4,7



Na podstawie 27 opinii
Waga:
9 kg- 0.165 kg
- 9 kg
- 35 kg
50m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Żółta Tkanina gipsowa 4x4mm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
156,99 zł
17,44 zł / 1kg
+ 60,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Tynki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
300m² Tkanina wzmacniająca Tkanina gipsowa Tkanina z włókna szklanego ETICS 165g 4x4mm4,61 zł/1m²
1 382,59 zł
Sprzedawca: Aquagart

100m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Żółta 4x4mm Tkanina gipsowa
18,20 zł/1kg
327,54 zł
Sprzedawca: Vagoshop

450m² tkanina wzmacniająca tkanina z włókna szklanego 165g/m² tkanina 4x4mm żółta tkanina gipsowa
17,82 zł/1kg
1 443,81 zł
Sprzedawca: Vagoshop

50m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 165g/m² Tkanina 4x4mm Tkanina żółta Tkanina gipsowa
9,67 zł/1kg
87,00 zł
Sprzedawca: Vagoshop

400m² tkanina wzmacniająca tkanina z włókna szklanego 165g/m² tkanina 4x4mm żółta tkanina gipsowa
17,97 zł/1kg
1 293,97 zł
Sprzedawca: Vagoshop

400m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Pomarańczowy 4x4mm Tkanina gipsowa
3,24 zł/1l
1 295,01 zł
Sprzedawca: Vagoshop

1000m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 165g/m² Tkanina 4x4mm Tkanina żółta Tkanina gipsowa
17,65 zł/1kg
3 177,25 zł
Sprzedawca: Vagoshop

300m² tkanina wzmacniająca tkanina z włókna szklanego 165g/m² tkanina 4x4mm tkanina żółta tkanina gipsowa
137,48 zł/1kg
962,39 zł
Sprzedawca: Vagoshop

300n² tkanina wzmacniająca z włókna szklanego 165g/m² ETICS 4x4mm tkanina gipsowa pomarańczowa
17,82 zł/1kg
962,39 zł
Sprzedawca: Vagoshop

350n² tkanina wzmacniająca z włókna szklanego 165g/m² ETICS 4x4mm tkanina gipsowa pomarańczowa
18,04 zł/1kg
1 136,54 zł
Sprzedawca: Vagoshop

450n² tkanina wzmacniająca z włókna szklanego 165g/m² ETICS 4x4mm tkanina gipsowa pomarańczowa
17,81 zł/1kg
1 442,26 zł
Sprzedawca: Vagoshop

100m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Pomarańczowy 4x4mm Tkanina gipsowa
36 185,56 zł/1kg
325,67 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tkanina wzmacniająca VaGo Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Tkanina gipsowa ETICS Żółta 25m
712,73 zł/1kg
117,60 zł
Sprzedawca: Vagoshop

1000n² tkanina wzmacniająca z włókna szklanego 165g/m² ETICS 4x4mm tkanina gipsowa pomarańczowa
17,53 zł/1kg
3 190,98 zł
Sprzedawca: Vagoshop

300m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Pomarańczowy 4x4mm Tkanina gipsowa
5 826,42 zł/1kg
961,36 zł
Sprzedawca: Vagoshop

250m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Biała tkanina gipsowa 4x4mm
17,97 zł/1kg
808,57 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tkanina wzmacniająca VaGo Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Tkanina gipsowa ETICS 10m ŻÓŁTA
527,27 zł/1kg
87,00 zł
Sprzedawca: Vagoshop

350m² Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Tkanina gipsowa Orange 4x4mm
17,84 zł/1kg
1 136,54 zł
Sprzedawca: Vagoshop

450 m² Tkanina wzmacniająca 110 g/m² Tkanina tynkarska Tkanina z włókna szklanego Tynk
12 518,73 zł/1kg
1 377,06 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tkanina z włókna szklanego Tkanina gipsowa Tkanina wzmacniająca 1000m² 110g/m² 10x10mm Tkanina gipsowa
26,02 zł/1kg
3 122,72 zł
Sprzedawca: jed-shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
FABRYKA ZBROJENIOWA 50m² 165g/m² FABRYKA PLASTEROWASpecyfikacja: 165g/m² - 1 rolka: 1m x 50m - 4mm x 4mm - Żółty
Nadaje się do systemu VWS/WDVS
Profesjonalna jakość / Wyprodukowano w UE
Tkanina jest testowana zgodnie z ETA 19/0697 i EAD 040016-00-0404.
Tkanina wzmacniająca (tkanina z włókna szklanego) 165 g/m² może być stosowana we wszystkich systemach VWS/WDVS. Tkanina wzmacniająca służy do wzmacniania, a także do izolacji fasad i powierzchni w obszarach wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu tkaniny, ruchy fasady izolacji termicznej spowodowane wahaniami temperatury są absorbowane, a widoczne pęknięcia są zminimalizowane. Siatka wzmacniająca jest odpowiednia do zapobiegania lub naprawy pęknięć tynku. Pomaga również w walce z istniejącymi pęknięciami.
Dane techniczne:
- Materiał: włókno szklane (siatka szklana)
- Rozmiar siatki: ok. 4 mm x 4 mm
- Waga na jednostkę powierzchni: ok. 165 g/m²
- Kolor: żółty (kolor w zależności od stanu magazynowego - nie można go dowolnie wybierać)
- Szerokość rolki: 1m
- Długość rolki: 50 m
- odporna na alkalia, impregnowana antypoślizgowo
Zastosowanie
- do budowy ścian i elewacji
- jako wzmocnienie tynku
- Naprawa pęknięć tynku
- Zapobieganie pęknięciom tynku
- do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych
- nadaje się do systemu VWS/WDVS
Zakres dostawy:
1 rolka siatki wzmacniającej 1m x 50m
Może nieznacznie różnić się od ilustracji
- Waga
- 9 kg
- Ziarnistość
- 4 mm
- Powierzchnia
- 50 m²
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4060873324975
- Producent
- Vago-Tools
- Waga
- 9 kg
- Ziarnistość
- 4 mm
- Powierzchnia
- 50 m²
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4060873324975
- Producent
- Vago-Tools
Pasuje również do tego

50n² tkanina wzmacniająca z włókna szklanego 165g/m² ETICS 4x4mm tkanina gipsowa pomarańczowa
4,46 zł/1kg
156,27 zł
Sprzedawca: Vagoshop

50m² Tkanina wzmacniająca ETICS Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Biała 4x4mm
17,44 zł/1kg
156,99 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Bettizia 50 m² siatka zbrojeniowa, siatka tynkarska (1 m x 50 m), 160 g/m², siatka tynkarska, siatka kratowa, siatka z włókna szklanego, 4 mm x 4 mm, włókno szklane, fasada, biała
193,46 zł
-13,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Siatka wzmacniająca 50 m² 165 g/m² ŻÓŁTA Siatka 4x4 mm Siatka z włókna szklanego Siatka gipsowa
3,14 zł/1l
156,99 zł
Sprzedawca: Vagoshop

50m² Tkanina wzmacniająca ETICS Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Żółty 4x4mm
17,44 zł/1kg
156,99 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Bradas AWB5016010, Czarny, 1600 mm, 10000 mm
2,92 zł/1m²
46,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMET

VaGo tkanina wzmacniająca z włókna szklanego tkanina gipsowa 165g/m² żółta tkanina 4x4mm 25m
712,91 zł/1kg
117,63 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego Tkanina 165g/m² Biały 50m²
953,45 zł/1kg
157,32 zł
Sprzedawca: Vagoshop

BRYZA podsufitka dachowa perforowana z tworzywa sztucznego, długość 3m, szerokość 305 mm, Antracyt RAL 7021
58,15 zł
Sprzedawca: STREFA

PKM MW900-23G-IN, Wbudowany, Mikrofalówka grill, 23 l, 900 W, Wbudowany wyświetlacz, LED
724,67 zł
Sprzedawca: Stuebinger-Online

1mx50m Tkanina wzmacniająca Tkanina z włókna szklanego 50m² Tkanina 165g/m² Biała 4x4mm
17,93 zł/1kg
161,36 zł
Sprzedawca: Vagoshop

UISEBRT Ekran prywatności mata PVC ogrodzenie prywatności antracyt Wiatrochron do ogrodu balkon i taras 90x300cm Stabilny kształt litery W
57,40 zł/1m²
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

HOME DELUXE - Dwuskrzydłowa brama ogrodowa ADITUS - Zielona, 140 x 350 cm - w zestawie klamka, zamek, klucze i blokada podłogowa I Brama ogrodowa Brama podjazdowa Brama na podwórko
2 398,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy Cecotec z płytą GrandHeat 2590 Built-in Black Rose
1 002,63 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Compass 31675 - Potahy sedadel sada 9ks SPORT modré AIRBAG
225,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wspornik elektrowni balkonowej Wspornik solarny 114 cm do płaskiego dachu Wolnostojący moduł solarny Wysokość 45 cali Regulowany moduł PV Kąt 0-90 stopni
449,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

KADAX Trawa Uniwersalna Szybko Zagęszczająca 2kg 80m2
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: KADAX

parasol z oświetleniem LED wiszący parasol ogrodowy 300 cm - antracytowy
579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

OFERTA SPECJALNA TKANINA ZBROJENIOWA 165g/m² TKANINA PLASTEROWA 50m² TKANINA Z WŁÓKNA SZKLANEGO
3,23 zł/1l
161,49 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
759,98 zł/1l
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Zestaw: Brodzik VIDAR Czarny & Kabina prysznicowa półokrągła HELA Czarna 90x90 190 cm Szkło przezroczyste | BADLAND VIDAR HELA
1 454,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BADLAND24-DE

Solarna latarnia uliczna LED z czujnikiem ruchu, lampa ogrodowa, dekoracyjna lampa ścienna, lampa zewnętrzna, wodoodporna IP65, Retoo
196,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

HOME DELUXE - Furtka ogrodowa WPC - CALLATOR - szer. x wys.: 90 x 180 cm, z akcesoriami I Furtka ogrodowa Ogrodzenie zapewniające prywatność
2 005,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Siatka wzmacniająca 50m² 165g/m² żółta Siatka PROFI 4x4mm Siatka z włókna szklanego Siatka tynkarska
953,45 zł/1kg
157,32 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Stalowe nogi stołu Wiltec zestaw 2 kwadratowych rur 60x72cm malowanych proszkowo na czarno Prowadnice stołu Rama stołu Rama podstawy stołu
337,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Geberit Betätigungsplatte oben, zu UP-Spülkasten weiß
408,86 zł
Sprzedawca: haustechnikpartner24

OFERTA SPECJALNA Tkanina wzmacniająca 165 g/m² 50m² Tkanina gipsowa 4x4mm Tkanina z włókna szklanego
3,13 zł/1l
156,27 zł
Sprzedawca: Vagoshop

VEVOR 170g/m² włóknina przeciw chwastom włóknina ogrodowa przeciw chwastom 0,9x76,2m folia przeciw chwastom wykonana z PP przepuszczalna dla wody odporna na rozdarcia odporna na korozję włóknina przeciw chwastom 850/950N wytrzymałość na rozciąganie włóknina przeciw chwastom do ochrony gleby
222,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

SONNI brodzik łazienkowy 90x120 cm SMC kwadratowy bardzo płaski brodzik szary kamienny wygląd z zestawem odpływowym
1 196,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

Pilot SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
211,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dse-one
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tkanina z włókna szklanego
Waga 0,165 kg
Można go bardzo dobrze przetworzyć, a dostawa była bardzo, bardzo szybka. Zamówiłbym ponownie.
Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dla dachu
Waga 0,165 kg
zgodnie z opisem wszystko dobrze
Oceniono dnia 11 marca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Siatka wzmacniająca
Waga 0,165 kg
Szybka dostawa, dobry materiał, spełnia swoje zadanie, łatwy w obróbce.
Oceniono dnia 12 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Waga 0,165 kg
Nienaganny i niedrogi, czego chcieć więcej
Oceniono dnia 1 kwietnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
godny polecenia
Waga 0,165 kg
punktualna dostawa, dobra jakość w uczciwej cenie.
Oceniono dnia 29 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Waga 0,165 kg
Najlepszy jak zawsze
Oceniono dnia 3 lutego 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Siatka wzmacniająca
Waga 0,165 kg
DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oceniono dnia 27 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
świetny produkt
Waga 0,165 kg
Produkt jest dokładnie taki, jaki powinien być
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

300m² Tkanina wzmacniająca Tkanina gipsowa Tkanina z włókna szklanego ETICS 165g 4x4mm



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 382,59 zł
Sprzedawca: Aquagart
4,61 zł/1m²

Rosfix Frez do Płyt gipsowo-kartonowych ProFlex | 3 kg | 250 mm | 5-stopniowy Teleskopowy Wysięgnik 100-162 cm | 6-stopniowa Regulacja Ostrza
839,99 zł
Sprzedawca: ROSFIX
215,38 zł/1kg

150m² Tkanina wzmacniająca Tkanina gipsowa Tkanina z włókna szklanego ETICS 165g 4x4mm



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
709,44 zł
Sprzedawca: Aquagart
4,73 zł/1m²

Podkład głęboko penetrujący Knauf 15 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
253,98 zł
Sprzedawca: MasterBau
15,87 zł/1kg

Szpachlówki do naprawy ścian szpachlówka do dziur i pęknięć zestaw do naprawy płyt kartonowo-gipsowych pasta do ścian z szpachlą 100 g - MagicFix
42,49 zł
Sprzedawca: Netscroll
424,90 zł/1kg

Knauf Rotband tynk samoprzylepny do wygładzania 10 kg



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,60 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,26 zł/1kg

Molto Aussen Reparatur Moltofill, Biały, Gotowa mieszanka, 0,33 kg, Pasta (substancja), Cegła, Beton, Gips, Polistyren, Rigid foam, Plastik



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
17,26 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
52,30 zł/1kg

Taśma z włókna szklanego 50 mm x 25 m DO ŁĄCZEŃ GK
17,28 zł
Sprzedawca: MasterBau