Ryż okrągły La Cigala Reis 1kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,51 zł
21,51 zł / 1kg
+ 55,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ryże i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kasza jaglana 25kg8,99 zł/1kg
224,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Ryż krótkoziarnisty do sushi 1kg - Kobasuki13,16 zł/1kg
13,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Ryż do Arancine 1kg - Scotti19,59 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Ryż Arborio 1kg - Gallo19,98 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ryż do Risotto Arborio 1kg - Curtiriso
20,08 zł/1kg
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

R - Ryż okrągłoziarnisty naturalny 1kg
23,70 zł/1kg
26,88 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,70 zł
Sprzedawca: taleoo

RYŻ BIAŁY OKRĄGŁY ORGANICZNY 500 g - DAVERT
22,52 zł/1kg
11,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Naturalny ryż długoziarnisty 500g
26,82 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż Basmati - razowy 500g
53,76 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż naturalny, ziarno okrągłe, 1 kg | SPIELBERGER MÜHLE
20,55 zł/1kg
20,55 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż brązowy średnioziarnisty 1kg
14,85 zł/1kg
15,66 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż pełnoziarnisty długoziarnisty 1kg
24,46 zł/1kg
24,46 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż okrągłoziarnisty - pełnoziarnisty 1kg
21,72 zł/1kg
21,72 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż basmati - naturalny 5kg
29,61 zł/1kg
148,06 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż długoziarnisty parzony 1kg
16,71 zł/1kg
16,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż parboiled 5kg
26,02 zł/1kg
130,11 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż basmati biały 1kg
22,30 zł/1kg
22,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż brązowy 1kg Brat.pl
9,93 zł/1kg
10,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

L - Ryż długoziarnisty naturalny 1kg
26,88 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż okrągłoziarnisty - biały 500g
44,78 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Arroz La Cigala al Vacio Gran Selección
Na świecie istnieje ponad 8000 rodzajów ryżu. Od parboiled, przez sushi, po pudding ryżowy. Mają one różne właściwości kulinarne i smakują bardzo różnie w połączeniu z przyprawami i ziołami w kuchni każdego kraju.
Chociaż różnorodność jest nieskończona, ryż dzieli się na dwie główne grupy: ryż długoziarnisty i okrągłoziarnisty. Oferowany tutaj ryż do paelli jest wysokiej jakości i nie jest kruchy.
Idealnie nadaje się do przygotowania paelli lub risotto.
Wraz z szafranem i oryginalną hiszpańską patelnią do paelli stanowi podstawę wielu odmian hiszpańskiego dania narodowego - paelli.
Składniki: Ryż okrągłoziarnisty
Zawartość netto:1 kg
LMIV Opis: Ryż
Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w szczelnym pojemniku.
Pakowanie:Pakowany próżniowo
Wartości odżywcze (na 100g):
Kalorie: 349Kcal/1457KJ
Tłuszcze: 1,0g
w tym kwasy nasycone: 0,2g
Węglowodany: 78.0g
w tym cukier: 0,1g
Białka: 7,0g
Sól: 0g
Błonnik: 6,5g
Podmiot odpowiedzialny: Herba Ricemills, S.L.U., Calle Real 43, 41920 San Juan de Aznalfarache Sevilla Hiszpania
Kraj pochodzenia:Hiszpania
Na świecie istnieje ponad 8000 rodzajów ryżu. Od parboiled, przez sushi, po pudding ryżowy. Mają one różne właściwości kulinarne i smakują bardzo różnie w połączeniu z przyprawami i ziołami w kuchni każdego kraju.
Chociaż różnorodność jest nieskończona, ryż dzieli się na dwie główne grupy: ryż długoziarnisty i okrągłoziarnisty. Oferowany tutaj ryż do paelli jest wysokiej jakości i nie jest kruchy.
Idealnie nadaje się do przygotowania paelli lub risotto.
Wraz z szafranem i oryginalną hiszpańską patelnią do paelli stanowi podstawę wielu odmian hiszpańskiego dania narodowego - paelli.
Składniki: Ryż okrągłoziarnisty
Zawartość netto:1 kg
LMIV Opis: Ryż
Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w szczelnym pojemniku.
Pakowanie:Pakowany próżniowo
Wartości odżywcze (na 100g):
Kalorie: 349Kcal/1457KJ
Tłuszcze: 1,0g
w tym kwasy nasycone: 0,2g
Węglowodany: 78.0g
w tym cukier: 0,1g
Białka: 7,0g
Sól: 0g
Błonnik: 6,5g
Podmiot odpowiedzialny: Herba Ricemills, S.L.U., Calle Real 43, 41920 San Juan de Aznalfarache Sevilla Hiszpania
Kraj pochodzenia:Hiszpania
- Lista składników
- Ryż okrągłoziarnisty
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze (na 100g): Kalorie: 349Kcal/1457KJ Tłuszcze: 1.0g w tym kwasy nasycone: 0.2g Węglowodany: 78.0g w tym cukry: 0.1g Białka: 7.0g Sól: 0g Błonnik: 6.5g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Herba Ricemills, S.L.U., Calle Real 43, 41920 San Juan de Aznalfarache Sevilla Spanien
- Nazwa handlowa
- Ryż okrągłoziarnisty
- Producent
- Ebro
- EAN
- 8410184014113
- Lista składników
- Ryż okrągłoziarnisty
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze (na 100g): Kalorie: 349Kcal/1457KJ Tłuszcze: 1.0g w tym kwasy nasycone: 0.2g Węglowodany: 78.0g w tym cukry: 0.1g Białka: 7.0g Sól: 0g Błonnik: 6.5g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Herba Ricemills, S.L.U., Calle Real 43, 41920 San Juan de Aznalfarache Sevilla Spanien
- Nazwa handlowa
- Ryż okrągłoziarnisty
- Producent
- Ebro
- EAN
- 8410184014113
Pasuje również do tego

Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
21,87 zł/1kg
393,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Biały, długoziarnisty ryż 10 kg, polerowany, naturalny, idealny jako dodatek do potraw, do gotowania. Marka: GiDeli
13,37 zł/1kg
133,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Watani Premium Ryż Basmati 10kg – Extra Długoziarnisty 1121 – Aromatyczny & Sypki
12,88 zł/1kg
128,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Watani

RYŻ JAŚMINOWY BIAŁY BEZGLUTENOWY2 kg -PLANET
20,18 zł/1kg
40,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Royal Thai Red Brown Rice (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Red Cargo Rice
32,36 zł/1kg
32,36 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Tilda Pure Original Basmati Rice 5 Kg
22,31 zł/1kg
113,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Maggi kulki ryżowe curry 4s
121,12 zł/1kg
15,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LAILA Basmati Rice 5kg | Najwyższa jakość | Najlepszy stary i dojrzały ryż basmati
16,56 zł/1kg
82,80 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Hiszpańska Bomba Paella Ryż Santo Tomás 500g
88,04 zł/1kg
88,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Daawat – ryż basmati długoziarnisty 5 kg
19,20 zł/1kg
95,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Ryż czarny pełnoziarnisty Gallo 500 g
26,41 zł/1kg
16,78 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Risotto Bonta Milanese 250 g – Gallo
43,04 zł/1kg
11,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
![Zdjęcie produktu dla [400 g] BAMBOO TREE – papier ryżowy, okrągły, średnica 22 cm, do sajgonek / Bahn Trang My Tho / z Wietnamu](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/26a86b2b38f5c014f6e0be47ebb92b4a.webp)
[400 g] BAMBOO TREE – papier ryżowy, okrągły, średnica 22 cm, do sajgonek / Bahn Trang My Tho / z Wietnamu
70,10 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda
32,38 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ryż pełnoziarnisty parboiled Bens 4 x 125 g
34,50 zł/1kg
19,42 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,25 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ryż do sushi Nakato 1kg - Asia Kitchen
14,99 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bens Original Basmati Rice 10 minutes praktyczna torebka do gotowania 500g
44,82 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Seitan w tamari 700g
43,71 zł/1kg
30,60 zł
Sprzedawca: taleoo

OISHII YAMATO Oryginalny ryż do sushi 1 KG
13,75 zł/1kg
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ryż Yume Nishiki Jfc, krótkoziarnisty, 1 kg
52,59 zł/1kg
52,59 zł
Sprzedawca: artbook-service

Ryż do Arancine 1kg - Scotti
19,59 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Vego Crisp - Kremowe płatki ryżowe z czekoladą, 40g | VEGO GOOD FOOD GMBH
208,25 zł/1kg
8,33 zł
Sprzedawca: taleoo

Royal Tiger Jasmine Flavoured Rice Aromatic Premium Quality AAA 1000g
16,10 zł/1kg
16,10 zł
Sprzedawca: Katomix

Santo Tomas Paella Rice 1000g – Wysokiej jakości ryż do autentycznej paelli
28,97 zł/1kg
28,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Jasminreis, 500g | Młyn SPIELBERGER
32,50 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż basmati India Gate Premium Basmati Rice Classic 5kg - 2 lata starzony
19,20 zł/1kg
95,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Polenta 300 g - Casale Paradiso
61,10 zł/1kg
18,33 zł
Sprzedawca: italia-genuss
![Zdjęcie produktu dla [500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf53a4a9f24da52c316ab2db444fd43d.webp)
[500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty
14,84 zł/1kg
7,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Tilda Pure Original Basmati Rice 10 Kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
174,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,29 zł/1kg

Watani Premium Ryż Basmati 10kg – Extra Długoziarnisty 1121 – Aromatyczny & Sypki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
128,77 zł
Sprzedawca: Watani
12,88 zł/1kg

Kasza jaglana 25kg
224,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
8,99 zł/1kg

Ryż biały 25kg
249,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
10,00 zł/1kg

Watani Premium Ryż Basmati 5kg – Extra Długoziarnisty 1121 – Aromatyczny & Sypki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
94,31 zł
Sprzedawca: Watani
18,86 zł/1kg

Tilda Pure Original Basmati Rice 5 Kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
113,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,31 zł/1kg

Kasza jęczmienna średnia 25kg
148,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
5,96 zł/1kg

Kobasuki | Krótkoziarnisty ryż do sushi - 5 kg - biały - 100% mąki ryżowej - bez alergenów
56,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,20 zł/1kg

Ryż basmati Tilda Pure Original 2 kg – długoziarnisty sypki aromatyczny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,75 zł/1kg

Lukull pudding ryżowy waniliowy gotowy do podania opakowanie zbiorcze dla cateringu 1950g
116,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,54 zł/1kg

RYŻ DZIKI250 g -PLANET
42,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
170,76 zł/1kg

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
21,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,38 zł/1kg

RYŻ BASMATI BIAŁY BEZGLUTENOWY1 kg -PLANET
23,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,89 zł/1kg

Curtiriso Carnaroli włoski ryż do risotto 1kg
24,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,86 zł/1kg

TOFU WĘDZONE 200 g - NATURAVENA
15,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
58,21 zł/1kg

Ryż Arborio 1kg - Gallo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,98 zł/1kg

Ryż krótkoziarnisty do sushi 1kg - Kobasuki
13,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,16 zł/1kg

Ryż czarny pełnoziarnisty Gallo 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
16,78 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,41 zł/1kg
![Zdjęcie produktu dla [500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf53a4a9f24da52c316ab2db444fd43d.webp)
[500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
7,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,84 zł/1kg