5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Silikon Mapei Mapesil AC 169 stalowy niebieski 310 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
59,03 zł
190,42 zł / 1l
+ 34,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Impregnaty do fug i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ceresit Fuga CE 40 Klinkier, 5 kg28,79 zł/1kg
143,94 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Fuga CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 07 szary15,66 zł/1kg
78,32 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 2796,45 zł/1l
29,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone

Więcej informacji o reklamie
Silirub MA Silikon do kamienia naturalnego Kartusz 310 ml czarny SOUDAL8 495,00 zł/1m
84,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon do spoin 100 biały 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTICLE MOLD
159,52 zł/1l
49,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Soudal Silirub 2 – silikon neutralny, 310 ml, biały
10 295,00 zł/1m
115,95 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
102,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon do spoin 123 białawy 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTICLE MIXTURE
190,42 zł/1l
59,03 zł
Sprzedawca: Eoshop

Uszczelniacz silikonowy BOSTIK, 300 ml, biały N
437,69 zł/1kg
153,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

PATTEX Silikon neutralny biały 280 ml
38,46 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ceresit Grout CE 40 balibrown, 5 kg
26,64 zł/1kg
133,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Soudal Silirub S – uszczelniacz sanitarny, 310 ml, biały
10 795,00 zł/1m
120,95 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
107,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Mapei Ultracare Kerapoxy Cleaner Spray 0,75 l
131,27 zł/1l
98,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

E-COLL Silikon sanitarny 310ml biały
1 012,67 zł/1kg
364,56 zł
Sprzedawca: doenges1903

Szpachla Ceresit Ce 40 Niebieska , 80
59,11 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Zementgrau
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Lichtgrau
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Silikon Sanitarny Tytan 280Ml Beżowy
117,36 zł/1l
36,28 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,86 zł
Sprzedawca: Katomix

Soudal Silirub+ S8800 300 ml przezroczysty szary
403,17 zł/1kg
120,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Taśma Hydroizolacyjna Ceresit Cl 152
428,80 zł/1kg
128,64 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Silikon do spoin MAPEI® MAPESIL AC 1K
-idealny do elastycznego uszczelniania spoin narożnych, łączących i dylatacyjnych w ceramicznych okładzinach ściennych i podłogowych
- Wewnątrz i na zewnątrz
-do uszczelniania szkła, ceramiki i anodowanego aluminium
-Szczególnie przydatny w basenach, wannach i kabinach prysznicowych
-MAPEI® MAPESIL AC 1K przylega do szerokiej gamy materiałów bez gruntowania
-Po zastosowaniu promotora przyczepności Primer FD, MAPEI® MAPESIL AC 1K może być również stosowany na betonie, drewnie, metalu, powierzchniach malowanych, plastiku i gumie
-Dzięki technologii BioBlock® skutecznie zapobiega powstawaniu pleśni i mikroorganizmów na powierzchni spoiny w wilgotnym środowisku.
Dane techniczne:
-Odporność na temperaturę: od -40 °C do +180 °C
-Tworzenie powłoki: ok. 10 minut
sieciowanie: ok. 4 mm dziennie, ok. 10 mm w ciągu 7 dni
-Skurcz sieciujący: ok. 3,5%
-Maksymalne wydłużenie: 20%
-Twardość brzegu A: 20
-EMICODE: EC 1 PLUS - bardzo niski poziom emisji
100% silikon sanitarny z reakcją kwasową
100% silikon sanitarny z reakcją kwasową
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 0.31 l
- Model
- MAPESIL AC
- EAN
- 8022452134814
- Numer producenta
- MAPESIL AC
- Producent
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 0.31 l
- Model
- MAPESIL AC
- EAN
- 8022452134814
- Numer producenta
- MAPESIL AC
- Producent
Produkty biobójcze należy stosować ostrożnie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
BioBlock® ANTISCHIMMEL
Brak hasła ostrzegawczego
Pasuje również do tego
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21





4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8





3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1


Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²
95,45 zł/1kg
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B
18,39 zł/1kg
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau

Fuga Mapei Kerapoxy Easy Design 700 transparentna 3 kg
114,85 zł/1kg
344,55 zł
Sprzedawca: Eoshop

1 kg wodoodpornego uszczelniacza 1000 g – niewidoczne uszczelnienie, szybkoschnący i nadający się do pomalowania, do łazienki, kuchni, ogrodu i na zewnątrz, odporny na wysokie temperatury
106,03 zł/1l
106,03 zł
Sprzedawca: GrowExpert

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 20kg Taśma uszczelniająca 20mb Grunt 5L Mata 2mb Level+ SET45
77,78 zł/1l
388,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

Remmers KIESOL C Krem iniekcyjny do suchych ścian Bariera pozioma 550ML
484,13 zł/1kg
266,27 zł
Sprzedawca: ARO

CERESIT CR 65 – powłoka hydroizolacyjna 25 kg
4,57 zł/1kg
114,31 zł
Sprzedawca: MasterBau

Dewepro 314860
8,47 zł/1kg
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau

Taśma Hydroizolacyjna Ceresit Cl 152
428,80 zł/1kg
128,64 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Sikaflex-521 UV czarny wkład 300ml
86,18 zł/1l
77,56 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Sikaflex PRO-3 Purform betongrau 300ml Fugendichtstoff aufpoliuretan Basis
732,33 zł/1l
219,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Masa szpachlowa, krem do naprawy ścian, pasta do naprawy ścian
508,20 zł/1l
53,49 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
50,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Klej do zgrzewania na zimno dwuskładnikowy klej do metalu, tworzyw sztucznych i ceramiki, bardzo mocny klej naprawczy 150 °C, 2 tubki – GlueStar
249,95 zł/1kg
52,02 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll

zestaw 3 pisaków do fug w kolorze szarym, wodoodporny marker do fug, do odświeżania i naprawy fug, szybkoschnący, idealny do łazienki, kuchni i WC, H0126
6 932,00 zł/1l
59,97 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,99 zł
Sprzedawca: Trendhaus-Hamburg

Utrwalacz do fug 5 litrów, impregnat do fug, środek do ochrony fug
82,04 zł/1l
410,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Ultrament Power Dicht 5L – elastyczny uniwersalny środek uszczelniający do zastosowań zewnętrznych, bitumu, membran dachowych, betonu i innych materiałów – odporny na promieniowanie UV, szybkoschnący, rozpuszczalny
36,73 zł/1l
183,67 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Uniwersalne Uszczelnienie Mem Water-stop, 1 kg
1 665,18 zł/1m
444,99 zł
-261,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Uszczelniacz Wasser Stop Szary 750 Ml
131,24 zł/1kg
98,43 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 27
96,45 zł/1l
29,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone

Klej bitumiczny do gontów dachowych
511,55 zł/1kg
102,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ManufakturMartinshof

Zestaw Dryzone Horizontalsperre (18 m) – krem do iniekcji przeciw wilgoci w ścianach i wilgoci podciąganej kapilarnie – bariera przeciwwilgociowa do murów
108,63 zł/1m
1 955,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Anthrazit
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

DEKAseal 8936
900,00 zł/1l
279,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw do naprawy przedniej szyby samochodowej Verk 24060
163,64 zł/1kg
18,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Baufan wypełniacz do otworów i pęknięć biały 350g 101421
186,09 zł/1kg
65,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Permacon 1 litr – 4 m² – izolacja pozioma chroniąca przed wilgocią podciąganą z gruntu – trwałe uszczelnianie betonu i murów
127,09 zł/1l
127,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ecoformeurope

fischer Pistolenschaum 1K PUP S 750 750ml
94,17 zł/1kg
84,75 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Sikaflex 291i White 300 ml Klej do łodzi
203,93 zł/1l
61,18 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Polyuretanový tmel Den Bravenpoliuretan 50 FC kartuše 300 ml, bílá
114,67 zł/1l
34,40 zł
Sprzedawca: VISO

Pistolet do klejenia na gorąco Döllken HKP 2.0 z walizką
107 412,50 zł/1m
171,86 zł
Sprzedawca: Parkettboerse
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l

SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

Fuga Ceresit 43 wodoodporna Grand´Elit 5 kg odcień bahama
156,65 zł
Sprzedawca: MasterBau
31,33 zł/1kg

Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l

Fuga Ceresit CE-43 Grand Elit, kolor czekoladowy, waga 5 kg
156,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
31,39 zł/1kg

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg

12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l

Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l

Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg

Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg

Uszczelniacz poliuretanowy, 300 ml, kolor szary betonowy
869,38 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l

50 metrów kwadratowych siatki elewacyjnej wzmacniającej
347,62 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
203 219,99 zł/1l

CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
196,44 zł
-17,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
178,66 zł
Sprzedawca: MasterBau
35,73 zł/1l

Dewepro 314860



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
8,47 zł/1kg

Uniwersalna uszczelka do zastosowań zewnętrznych (przezroczysta, 5 litrów)
308,49 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
852,18 zł/1kg