Takis Volcano 100g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

14,22 zł

142,20 zł / 1kg

+ 64,34 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Chipsy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis
Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis
248,53 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
91,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla Takis Blue Heat 113,4g
Takis Blue Heat 113,4g
457,26 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
51,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla Takis Blue Heat rolowane chipsy kukurydziane o smaku chili 92g
Takis Blue Heat rolowane chipsy kukurydziane o smaku chili 92g
216,68 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
20,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla funny frisch Chipsfrisch Oriental wegetariańskie wegańskie chipsy w torebce 150g
funny frisch Chipsfrisch Oriental wegetariańskie wegańskie chipsy w torebce 150g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Takis Fuego, Chipsy tortilla, 100 g, Papryczka chili, Limonka, 28 g, 1 g, 1 g
Takis Fuego, Chipsy tortilla, 100 g, Papryczka chili, Limonka, 28 g, 1 g, 1 g
142,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
14,22 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Takis Fuego Maestro-Corn Snacks o smaku chili i limonki, 18 opakowań (18 x 100 g)
Takis Fuego Maestro-Corn Snacks o smaku chili i limonki, 18 opakowań (18 x 100 g)
138,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
249,19 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Takis Blue Heat 70 g
Takis Blue Heat 70 g
203,14 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,22 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla TAKIS Intense Nacho bez pikantnego smaku 100 g
TAKIS Intense Nacho bez pikantnego smaku 100 g
142,20 zł/1kg
14,22 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Superbon Chips Piments chipsy ziemniaczane gorące i pikantne chrupiące 135g
Superbon Chips Piments chipsy ziemniaczane gorące i pikantne chrupiące 135g
88,60 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
13,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
152,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
102,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chrupki Koikeya o smaku teriyaki Oryginalne Japońskie 100g
Chrupki Koikeya o smaku teriyaki Oryginalne Japońskie 100g
141,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pringles Smak Churrasco, 109g (Brazylia)
Pringles Smak Churrasco, 109g (Brazylia)
261,38 zł/1kg
28,49 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Herr's Carolina Reaper cheese flips (bardzo pikantne) 113g
Herr's Carolina Reaper cheese flips (bardzo pikantne) 113g
181,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Dipple Mais-Chips Sour Cream & Onion 90 g Przekąski Knabbern Dippen
Dipple Mais-Chips Sour Cream & Onion 90 g Przekąski Knabbern Dippen
78,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,02 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Doritos – Flamin' Hot – 10 sztuk po 160 g
Doritos – Flamin' Hot – 10 sztuk po 160 g
1 718,44 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
274,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Chipsy z czarnej trufli Torres Selecta, 40 g
Chipsy z czarnej trufli Torres Selecta, 40 g
65,60 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,20 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega
Zdjęcie produktu dla Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Takis Volcano Hot Chips kukurydziane o smaku sera i chili 100 g

Składniki: mąka kukurydziana wstępnie gotowana (65%), tłuszcz roślinny (palmowy), mieszanka przypraw o smaku serowym i chili (maltodekstryna, SERWATKA, sól, aromat, wzmacniacze smaku glutaminian monosodowy, inozynian disodowy, guanylan disodowy), SER w proszku (0,4%)*, regulatory kwasowości (octan sodu, kwas cytrynowy), barwniki (ekstrakt z papryki, biksyna z annatto), przeciwutleniacze (kwas askorbinowy, ekstrakt z rozmarynu, butylohydroksyanizol, galusan propylu, alfa-tokoferol, ekstrakty bogate w tokoferol), olej roślinny (słonecznikowy).

*W odniesieniu do całego produktu. Może zawierać śladowe ilości SOI.

Wartości odżywcze: 

 Wartości odżywczena 100 g
Wartość energetyczna: 2156 kJ / 536 kcal

Tłuszcz:

w tym kwasy tłuszczowe nasycone:

30 g

13 g

Węglowodany:

w tym cukry:

Błonnik pokarmowy:

53 g

1,8 g

8,1 g

Białko:5,5 g
Sól:1,9 g

 

 

BOMBO DONUTS IBERIA SAU, Calle Cigoitia, 1 Poligono Industrial Las Mercedes, 28022 Madryt

 



Takis Volcano 100g to idealne wyzwanie dla wszystkich miłośników wyjątkowo pikantnych przekąsek. Dzięki wyjątkowemu smakowi sera i chilli te ogniste rolki tortilli rozgrzeją Cię w chłodne dni.

Informacje o wartościach odżywczych na 100 g

  • Energia: 2092 kJ / 500 kcal
  • Tłuszcz: 28,6 g
  • w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 7,1 g
  • Węglowodany: 60,7 g
  • w tym cukier: 3,6 g
  • Białko: 7,1 g
  • Sól: 1,46 g

Składniki

  • Mąka kukurydziana
  • Tłuszcz roślinny (palmowy)
  • Gotowa przyprawa o smaku sera i chili, składająca się z:
  • Skrobia kukurydziana
  • Sól
  • Serwatka w proszku
  • Wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy, inozynian i guanylan disodowy)
  • Aromat
  • Ser w proszku (0,4%)
  • Regulatory kwasowości (octan sodu, kwas cytrynowy)
  • Maltodekstryna ziemniaczana i kukurydziana
  • Barwniki (ekstrakt z papryki, annato)
  • Przeciwutleniacze (alfa-tokoferol, ekstrakt bogaty w tokoferol)


Takis Queso Volcano 100g

Czy odważysz się spróbować tych ognistych rolek tortilli? Te niezwykle pikantne roladki o smaku sera i chili rozgrzeją Cię w chłodne dni.




Poczuj smak Hiszpanii z popularnym Takis Volcano! Pikantna kukurydziana przekąska w ekscytującym kształcie rolki to gorące wyzwanie dla Twoich kubków smakowych. Skosztuj intensywności chili i sera oraz ciesz się praktyczną opcją maczania. Teraz robi się naprawdę gorąco!
Lista składników
Mąka kukurydziana, tłuszcz roślinny (palmowy), gotowa przyprawa o smaku sera i chili (skrobia kukurydziana, sól, serwatka w proszku, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, inozynian i guanylan disodowy), aromat, Ser w proszku (0,4%), regulatory kwasowości (octan sodu, kwas cytrynowy), maltodekstryna ziemniaczana i kukurydziana, barwniki (ekstrakt z papryki, annato), przeciwutleniacze (alfa-tokoferol, ekstrakt bogaty w tokoferol).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze na 100 g: energia 2156 kJ / 517 kcal, tłuszcz 30,00 g, w tym zdrowe kwasy tłuszczowe 13,00 g, węglowodany 53,00 g, w tym cukier 1,80 g, białko 5,50 g, sól 1,90 g
Waga
100 g
Firma spożywcza
Bimbo Donuts Iberia, S.A.U. Calle Cigoitia 1, Poligono Industrial Las Mercedes 28022 Madrid Spanien
Nazwa handlowa
Rolowane chipsy kukurydziane o smaku sera chilli
Producent
TAKIS
Numer producenta
12656-6
EAN
8412600019689

Lista składników
Mąka kukurydziana, tłuszcz roślinny (palmowy), gotowa przyprawa o smaku sera i chili (skrobia kukurydziana, sól, serwatka w proszku, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, inozynian i guanylan disodowy), aromat, Ser w proszku (0,4%), regulatory kwasowości (octan sodu, kwas cytrynowy), maltodekstryna ziemniaczana i kukurydziana, barwniki (ekstrakt z papryki, annato), przeciwutleniacze (alfa-tokoferol, ekstrakt bogaty w tokoferol).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze na 100 g: energia 2156 kJ / 517 kcal, tłuszcz 30,00 g, w tym zdrowe kwasy tłuszczowe 13,00 g, węglowodany 53,00 g, w tym cukier 1,80 g, białko 5,50 g, sól 1,90 g
Waga
100 g
Firma spożywcza
Bimbo Donuts Iberia, S.A.U. Calle Cigoitia 1, Poligono Industrial Las Mercedes 28022 Madrid Spanien
Nazwa handlowa
Rolowane chipsy kukurydziane o smaku sera chilli
Producent
TAKIS
Numer producenta
12656-6
EAN
8412600019689
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Takis Fuego, Chipsy tortilla, 100 g, Papryczka chili, Limonka, 28 g, 1 g, 1 g
Takis Fuego, Chipsy tortilla, 100 g, Papryczka chili, Limonka, 28 g, 1 g, 1 g
142,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
14,22 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Takis Fuego Maestro-Corn Snacks o smaku chili i limonki, 18 opakowań (18 x 100 g)
Takis Fuego Maestro-Corn Snacks o smaku chili i limonki, 18 opakowań (18 x 100 g)
138,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
249,19 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
102,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Ostry makaron instant o pikantnym smaku kurczaka
Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Ostry makaron instant o pikantnym smaku kurczaka
478,00 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
66,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x 140g) 700g
Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x 140g) 700g
81,21 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
56,85 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Pusty folder - 24 strony (432 karty) - Idealny do zbierania zdjęć/kart - Neutralny kolor
Pusty folder - 24 strony (432 karty) - Idealny do zbierania zdjęć/kart - Neutralny kolor
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 80
54,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de
Zdjęcie produktu dla Czekolada dubajska ELIT - 90g
Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
46,34 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
17,61 zł
Sprzedawca: foodperium
Zdjęcie produktu dla Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,15 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
95,87 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Xiaomi 28592 Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic schwarz
Xiaomi 28592 Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic schwarz
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
127,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade
Zdjęcie produktu dla FISCHER 85898 Łańcuchowe zapięcie rowerowe FISCHER, długość: 900 mm, czarne
FISCHER 85898 Łańcuchowe zapięcie rowerowe FISCHER, długość: 900 mm, czarne
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 388
98,34 zł
-6,16 zł
92,18 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Jazwares - Świąteczny kalendarz adwentowy Pokemon
Jazwares - Świąteczny kalendarz adwentowy Pokemon
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
263,08 zł
Sprzedawca: VISO
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
158,61 zł
-3,18 zł
155,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Kosmos 62100, Pies robot, 8 lat(a)
Kosmos 62100, Pies robot, 8 lat(a)
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
244,75 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Open Food 0072600069138, 536 kcal, 54 g, 2,4 g, 5,2 g, 33 g, 4,4 g
Open Food 0072600069138, 536 kcal, 54 g, 2,4 g, 5,2 g, 33 g, 4,4 g
181,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy Tab A (2019) SM-T510N, 25,6 cm (10.1"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 3 GB, Android 9.0, Czarny
Samsung Galaxy Tab A (2019) SM-T510N, 25,6 cm (10.1"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 3 GB, Android 9.0, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
1 503,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Electronic Arts Need for Speed : Hot Pursuit Remastered, Nintendo Switch, Tryb multiplayer, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
Electronic Arts Need for Speed : Hot Pursuit Remastered, Nintendo Switch, Tryb multiplayer, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
114,97 zł
Sprzedawca: ak-trade
Zdjęcie produktu dla AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop
Zdjęcie produktu dla BOXILAND® żelki kalendarz adwentowy 2026, 24 rodzaje, słodkie & kwaśne
BOXILAND® żelki kalendarz adwentowy 2026, 24 rodzaje, słodkie & kwaśne
135,24 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 264
229,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella
Zdjęcie produktu dla Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Tryb multiplayer, od 17 lat
Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Tryb multiplayer, od 17 lat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
96,29 zł
Sprzedawca: ak-trade
Zdjęcie produktu dla Kwaśne żelki lemoniada arbuz wiśnia-limonka Warheads Wedgies Box 99g
Kwaśne żelki lemoniada arbuz wiśnia-limonka Warheads Wedgies Box 99g
8,50 zł/1kg
13,27 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla 30W Ledowa Lampa Sufitowa Biała Ściemnialna Lampa Sufitowa RGB Z Pilotem Bluetooth WIFI Sterowanie Alexa Salon Sypialnia
30W Ledowa Lampa Sufitowa Biała Ściemnialna Lampa Sufitowa RGB Z Pilotem Bluetooth WIFI Sterowanie Alexa Salon Sypialnia
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 266
124,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: DDP-Fashion
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 703
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Zdjęcie produktu dla Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 124
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Adormii fotel gamingowy fotel biurowy ergonomiczny fotel biurowy fotel biurowy 150kg fotel obrotowy z podparciem lędźwi, fotel gamingowy 90°-165° i fu
Adormii fotel gamingowy fotel biurowy ergonomiczny fotel biurowy fotel biurowy 150kg fotel obrotowy z podparciem lędźwi, fotel gamingowy 90°-165° i fu
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 316
699,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Recenzje klientów

Na podstawie 5 opinii
Oceniono dnia 16 kwietnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo smaczne
Oceniono dnia 5 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko w porządku
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis
Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
91,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
248,53 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang
Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nachosy o smaku serowym - worek 750 g
Nachosy o smaku serowym - worek 750 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
31,99 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chipsy Algi morskie solone prażone  Nori Snack 3,5g - Dongwon
Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
217,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
13,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
88,40 zł/1kg
CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE BIO 80 g - FIORENTINI
CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE80 g - FIORENTINI
10,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
136,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,21 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
597,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen
Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
131,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nachos o smaku  BBQ - Jak w kinie - worek 750 g
Nachos o smaku BBQ - Jak w kinie - worek 750 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
25,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chrupki serowe Gli originali 9 opakowań 211g - Fonzies
Chrupki serowe Gli originali 9 opakowań 211g - Fonzies
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
41,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Snyder's Pieces, paluszki brezelowe z jalapeno, 110g
Snyder's Pieces, paluszki brezelowe z jalapeno, 110g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
109,45 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Tyrrells Ręcznie Gotowane Chipsy z Soli Morskiej i Octu Cydrowego Wegańskie 150g
Tyrrells Ręcznie Gotowane Chipsy z Soli Morskiej i Octu Cydrowego Wegańskie 150g
20,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
133,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Tyrrells Handcooked Sweet Chilli Chips glutenfrei vegan 150g
Tyrrells Handcooked Sweet Chilli Chips glutenfrei vegan 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Amaizin Bio Jalapeno-Röllchen 100g
Amaizin Bio Jalapeno-Röllchen 100g
12,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
120,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maretti Bruschette Chips pieczona w piecu Pizza mit Pizzageschmack 150g
Maretti Bruschette Chips pieczona w piecu Pizza mit Pizzageschmack 150g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,93 zł/1kg