5,0



Na podstawie 6 opinii
Syrop żurawinowy Monin z naturalnymi aromatami 1000 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
49,50 zł
49,50 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Syrop Monin o smaku melona – idealny do lemoniad i mrożonej herbaty, 1000 mlJednorazowe49,79 zł/1l
49,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Syrop morelowy Monin z naturalnym aromatem 700 mlJednorazowe55,70 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Syrop brzoskwiniowy Monin z naturalnym aromatem 1000 mlJednorazowe47,52 zł/1l
47,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 250 mlJednorazowe85,44 zł/1l
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop lawendowy Monin – idealny do kawy, lemoniady i mrożonej herbaty, 1000 mlJednorazowe
47,85 zł/1l
47,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Profesjonalny syrop Monin o smaku kwiatowej lawendy 700mlJednorazowe
91,69 zł/1l
65,76 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,18 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Syrop Monin o smaku kiwi z naturalnym aromatem, idealny do koktajli i lemoniad, 1000 mlJednorazowe
47,66 zł/1l
47,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop grenadynowy Monin – idealny do koktajli i lemoniad, 1000 mlJednorazowe
40 440,00 zł/1l
40,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop truskawkowy Monin z naturalnym aromatem 1000 mlJednorazowe
67 442,86 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bols Syrup Cranberry 0,75L - Syrop do koktajli, koktajli mlecznych i kawy (1 opakowanie)Jednorazowe
143,53 zł/1l
107,65 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Monin Winter Spice - syrop rozgrzewający 0,7LJednorazowe
98,06 zł/1l
68,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 1000 mlJednorazowe
43,38 zł/1l
43,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

John´s Grenadine 0,7l Flasche EW GlasJednorazowe
38,64 zł/1l
27,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Syrop COFFEE SYRUPS SET 5x0,05lJednorazowe
437,72 zł/1l
109,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Syrop Monin Orange Spritz – idealny do koktajli o naturalnym aromacie, 1000 mlJednorazowe
71 271,43 zł/1l
49,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Truskawka 1000 ml – Owocowa mieszanka do koktajliJednorazowe
89,62 zł/1l
89,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop Monin o smaku różanym z naturalnym aromatem i zapachem róży, 1000 mlJednorazowe
48 150,00 zł/1l
48,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop waniliowy Monin z Madagaskaru – idealny do deserów, lodów lub kawy, 250 mlJednorazowe
86,24 zł/1l
21,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop ogórkowy Monin z naturalnym aromatem 1000 mlJednorazowe
49 500,00 zł/1l
49,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazowe
93 400,00 zł/1l
93,40 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Syrop żurawinowy Monin z naturalnymi aromatami, 1000 ml, opakowanie zawierające 1 sztukę
Syrop
Producent: Monin Deutschland GmbH, Plange Mühle 3, 40221 DüsseldorfZakres dostawy obejmuje:
Syrop żurawinowy Monin 1 litr
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Cukier, woda, naturalny aromat żurawinowy z dodatkiem innych naturalnych aromatów (odpowiada 10% soku żurawinowego w produkcie końcowym), środek zakwaszający: kwas cytrynowy (E330), zagęszczony sok z cytryny, barwnik: antocyjany (E163).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna (kj): 1396 kj Wartość energetyczna (kcal): 334 kcal - Węglowodany: 81,9 g - Węglowodany, w tym cukry: 81,5 g - Białko: 0 g - Tłuszcz: 0 g - Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Sirup żurawinowy
- Producent
- Numer producenta
- 880553
- EAN
- 3052911612848
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Cukier, woda, naturalny aromat żurawinowy z dodatkiem innych naturalnych aromatów (odpowiada 10% soku żurawinowego w produkcie końcowym), środek zakwaszający: kwas cytrynowy (E330), zagęszczony sok z cytryny, barwnik: antocyjany (E163).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna (kj): 1396 kj Wartość energetyczna (kcal): 334 kcal - Węglowodany: 81,9 g - Węglowodany, w tym cukry: 81,5 g - Białko: 0 g - Tłuszcz: 0 g - Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Sirup żurawinowy
- Producent
- Numer producenta
- 880553
- EAN
- 3052911612848
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

Syrop ogórkowy Monin z naturalnym aromatem 1000 mlJednorazowe
49 500,00 zł/1l
49,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop lawendowy Monin – idealny do kawy, lemoniady i mrożonej herbaty, 1000 mlJednorazowe
47,85 zł/1l
47,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 1000 mlJednorazowe
43,38 zł/1l
43,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop grenadynowy Monin – idealny do koktajli i lemoniad, 1000 mlJednorazowe
40 440,00 zł/1l
40,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin o smaku marakui – intensywny i kwaskowaty smak, 1000 mlJednorazowe
47,21 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop truskawkowy Monin z naturalnym aromatem 1000 mlJednorazowe
67 442,86 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazowe
93 400,00 zł/1l
93,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop Monin o smaku różanym z naturalnym aromatem i zapachem róży, 1000 mlJednorazowe
48 150,00 zł/1l
48,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pawilon 3x3, ochrona UV 50+ Składany pawilon 3x3 Wodoodporny Stabilny Zimoodporny z 4 panelami bocznymi, na pikniki i kempingi
549,00 zł
-38,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
511,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Syrop ananasowy Monin z naturalnym aromatem 1000 mlJednorazowe
47,21 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin o smaku arbuza – idealny do koktajli i smoothie, 1000 ml
58,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin o smaku czerwonych pomarańczy z naturalnymi aromatami, 1000 mlJednorazowe
43,50 zł/1l
43,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw Walizek Podróżnych, 5 Elementów, Kolor Czarny Lumarko!
526,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

John´s Grenadine 0,7l Flasche EW GlasJednorazowe
38,64 zł/1l
27,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bar Dedicated - 16-częściowy zestaw koktajlowy - Shaker do koktajli z bambusową podstawką - Z angielską książką kucharską (750 ml)
208,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Destaca

Bols Syrup Cranberry 0,75L - Syrop do koktajli, koktajli mlecznych i kawy (1 opakowanie)Jednorazowe
143,53 zł/1l
107,65 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SodaStream 1047202410, Karafka do saturowania, Przezroczysty, Szkło, 1 l, 2 szt., 195 mm
79,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Monin Winter Spice - syrop rozgrzewający 0,7LJednorazowe
98,06 zł/1l
68,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Le fruit de Monin – mieszanka przecierów owocowych z marakui 1000 mlJednorazowe
78,24 zł/1l
78,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazowe
85,32 zł/1l
85,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 3052911606571, 250 ml, 343 kcal, 85,6 g, 85,6 gJednorazowe
86,56 zł/1l
21,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs 403052, 500 g, Ciemna palona
108,28 zł/1kg
54,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Monin sos z białej czekolady o smaku białej czekolady 500mlJednorazowe
213,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Philips EasySpeed GC1751/80, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 100 g/min, Szary, 25 g/min
585,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Syrop Monin o smaku kiwi z naturalnym aromatem, idealny do koktajli i lemoniad, 1000 mlJednorazowe
47,66 zł/1l
47,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 250 mlJednorazowe
85,44 zł/1l
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Syrop
Zawartość 4 l
Kupujemy od dłuższego czasu, bardzo dobra oferta i dobry produkt
Oceniono dnia 2 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Syrop
Zawartość 5 l
Wszystko jest super! Zawsze chętnie tu wracam!
Oceniono dnia 14 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 l
Oceniono dnia 5 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 l
Oceniono dnia 5 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l