Kamis Papryka słodka 425 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
39,61 zł
84,28 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Chili i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
CHILI NITKI 40 g - ROYAL BRAND209,90 zł/1l
20,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Tripack Guajillo Arbol wędzone Chipotle Epazote 20g Mex. Oregano 20g1 818,07 zł/1kg
254,53 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: LaProve

Więcej informacji o reklamie
Papryka chilli Gochugaru 500g - Asia Kitchen53,98 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
KKP Sambal Oelek pasta chili 740 g18,82 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kamis Papryka Słodka 16 G
234,00 zł/1kg
4,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Prymat Chili w płatkach 10g
424,00 zł/1kg
4,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Hosan Papryka chili w proszku Gochugaru 500 g
74,40 zł/1kg
37,20 zł
Sprzedawca: Katomix

Papryka ostra 500g
26,18 zł/1kg
13,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Papryka mielona Ostra CYKORIA 700g
67,24 zł/1kg
59,66 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,74 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kot Chili Wędzone kruszone 8 g
158,00 zł/1kg
9,62 zł
-50%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,74 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Papryczki chili z ogonkiem 30 g
199,80 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

CHILI PŁATKI45 g - LEBENSBAUM
175,78 zł/1kg
9,58 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,91 zł
Sprzedawca: taleoo

Suszone pokruszone papryczki chili, 100 g
170,00 zł/1l
17,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

CYK Cykoria Chili 1 kg
59,10 zł/1kg
59,69 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Chipotle, mielone i wędzone chili jalapeno, 40 g
359,80 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Sos kalabryjski bomba, 290 g
118,97 zł/1l
34,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Appetita Pieprz Cayenne 15 G
455,00 zł/1kg
9,10 zł
Sprzedawca: Katomix

Przyprawa Czubryca czerwona Orzeszek 50 g
67,00 zł/1kg
3,35 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Chili piri piri 100g Brat.pl
120,90 zł/1l
12,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Chili kaszmirskie w proszku 9 g
1 648,89 zł/1l
14,84 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nie czekaj, zamów już dziś! Dodaj intensywny smak do swoich dań z Kamis Papryka Słodka!
Opis szczegółowy GAS.PAPRYKA SŁODKA 425g Parametry produktu Typ Przyprawy jednorodne Rodzaj przyprawy Papryka słodka Przeznaczenie spożywcze Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska Zawartość netto 425 g Składniki papryka słodka Waga jednostkowa brutto 0,47 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: McCormick Polska S.A. Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20 Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 136 op. zb. (DU) Alergeny Orzechy Nie Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Może zawierać Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Może zawierać Zboża zawierajace gluten Może zawierać Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Może zawierać Jaja i produkty pochodne Może zawierać Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Może zawierać Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Przechowywanie Sposób przechowywania przechowywać w suchym i chłodnym miejscu Wartość odżywcza Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wielkość porcji 1 g Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 5900084257220 Marka: KAMIS Kategoria: PRZYPRAWY,SÓL Podkategoria: PAPRYKA D.O. Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: McCormick Polska S.A. Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20 Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL Waga jednostkowa brutto: 0.47 kg
- Lista składników
- papryka słodka
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWielkość porcji: 1 g
- Waga
- 470 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Kamis Papryka słodka 425 g
- Producent
- EAN
- 5900084257220
- Lista składników
- papryka słodka
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWielkość porcji: 1 g
- Waga
- 470 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Kamis Papryka słodka 425 g
- Producent
- EAN
- 5900084257220
Pasuje również do tego

Tajin Clásico Salsa en Polvo - Przyprawa chili w proszku Sól korzenna Mieszanka przypraw 142g
329,51 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Cayennepfeffer 1 kg, mielony proszek chili, ostry, pikantny, idealny do mięsa, ryb i potraw kuchni świata. GiDeli
69,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Posh

Papryka chilli Gochugaru 500g - Asia Kitchen
53,98 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tabasco Scorpion Sauce 60 ml – Ostry sos chili z intensywnym chili skorpionem
623,50 zł/1l
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

TriPack Chilli Chipotle, Pasilla i Ancho Flor 100g
1 078,20 zł/1l
107,82 zł
Sprzedawca: LaProve

Koreańska czerwona ostra papryka GOCHUGARE do kimchi 500g - GOOD SPICE
59,98 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

KKP Sambal Oelek pasta chili 740 g
18,82 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

[TRS Extra Scharfe Rote Chilis / GROB GEMAHLENE CHILISCHOTEN / Rozdrobnione papryczki chilli ekstra ostre
179,80 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Katomix

Windmill Sambal Oelek SCHARF Pasta chili 370 g
43,24 zł/1kg
16,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

CHILI NITKI 40 g - ROYAL BRAND
209,90 zł/1l
20,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Prymat Chili w płatkach 10g
424,00 zł/1kg
4,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jalapenos Enteros ganz - 220 g - La Costena
34,91 zł/1kg
9,85 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,68 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Papryka chilli Gochugaru 100g - Asia Kitchen
62,90 zł/1l
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

TriPack Chili Chipotle, Guajillo i Ancho 100 g
0,21 zł/1kg
21,14 zł
Sprzedawca: LaProve

Trinidad Scorpion 10g Ekstremalnie ostra papryczka chili
499,80 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Carolina Reaper chilli mielone 10g rekord świata 17
499,80 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

TriPack Chili Chipotle, Guajillo Chilli Tree 100g
400,00 zł/1l
40,00 zł
Sprzedawca: LaProve
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

CHILI NITKI 40 g - ROYAL BRAND
20,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
209,90 zł/1l

Tripack Guajillo Arbol wędzone Chipotle Epazote 20g Mex. Oregano 20g
254,53 zł
Sprzedawca: LaProve
1 818,07 zł/1kg

Meksykański zestaw Fiesta & Taco – tortille kukurydziane, sosy El Yucateco Habanero i suszone trio chili
211,42 zł
Sprzedawca: LaProve
211,42 zł/1l

Proszek Carolina Reaper z 2 200 000 SHU 2,5 g w fosforyzującej czaszce, która świeci w ciemności.
172,54 zł
Sprzedawca: LaProve
69 016,00 zł/1l

Papryka chilli Gochugaru 500g - Asia Kitchen



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,98 zł/1l

Papryka ostra chilli grys - 200g
11,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
55,00 zł/1l

Papryka ostra chilli grys - 250g
14,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
56,00 zł/1l

Papryka ostra chilli mielona - 100g
6,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
60,00 zł/1l

TriPack Chilli Chipotle, Pasilla i Ancho Flor 100g
107,82 zł
Sprzedawca: LaProve
1 078,20 zł/1l

Chilli Chocolate Habanero (8g) wędzone w fiolce i uchwycie na ośmiornicę PLA (8x6x6cm)
105,88 zł
Sprzedawca: LaProve
13 235,00 zł/1kg

Fuchs Foodservice płatki chili kolorowy aromatyczny smak 700g
123,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
175,79 zł/1kg

KKP Sambal Oelek pasta chili 740 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,82 zł/1kg

Carolina Reaper chilli mielone 10g rekord świata 17
24,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
499,80 zł/1l

Trinidad Scorpion 10g Ekstremalnie ostra papryczka chili
24,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
499,80 zł/1l

Koreańska czerwona ostra papryka GOCHUGARE do kimchi 500g - GOOD SPICE
29,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
59,98 zł/1l

Kotanyi chilli granulowane i suszone ekstra intensywnie ostre 24g
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
495,00 zł/1kg

Chili czerwone suszone całe 40g - NGR
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
224,75 zł/1kg

Chili piri piri 100g Brat.pl
12,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
120,90 zł/1l

Chili pieprz cayenne 200g Brat.pl
6,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
26,88 zł/1kg

Chipotle, mielone i wędzone chili jalapeno, 40 g
17,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
359,80 zł/1l