5,0



Na podstawie 1 opinii
Arla Organic H Mleko pełne 3,8 z delikatnego ekologicznego mleka wierzbowego o przedłużonej trwałości 1000ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
7,40 zł
7,40 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mleko i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bären Marke Kaffeetraum – mleko skondensowane do kawy, 160 ml, opakowanie 24 sztuki46,38 zł/1l
178,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Śmietana 30% Creme Fraiche 1l - Grand Fermage39,99 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mleko skondensowane il latte Condensato 170g - Nestle146,41 zł/1l
24,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Bärenmarke mleko o przedłużonej trwałości 1,5% tłuszczu niskotłuszczowe ultra wysoka temperatura 1000ml12,94 zł/1l
12,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml
13,59 zł/1l
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Andechs organiczne mleko kozie 3% - h-mleko 1 litr
20,25 zł/1l
20,25 zł
Sprzedawca: taleoo

MLEKO ALPEJSKIE UHT O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI LAKTOZY (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
6,86 zł/1l
9,36 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
11,50 zł/1l
138,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Mleko bezlaktozowe Naarmann o przedłużonej trwałości, 1,5% tłuszczu, 1000 ml
7,05 zł/1l
7,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mleko kozie H-Ziegenmilch, 1,5% tłuszczu, 1 litr | ANDECHSER NATUR
16,57 zł/1l
16,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Mleko białkowe Schwarzwaldmilch, 1 litr
40,49 zł/1l
40,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Mleko Uchate Polmlek 3.2 1 litr
4,99 zł/1l
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Naarmann H Mleko 3,5 zawartości tłuszczu mleko pełne ultra podgrzane 1000ml
5,72 zł/1l
5,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Polmlek Mleko Łagodne bez laktozy 2% 1 l
5,18 zł/1kg
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Topstar® SI69 G21 Taboret fitness SITNESS 20 czerwony
7,03 zł/1l
7,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Łaciate Mleko Uht 2,0 % 1 L
5,23 zł/1kg
5,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Łaciate Mleko Uht 0 % 1 L
14,48 zł/1kg
14,48 zł
Sprzedawca: Katomix

Mleko odtłuszczone w proszku Nestle All Dairy (10 x 500 g)
1 205,90 zł/1l
655,29 zł
-52,34 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
602,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Mleko skondensowane Bärenmarke Die Ergiebige 10
34,81 zł/1l
11,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
ArlaH – pełne mleko z wysokiej jakości ekologicznego mleka pastwiskowego o przedłużonej trwałości, 1000 ml
Ekologiczne mleko pastwiskowe 3,8% do spiżarni.
Delikatnie konserwowane – dzięki temu zachowuje wszystkie zalety mleka.
Karma składająca się wyłącznie z ekologicznych i wolnych od GMO składników.
I to naprawdę czuć w smaku.
Arla Foods Deutschland GmbHWahlerstr. 240472 Düsseldorf- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- MILCH
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 g Wartość kaloryczna 66 kcal / 276 kJ Tłuszcz 3,6 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2,5 g Węglowodany 4,9 g w tym cukry 4,9 g Białko 3,5 g Sól 0,12 g
- Firma spożywcza
- Arla Foods Deutschland GmbHWahlerstr. 2 40472 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Ekologiczne pełne mleko UHT
- Producent
- Arla Foods Deutschland GmbH
- Numer producenta
- 25491
- EAN
- 4016241070227
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- MILCH
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 g Wartość kaloryczna 66 kcal / 276 kJ Tłuszcz 3,6 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2,5 g Węglowodany 4,9 g w tym cukry 4,9 g Białko 3,5 g Sól 0,12 g
- Firma spożywcza
- Arla Foods Deutschland GmbHWahlerstr. 2 40472 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Ekologiczne pełne mleko UHT
- Producent
- Arla Foods Deutschland GmbH
- Numer producenta
- 25491
- EAN
- 4016241070227
Pasuje również do tego

MLEKO ALPEJSKIE UHT O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI LAKTOZY (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
6,86 zł/1l
9,36 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Bautzen musztarda średnio ostra kremowa pikantna zrównoważona łagodna 1000ml
12,52 zł/1kg
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
177,80 zł/1kg
177,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mestemacher fitness chleb razowy żytnio-owsiany z kiełkami pszenicy 500g
26,20 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
15,61 zł/1l
15,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Andechs organiczne mleko kozie 3% - h-mleko 1 litr
20,25 zł/1l
20,25 zł
Sprzedawca: taleoo

GymBeam pynne biako jaja - praktyczna forma 100% biaka jaja, szybkie i kompletne rdo biaka, idealne do koktajli proteinowych, pieczenia i gotowania
48,70 zł/1kg
48,70 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml
13,59 zł/1l
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 1,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
5,41 zł/1l
7,12 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Arla Organic H Whole Milk 1,5 z delikatnego ekologicznego mleka wierzbowego o przedłużonej trwałości 1000ml
6,71 zł/1l
6,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Danone Serek kozi naturalny 125 g
0,04 zł/1kg
5,39 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogurt naturalny Greek Style gęsty 180 g
22,89 zł/1kg
4,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
193,24 zł/1kg
96,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
11,50 zł/1l
138,03 zł
Sprzedawca: somnia24

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
442,70 zł/1kg
88,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Super Dickmanns 9er mus czekoladowy na bazie wafli 250g
56,84 zł/1kg
14,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
238,92 zł
-13,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
9,37 zł/1l
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pampers 81688059, Mokra chusteczka dla dzieci, Przetestowane dermatologicznie, Hipoalergiczny, Neutralnym pH, Bezzapachowy
20,67 zł/1kg
142,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ProfiCook PC-VK 1080, Czarny, Stal nierdzewna, Marynować, Stal nierdzewna, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
227,05 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml
14,87 zł/1l
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka Caputo Integrale do pizzy, pełnoziarnista, włoska, opakowanie 1000g
7,99 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Śmietana 30% Creme Fraiche 1l - Grand Fermage



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,99 zł/1l

Bären Marke Kaffeetraum – mleko skondensowane do kawy, 160 ml, opakowanie 24 sztuki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,38 zł/1l

Śmietanka do kawy Naarmann 10% tłuszczu, poddana obróbce termicznej, kremowa 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
11,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11,18 zł/1l

Mleko skondensowane il latte Condensato 170g - Nestle
24,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
146,41 zł/1l

Polmlek Mleko Łagodne bez laktozy 2% 1 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,18 zł/1kg

Mleko Uchate Polmlek 3.2 1 litr



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,99 zł/1l

Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,59 zł/1l

Krem kokosowy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
27,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,61 zł/1l

Topstar® SI69 G21 Taboret fitness SITNESS 20 czerwony
7,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,03 zł/1l

Polmlek Uchate Mleko UHT zawartość tłuszczu 2,0% 1 l
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,71 zł/1kg

Mleko Bez Laktozy (3,5 % Tłuszczu)1 L - Sobbeke
21,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
21,47 zł/1l

Bärenmarke mleko o przedłużonej trwałości 1,5% tłuszczu niskotłuszczowe ultra wysoka temperatura 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
12,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,94 zł/1l

Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,76 zł/1kg

MILRAM śmietana do ubijania o przedłużonej trwałości, składany karton o bardzo wysokiej temperaturze 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
32,77 zł/1kg

Frischli Cappuccino z mlekiem 2,5% dobry specjał kawowy 1000ml
10,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
10,91 zł/1l

alpro soya Sojadrink Original 8003687 1l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
12,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,00 zł/1l

Meggle Creme Patisserie niesłodzona alternatywa bitej śmietany 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
19,11 zł/1l

Milram Moin mrożona kawa z mlekiem w opakowaniu 500 ml
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,78 zł/1kg

Mleko skondensowane do kawy marki Bären Kaffeetraum, 160 ml, opakowanie 12 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
89,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,36 zł/1l

Napój Kokosowy Barista Coconut 1l - METRO Chef
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,89 zł/1l