5,0



Na podstawie 1 opinii
Herbata czarna Earl Grey Cytryna Lipton 92 torebki
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
41,18 zł
13,73 zł / 1kg
+ 19,57 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Herbata czarna Teapot Origins Earl Grey z bergamotką i cytryną 35 g297,43 zł/1kg
10,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Meßmer 5210835008 Meßmer Earl Grey BlueTee 15 Portionen37,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Herbata czarna Loyd Ceylon 75 torebek94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Herbatka owocowa Loyd Ananas i Gruszka 20 torebek79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Lipton Earl Grey classic - herbata czarna (92 torebki)
135,48 zł/1kg
33,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zielona herbata Lipton Mandarin & Orange, opakowanie 20 sztuk
669,17 zł/1kg
24,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lipton Earl Grey Lemon 50tb 25g
169,91 zł/1kg
23,78 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,69 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Zielona herbata Lipton Raspberry & Pomegranate, opakowanie 20 sztuk
860,36 zł/1kg
24,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lipton - Herbata Lipton Yellow Label bez opakowania 100x1,5gr | pudełko 100 sztuk
407,30 zł/1kg
81,46 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Loyd Earl Grey - 80 Torebek Herbata Czarna Ekspresowa Duże Opakowanie Premium
141,00 zł/1kg
22,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

LIPTON Gold herbata czarna (92 torebki)
36,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Herbata czarna Earl Grey Cytrynowa Lipton 25 torebek
194,14 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Herbata czarna Twinings Selection 20 torebek 40g
779,00 zł/1kg
32,32 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,16 zł
Sprzedawca: Katomix

Herbata Earl Grey czarna 20 torebek
40,76 zł/1kg
16,75 zł
-39%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Herbata Czarna Earl Grey 25 Torebek
93,28 zł/1kg
24,20 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,32 zł
Sprzedawca: Katomix

Pickwick – Earl Grey – 20 torebek herbaty
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Herbata czarna Earl Grey 25 torebek
22,32 zł
Sprzedawca: Katomix

Twinings Earl Grey Tea, 50 torebek, 100 g - Aromatyczna herbata czarna z bergamotką
767,90 zł/1kg
76,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Herbata czarna Minutka Earl Grey 40 torebek
323 000,01 zł/1kg
19,38 zł
Sprzedawca: Katomix

Herbata czarna Loyd Earl Grey 20 torebek
1,95 zł/1kg
77,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zamów już dziś Lipton Earl Grey Cytryna i ciesz się orzeźwiającym smakiem! teraz!
który zachwyci każdego miłośnika herbaty. Elegancki smakEarlGreyWzbogaconycytrynową nutą i aromatem bergamotki, ten napój to wyjątkowe doświadczenie - idealne na rozpoczęcie dnia i popołudniowy relaks
- 92 torebki herbaty w opakowaniu -praktyczne i wygodne rozwiązanie do codziennego delektowania się herbatą.
- Wysokiej jakości czarna herbata -subtelnie pobudzająca i ożywcza
- Orzeźwiający cytrynowy aromat- zapewnia lekkość i poprawia nastrój
- Aromat bergamotki -klasyczna elegancja, którą pokocha każdy fan Earl Grey.
Herbata LiptonEarl Grey Lemon toidealny wybór, gdy chcesz połączyć pobudzenie z chwilą relaksu. Każdy łyk łączy w sobie intensywność czarnej herbaty z delikatnością owoców cytrusowych. Dzięki dużemu opakowaniu możesz cieszyć się nią każdego dnia i dzielić się nią z rodziną i przyjaciółmi.
Odkryj wyjątkowy smakherbaty czarnejLiptonEARL GREY LEMON 92 torebki 184 g iciesz się filiżanką pełną elegancji i świeżości
- Lista składników
- Herbata czarna¹, aromat, skórka cytryny (2,2 %), ¹certyfikat Rainforest Alliance
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 3000 g
- Firma spożywcza
- Lipton
- Nazwa handlowa
- Selgros111
- Producent
- Model
- EARL GREY LEMON
- Liczba sztuk
- 92
- EAN
- 8720608014453
- Lista składników
- Herbata czarna¹, aromat, skórka cytryny (2,2 %), ¹certyfikat Rainforest Alliance
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 3000 g
- Firma spożywcza
- Lipton
- Nazwa handlowa
- Selgros111
- Producent
- Model
- EARL GREY LEMON
- Liczba sztuk
- 92
- EAN
- 8720608014453
Pasuje również do tego

Lipton Earl Grey classic - herbata czarna (92 torebki)
135,48 zł/1kg
33,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zielona herbata Lipton Raspberry & Pomegranate, opakowanie 20 sztuk
860,36 zł/1kg
24,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zielona herbata Lipton Mandarin & Orange, opakowanie 20 sztuk
669,17 zł/1kg
24,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lipton Green Tea Intense Mint, opakowanie 20 sztuk
752,81 zł/1kg
24,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lipton - Herbata Lipton Pudełko asortymentowe 12x15 sztuk | Opakowanie 180 sztuk
68,81 zł/1kg
137,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

TEEKANNE 6993 Czajniczek NewYorkChai 20 Bt
1 498,00 zł/1kg
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Herbata czarna Teapot Origins Earl Grey z bergamotką i cytryną 35 g
297,43 zł/1kg
10,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lipton - Herbata Lipton Yellow Label bez opakowania 100x1,5gr | pudełko 100 sztuk
407,30 zł/1kg
81,46 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Herbata czarna Twinings Selection 20 torebek 40g
779,00 zł/1kg
32,32 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,16 zł
Sprzedawca: Katomix

LIPTON Gold herbata czarna (92 torebki)
36,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
79,88 zł/1kg
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Big-Active -poliuretan Erh - Herbata czerwona o smaku cytrynowym (40tb x1,8g)
135,70 zł/1kg
13,57 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

TEEKANNE 070214, herbata "frio" o smaku brzoskwini i marakui, 18 torebek po 2,5 g
1 078,60 zł/1kg
107,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Lipton Yellow Label Herbata Czarna 50 G (25 Torebek)
477,00 zł/1kg
23,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Big-Active herbata zielona z mango liść 100g
75,92 zł/1kg
9,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lipton Yellow Label Herbata Czarna 100 G
133,50 zł/1kg
18,69 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sir Winston Earl Grey czarna herbata aromatyzowana olejkiem bergamotowym 500g
136,42 zł/1kg
68,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata Oolong (20x2)40 g
1 574,75 zł/1kg
62,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Czajniczek 6992 Czajniczek Pers.Granata. 20 Bt
1 165,11 zł/1kg
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 7070 Teekanne Caram.ApplePie 18 Bt
1 296,05 zł/1kg
52,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Raspberry Tea Ahmad Tea 20 torebek aluminiowych
233,63 zł/1kg
18,69 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Big-Active herbata czarna Earl Grey i płatki róży (20 torebek x 2g) 20g
148,75 zł/1kg
11,90 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Meßmer Himmelszauber herbata owocowa o smaku moreli i migdałów 55g
19,33 zł
-76%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dilmah Herbata Czarna Ceylon Gold 50 torebek
128,82 zł/1kg
21,90 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Herbata czarna Ahmad Tea English Breakfast 500g - mocna pełna do mleka
64,78 zł/1kg
32,39 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Big-Active - Herbata zielona z pomarańczą 100g
78,50 zł/1kg
9,42 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
398,44 zł/1kg
17,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

English Breakfast Ahmad Tea 100tb*2g b/zawieszki
118,29 zł/1kg
36,76 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,39 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Organiczna mieszanka czarnej herbaty Chai, 37,4 g
34,17 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna herbata
Wszystko idealne
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

Czarna herbata Meßmer Earl Grey o delikatnym aromacie 43g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
382,40 zł/1kg