5,0



Na podstawie 4 opinii
Mentos Clean Breath Pastilles 21g Intensywnie miętowe cukierki z miętą pieprzową
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
9,25 zł
440,48 zł / 1kg
+ 14,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Mini Peppermint Pastilles z miętą pieprzową bez cukru 15g484,67 zł/1kg
7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Pastylki eukaliptusowe o smaku mięty bez cukru 15g484,67 zł/1kg
7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Open Food 4030300022057, Olej palmowy, 72 g, C, e950, e953, e967, Menthol, Essential Oil, E967, E950, Sweetener, Eucalyptus Oil, E953, 233 kcal196,25 zł/1kg
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Fishermans Friend Eucalyptus ilość: 25g513,20 zł/1kg
12,83 zł
Sprzedawca: apohealth

Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków Intense Mint i Peppermint
0,31 zł/1kg
45,90 zł
Sprzedawca: Ajuy

Mentos Clean Breath Mint pastylki do ssania 7-pak o 5 smakach
142,83 zł/1kg
64,59 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Ajuy

Smint Clean Breath Peppermint Opakowanie uzupełniające Duże opakowanie ekonomiczne 1500 szt. Pastylki miętowe w folii, do uzupełnienia, bez cukru, świeży oddech przez 2 godziny
451,38 zł/1kg
473,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Mentos Clean Breath Berry Mint 12 opakowań
0,45 zł/1kg
113,64 zł
Sprzedawca: Ajuy

VIVIL® 0217 VIVIL® Extra Strong Pfefferminz Bonbons 75,0 g
842,93 zł/1kg
63,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków
0,33 zł/1kg
48,29 zł
Sprzedawca: Ajuy

Smint Mint Xylitol 12 pack
1 395,62 zł/1kg
133,98 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Pulmoll pastylki do ssania miętowe 45 g
264,22 zł/1kg
15,40 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

SMINT Pastylki miętowe bez cukru o intensywnym miętowym smaku 8g
395,50 zł/1kg
7,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków
0,33 zł/1kg
48,29 zł
Sprzedawca: Ajuy

Mentos Dropmintballen 220g - Orzeźwiające cukierki miętowe o intensywnym smaku
97,59 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków
0,33 zł/1kg
49,00 zł
Sprzedawca: Ajuy

Wilhelmina Pepermunt Suikervrij 111g – Cukierki miętowe bez cukru na świeży oddech
168,11 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Mentos Clean Breath BERRY 10 opakowań
0,33 zł/1kg
69,00 zł
Sprzedawca: Ajuy

D.F. Miętowe bez cukru 70 g – Orzeźwiające cukierki miętowe bez cukru
239,86 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Cukierki miętowe Sportlife o smaku mięty pieprzowej, bez cukru, opakowanie 2 x 70 g
601,43 zł/1kg
42,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pastylki Mentos Clean Breath o smaku Intense Mint 21g
Mentos Clean Breath Intense Mint to doskonały produkt dla osób, które chcą czuć się świeżo i pewnie w każdej sytuacji.
Każdy cukierek Mentos Clean Breath Intense Mint to intensywnie orzeźwiający miętowy smak, który zapewnia długotrwałe uczucie świeżości w ustach nawet do 2 godzin.
Zupełna NOWOŚĆ na rynku
W opakowaniu 30 pastylek do ssania
Intensywny miętowy smak
Smukłe, zajmujące niewiele miejsca opakowanie
Łatwy do otwarcia i praktyczny dozownik
Opakowanie Mentos Clean Breath Intense Mint jest kompaktowe i łatwe do przenoszenia, dzięki czemu można je mieć zawsze przy sobie i używać w każdej sytuacji. Jest idealny do pracy, szkoły, podróży lub po posiłku, gdy potrzebujesz szybkiego odświeżenia oddechu.
Informacje o wartościach odżywczych na 100 g:
- ENERGIA 238 kcal
- TŁUSZCZ 1 g
- W TYM KWASY TŁUSZCZOWE: 1 g
- WĘGLOWODANY: 95 g
- CUKIER 0 g
- POLIOŁY 95 g
- BIAŁKO JAJKA 0 g
- NATRIUM 0 g
- CYNK 24,3 mg
Najlepiej spożyć przed:Dokładna data na opakowaniu: Q2 2025
Alergeny: Zawiera źródło fenyloalaniny. Spożycie nadmiernych ilości może mieć efekt przeczyszczający.
Mentos Clean Breath Pastilles Intensive Mint 12x21g Waga 428 g
- Lista składników
- Substancje słodzące (sorbitol, aspartam, acesulfam K, sukraloza, neotam), aromaty, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), ekstrakt z kory magnolii (0,12%), mleczan cynku, barwnik (błękit brylantowy FCF)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Pfefferminzbonbons
- Waga
- 21 g
- Firma spożywcza
- Perfetti Van Melle
- Nazwa handlowa
- Mentos Czysty Oddech
- Producent
- EAN
- 869682260960086968226096
- Lista składników
- Substancje słodzące (sorbitol, aspartam, acesulfam K, sukraloza, neotam), aromaty, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), ekstrakt z kory magnolii (0,12%), mleczan cynku, barwnik (błękit brylantowy FCF)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Pfefferminzbonbons
- Waga
- 21 g
- Firma spożywcza
- Perfetti Van Melle
- Nazwa handlowa
- Mentos Czysty Oddech
- Producent
- EAN
- 869682260960086968226096
Pasuje również do tego

Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków Intense Mint i Peppermint
0,31 zł/1kg
45,90 zł
Sprzedawca: Ajuy

Mentos Clean Breath Peppermint Puszka 12X35G
172,32 zł/1kg
130,96 zł
Sprzedawca: Ajuy

Mentos Clean Breath Intense Mint 12 opakowań x21g Duże Opakowanie Rodzinne
0,39 zł/1kg
99,24 zł
Sprzedawca: Ajuy

Mentos Clean Breath Mint pastylki do ssania 7-pak o 5 smakach
142,83 zł/1kg
64,59 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Ajuy

Mentos Clean Breath Peppermint 12 opakowań 21g Opakowanie Rodzinne
99,24 zł
Sprzedawca: Ajuy

Mentos Clean Breath Intensive Mint Puszka 12X35G
173,72 zł/1kg
132,03 zł
Sprzedawca: Ajuy

Mentos Clean Breath Berry Mint 12 opakowań
0,45 zł/1kg
113,64 zł
Sprzedawca: Ajuy
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mentos
Top
Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fisherman's Friend Wild Cherry bez cukru 24 x 25 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
292,80 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
488,00 zł/1kg

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,10 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
91,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11 380,00 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Open Food 4030300022057, Olej palmowy, 72 g, C, e950, e953, e967, Menthol, Essential Oil, E967, E950, Sweetener, Eucalyptus Oil, E953, 233 kcal
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth
196,25 zł/1kg

Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,81 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Migdały w cukrze Agilus, migdały Blue Wedding



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,09 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,23 zł/1kg

Küfa A i C cukierki owocowe w plastrach z pomarańczą i cytryną 2000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
81,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,56 zł/1kg

Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
82,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,24 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg