5,0



Na podstawie 4 opinii
MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
93,32 zł
93 320,00 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Syrop Monin o smaku białej czekolady z naturalnym aromatem, 250 mlJednorazowe86,56 zł/1l
21,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Syrop Monin Mojito Mint z naturalnym aromatem miętowym 1000 mlJednorazowe68 314,29 zł/1l
47,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 250 mlJednorazowe85,44 zł/1l
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Syrop Monin o smaku melona – idealny do lemoniad i mrożonej herbaty, 1000 mlJednorazowe49,79 zł/1l
49,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop kokosowy Monin o egzotycznym smaku świeżego kokosa, 250 mlJednorazowe
86,56 zł/1l
21,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 1000 mlJednorazowe
43,38 zł/1l
43,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop waniliowy Monin z Madagaskaru – idealny do deserów, lodów lub kawy, 250 mlJednorazowe
86,24 zł/1l
21,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop truskawkowy Monin z naturalnym aromatem 1000 mlJednorazowe
67 442,86 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop kokosowy Monin do uszlachetniania wielu potraw 700mlJednorazowe
34,86 zł/1kg
48,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

John´s Grenadine 0,7l Flasche EW GlasJednorazowe
38,64 zł/1l
27,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop karmelowy Monin – idealny do deserów, kawy i napojów, 250 mlJednorazowe
86,12 zł/1l
21,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 3052911606571, 250 ml, 343 kcal, 85,6 g, 85,6 gJednorazowe
86,56 zł/1l
21,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Truskawka 1000 ml – Owocowa mieszanka do koktajliJednorazowe
89,53 zł/1l
89,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Riemerschmid, smak marakui, 700 mlJednorazowe
166 400,01 zł/1l
116,48 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Syrop lawendowy Monin – idealny do kawy, lemoniady i mrożonej herbaty, 1000 mlJednorazowe
47,85 zł/1l
47,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop grenadynowy Monin – idealny do koktajli i lemoniad, 1000 mlJednorazowe
40 440,00 zł/1l
40,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin o smaku mango – egzotyczny, tropikalny smak, 1000 mlJednorazowe
47,75 zł/1l
47,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin o smaku różanym z naturalnym aromatem i zapachem róży, 1000 mlJednorazowe
48 150,00 zł/1l
48,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin Orange Spritz – idealny do koktajli o naturalnym aromacie, 1000 mlJednorazowe
71 271,43 zł/1l
49,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop brzoskwiniowy Monin z naturalnym aromatem 250 mlJednorazowe
86,56 zł/1l
21,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Syrop kokosowy Monin o egzotycznym smaku świeżego kokosa, 1000 ml, opakowanie zawierające 1 sztukę
Syrop
Producent: Monin Deutschland GmbH, Plange Mühle 3, 40221 DüsseldorfSmak: Intensywny kokosowy smak z lekko karmelowym wykończeniem
Zastosowania:
Syrop kokosowy MONIN dopełnia koktajle i nadaje im kremową nutę oraz posmak egzotyki. Nada również oryginalny smak Twojemu ni, Tequili, Old Fashioned lub Iced Tea.
Syrop kokosowy MONIN dopełnia koktajle i nadaje im kremową nutę oraz posmak egzotyki. Nada również oryginalny smak Twojemu ni, Tequili, Old Fashioned lub Iced Tea.
Proporcje mieszania: 1:8
MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 l
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Smak
- Kokos
- Zawartość
- 0.001 l
- Lista składników
- Cukier, woda, naturalny aromat kokosowy z dodatkiem innych naturalnych aromatów.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna (kj): 1330 kj Wartość energetyczna (kcal): 309 kcal - Węglowodany: 79,3 g - Węglowodany, w tym cukry: 79,3 g - Białko: 0 g - Tłuszcz: 0 g - Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Syrop kokosowy
- Producent
- Numer producenta
- 880551
- EAN
- 3052911612602
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Smak
- Kokos
- Zawartość
- 0.001 l
- Lista składników
- Cukier, woda, naturalny aromat kokosowy z dodatkiem innych naturalnych aromatów.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna (kj): 1330 kj Wartość energetyczna (kcal): 309 kcal - Węglowodany: 79,3 g - Węglowodany, w tym cukry: 79,3 g - Białko: 0 g - Tłuszcz: 0 g - Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Syrop kokosowy
- Producent
- Numer producenta
- 880551
- EAN
- 3052911612602
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 1000 mlJednorazowe
43,38 zł/1l
43,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop truskawkowy Monin z naturalnym aromatem 1000 mlJednorazowe
67 442,86 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop waniliowy Monin z Madagaskaru – idealny do deserów, lodów lub kawy, 250 mlJednorazowe
86,24 zł/1l
21,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop waniliowy Monin o smaku waniliowym z delikatnym aromatem 250mlJednorazowe
138,36 zł/1l
34,59 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

6 szklanek koktajlowych 480 ml Szklanki do drinków typu huragan Szklanka koktajlowa Szklanki do drinków typu long drink
85,00 zł
Sprzedawca: Sendez_GmbH

Syrop karmelowy Monin – idealny do deserów, kawy i napojów, 250 mlJednorazowe
86,12 zł/1l
21,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorazowe
81,61 zł/1l
81,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Riemerschmid, smak marakui, 700 mlJednorazowe
166 400,01 zł/1l
116,48 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 250 mlJednorazowe
85,44 zł/1l
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

John´s Grenadine 0,7l Flasche EW GlasJednorazowe
38,64 zł/1l
27,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop migdałowy Monin do uszlachetniania gorących napojów i koktajli 700mlJednorazowe
120,37 zł/1l
84,26 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Syrop Monin o smaku melona – idealny do lemoniad i mrożonej herbaty, 1000 mlJednorazowe
49,79 zł/1l
49,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Syrop waniliowy Monin
69,73 zł
Sprzedawca: somnia24

nabbi Plastikowa donica balkonowa DRL500PW 49,2 cm - antracyt
30,09 zł
Sprzedawca: VISO

Syrop malinowy Monin – idealny do koktajli, 1000 mlJednorazowe
47,48 zł/1l
47,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Latarka LED, akumulatorowa, COB 3w1. Ręczna latarka, ładowalna, z portem USB. Kieszonkowa latarka, idealna na kemping i do pracy. Retoo
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Profesjonalny syrop Monin o smaku świeżych truskawek 250mlJednorazowe
138,36 zł/1l
34,59 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Syrop kokosowy Monin o egzotycznym smaku świeżego kokosa, 250 mlJednorazowe
86,56 zł/1l
21,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caotina Original napój w proszku z prawdziwej szwajcarskiej czekolady 500g
102,46 zł/1kg
51,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin Lime Juice Cordial z naturalnymi aromatami 1000 mlJednorazowe
33,19 zł/1l
33,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop z białego cukru trzcinowego Monin 1000 mlJednorazowe
38 670,00 zł/1l
38,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Waga kieszonkowa 200 x 0,01g
25,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

Frischli H bita śmietana idealna objętość ubijania z aromatem 1000g
27,62 zł/1kg
27,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Butelka na gorącą wodę XXL długa i duża 3,5 litra z pokrowcem - Puszysty szary pokrowiec na butelkę na gorącą wodę - Długa butelka na gorącą wodę XL dla niemowląt, dzieci i dorosłych - Prezent
292,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Bar Dedicated - 16-częściowy zestaw koktajlowy - Shaker do koktajli z bambusową podstawką - Z angielską książką kucharską (750 ml)
208,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Destaca

Brązowy cukier
1,33 zł/1kg
13,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop lawendowy Monin – idealny do kawy, lemoniady i mrożonej herbaty, 1000 mlJednorazowe
47,85 zł/1l
47,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin o smaku białej czekolady z naturalnym aromatem, 250 mlJednorazowe
86,56 zł/1l
21,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Truskawka 1000 ml – Owocowa mieszanka do koktajliJednorazowe
89,53 zł/1l
89,53 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne, pyszne
Zawartość 3 l
Zawartość jest znana. Syrop jest po prostu świetny. Proces zamówienia, dostawa i pakowanie były bezbłędne. Z przyjemnością ponownie.
Oceniono dnia 14 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny do koktajli
Zawartość 4 l
Wolę koktajle bezalkoholowe
Oceniono dnia 24 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Syrop kokosowy
Zawartość 3 l
Takooo pyszny, bezalkoholowy wariant mieszanki
Oceniono dnia 2 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,001 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Rainbow syrop Slush Blue Energy 1 litr 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
38,00 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
38,00 zł/1l

Ice Bär syrop Slush smak jeżyna 1 l 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
39,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,05 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka