Dole Tropical Gold Kawałki ananasa w soku, 227 g - naturalnie słodkie i soczyste

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
11,82 zł

9,12 zł-22%

40,18 zł / 1kg

+ 13,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 1 – pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Przetwory owocowe i warzywne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
133,30 zł/1l
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
83,08 zł/1l
20,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Karczochy marynowane z pietruszką 280 g
Karczochy marynowane z pietruszką 280 g
78,54 zł/1l
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Karczochy Tagliati w oleju 280 g D'Amico
Karczochy Tagliati w oleju 280 g D'Amico
63,89 zł/1l
17,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Dole plastry ananasa w soku 3000 ml - 100% naturalny smak, bez cukru
Dole plastry ananasa w soku 3000 ml - 100% naturalny smak, bez cukru
29,97 zł/1kg
89,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
CYTRYNA Z IMBIREM W SYROPIE BIO 220 g (90 g) - BATOM
CYTRYNA Z IMBIREM W SYROPIE220 g (90 g) - BATOM
90,77 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Kawałki ananasa – w własnym soku
Kawałki ananasa – w własnym soku
37,27 zł/1kg
25,53 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawałki ananasa w własnym soku, 370 ml | MARSCHLAND
Kawałki ananasa w własnym soku, 370 ml | MARSCHLAND
76,80 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo
ANANAS KAWAŁKI W SOKU WŁASNYM BIO 400 g (250 g) - AMAIZIN
ANANAS KAWAŁKI W SOKU WŁASNYM400 g (250 g) - AMAIZIN
54,85 zł/1kg
21,94 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla KARCZOCHY W OLEJU280 g (150 g) -PLANET
KARCZOCHY W OLEJU280 g (150 g) -PLANET
93,36 zł/1kg
26,14 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Tops Ananas w kawałkach w syropie 565 g
Tops Ananas w kawałkach w syropie 565 g
15,77 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ananas w kawałkach 580 ml Rolnik
Ananas w kawałkach 580 ml Rolnik
20,88 zł/1kg
14,20 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ananas Plastry 565G Sandra
Ananas Plastry 565G Sandra
16,92 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,05 zł
-26%
9,56 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Del Monte plastry ananasa w soku, 220 g
Del Monte plastry ananasa w soku, 220 g
67,77 zł/1kg
14,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Dole Tropical Fruit 3000g – Mieszanka owoców tropikalnych w wiaderku 3kg
Dole Tropical Fruit 3000g – Mieszanka owoców tropikalnych w wiaderku 3kg
32,47 zł/1kg
97,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Wodorosty Wakame suszone Dechha 150 g
Wodorosty Wakame suszone Dechha 150 g
294,25 zł/1kg
47,08 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ocet Jabłkowy 5 % Niefiltrowany5 L - Horeca Planet)
Ocet Jabłkowy 5 % Niefiltrowany5 L - Horeca Planet)
12,75 zł/1l
63,75 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Rolnik Ananas w Plastrach 560 g
Rolnik Ananas w Plastrach 560 g
21,85 zł/1kg
20,18 zł
-26%
14,86 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
MUS ANANAS - BANAN - JABŁKO BEZGLUTENOWY BIO 120 g - BIOFOOD
MUS ANANAS - BANAN - JABŁKO BEZGLUTENOWY120 g - BIOFOOD
80,25 zł/1kg
9,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Opis szczegółowy DOLE Ananas kawałki 227g Parametry produktu Rodzaj Owoce w puszce Skład podstawowy Ananasy Zawartość netto 227 g Składniki kawałki ananasa, sok ananasowy Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Filipiny Masa netto sztuki (po odcieku) 139 g Kraj pochodzenia głównego składnika Filipiny Temperatura przechowywania min - max 5 - 20 °C Waga jednostkowa brutto 0,27 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: VOG Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Przemysłowa 8 Kod pocztowy i miasto: 96-100 Skierniewice PL Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 198 op. zb. (DU) Alergeny Orzechy Nie Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Nie Zboża zawierajace gluten Nie Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Nie Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Nie Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Przechowywanie Inne uwagi dotyczące przechowywania Po otwarciu przechowywać w lodówce w szklanym lub plastikowym pojemniku. Sposób przechowywania przechowywać w suchym i chłodnym miejscu Wartość odżywcza Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wartość energetyczna kcal 65 kcal Wartość energetyczna kJ 273 kJ Wielkość porcji 100 g Zawartość białek <0,5 Zawartość soli 0,1 g Kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 Zawartość tłuszczów (ogólnie) <0,5 Cukry 12 g Zawartość węglowodanów 15 g Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 38900014261 Marka: DOLE Kategoria: OWOCE KONSERWOWE Podkategoria: ANANASY M.O. Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: VOG Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Przemysłowa 8 Kod pocztowy i miasto: 96-100 Skierniewice PL Waga jednostkowa brutto: 0.27 kg

Dole Tropical Gold Pineapple Chunks in Juice, 8 oz - Soczyste, złote kawałki ananasa w 100% naturalnym soku ananasowym. Tylko dwa składniki: ananas i własny sok, bez dodatku cukru i konserwantów. Ręcznie zbierane na idealnym poziomie dojrzałości, idealne do deserów, koktajli, przekąsek lub jako owocowa posypka do pizzy. Opakowanie wolne od BPA, naturalnie słodkie i niskokaloryczne – idealne na zdrową dietę. Wartości odżywcze na 100 g: 58 kcal, 0 g tłuszczu, 13 g węglowodanów, w tym 12 g cukru, 1 g błonnika, 0 g białka, 0 g soli.
Lista składników
Składniki: Ananas, sok ananasowy
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 243 kJ (58 kcal) Tłuszcz: 0,0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g Węglowodany: 13,0 g w tym cukier: 12,0 g Błonnik: 1,0 g Białko: 0,0 g Sól: 0,0g
Waga
227 g
Firma spożywcza
Dole Packaged Foods Europe B.V., Spectrumlaan 29, 2665 LC Bleiswijk, NL
Nazwa handlowa
Dole Tropical gold ananas stukjes op sap
Producent
Dole
EAN
0038900014261
38900014261

Lista składników
Składniki: Ananas, sok ananasowy
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 243 kJ (58 kcal) Tłuszcz: 0,0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g Węglowodany: 13,0 g w tym cukier: 12,0 g Błonnik: 1,0 g Białko: 0,0 g Sól: 0,0g
Waga
227 g
Firma spożywcza
Dole Packaged Foods Europe B.V., Spectrumlaan 29, 2665 LC Bleiswijk, NL
Nazwa handlowa
Dole Tropical gold ananas stukjes op sap
Producent
Dole
EAN
0038900014261
38900014261
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla DOLE Ananas plastry 227g
DOLE Ananas plastry 227g
33,74 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
9,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Del Monte plastry ananasa słodzone o bogatym smaku puszka 570g
Del Monte plastry ananasa słodzone o bogatym smaku puszka 570g
25,88 zł/1kg
15,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Del Monte plastry ananasa w syropie cukrowym puszka premium 840g
Del Monte plastry ananasa w syropie cukrowym puszka premium 840g
22,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dole Tropical Gold Ananas Małe kawałki w Soku, 227 ml
Dole Tropical Gold Ananas Małe kawałki w Soku, 227 ml
57,44 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Bens Original Basmati Rice 10 minutes praktyczna torebka do gotowania 500g
Bens Original Basmati Rice 10 minutes praktyczna torebka do gotowania 500g
44,82 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Torba podróżna na kółkach JOY 160l, czarna
Torba podróżna na kółkach JOY 160l, czarna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
151,00 zł
Sprzedawca: Jurhan
Zdjęcie produktu dla Baileys Irlandzka czekolada truflowa słony karmel 90g
Baileys Irlandzka czekolada truflowa słony karmel 90g
256,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
43,60 zł/1l
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
A white sheer curtain with vertical stripes hangs in a window, with a decorative scalloped edge at the bottom.
Gotowa firanka, panel V-design, firanka glamour, panel kryształowy, firanka woalowa, panel markizeta, firanka z cyrkoniami 120x130cm biała
62,19 zł/1m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
80,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HomeDecorTextil
Zdjęcie produktu dla Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 533
174,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Del Monte ananas tarty i słodzony puszka 446ml opakowanie 6 szt
Del Monte ananas tarty i słodzony puszka 446ml opakowanie 6 szt
142,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
63,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 137
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop
Zdjęcie produktu dla Medisana BU 512, Przedramię, Automatyczny, Biały, LCD, 2 użyt., AA
Medisana BU 512, Przedramię, Automatyczny, Biały, LCD, 2 użyt., AA
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 409
109,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Metalowy dzwonek wietrzny harfa wietrzna Feng Shui dekoracja ogrodu na zewnątrz domu
Metalowy dzwonek wietrzny harfa wietrzna Feng Shui dekoracja ogrodu na zewnątrz domu
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
80,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete Odkurzacz do czyszczenia na mokro i na sucho, samoczyszczący, lekki, bezprzewodowy, z funkcją mopowania, czyszczenie krawędzi <0,5 cm, niebieski
Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete Odkurzacz do czyszczenia na mokro i na sucho, samoczyszczący, lekki, bezprzewodowy, z funkcją mopowania, czyszczenie krawędzi <0,5 cm, niebieski
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 204
808,98 zł
Sprzedawca: Digiexpert
Zdjęcie produktu dla Sofa DUO z funkcją spania i przechowywania, tkanina Poso, Ecru
Sofa DUO z funkcją spania i przechowywania, tkanina Poso, Ecru
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
2 249,00 zł
-190,00 zł
2 059,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Quarkfein Strawberry
Dr Oetker Quarkfein Strawberry
128,93 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
7,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 hantli 8 kg Yaheetech, hantle sześciokątne, powłoka PVC, odporne na toczenie, do treningu siłowego
Zestaw 2 hantli 8 kg Yaheetech, hantle sześciokątne, powłoka PVC, odporne na toczenie, do treningu siłowego
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 210
289,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech
Zdjęcie produktu dla Termometr Długopis do żywności Termometr do żywności Sonda Termometr do pieczeni
Termometr Długopis do żywności Termometr do żywności Sonda Termometr do pieczeni
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 133
29,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Schogetten czekolada mleczna 100 g
Schogetten czekolada mleczna 100 g
83,27 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 hantli 10 kg Yaheetech, hantle sześciokątne, powłoka PVC, odporne na toczenie, do treningu siłowego
Zestaw 2 hantli 10 kg Yaheetech, hantle sześciokątne, powłoka PVC, odporne na toczenie, do treningu siłowego
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 210
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech
Zdjęcie produktu dla Casaria Sztuczna choinka 150 cm z metalowym stojakiem 310 końcówek Szybki montaż Dekoracja świąteczna Choinka Choinka PVC Zielona
Casaria Sztuczna choinka 150 cm z metalowym stojakiem 310 końcówek Szybki montaż Dekoracja świąteczna Choinka Choinka PVC Zielona
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 187
102,72 zł
-2,72 zł
100,00 zł
Sprzedawca: Jurhan
Zdjęcie produktu dla Biurko z regulacją wysokości na kółkach – stolik pod laptopa w kolorze brązowym
Biurko z regulacją wysokości na kółkach – stolik pod laptopa w kolorze brązowym
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
121,00 zł
Sprzedawca: TimeTrade
Zdjęcie produktu dla Beczka Prosperplast AQUACAN BABY cegła 210l
Beczka Prosperplast AQUACAN BABY cegła 210l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
449,99 zł
Sprzedawca: DIKEL
A pink suitcase on a white background.
Flexot® F-2045 | Walizka 24 cale, rozmiar L, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, bagaż podróżny, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 489
195,92 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24
Zdjęcie produktu dla Bomann GB 7236, 42 l, 2 kg/24h, N-ST, 40 dB, E, Biały
Bomann GB 7236, 42 l, 2 kg/24h, N-ST, 40 dB, E, Biały
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 169
1 525,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NovaMBSmart
A studio shot of a dark blue suitcase with red accents.
Walizka RGL S-020 L Walizka materiałowa 4 kółka Rozszerzana Rozmiar: L Kolor: Granatowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
99,87 zł
Sprzedawca: Hurtowniawalizek
Zdjęcie produktu dla bugatti Geldbörse Vertice Coin Wallet Small 6CC Black schwarz
bugatti Geldbörse Vertice Coin Wallet Small 6CC Black schwarz
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
174,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LANG-ON

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 11 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Dostawa trochę za długa
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
74,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
56,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
48,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 074,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
113,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
138,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos Sugo Scoglio Biffi 190 g
Sos Sugo Scoglio Biffi 190 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
105,16 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Czarne oliwki pikantne Nere Leccino 285g Citres
Czarne oliwki pikantne Nere Leccino 285g Citres
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,35 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone Giganti Citres 540g
Oliwki zielone Giganti Citres 540g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
38,83 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
22,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,97 zł/1l