4,8



Na podstawie 14 opinii
Petstyle Living pałeczka do żucia z kaczką - przekąska dla psa - 100 sztuk
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
119,15 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Przekąski dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Animille, uszy królika pokryte futrem, 1 kg suszonych przysmaków dla psów, produkt monobiałkowy49,56 zł/1kg
49,56 zł
Sprzedawca: Animille_com

Więcej informacji o reklamie
PEDIGREE® RANCHOS™ przysmaki dla psów o smaku kurczaka, 7 sztuk x 70g76,37 zł
Sprzedawca: Unizoo

Więcej informacji o reklamie
Przysmaki dla psów - Mersjo miękkie paski z kurczaka, zdrowy suplement diety, przysmak, naturalne miękkie przysmaki idealne dla małych i dużych zwierząt 500g39,96 zł/1kg
20,90 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,98 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Więcej informacji o reklamie
Vitakraft 23029, Przekąski, Pies, Dorosły, Wieprzowina, Wołowina, Drób, 12 g1,20 zł/1l
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Petstyle Living pałeczka do żucia z kurczakiem - przekąska dla psa - 30 sztuk
72,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Petstyleliving

Przysmak dla psa HILTON patyczki kurczak z ryżem 500g
21,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Doka's paluszki do żucia z filetem z piersi kurczaka 200g
469,00 zł/1kg
93,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Przysmak Dla Psa Pałeczki Owinięte Kaczką 500G Hilton
33,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Dokas pałeczki do żucia z piersią kaczki 200g
468,95 zł/1kg
93,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Petstyle Living pałeczki do żucia z kurczakiem 20cm - przekąska dla psa - 20 sztuk
147,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Petstyleliving

Dokas 180gx7 suszone uszy królika
2 225,28 zł/1kg
400,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Petstyle Living Curry z kaczką - przekąska dla psa - 10 sztuk - 12,5 cm
147,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Petstyleliving

Doka's 1m bułka do żucia z kaczką - 315g
421,87 zł/1kg
132,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

123... Pies w pobliżu! – Naturalne suszone świńskie uszy dla psów – 100% czysta przyjemność z gryzienia, delikatnie suszone na powietrzu, bez dodatków – idealna przekąska dla psów do czyszczenia zębów i zapewnienia zajęcia
46,56 zł
Sprzedawca: mascota

Petstyle Living Kość prasowana biała z kurczakiem
80,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Petstyleliving

Kawowy drewniany gryzak do żucia Chewies L 300 g
414,47 zł/1kg
124,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Petstyle Living Chicken Fillets - przekąski dla psów - 1 kg - filety z kurczaka
128,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Petstyleliving

Przysmak dla psa VITAKRAFT Beef Sticks kabanosy z wołowiny 2 szt
199,67 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przekąska dla psów Maced Wołowina 60 g
13,24 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przekąska dla psów Maced Indyk 100 g
11,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Petstyle Living Twisted Stick With Duck 12,5 cm 30 szt
Petstyle Living Twisted Stick With Duck 12,5 cm 30 szt to smaczna przekąska dla psa to przysmak do żucia dla psa wykonany z surowej skóry owiniętej kaczką. Twój pies nie będzie się nudził tymi smacznymi patykami wykonanymi z surowej skóry. Pałeczki wykonane są z surowej skóry i owinięte warstwą suszonej kaczki. Po rozkoszowaniu się kaczką, pies może żuć surową skórę do woli. Żucie surowej skóry zapobiega nudzie i pomaga w pielęgnacji zębów, ponieważ materiał ociera się o zęby, co może zmniejszyć ilość bakterii i płytki nazębnej.
- Przekąska do żucia dla psów
- Pałeczka ze skóry wołowej
- Owinięty warstwą kaczki
Zawartość: 30 sztuk
Skład: Skóra wołowa, kaczka, gliceryna, sorbitol
Składniki analityczne: Białko 70%, tłuszcz 4%, włókno surowe 0,15%, popiół surowy 2,5%, wilgotność 14%
- Waga
- 900 g
- Model
- Petstyle Living Kaustange mit Ente
- Zawartość wilgoci
- 14%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa
- Dodatki
- Brak zbędnych dodatków
- Liczba sztuk
- 100
- EAN
- 8720938603501
- Numer producenta
- PS603501
- Producent
- Petstyle living
- Numer zezwolenia
- PS603501
- Waga
- 900 g
- Model
- Petstyle Living Kaustange mit Ente
- Zawartość wilgoci
- 14%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa
- Dodatki
- Brak zbędnych dodatków
- Liczba sztuk
- 100
- EAN
- 8720938603501
- Numer producenta
- PS603501
- Producent
- Petstyle living
- Numer zezwolenia
- PS603501
Pasuje również do tego

Petstyle Living Twisted Stick z kurczakiem
119,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Petstyleliving

123... Pies w pobliżu! – Naturalne suszone świńskie uszy dla psów – 100% czysta przyjemność z gryzienia, delikatnie suszone na powietrzu, bez dodatków – idealna przekąska dla psów do czyszczenia zębów i zapewnienia zajęcia
46,56 zł
Sprzedawca: mascota

Petstyle Living pałeczki do żucia z kurczakiem i wołowiną - przekąska dla psów - 100 sztuk
119,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Petstyleliving

Dokas 180gx7 suszone uszy królika
2 225,28 zł/1kg
400,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
414,34 zł/1l
207,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kły wołu 12 cm - 500 g ok. 18 szt. - Naturalny gryzak dla psów - 100% wołowiny - Pielęgnacja zębów i aktywność - Suszony produkt do żucia
289,08 zł/1kg
144,54 zł
Sprzedawca: mascota

mascota vital - uszy królika z sierścią 500g - uszy królika - 100% naturalne - pielęgnacja zębów - pielęgnacja przewodu pokarmowego - gryzaki dla psów - uszy królika dla psów
118,98 zł/1kg
59,49 zł
Sprzedawca: mascota

Belcando Adult Iberico & Rice 12,5 kg
43,19 zł/1kg
629,00 zł
-89,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
539,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Logitech M185, Oburęczny, Optyczny, RF Wireless, 1000 DPI, Szary
44,99 zł
Sprzedawca: Shoplet

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Młynek do soli i pieprzu z drewna akacjowego z podstawką - Zrównoważone drewno - Trwały młynek ceramiczny - Bez plastiku
230,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

Lustro LED Artforma, prostokątne, 160x80 cm, dotykowe, neutralna biel
1 745,23 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A++.
Od A++ do ESprzedawca: Artforma

Salcar wróżki słoneczne 5m 20 LED kula n oświetlenie ogrodu impreza świąteczna dekoracja, ciepłe białe słoneczne wróżki na zewnątrz
44,62 zł
Sprzedawca: Sekeymall

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Wodoodporny ochraniacz na materac 160 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
189,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Składana bieżnia do domu, 1400 W Bieżnia elektryczna 1-12 km/h Ze składaną pochyloną podstawą Głośnik Bluetooth, wyświetlacz LED, biuro
892,03 zł
Sprzedawca: mindsupply

AniForte olej z łososia dla psów, kotów i koni 250 ml
119,96 zł/1l
33,85 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

WISFOR legowisko dla psa poduszka ortopedyczna dla psa sofa dla psa mata dla kota legowisko zmywalne wodoodporne - L: 92x56x8cm
193,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Pasabahce 5831700, Kwadrat, 300 °C, Szkło, Turcja, 2 szt.
49,99 zł
Sprzedawca: homerci

Przysmaki dla psów - Mersjo Kabanosy z kaczki, zdrowy suplement diety, przysmak, naturalne miękkie przysmaki idealne dla małych i dużych zwierząt 500g
33,96 zł/1kg
17,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,98 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Avalo Pojemniki Szklane Do Przechowywania Żywności - Pojemniki Meal Prep - Pojemniki Do Zamrażarki - Z Pokrywką - 10 Elementów 1060ml / 370ml
169,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SBD-Trading-BV

Legowisko dla dużego psa Kanapa wodoodporna Posłanie XXL - 118x78 cm
229,00 zł
Sprzedawca: ModesteSHOP

Pałeczki z filetem z piersi kaczki, naturalny przysmak dla psa, Mersjo, 500g
433,26 zł/1kg
216,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Dreame DRAC0647, Płyn (gotowy do użycia), 1 l, Płytki ceramiczne, Linoleum, Marmur, Drewno, Kanister, Dreame W10/W10 Pro/L10s Ultra/L10 Ultra/L10 Prime/L10s Pro Ultra, 1 szt.
69,00 zł
Sprzedawca: EVELATUS

Zestaw 2 zasłon nieprzezroczystych, matowych, przepuszczających światło „PALERMO” z oczkami i uchwytami do marszczenia Dekoracyjna zasłona wys. x szer. 225 x 140 cm Taupe, 10000265-2
573,31 zł/1m
200,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zestaw 2 zasłon w kolorze beżowym z falbaną, szerokość 140 cm, dekoracyjne zasłony z mikrofibry, 100% poliester, z delikatnym, jedwabistym połyskiem, możliwość prania
46,95 zł/1m
68,08 zł
Sprzedawca: Bestlivings

roba bramka zabezpieczająca do mocowania, naturalna, szerokość 62-105 cm, bramka schodowa dla dzieci i zwierząt domowych
191,32 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

ETÉREA Pościel Seersucker 135x200cm + 80x80cm - 100% Bawełna - Poszwa na kołdrę w kratę naturalnie miękka - Komplet pościeli z poduszką 135x200cm poszwa na kołdrę + 80x80cm poszewka na poduszkę 2-częściowy - OEKOTEX - Zielony
126,96 zł
Sprzedawca: magita

Bariera dla psów maxxpro - wysuwana bariera dla psów o wysokości od 30 do 117 cm - barierka do drzwi i schodów - do użytku wewnątrz i na zewnątrz - wykonana z drewna - kolor brązowy
176,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

EMSA Click & Cut, Ręczny dozownik do owijania żywności, Folia aluminiowa, Plastikowa folia, Czerwony, Biały, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), 33 cm, 330 mm
105,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
7%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Psy je uwielbiają!
Waga 0,9 kg
Naprawdę lubią te gryzaki. Dobra jakość, ładna zamykana torebka i brak zbędnych dodatków.
Oceniono dnia 29 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Waga 0,9 kg
Lubi to i wydaje się, że dobrze to toleruje
Oceniono dnia 11 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pałeczki do żucia
Waga 0,9 kg
Lubi ten smak! Przetwarzanie jest również dobre.
Oceniono dnia 30 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Waga 0,9 kg
Super produkt, bardzo szybka dostawa.
Oceniono dnia 12 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Smaczne przekąski dla psa
Waga 0,9 kg
Mój piesek szaleje za tymi smakołykami.
Oceniono dnia 12 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne przekąski dla psa
Waga 0,9 kg
Mój pies również lubi skubać tę odmianę.
Oceniono dnia 22 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kije
Waga 0,9 kg
Doskonale!
Oceniono dnia 6 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt jest znacznie mniejszy i jednocześnie droższy od porównywalnych produktów (Rocco Rolls).
Waga 0,9 kg
Niestety nie jestem zadowolony. Jedynym pocieszeniem jest to, że smakują mojemu psu tak samo dobrze jak Rocco Rolls.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Petstyle Living Twisted Stick z kurczakiem



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
119,15 zł
Sprzedawca: Petstyleliving

Pedigree Mega Box Schmackos 790g
122,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
155,49 zł/1kg

PEDIGREE® RANCHOS™ przysmaki dla psów o smaku kurczaka, 7 sztuk x 70g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
76,37 zł
Sprzedawca: Unizoo

Pedigree Denta Stix, Dorosły, Labrador Retriever, Maxi (26 - 44 kg), Wołowina, Kurczak, 2,16 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
63,12 zł
Sprzedawca: Unizoo
29,22 zł/1kg

Pedigree Dentastix 56szt. 1440g Przysmak Dentystyczny z Kurczakiem i Wołowiną Dla Psów Średnich Ras



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,22 zł
Sprzedawca: Unizoo
33,05 zł/1kg

Beeztees 779100, Przekąski, Pies, Kurczak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,27 zł/1kg

Vitakraft 23029, Przekąski, Pies, Dorosły, Wieprzowina, Wołowina, Drób, 12 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
1,20 zł/1l

Vitakraft 23009, Przekąski, Pies, Dorosły, Wołowina, 12 g, Bez cukru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
2 990,00 zł/1l

Przysmaki dla psa HILL'S HypoAllergenic - 220 g
42,71 zł
Sprzedawca: Teosmart
194,14 zł/1kg

MACED 100% naturalna wołowina 500 g
46,29 zł
Sprzedawca: Unizoo
0,46 zł/1kg

Maced Sushi Kaczka I Ryba 500G Przysmak Miękki Dla Psa
39,74 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,46 zł
Sprzedawca: Unizoo
68,92 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 1000g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,19 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,19 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 2000g. Idealne jako naturalna przekąska do żucia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,88 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,44 zł/1kg

Animille, kaczuszki dla psów, 500g, naturalne przysmaki do żucia dla psów, suszone przekąski dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
28,58 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 200g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,95 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
4,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,90 zł/1kg

Animille, uszy królika pokryte futrem, 1 kg suszonych przysmaków dla psów, produkt monobiałkowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,56 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,56 zł/1kg

Animille 20 sztuk 950g Naturalne suszone świńskie uszy dla psów - Zdrowy gryzak bez konserwantów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
17,50 zł/1l

Uszy wieprzowe 5 szt. ucho wieprzowe suszony naturalny gryzak Animille



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: Animille_com

Animille 1 sztuka 45g Naturalne suszone świńskie uszy dla psów - Zdrowy gryzak bez konserwantów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,53 zł
-53%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,99 zł
Sprzedawca: Animille_com