5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
UBENA 3676158008 UBENA Tomaten Gewürzsalz Gewürzmischung, 1,0 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
76,77 zł
76,77 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe przyprawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kardamon malabarski – łuskane ziarna, 1 kg7 231,40 zł/1l
361,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Knorr Prof. Konz. Bulion cielęcy 1 litr174,95 zł/1l
174,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kardamon malabarski mielony 100 g919,80 zł/1l
45,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Ubena Virginia mieszanka przyprawowa do mięsa 450g113,93 zł/1kg
51,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
98,65 zł/1kg
67,08 zł
Sprzedawca: somnia24

UBENA 217590 UBENA Dillspitzen Gewürz, 200,0 g
197,91 zł/1kg
67,29 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
73,86 zł/1kg
73,86 zł
Sprzedawca: somnia24

WIBERG 1093785009 WIBERG Tomaten Gewürz, 650,0 g
112,84 zł/1kg
103,93 zł
Sprzedawca: somnia24

UBENA 712227009 UBENA Muskatnus gemahlen Gewürz, 500,0 g
205,48 zł/1kg
150,00 zł
Sprzedawca: somnia24

WIBERG 2836567005 WIBERG Pommes Frites Gewürzmischung, 1,15 kg
55,03 zł/1kg
85,29 zł
Sprzedawca: somnia24

WIBERG 3082904004 WIBERG Koriander gemahlen Gewürz, 200,0 g
277,50 zł/1kg
55,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

UBENA 712232001 UBENA Paprika scharf Gewürz, 500,0 g
131,78 zł/1kg
65,89 zł
Sprzedawca: somnia24

WIBERG 4740618008 WIBERG Knoblauch Granulat Gewürz, 800,0 g
160,91 zł/1kg
177,00 zł
Sprzedawca: somnia24

WIBERG 1093562008 WIBERG Paprika edelsüß Gewürz, 600,0 g
90,80 zł/1kg
77,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

WIBERG 2072605000 WIBERG KurKuma gemahlen Gewürz, 280,0 g
125,21 zł/1kg
35,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOTÁNYI 902349 KOTÁNYI Pfeffermühle Gewürz, 36,0 g
536,80 zł/1l
52,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Caber Bolognese Przyprawa Solanka Bez Czosnku 200 g
128,00 zł/1l
16,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

UBENA 3676125008 UBENA Rosmarin geschnitten Gewürz, 450,0 g
78,93 zł/1kg
35,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kamis Koperek 6 G
399,00 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Fuchs 380771008 Fuchs Kümmel ganz Gewürz, 1,0 kg
61,38 zł/1kg
61,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sól do pomidorów Ubena o delikatnym i bogatym smaku woreczek strunowy 1000g
Sól do pomidorów Ubena w praktycznym opakowaniu z zamkiem błyskawicznym 1000 g to pyszne połączenie delikatnej soli morskiej i PaPRIKA, uzupełnione starannie dobraną mieszanką ziół i przypraw. Ta mieszanka przypraw jest idealna do dodawania bogatego akcentu do każdego dania, łącząc smaki świeżych ziół i lekką słoność. Używana do przyprawiania makaronów, sałatek, dań mięsnych, a nawet zup i sosów, ta sól przyprawowa jest wszechstronnym składnikiem, którego nie powinno zabraknąć w żadnej kuchni.
Właściwości produktu:
Wszechstronne zastosowanie: Dzięki zrównoważonej mieszance pomidorów, ziół i soli morskiej, ta sól przyprawowa jest idealna do szerokiej gamy zastosowań kulinarnych - od dań kuchni śródziemnomorskiej po nowoczesne kreacje fusion.
Praktyczne opakowanie: zamykana torebka z zamkiem błyskawicznym zapewnia łatwe przechowywanie i długi okres trwałości produktu, zachowując świeżość i smak.
Łatwość użycia: Sól przyprawowa może być używana bezpośrednio podczas przygotowywania potraw, co upraszcza proces gotowania i zapewnia równomierne rozprowadzenie smaku.
Wysoka jakość: Ubena to przyprawy i mieszanki przypraw najwyższej jakości. Staranny dobór i przetwarzanie składników gwarantuje pierwszorzędne doznania smakowe.
Wskazówki dotyczące stosowania:
Aby uzyskać optymalny rozwój smaku, zaleca się dodanie soli do pomidorów na początku procesu gotowania, aby smaki mogły się w pełni rozwinąć. Idealnie nadaje się również jako wykończenie gotowych potraw, tworząc dodatkową warstwę smakową.
O firmie Ubena:
Ubena to renomowany producent i dostawca przypraw i mieszanek przyprawowych, charakteryzujący się szeroką gamą produktów kulinarnych dla gastronomii i użytku domowego. Koncentrując się na jakości, smaku i innowacyjności, Ubena stara się wzbogacać i inspirować doznania kulinarne.
Fuchs GmbH & Co KGIndustriestraße 25
49201 Dissen a.T.W., Niemcy
UBENA 3676158008 UBENA Tomaten Gewürzsalz Gewürzmischung, 1,0 kg
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Sól, cebula, pieprz, gorczyca, papryka, pietruszka.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 199 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 836 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 30g Węglowodany, w tym cukier: 12g Tłuszcz: 3g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,6g Błonnik: 8,8g Białko: 8,5g Sól: 39g
- Alergeny
- Gorczyca i produkty pochodne
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Fuchs GmbH & Co. KGIndustriestraße 25 49201 Dissen a.T.W., Deutschland
- Nazwa handlowa
- Sól do przyprawiania pomidorów
- Producent
- Ubena
- Numer producenta
- 72973
- EAN
- 4041974083060
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Sól, cebula, pieprz, gorczyca, papryka, pietruszka.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 199 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 836 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 30g Węglowodany, w tym cukier: 12g Tłuszcz: 3g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,6g Błonnik: 8,8g Białko: 8,5g Sól: 39g
- Alergeny
- Gorczyca i produkty pochodne
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Fuchs GmbH & Co. KGIndustriestraße 25 49201 Dissen a.T.W., Deutschland
- Nazwa handlowa
- Sól do przyprawiania pomidorów
- Producent
- Ubena
- Numer producenta
- 72973
- EAN
- 4041974083060
Pasuje również do tego

UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
98,65 zł/1kg
67,08 zł
Sprzedawca: somnia24

Ankerkraut 4260347893574, Przyprawy, 233 kcal, 977 kJ, 2,2 g, 10 g, 22 g
471,09 zł/1kg
25,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Amica KGCR 387100 B, 244 l, N-ST, 43 dB, 3 kg/24h, E, Beżowy
3 906,32 zł
-229,21 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3 677,11 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: T3S_Shop

WIBERG 1093785009 WIBERG Tomaten Gewürz, 650,0 g
112,84 zł/1kg
103,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
12,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
11,15 zł/1l
55,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Alpensalz 500g
6,02 zł/1kg
3,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ubena sól zmiękczająca do szczególnie delikatnego mięsa 1100g
51,76 zł/1kg
56,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Choinka sztuczna Narnia w doniczce 45 cm z OŚWIETLENIEM LED
157,99 zł/1kg
157,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LAALU

De’Longhi La Specialista Arte Evo, Ekspres do espresso, 1,7 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, Szary, Stal nierdzewna
2 110,40 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Regulowany aluminiowy stół barowy NERO Ø60 cm, srebrny
218,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Bomann KS 2184, 120 l, Wolnostojący, E, 40 dB, N-T, 2 kg/24h
836,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Tristar RK-6129, Czarny, Stal nierdzewna, 2,2 l, Stal nierdzewna, 900 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
478,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ninja XSKOGXLCNBSEU, Szczotka, Czarny, Nylon, 84 mm, 309 mm, 50 mm
108,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Wiberg Hendl Knuspri sól przyprawowa pikantna mieszanka opakowanie 1250g
59,33 zł/1l
74,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bad Reichenhaller pomidory mozzarella 300g
62,83 zł/1kg
18,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haflinger Snowbird pantofel szary
494,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Lorenz Saltletts krakersy pełnoziarniste chrupiące precle 100g
355,40 zł/1kg
35,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Funny świeże kangury Jumpys o delikatnym smaku papryki 75g
112,53 zł/1kg
8,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST, 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Biały
1 661,47 zł
-60,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 600,79 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Katomix

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

styleBREAKER Portfel damski z nadrukiem czaszki paisley, zapięcie na suwak, portfel 02040118
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

Wąż piwny John Guest kompletny - złącza śrubowe 3/8"i 5/8"
76,42 zł
Sprzedawca: ichzapfe

Milka EXTRA Lotus Biscoff czekolada mleczna alpejska opakowanie 190g
22,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samsung EP-TA800NBEGEU, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 5 V, Czarny
60,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

SWAREY S500 Przenośna elektrownia Power Station 518Wh/144000mAh Generator słoneczny Generator słoneczny Ładowarka baterii Power Bank z panelami słonecznymi 100W Systemy solarne Ładowarka słoneczna Ogniwo słoneczne Power Box Power Bank
1 600,00 zł
-50,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 550,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
6 431,50 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: LVS-Handel
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa wydajność za niewielkie pieniądze
Kompozycja uwodzenia/pasji i ognia
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii
748,71 zł
Sprzedawca: PHRoyal
7 487,10 zł/1l

Cynamon cejloński mielony 1 kg – słodki, oryginalny, aromatyczny, prawdziwy 1000 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 275,40 zł/1l

Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
575,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
11 519,80 zł/1l

200 Ml Koncentratu Bulionu Warzywnego Ch



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
48,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
240,80 zł/1l

Koncentrat wywaru z kaczki CHEF nadaje się do zup i sosów 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
47,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
239,10 zł/1l

Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
261,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
261,99 zł/1kg

Koncentrat bulionu rybnego CHEF o delikatnym smaku cebuli i czosnku 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
44,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
220,80 zł/1l

Koncentrat bulionu wołowego CHEF nadaje się do zup i sosów 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
44,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
220,80 zł/1l

CHEF koncentrat bulionu drobiowego nadaje się do zup i sosów 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
51,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
255,65 zł/1l

Naturalny ekstrakt waniliowy 500ml klasa 1
167,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
335,98 zł/1l

Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,48 zł/1l

EKSTRAKT WANILIOWY BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY110 ml - ROYAL BRAND
92,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
845,36 zł/1l

Ekstrakt waniliowy potrójnie skoncentrowany 110 ml bez cukru i konserwantów
85,04 zł
Sprzedawca: PHRoyal
773,09 zł/1l

Wanilia Laska Wanilii 100G Premium Xxl 14-20Cm Długie Grube Laski Wanilii
76,49 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 529,80 zł/1l

Laski wanilii BOURBON, strąki wanilii, strąki wanilii 20 szt. świeże długie 15cm+



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 279,80 zł/1l

Szafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 239,80 zł/1l

Laski wanilii PREMIUM 14-16 cm Strąki wanilii Strąki wanilii 10 sztuk
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Suszone, mielone kurki 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 139,80 zł/1l

Bób tonka 100g (bób tonka)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Zestaw: Anyż Gwiazdki 120g i Cynamon laski 120g
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l