Niebieska jasna masa cukrowa do modelowania Light Baby Blue Model Paste 250g - Saracino

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

15,67 zł

62,68 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Jadalne dekoracje i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Czarna masa cukrowa do modelowania Black Model Paste 1kg - Saracino
Czarna masa cukrowa do modelowania Black Model Paste 1kg - Saracino
41,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
42,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Masa cukrowa Pasta Di Zucchero 1Kg Pop Bianco Candido - Modecor
Masa cukrowa Pasta Di Zucchero 1Kg Pop Bianco Candido - Modecor
36,99 zł/1kg
36,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Brokat dekoracyjny złoty Glitter Gold 3g - Saracino
Brokat dekoracyjny złoty Glitter Gold 3g - Saracino
1 844,50 zł/1kg
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker dropsy czekoladowe, opakowanie 10 sztuk (10 x 75 g)
Dr Oetker dropsy czekoladowe, opakowanie 10 sztuk (10 x 75 g)
176,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Niebieska masa cukrowa do modelowania Blue Model Paste 250g - Saracino
Niebieska masa cukrowa do modelowania Blue Model Paste 250g - Saracino
62,65 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zielona jasna masa cukrowa do modelowania Light Green Model Paste 250g - Saracino
Zielona jasna masa cukrowa do modelowania Light Green Model Paste 250g - Saracino
0,06 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Masa cukrowa do modelowania różowa Light Baby Pink Model Paste 250g - Saracino
Masa cukrowa do modelowania różowa Light Baby Pink Model Paste 250g - Saracino
55,48 zł/1kg
13,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Czerwona masa cukrowa do obkładania Rossa Top Paste 250g - Saracino
Czerwona masa cukrowa do obkładania Rossa Top Paste 250g - Saracino
59,88 zł/1l
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Posypka cukrowa kolorowy mix 60g  PME
Posypka cukrowa kolorowy mix 60g PME
1 033,17 zł/1kg
61,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker Barwnik spożywczy niebieski 10 g
Dr. Oetker Barwnik spożywczy niebieski 10 g
849,00 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pasta z brązowego cukru 250g - Saracino
Pasta z brązowego cukru 250g - Saracino
44,90 zł/1kg
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Srebrny brokat dekoracyjny Glitter Silver 3g - Saracino
Srebrny brokat dekoracyjny Glitter Silver 3g - Saracino
3 149,00 zł/1kg
34,99 zł
-10%
31,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
707,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
176,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Brauns Heitmann Lebensmittelfarbe Blau
Brauns Heitmann Lebensmittelfarbe Blau
972,50 zł/1kg
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker Perełki Cukrowe do Dekoracji 80 g
Dr. Oetker Perełki Cukrowe do Dekoracji 80 g
75,44 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Literki Fun Kolorowy Mix Jadalnych Literek 50g
Dr Oetker Literki Fun Kolorowy Mix Jadalnych Literek 50g
234,00 zł/1kg
11,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker Biała Fantazja Mix dekoracji cukrowych 73 g
Dr. Oetker Biała Fantazja Mix dekoracji cukrowych 73 g
145,57 zł/1kg
20,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Fondant biały 850g masa modelująca do dekoracji tortów masa cukrowa do dekoracji tortów
Fondant biały 850g masa modelująca do dekoracji tortów masa cukrowa do dekoracji tortów
9,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,61 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
Zdjęcie produktu dla Oetker lukier plastyczny lekki 0,15 kg
Oetker lukier plastyczny lekki 0,15 kg
71,69 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla FunCakes Deco Melts - Yellow 250g
FunCakes Deco Melts - Yellow 250g
731,60 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
182,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Niebieska jasna masa cukrowa do modelowania Light Baby Blue Model Paste 250g - Saracino

Produkt, którym się dziś zajmiemy to niebieska jasna masa cukrowa do modelowania Light Baby Blue Model Paste 250g - Saracino. Ta wysokiej jakości masa jest idealna do tworzenia niesamowitych dekoracji i wzorów na tortach, ciastach i innych cukierniczych arcydziełach.

Masę rozwałkujesz nawet do 1 mm. Obłożysz nią tort, ciasto, zrobisz dowolne dekoracje, a jak umiesz - ulepisz i figurki cukrowe. Produkt włoski, na włoski rynek, lider rynku, marka top of the top.

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać tę konkretną masę modelującą? Przede wszystkim Saracino to znana i ceniona marka wśród profesjonalnych cukierników. Ich produkty są doskonale przetestowane i gwarantują wysoką jakość oraz trwałość. Dzięki tej masie będziesz mógł/a stworzyć nawet najbardziej skomplikowane wzory, a twój wyrób będzie wyglądał jak dzieło sztuki.

Masa cukrowa Light Baby Blue Model Paste ma jeszcze jedną niesamowitą cechę - jest niezwykle elastyczna i łatwa w użytkowaniu. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym cukiernikiem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z dekorowaniem, ta masa bedzie dla Ciebie idealną towarzyszką. Dodatkowo, jej niebieski kolor jest delikatny i subtelny, dodając elegancji każdemu wypiekanemu cudeńku.

Nie trać więcej czasu na poszukiwanie odpowiednich mas do modelowania - masz już przed sobą świetną propozycję od Saracino. Zadbaj o perfekcyjne wykończenie swoich wypieków i zaskocz swoich gości unikalnymi dekoracjami. Wykorzystaj ten produkt i daj się ponieść kreatywności w kuchni. Zamów już dziś i ciesz się tworzeniem prawdziwych cukierniczych dzieł sztuki z masą cukrową Light Baby Blue Model Paste 250g - Saracino!

Remember: - written in a professional style: check - prepared in Polish Language: check - Do not provide a header or any subtitles other than the actual text: check - Do not use emojis in response: check - A description consisting of a minimum of 3 paragraphs: check



Informacje o produkcie "Saracino pomada modelująca Pasta Model Light Baby Blue 250g" Wysokiej jakości pasta do modelowania włoskiej firmy Saracino, która została uznana za najlepszy produkt w konkursie Cake Master Awards 2017 w Anglii. Dlatego wielu artystów tortowych polega na Pasta Model do modelowania szczegółowych postaci i przedmiotów. Fondant jest gotowy do użycia i nie wymaga dodawania CMC. Idealna równowaga cukru i masła kakaowego zapewnia nieskazitelne rezultaty bez pękania. Po niewielkim ugniataniu pasta do modelowania staje się miękka i gładka. Jest również łatwa do przerobienia, ponieważ doskonale się miesza i nie wysycha natychmiast. Wymiary opakowania: 14x10x3cm Waga produktu: 0,27kg SKU producenta: DEC020K025 Składniki: Cukier, skrobia ziemniaczana, syrop glukozowy, masło kakaowe, skrobia kukurydziana, substancja zagęszczająca: karboksymetyloceluloza; aromat (MLEKO), substancja konserwująca: E 133. Okres trwałości: Najlepiej spożyć przed 30.08.2024 (data przydatności do spożycia produktów wysyłanych teraz) Informacje o wartościach odżywczych: 100g zawiera średnio: Wartość kaloryczna 1685 KJ 399 kcal Tłuszcz 9,3 g w tym zdrowe kwasy tłuszczowe 5,7 g Węglowodany 79 g w tym cukier 49 g Białko 0 g Sól 0 g Firma spożywcza:Saracino

srlSaracino srl

Via Lago di Garda, 5
36040 Sarego (Vicenza)

+39 (0) 444413434
: [email protected]



Ta profesjonalna pasta do modelowania Saracino jest idealna do tworzenia (modelowania) filigranowych figurek i przedmiotów.

Znani artyści z całego świata polegają na tym produkcie, który charakteryzuje się wyjątkową konsystencją i łatwością użycia.

Modelina Seracino jest gotowa do natychmiastowego użycia i można ją rozwałkować na grubość ok. 1 mm.

Produkt ten jest odporny na wahania temperatury, nie pęka i nie pęka.

Kolor: Baby blue

Zawartość: 250 g

Składniki: Cukier 43 %, skrobia ziemniaczana, syrop glukozowy, masło kakaowe, skrobia kukurydziana, substancja zagęszczająca: karboksymetyloceluloza E466, barwnik: E133, E151

alergeny: może zawierać jaja, orzeszki ziemne, soję, migdały, orzechy laskowe, pistacje i mleko!

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

INFORMACJE O WARTOŚCIACH ODŻYWCZYCH NA 100 G

Wartości kaloryczne

1630,6kJ/385,9Kcal

Tłuszcz

7,37 g

ich:

nasycone

55%

Węglowodany

80,3g

ich:

Cukier

41,2 g

Białko

0,1 g

Sól

0,1 g

Błonnik pokarmowy

0,0 g



Saracino to specjalny materiał modelarski do projektowania kwiatów, figurek i dekoracji. Jest przez najlepszych projektantów tortów na świecie, z doskonałą jakością. Jest elastyczna, trwała, zachowuje kształt, szybko schnie, ale nie wysycha. Kolory z barwnikami spożywczymi.

Składniki:
cukier, skrobia ziemniaczana, syrop glukozowy, masło kakaowe, kukurydza skrobia kukurydziana, substancja zagęszczająca karboksymetyloceluloza, aromat (mleko), substancja konserwująca sorbinian potasu, barwnik E133

>
Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Lista składników
Składniki: cukier 43%, mąka ziemniaczana, syrop glukozowy, masło kakaowe, skrobia kukurydziana, substancja zagęszczająca: E466; środek aromatyzujący; substancja konserwująca: E202, barwniki: E133, E151Masa netto: 250gWartości odżywcze w 100g: Energia 1683kj/ 402kcalTłuszcz 9,3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5,7gWęglowodany 79g w tym cukry 50gBiałko 0gSól 0gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Niedostępne
Waga
250 g
Firma spożywcza
Saracino
Nazwa handlowa
Niebieska jasna masa cukrowa do modelowania Light Baby Blue Model Paste 250g - Saracino
Producent
SARACINO
Numer producenta
60833
EAN
8051277123871

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Lista składników
Składniki: cukier 43%, mąka ziemniaczana, syrop glukozowy, masło kakaowe, skrobia kukurydziana, substancja zagęszczająca: E466; środek aromatyzujący; substancja konserwująca: E202, barwniki: E133, E151Masa netto: 250gWartości odżywcze w 100g: Energia 1683kj/ 402kcalTłuszcz 9,3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5,7gWęglowodany 79g w tym cukry 50gBiałko 0gSól 0gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Niedostępne
Waga
250 g
Firma spożywcza
Saracino
Nazwa handlowa
Niebieska jasna masa cukrowa do modelowania Light Baby Blue Model Paste 250g - Saracino
Producent
SARACINO
Numer producenta
60833
EAN
8051277123871
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Saracino Modellierpaste Rot 250 g
Saracino Modellierpaste Rot 250 g
62,68 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
15,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Niebieska masa cukrowa do modelowania Blue Model Paste 250g - Saracino
Niebieska masa cukrowa do modelowania Blue Model Paste 250g - Saracino
62,65 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Biała masa cukrowa do modelowania White Model Paste 1kg - Saracino
Biała masa cukrowa do modelowania White Model Paste 1kg - Saracino
43,36 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
43,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Brązowa masa cukrowa do modelowania Brown Model Paste 250g - Saracino
Brązowa masa cukrowa do modelowania Brown Model Paste 250g - Saracino
63,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
732,40 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
183,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
707,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
176,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Masa cukrowa do modelowania różowa Light Baby Pink Model Paste 250g - Saracino
Masa cukrowa do modelowania różowa Light Baby Pink Model Paste 250g - Saracino
55,48 zł/1kg
13,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zielony masa cukrowa do modelowania Green Model Paste 250g - Saracino
Zielony masa cukrowa do modelowania Green Model Paste 250g - Saracino
0,70 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
175,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Czarna masa cukrowa do modelowania Black Model Paste 1kg - Saracino
Czarna masa cukrowa do modelowania Black Model Paste 1kg - Saracino
41,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
42,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Niebieska masa cukrowa do modelowania Blue Model Paste 1kg - Saracino
Niebieska masa cukrowa do modelowania Blue Model Paste 1kg - Saracino
48,47 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pickerd Enchanting Sea World Zestaw 3 posypek cukrowych 70g
Pickerd Enchanting Sea World Zestaw 3 posypek cukrowych 70g
312,14 zł/1kg
21,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Günthart Fondant blau 250 g
Günthart Fondant blau 250 g
17,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker White Fondant Cover gotowe do użycia opakowanie 450 g
Dr Oetker White Fondant Cover gotowe do użycia opakowanie 450 g
56,42 zł/1kg
28,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zestaw Barwników Naturalnych w Proszku NAT-P-01 8 Kolorów Do Wypieków 2,5g
Zestaw Barwników Naturalnych w Proszku NAT-P-01 8 Kolorów Do Wypieków 2,5g
3 666,25 zł/1kg
87,99 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de
Zdjęcie produktu dla Pickerd brokatowa posypka do dekoracji różowa cukier różowy musujący 34g
Pickerd brokatowa posypka do dekoracji różowa cukier różowy musujący 34g
315,88 zł/1kg
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Brązowa masa cukrowa do modelowania Brown Model Paste 1kg - Saracino
Brązowa masa cukrowa do modelowania Brown Model Paste 1kg - Saracino
44,09 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ekstrakt z wanilii Oetker Bourbon 0,035 kg
Ekstrakt z wanilii Oetker Bourbon 0,035 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla FunCakes Deco Melts - Yellow 250g
FunCakes Deco Melts - Yellow 250g
731,60 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
182,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Günthart roll fondant czarny
Günthart roll fondant czarny
17,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pasta do modelowania fuksja 1kg - Saracino
Pasta do modelowania fuksja 1kg - Saracino
67,48 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Orzechy laskowe Pickerd lekko prażone, drobno posiekane 100 g
Orzechy laskowe Pickerd lekko prażone, drobno posiekane 100 g
131,20 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla DR. Oetkter Marzipan Blanket 300g
DR. Oetkter Marzipan Blanket 300g
107,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
32,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 293
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Beżowa masa cukrowa do modelowania Rose Beige Model Paste 1kg - Saracino
Beżowa masa cukrowa do modelowania Rose Beige Model Paste 1kg - Saracino
42,43 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
42,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zielona jasna masa cukrowa do modelowania Light Green Model Paste 250g - Saracino
Zielona jasna masa cukrowa do modelowania Light Green Model Paste 250g - Saracino
0,06 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Podstawa pod tort Städter 43,5 x 32 cm / wys. 0,8 mm prostokątna
Podstawa pod tort Städter 43,5 x 32 cm / wys. 0,8 mm prostokątna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
100,94 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker biała pomada dekoracyjna, 100 g
Dr Oetker biała pomada dekoracyjna, 100 g
110,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Meggle Creme Decor Patisserie Wszechstronna alternatywa kremu 1000ml
Meggle Creme Decor Patisserie Wszechstronna alternatywa kremu 1000ml
19,11 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Figurka Spidermana na tort
Figurka Spidermana na tort
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
177,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy
Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
649,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Suszone płatki kwiatów piwonii, 500 g, jadalne kwiaty piwonii
Suszone płatki kwiatów piwonii, 500 g, jadalne kwiaty piwonii
76,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
0,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Tortilla Durum 35 cm - Anadolu (Dijo)
Tortilla Durum 35 cm - Anadolu (Dijo)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CHEF Vegan Beef Taste Koncentrat w płynie o smaku wołowiny 1000ml
CHEF Vegan Beef Taste Koncentrat w płynie o smaku wołowiny 1000ml
137,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
137,19 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Brązowa masa cukrowa do modelowania Brown Model Paste 1kg - Saracino
Brązowa masa cukrowa do modelowania Brown Model Paste 1kg - Saracino
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Biała masa cukrowa do modelowania White Model Paste 1kg - Saracino
Biała masa cukrowa do modelowania White Model Paste 1kg - Saracino
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
43,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
43,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czarna masa cukrowa do modelowania Black Model Paste 1kg - Saracino
Czarna masa cukrowa do modelowania Black Model Paste 1kg - Saracino
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
42,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
41,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Saracino roll fondant pasta top biały 1kg
Saracino roll fondant pasta top biały 1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Masa cukrowa Pasta Di Zucchero 1Kg Pop Bianco Candido - Modecor
Masa cukrowa Pasta Di Zucchero 1Kg Pop Bianco Candido - Modecor
36,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Günthart róże marcepanowe czerwone z 33 g
Günthart róże marcepanowe czerwone z 33 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
213,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zwierzęta cukrowe Günthart, różne 18 g 1 szt
Zwierzęta cukrowe Günthart, różne 18 g 1 szt
16,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Günthart pomada zielona 250 g
Günthart pomada zielona 250 g
14,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,04 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Günthart posypka cukrowa nonpareils kolorowa 85g
Günthart posypka cukrowa nonpareils kolorowa 85g
8,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Posypka dekoracyjna Günthart, Black Glam 110 g
Posypka dekoracyjna Günthart, Black Glam 110 g
18,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
171,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Günthart roll fondant czarny
Günthart roll fondant czarny
17,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Brokat dekoracyjny złoty Glitter Gold 3g - Saracino
Brokat dekoracyjny złoty Glitter Gold 3g - Saracino
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
1 844,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bułka tarta Leimer do wiązania i uszlachetniania bułki tartej 5000g opakowanie 2 szt
Bułka tarta Leimer do wiązania i uszlachetniania bułki tartej 5000g opakowanie 2 szt
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
136,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Koncentrat dziczyzny w płynie Oscar idealny do zup i sosów 1000ml
Koncentrat dziczyzny w płynie Oscar idealny do zup i sosów 1000ml
130,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
130,03 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker Pudding o smaku truskawkowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
Dr. Oetker Pudding o smaku truskawkowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
103,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Srebrny brokat dekoracyjny Glitter Silver 3g - Saracino
Srebrny brokat dekoracyjny Glitter Silver 3g - Saracino
34,99 zł
-10%
31,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3 149,00 zł/1kg