Spoiwo do spawania plastiku PEHD czarne – 100g | Trójkątny profil 3,5 mm do HDPE

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

13,99 zł

33,31 zł / 1m

+ 13,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 1 – pt. 2 października
Złóż zamówienie w ciągu
8h 30m 21s
Nasze najlepszeoferty
Druty spawalnicze i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Aluminiowy drut spawalniczy MIG MAG AlMg5 - 1,0 mm 0,45 kg D100 mm (ER5356)
Aluminiowy drut spawalniczy MIG MAG AlMg5 - 1,0 mm 0,45 kg D100 mm (ER5356)
86,64 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
38,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Spoiwo do spawania plastiku PEHD Czarne 50g
Spoiwo do spawania plastiku PEHD Czarne 50g
139,80 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: ROSFIX
Zdjęcie produktu dla Drut spawalniczy sg2 tysweld 0,8/ 1kg
Drut spawalniczy sg2 tysweld 0,8/ 1kg
48,69 zł/1kg
48,69 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla Spoiwo do spawania plastiku PP/EPDM Czarne 100g Pasek 12mm
Spoiwo do spawania plastiku PP/EPDM Czarne 100g Pasek 12mm
33,31 zł/1m
13,99 zł
Sprzedawca: ROSFIX
Zdjęcie produktu dla Spoiwo do spawania plastiku PC-U czarne – 100g | Profesjonalna elektroda HQ do PC/ABS, PC+ABS, PC/ASA
Spoiwo do spawania plastiku PC-U czarne – 100g | Profesjonalna elektroda HQ do PC/ABS, PC+ABS, PC/ASA
47,60 zł/1m
19,99 zł
Sprzedawca: ROSFIX
Zdjęcie produktu dla Druty spawalnicze plastikowe PP+PE, PP/PE, PP+E 100g
Druty spawalnicze plastikowe PP+PE, PP/PE, PP+E 100g
249,50 zł/1kg
24,95 zł
Sprzedawca: Deltamobile
Zdjęcie produktu dla Elektrody spawalnicze ROTHENBERGER, 300 mm, 2,5 kg
Elektrody spawalnicze ROTHENBERGER, 300 mm, 2,5 kg
79,96 zł/1kg
199,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24
Zdjęcie produktu dla Plastikowe druty spawalnicze PMMA 100g
Plastikowe druty spawalnicze PMMA 100g
277,50 zł/1kg
27,75 zł
Sprzedawca: Deltamobile
Zdjęcie produktu dla Drut spawalniczy, 0,8 mm, 5 kg, STAYER
Drut spawalniczy, 0,8 mm, 5 kg, STAYER
26,68 zł/1kg
133,41 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Drut wiązałkowy, PVC, 0,9 (0,65) mm x 30 m
Drut wiązałkowy, PVC, 0,9 (0,65) mm x 30 m
0,19 zł/1m
5,68 zł
Sprzedawca: Eoshop
Zdjęcie produktu dla DRUT SPAWALNICZY TYSWELD 1,0 mm / 15 kg
DRUT SPAWALNICZY TYSWELD 1,0 mm / 15 kg
15,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
230,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools
Zdjęcie produktu dla DRUT SPAWALNICZY TYSWELD 1,2 mm / 15 kg
DRUT SPAWALNICZY TYSWELD 1,2 mm / 15 kg
12,93 zł/1kg
193,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools
Zdjęcie produktu dla DEDRA DESMC0805A, 5 kg, 1 szt.
DEDRA DESMC0805A, 5 kg, 1 szt.
25,29 zł/1kg
126,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Drut Spawalniczy Tig Aluminiowy Almg5 3,2 / 2,5Kg
Drut Spawalniczy Tig Aluminiowy Almg5 3,2 / 2,5Kg
181,47 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla elektroda do spawania. OK 48.00 1,6mm (172szt)
elektroda do spawania. OK 48.00 1,6mm (172szt)
167,57 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Oxyturbo - Spoiwa - Do turbosprężarki Ot115 90 - 10 szt.
Oxyturbo - Spoiwa - Do turbosprężarki Ot115 90 - 10 szt.
997,27 zł/1kg
109,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VGBrandShop
Zdjęcie produktu dla Drut Spawalniczy Aluminiowy Almg5 1,0 / Szpula 2Kg D200 Plastik
Drut Spawalniczy Aluminiowy Almg5 1,0 / Szpula 2Kg D200 Plastik
181,45 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Elektroda rutylowa Levior 2.5x300mm 10szt E6013
Elektroda rutylowa Levior 2.5x300mm 10szt E6013
76,60 zł/1m
22,98 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Drut Spawalniczy Aluminiowy Almg5 0,8 / Szpula 2Kg D200 Plastik
Drut Spawalniczy Aluminiowy Almg5 0,8 / Szpula 2Kg D200 Plastik
323,14 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Dedra Despi40
Dedra Despi40
160,64 zł/1kg
1 445,74 zł
Sprzedawca: www_EWIMAX_pl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Rosfix Spoiwo do spawania plastiku PEHD Czarne 100g Trójkąt 3,5mm

Wysokiej jakości spoiwo, idealnie nadające się do profesjonalnych zastosowań. Nasz czysty granulat to wynik starannej selekcji i dbałości o najwyższe standardy jakości. Każda partia jest starannie przetestowana i opisana, zapewniając niezawodność i doskonałe wyniki w różnorodnych zastosowaniach.

Budowa i kształt:drut o długości 42 cm

Kształt:trójkąt 3,5mm

Przeznaczenie: Plastiki PE, HDPE, PEHD, PE-HD, PE twarde, PE HD, PE-HD, HDPE

Temperatura topnienia: 260-310°C (Temperatura zależy od wydajności spawarki oraz warunków spawania)

Kolor: Czarny

Waga:100g

Do każdego zamówionego spoiwa dołączamy spis z opisem zastosowania oraz temperaturą topnienia na maila. Niech ten dodatek umili Twoją pracę!

‼️ Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi aukcjami, gdzie znajdziesz różnorodne rodzaje spoiw oraz spawarki do plastiku. Oferujemy , idealne do profesjonalnych zastosowań.‼️

Nasz produkt to perfekcyjnie wyselekcjonowana wiązka 100-gramowego spoiwa, które zostało specjalnie dostosowane od firmy Rosfix. Nasze spoiwo zapewnia nie tylko solidne i trwałe połączenia, ale także doskonałą kontrolę nad procesem łączenia materiałów.

Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych produktów, dlatego każda partia granulatu jest starannie zważona, aby zapewnić dokładność i powtarzalność w każdym zastosowaniu. Nasze spoiwo zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższej wydajności i efektywności, pozwalając na osiągnięcie doskonałych rezultatów w Twoich projektach.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wysokim standardom jakości, wybierając nasze spoiwo do profesjonalnych zastosowań. Dzięki naszemu produktowi możesz mieć pewność, że Twoje połączenia będą nie tylko trwałe, ale także precyzyjne i estetyczne.

Długość
0.42 m
Waga
0.09 kg
Model
Dreieck 3,5mm
EAN
5905398579723
Producent
ROSFIX

Długość
0.42 m
Waga
0.09 kg
Model
Dreieck 3,5mm
EAN
5905398579723
Producent
ROSFIX
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makita 1915N0-0 drut wiązałkowy 1,6 mm x 30 m, 32 rolki do łącznika zbrojeniowego TR001G zasilanego akumulatorem
Makita 1915N0-0 drut wiązałkowy 1,6 mm x 30 m, 32 rolki do łącznika zbrojeniowego TR001G zasilanego akumulatorem
1 506,64 zł/1m
677,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH
Zdjęcie produktu dla Zestaw 6 sztuk odpornych na izolację, bezwonnych prętów spawalniczych do spawania w niskiej temperaturze z rdzeniem z proszku cyny – WELDORA
Zestaw 6 sztuk odpornych na izolację, bezwonnych prętów spawalniczych do spawania w niskiej temperaturze z rdzeniem z proszku cyny – WELDORA
2,3Średnia ocena: 2,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
60,40 zł
-4%
57,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla POWERMAT Drut spawalniczy rurkowy, 0,9 mm, 1 kg PM-FLUX-0_9-1KG
POWERMAT Drut spawalniczy rurkowy, 0,9 mm, 1 kg PM-FLUX-0_9-1KG
36,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
44,00 zł
Sprzedawca: Ekoflam
Zdjęcie produktu dla STAHLWERK drut spawalniczy MIG/MAG stal Ø 0,8 mm ER70S-6 SG2 szpula 5 kg
STAHLWERK drut spawalniczy MIG/MAG stal Ø 0,8 mm ER70S-6 SG2 szpula 5 kg
790,14 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
165,93 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf
Zdjęcie produktu dla VEVOR 1 rolka drutu proszkowego E71T-GS 0,9 mm 4,5 kg Drut spawalniczy MIG/MAG o średnicy szpuli 200 mm Wytrzymałość na rozciąganie 560 Mpa Spawanie drutem proszkowym bez gazu osłonowego
VEVOR 1 rolka drutu proszkowego E71T-GS 0,9 mm 4,5 kg Drut spawalniczy MIG/MAG o średnicy szpuli 200 mm Wytrzymałość na rozciąganie 560 Mpa Spawanie drutem proszkowym bez gazu osłonowego
26,44 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
118,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Spoiwo do spawania plastiku PP Czarne 10szt 20cmDRUTY ELEKTRODY SPOIWO DO SPAWANIA PLASTIKU PP UNIWERSALNE 20SZT 20CM HQDRUTY ELEKTRODY SPOIWO DO SPAWANIA PLASTIKU PP UNIWERSALNE 20SZT 20CM HQDRUTY ELEKTRODY SPOIWO DO SPAWANIA PLASTIKU PP UNIWERSALNE 20SZT 20CM HQDRUTY ELEKTRODY SPOIWO DO SPAWANIA PLASTIKU PP UNIWERSALNE 20SZT 20CM HQDRUTY ELEKTRODY SPOIWO DO SPAWANIA PLASTIKU PP UNIWERSALNE 20SZT 20CM HQDRUTY ELEKTRODY SPOIWO DO SPAWANIA PLASTIKU PP UNIWERSALNE 20SZT 20CM HQDRUTY ELEKTRODY SPOIWO DO SPAWAN
Spoiwo do spawania plastiku PP Czarne 10szt 20cmDRUTY ELEKTRODY SPOIWO DO SPAWANIA PLASTIKU PP UNIWERSALNE 20SZT 20CM HQDRUTY ELEKTRODY SPOIWO DO SPAWANIA PLASTIKU PP UNIWERSALNE 20SZT 20CM HQDRUTY ELEKTRODY SPOIWO DO SPAWANIA PLASTIKU PP UNIWERSALNE 20SZT 20CM HQDRUTY ELEKTRODY SPOIWO DO SPAWANIA PLASTIKU PP UNIWERSALNE 20SZT 20CM HQDRUTY ELEKTRODY SPOIWO DO SPAWANIA PLASTIKU PP UNIWERSALNE 20SZT 20CM HQDRUTY ELEKTRODY SPOIWO DO SPAWANIA PLASTIKU PP UNIWERSALNE 20SZT 20CM HQDRUTY ELEKTRODY SPOIWO DO SPAWAN
24,95 zł/1m
4,99 zł
Sprzedawca: ROSFIX
Zdjęcie produktu dla Drut spawalniczy MIG 0,8 mm x 0,45 kg Satra
Drut spawalniczy MIG 0,8 mm x 0,45 kg Satra
42,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
18,99 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: Luxtom
Zdjęcie produktu dla Procraft FW81 Drut spawalniczy rdzeniowy FLUX 0,8 mm 1,0 kg
Procraft FW81 Drut spawalniczy rdzeniowy FLUX 0,8 mm 1,0 kg
301,04 zł/1m
34,62 zł
Sprzedawca: Eoshop
Zdjęcie produktu dla Buildalot Szczotki węglowe Festool 491704 6,3 x 10 x 17 mm, zestaw 2 szt. | 491704
Buildalot Szczotki węglowe Festool 491704 6,3 x 10 x 17 mm, zestaw 2 szt. | 491704
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
76,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Buildalot
Zdjęcie produktu dla Drut spawalniczy TYSWELD 0,8/15kg K300
Drut spawalniczy TYSWELD 0,8/15kg K300
16,84 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
252,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Drut Aluminiowy Spawalniczy MIG 0,8mm AlMg5 0,5kg Szpula
Drut Aluminiowy Spawalniczy MIG 0,8mm AlMg5 0,5kg Szpula
53,00 zł/1kg
26,50 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
Zdjęcie produktu dla vidaXL Drut do golenia srebrny 5000 x 1,9 cm Stal ocynkowana
vidaXL Drut do golenia srebrny 5000 x 1,9 cm Stal ocynkowana
32,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
74,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Vevor Drut Spawalniczy Rdzeniowy E71T-Gs 0 8Mm 4 5Kg Bezgazowy Mocny
Vevor Drut Spawalniczy Rdzeniowy E71T-Gs 0 8Mm 4 5Kg Bezgazowy Mocny
599,95 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR Drut spawalniczy 0,8 mm, drut spawalniczy MIG E308LFC-O, 0,9 kg Bezgazowy drut spawalniczy ze stali nierdzewnej o niskim poziomie rozpryskiwania, do wszystkich pozycji spawania, samozabezpieczający do użytku na zewnątrz, 1 szt.
VEVOR Drut spawalniczy 0,8 mm, drut spawalniczy MIG E308LFC-O, 0,9 kg Bezgazowy drut spawalniczy ze stali nierdzewnej o niskim poziomie rozpryskiwania, do wszystkich pozycji spawania, samozabezpieczający do użytku na zewnątrz, 1 szt.
2 333,11 zł/1m
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla STAHLWERK drut rdzeniowy FLUX E71T-GS 0,8 mm 5 kg szpula drutu D200 Drut spawalniczy MIG MAG
STAHLWERK drut rdzeniowy FLUX E71T-GS 0,8 mm 5 kg szpula drutu D200 Drut spawalniczy MIG MAG
1 145,75 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
229,15 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf
Zdjęcie produktu dla Spoiwo do spawania plastiku PP Białe 50g
Spoiwo do spawania plastiku PP Białe 50g
139,80 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: ROSFIX
Zdjęcie produktu dla STAHLWERK drut spawalniczy MIG MAG Premium E71T-GS Ø 0,9 mm S200/D200 5 kg
STAHLWERK drut spawalniczy MIG MAG Premium E71T-GS Ø 0,9 mm S200/D200 5 kg
1 491,67 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
223,75 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Drut Aluminiowy Spawalniczy MIG 0,8mm AlMg5 0,5kg Szpula
Drut Aluminiowy Spawalniczy MIG 0,8mm AlMg5 0,5kg Szpula
26,50 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
53,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Elektrody Spawalnicze 2,5x350 mm 2,5 kg Rutylowe Spawanie
Elektrody Spawalnicze 2,5x350 mm 2,5 kg Rutylowe Spawanie
22,00 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
8,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Elektrody Spawalnicze 3,2x350 mm 2,5 kg Rutylowe Spawanie
Elektrody Spawalnicze 3,2x350 mm 2,5 kg Rutylowe Spawanie
21,00 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
8,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drut Aluminiowy Spawalniczy MIG 1.0mm AlMg5 0,5kg Szpula
Drut Aluminiowy Spawalniczy MIG 1.0mm AlMg5 0,5kg Szpula
26,50 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
53,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drut Spawalniczy Sg2 Mig/Mag Migomat 0,8 1Kg D100
Drut Spawalniczy Sg2 Mig/Mag Migomat 0,8 1Kg D100
15,00 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
15,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Elektrody Spawalnicze 3,2x350 mm 5 kg Rutylowe Spawanie
Elektrody Spawalnicze 3,2x350 mm 5 kg Rutylowe Spawanie
39,00 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
7,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Elektrody Spawalnicze 2,5x350 mm 5 kg Rutylowe Spawanie
Elektrody Spawalnicze 2,5x350 mm 5 kg Rutylowe Spawanie
42,00 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
8,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drut Spawalniczy Aluminium TIG ALMg5 1,6 mm 1kg Prosty Pręt
Drut Spawalniczy Aluminium TIG ALMg5 1,6 mm 1kg Prosty Pręt
53,00 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
53,00 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Drut spawalniczy TIG Nierdzewny 308LSi 2.4 mm INOX 1Kg
Drut spawalniczy TIG Nierdzewny 308LSi 2.4 mm INOX 1Kg
45,00 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
45,00 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Drut spawalniczy CuSi3 do lutowania twardego 1,0 mm 5 kg D200 mm
Drut spawalniczy CuSi3 do lutowania twardego 1,0 mm 5 kg D200 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
580,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
116,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Drut spawalniczy z rdzeniem topnikowym, E71T-GS 0,035 cala, 10 funtów, bezgazowy drut MIG ze stali miękkiej, niski rozprysk, do spawania łukowego we wszystkich pozycjach, do użytku na zewnątrz
SucceBuy Drut spawalniczy z rdzeniem topnikowym, E71T-GS 0,035 cala, 10 funtów, bezgazowy drut MIG ze stali miękkiej, niski rozprysk, do spawania łukowego we wszystkich pozycjach, do użytku na zewnątrz
130,99 zł
Darmowa wysyłka10% zniżki
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
29,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drut spawalniczy SucceBuy MIG 0,6 mm, drut pełny ER70S-6, rolka 4,5 kg, drut spawalniczy z gazem ochronnym o wysokiej zawartości środków odtleniających do spawania w różnych pozycjach
Drut spawalniczy SucceBuy MIG 0,6 mm, drut pełny ER70S-6, rolka 4,5 kg, drut spawalniczy z gazem ochronnym o wysokiej zawartości środków odtleniających do spawania w różnych pozycjach
125,99 zł
Darmowa wysyłka3% zniżki
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
28,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drut rdzeniowy, 1,0 mm, rdzeń spawalniczy MIG, stal węglowa, samoosłonowy, 1 kg, do spawania bez gazu
Drut rdzeniowy, 1,0 mm, rdzeń spawalniczy MIG, stal węglowa, samoosłonowy, 1 kg, do spawania bez gazu
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
99,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
99,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drut spawalniczy miedziano-srebrny, drut spawalniczy miedziany, drut miedziany, srebrny drut spawalniczy, drut miedziany 1,2 mm
Drut spawalniczy miedziano-srebrny, drut spawalniczy miedziany, drut miedziany, srebrny drut spawalniczy, drut miedziany 1,2 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
3 677,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drut spawalniczy CuSi3 do lutowania twardego 0,8 mm 2 kg D200 mm
Drut spawalniczy CuSi3 do lutowania twardego 0,8 mm 2 kg D200 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
298,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 494,95 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Przewód OK, przewód nawojowy, przewód połączeniowy, 30AWG, przewód miedziany cynowany
Przewód OK, przewód nawojowy, przewód połączeniowy, 30AWG, przewód miedziany cynowany
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
384,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Złącze kabla spawalniczego, szybkozłącze kabla spawalniczego, para szybkozłączy kabla spawalniczego, złącze kabla spawalniczego, złącze drutu spawalniczego
Złącze kabla spawalniczego, szybkozłącze kabla spawalniczego, para szybkozłączy kabla spawalniczego, złącze kabla spawalniczego, złącze drutu spawalniczego
86,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
299,66 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drut rdzeniowy miedziano-aluminiowy, drut spawalniczy miedziano-aluminiowy, drut spawalniczy miedziano-aluminiowy, drut spawalniczy rdzeniowy miedziano-aluminiowy
Drut rdzeniowy miedziano-aluminiowy, drut spawalniczy miedziano-aluminiowy, drut spawalniczy miedziano-aluminiowy, drut spawalniczy rdzeniowy miedziano-aluminiowy
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
1 273,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla A Forged Tool 01200151
A Forged Tool 01200151
282,57 zł
Sprzedawca: PolisElectro
11,30 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Zestaw 100 sztuk gotowych do montażu zszywek spawalniczych do naprawy zderzaków samochodowych o grubości 0,6 mm, typ „S”
Zestaw 100 sztuk gotowych do montażu zszywek spawalniczych do naprawy zderzaków samochodowych o grubości 0,6 mm, typ „S”
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
4 728,57 zł/1kg