodyczy, jak i ciekawskich łasuchów, którzy chcą odkrywać nowe doznania smakowe.
Co sprawia, że Royal Family Custard Mochi – Raspberry 110 g jest tak wyjątkowe?
Intensywne nadzienie malinowo-kremowe – słodkie, owocowe i kremowe
Tradycyjne ciasto mochi z Tajwanu – miękkie, delikatnie słodkie i autentyczne
Zawartość 110 g – idealna porcja do podzielenia się lub samodzielnego zjedzenia
Azjatycki słodycz z owocową nutą – innowacyjny i modny
Idealny jako prezent, przekąska lub dodatek do paczki słodyczy
Dla kogo przeznaczone jest to mochi malinowe?
Royal Family Raspberry Mochi jest stworzone dla:
miłośników azjatyckich słodyczy z owocowym akcentem
łasuchów, którzy cenią sobie owocowo-kremowe słodycze
pudełka cukierków, zestawy upominkowe lub wyjątkowe chwile na przekąskę
smakoszy, którzy chcą wzbogacić swoją herbatę lub kawę czymś słodkim
Ta wersja jest szczególnie popularna wśród wszystkich, którzy kochają smak malin i delikatne nadzienia.
Wskazówka dotycząca podania:
Lekko schłodzone Raspberry Custard Mochi rozwijają swój pełny aromat – idealne na ciepłe dni lub jako świeże zakończenie azjatyckiego menu.
teraz Royal Family Custard Mochi – Raspberry 110 g online i daj się oczarować słodko-owocowemu kremowi malinowemu w połączeniu z miękkim ciastem mochi!
Składniki: syrop z tapioki, kleisty ryż, woda, cukier, skrobia modyfikowana,
baza kremu warzywnego (rafinowany OLEJ SOJOWY, substancja słodząca: E420 (sorbitol), cukier, skrobia ryżowa, substancja zagęszczająca: E460 (celuloza), SOJA W PROSZKU, substancja zagęszczająca: E406 (agar-agar), przeciwutleniacz: E306 (tokoferole)),
1,2% proszek malinowy, *trehaloza, olej palmowy, aromat, sól spożywcza, proszek z czarnej marchwi (maltodekstryna, czarna marchew, regulator kwasowości: E330 (kwas cytrynowy)), emulgator: E471 (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), środek konserwujący: E202 (sorbinian potasu), skrobia ziemniaczana.
*Trehaloza jest źródłem glukozy.
Alergeny
SOJA, Napój sojowy
| Wartość energetyczna: | 300-330 kcal |
| Tłuszcz: | 4,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe: | 2,5 g |
| Węglowodany: | 65 g |
| w tym cukry: | 24 g |
| Białko: | 2,5 g |
| Sól: | 0,12 g |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
- Lista składników
- Zobacz opis
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Waga
- 110 g
- Firma spożywcza
- Royal Family
- Nazwa handlowa
- Mochi o smaku malinowym
- Producent
- Royal Family
- EAN
- 4711931034359
- Lista składników
- Zobacz opis
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Waga
- 110 g
- Firma spożywcza
- Royal Family
- Nazwa handlowa
- Mochi o smaku malinowym
- Producent
- Royal Family
- EAN
- 4711931034359
Pasuje również do tego

Torebka Lindt Nuxor, mleczna 700g
289,90 zł/1kg
202,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kalendarz adwentowy Ferrero Kids Maxi Mix 24 kreacje 351g 1 opakowanie
263,59 zł/1kg
92,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Victor Schmidt Austria Mozartkugeln 50 szt., 825 g
118,87 zł/1kg
98,07 zł
Sprzedawca: LAVONIO

WAWI Ojciec Święty z prezentem pusta figurka mleczna 60g
105,00 zł/1kg
6,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sun Lolly lód wodny do samodzielnego zamrażania o smaku jabłkowym organic 7er
24,66 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fortuin - Peppermint Wilhelmina Pudełko 200 sztuk | Pudełko 200 sztuk
177,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Wilhelmina Pepermunt 1000g – Świeże cukierki miętowe, klasyczny smak
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Niederegger Marzipan Man of the Year Taler ciemna czekolada 185g
272,76 zł/1kg
50,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Cukierki Toffi z Nadzieniem Mlecznym Toffee Słodka Chwila 1KG
37,13 zł/1kg
37,13 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Capri Sun Ice Pops lód wodny do samodzielnego zamrażania 10x40ml opakowanie 400ml
34,57 zł/1l
13,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kalendarz adwentowy Toblerone 200g
499,00 zł/1kg
99,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Mieszko Michaszki z Orzechami Cukierki 260 g
62,54 zł/1kg
21,05 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,26 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lambertz Stollen Bites pieczone jabłko, nadzienie owocowe z jabłek i cynamonu, opakowanie 350 g
47,31 zł/1kg
19,96 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fritt owocowe paluszki do żucia 6 różnych cukierków do żucia 30x70g
95,97 zł/1kg
201,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Roshen Sweet Drop Karmelki Z Nadzieniem Mlecznym 1 Kg
28,10 zł/1kg
28,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Stringi Z Koralików Cukierków
274,28 zł/1kg
39,77 zł
Sprzedawca: VISO

Chipsy bananowe TG Plantain lekko solone 85g
99,53 zł/1kg
8,46 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Tony's Chocolonely - Weihnachten Big Tinycalendar 225gr
533,80 zł/1kg
133,45 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Cała suszona ikra mułowca (Bottarga di Muggine), ok. 85 g
994,12 zł/1kg
84,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

PRZEKĄSKA ROLL EAT & PLAY JABŁKO - GRUSZKA Z ZABAWKĄ BEZGLUTENOWA 20 g - BOB SNAIL
591,50 zł/1kg
11,83 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Open Food 4000161100379, 300 g, 2171 kJ, 521 kcal, 37,7 g, 33,3 g, 8,4 g
238,30 zł/1kg
71,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

100 patyczków do waty cukrowej 30 cm z drewna sosnowego 4 × 4 mm patyczki kwadratowe
125,91 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
171,83 zł/1kg
19,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinerle love pearls butelka dla niemowląt z tabletkami powlekanymi cukrem 100g
66,90 zł/1kg
6,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
206,64 zł/1kg
119,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekoladowe wieńce Schluckwerder kolorowo posypane nonpareils 200g
10,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lekki, chrupiący chleb typu "cross", o wysokiej zawartości białka, puszysty i chrupiący, 115g
53,58 zł/1kg
6,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Belvoir Sicilian Lemon & Lime Cordial 500ml – Naturalny syrop owocowy, orzeźwiający
102,94 zł/1kg
51,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Open Food 4000161100379, 300 g, 2171 kJ, 521 kcal, 37,7 g, 33,3 g, 8,4 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
71,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,30 zł/1kg

Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 100g
41,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
411,50 zł/1kg

MARLENKA® bezglutenowe ciasto miodowe z orzechami włoskimi 16 x 100 g
160,65 zł
Sprzedawca: eMarlenka
80,33 zł/1kg

Niederegger marcepanowe poinsecje ciemna czekolada 125g
36,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
291,36 zł/1kg

Niederegger Mieszanka Świąteczna z Marcepanem 95g
33,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
357,68 zł/1kg

Lindt Marc de Champagne stożek z mlecznej czekolady 101g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
230,30 zł/1kg

Wegańskie kakao Lindt Gold Bunny z mąką owsianą i syropem owsianym 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
399,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3 996,90 zł/1kg

Czekolada mleczna Lindt Father Christmas ręcznie pakowana 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
284,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
284,85 zł/1kg

Display Komplett Seaworld Dolphin 12x żelki z oświetleniem i dźwiękiem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
82,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
82,88 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Reber z pojedynczymi pralinami czekoladowymi 650g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
178,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
273,85 zł/1kg

Torebka Lindt Nuxor, mleczna 700g
202,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
289,90 zł/1kg

Lambertz Christmas market gingerbread mix w puszce 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
160,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
160,25 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Lindor 290g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
145,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
500,34 zł/1kg

Świąteczne przysmaki Lindt w dopasowanym pudełku 498g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
310,46 zł/1kg

True Dates daktyle słodkie brzoskwiniowe naturalne daktyle 100g opakowanie 12 sztuk
115,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,92 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Ferrero Kids Maxi Mix 24 kreacje 351g 1 opakowanie



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
92,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
263,59 zł/1kg

Lindt Lindor Mango Marakuja Czekolada mleczna Torebka 137 g
33,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
245,77 zł/1kg

Biszkopty włoskie nasączone alkohoholem pomarańczowe Ferrero Fiesta 360g
26,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
65,72 zł/1kg

Świąteczne kruche kulki Lindt o kremowej konsystencji 450g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
111,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
248,56 zł/1kg

Wiśnie w syropie Amarena 400g - Toschi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,89 zł/1kg