5,0



Na podstawie 8 opinii
MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon fugowy 111 srebrnoszary 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTI-FRIME
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
49,38 zł
159,29 zł / 1l
+ 11,81 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Impregnaty do fug i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K34,55 zł/1kg
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Ceresit Fuga CE 40 Klinkier, 5 kg28,79 zł/1kg
143,94 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Fuga CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 07 szary15,66 zł/1kg
78,32 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Fuga CERESIT CE 40 Pergamon 2 kg36,41 zł/1kg
72,82 zł
Sprzedawca: MasterBau

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon do spoin 127 arctic grey 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTIC MOLD
190,42 zł/1l
59,03 zł
Sprzedawca: Eoshop

Fuga do spoinowania Flexfuge MAPEI Ultracolor Plus 5 kg uniwersalna, 111 srebrnoszara
22,01 zł/1l
110,03 zł
Sprzedawca: BrickBloom

MAPEI® KERAPOXY Easy Design 2K 3 kg 110 manhattan Żywica epoksydowa Klej do fugowania płytek ceramicznych
114,85 zł/1kg
344,55 zł
Sprzedawca: Eoshop

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Mittelbraun
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Soudal Silirub 2 – silikon neutralny, 310 ml, biały
10 295,00 zł/1m
115,95 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
102,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Zementgrau
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Fuga do spoinowania Flexfuge MAPEI Ultracolor Plus 2 kg uniwersalna, 111 srebrnoszara
19,99 zł/1l
39,97 zł
Sprzedawca: BrickBloom

MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 100 biała 160 g farba do renowacji spoin do odświeżania koloru spoin
1 153,31 zł/1kg
184,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Mapei Ultracare Kerapoxy Cleaner Spray 0,75 l
131,27 zł/1l
98,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Zaprawa uszczelniająca Level+ BALKONABDICHTUNG 2K L+10 - 40 kg
10,25 zł/1kg
409,94 zł
Sprzedawca: Izosklep

Fermit uszczelniacz do spoin Fermitopp N na bazie silikonu, tuba 100 ml, biały 16060
115,95 zł/1kg
115,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 27
96,45 zł/1l
29,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone

Silikonowa masa uszczelniająca SIKA SikaSeal 110 – stolarstwo i szklarstwo – szara – 300 ml
685,97 zł/1l
205,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

PATTEX Silikon neutralny biały 280 ml
38,46 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Zaprawa uszczelniająca Level+ BALKONABDICHTUNG 2K L+10 - 20 kg
9,20 zł/1kg
183,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Soudal Silirub S – uszczelniacz sanitarny, 310 ml, biały
10 795,00 zł/1m
120,95 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
107,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Silikon do spoin MAPEI® MAPESIL AC 1K
-idealny do elastycznego uszczelniania spoin narożnych, łączących i dylatacyjnych w ceramicznych okładzinach ściennych i podłogowych
- Wewnątrz i na zewnątrz
-do uszczelniania szkła, ceramiki i anodowanego aluminium
-Szczególnie przydatny w basenach, wannach i kabinach prysznicowych
-MAPEI® MAPESIL AC 1K przylega do szerokiej gamy materiałów bez gruntowania
-Po zastosowaniu promotora przyczepności Primer FD, MAPEI® MAPESIL AC 1K może być również stosowany na betonie, drewnie, metalu, powierzchniach malowanych, plastiku i gumie
-Dzięki technologii BioBlock® skutecznie zapobiega powstawaniu pleśni i mikroorganizmów na powierzchni spoiny w wilgotnym środowisku.
Dane techniczne:
-Odporność na temperaturę: od -40 °C do +180 °C
-Tworzenie powłoki: ok. 10 minut
sieciowanie: ok. 4 mm dziennie, ok. 10 mm w ciągu 7 dni
-Skurcz sieciujący: ok. 3,5%
-Maksymalne wydłużenie: 20%
-Twardość brzegu A: 20
-EMICODE: EC 1 PLUS - bardzo niski poziom emisji
MAPEI Mapesil 310 ml AC 111 srebrnoszary silikon sanitarny
MAPEI Mapesil 310 ml AC 111 srebrnoszary silikon sanitarny
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 0.31 l
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- Mapei
- Kolor
- Srebrny
- EAN
- 8022452010163
- Producent
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 0.31 l
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- Mapei
- Kolor
- Srebrny
- EAN
- 8022452010163
- Producent
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon do spoin 110 manhattan 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTICLE MOLD
159,52 zł/1l
49,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Silikon Sanitarny Mapei Ac 113
138,77 zł/1l
43,02 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Ceresit CM16 Elastyczna zaprawa klejowa 25 kg
3,05 zł/1kg
76,20 zł
Sprzedawca: MasterBau

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon do spoin 134 silk 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTICLE MOLD
159,52 zł/1l
49,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Caparol 438 Capacryl Haftprimer Biały 2,5L
109,74 zł/1l
274,35 zł
Sprzedawca: MasterBau

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon fugowy 130 jasmin 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTICLE MOLD
159,52 zł/1l
49,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon do spoin 119 london grey 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTIC MOLD
190,42 zł/1l
59,03 zł
Sprzedawca: Eoshop

Pokrowiec ochronny Wehncke na meble ogrodowe - pokrowiec na stół ogrodowy - 242x162x100cm
47,23 zł/1m²
185,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Fuga do spoinowania Flexfuge MAPEI Ultracolor Plus 5 kg uniwersalna, 111 srebrnoszara
22,01 zł/1l
110,03 zł
Sprzedawca: BrickBloom

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon do spoin 132 beżowy 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTICLE MOLD
159,52 zł/1l
49,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Zestaw do Hydroizolacji Taśma B04-15mb, B05-4m, Mata-2m, Narożniki-3szt, Mankiety 3szt, LEVEL+ SETB2
118,51 zł/1kg
177,77 zł
Sprzedawca: Izosklep

Eurofirany 454003, Przezroczysty, Biały, Monochromatyczny, Poliester, Pierścień, 50 g/m²
39,20 zł/1m
97,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL

Zdalnie sterowana ciężarówka rajdowa Jollity Works - wytrzymały pojazd RC do ekscytujących wyścigów
130,88 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon do spoin 144 chocolate 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTIC MOLD
159,52 zł/1l
49,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Klej montażowy uniwersalny do listew Mamut Glue Biały 290ml 117586
114,93 zł/1l
33,33 zł
Sprzedawca: Metalplus

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Czarny
4 999,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Gastromark

Einhell GE-LS 18 Li-Solo, Plastik, Czarny, Czerwony, 355 mm, 2,8 cm, 800 g, 115 mm
374,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Organizer na herbatę Relaxdays, 9 przegródek, z bambusa, wys. x szer. x gł.: 24 x 26 x 17,5 cm, na herbatę i kapsułki z kawą, pionowy regał na herbatę, kolor naturalny
101,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Radiowa stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem i czujnikiem zewnętrznym Barometr Prognoza pogody Radiowa stacja pogodowa Zegar sterowany radiowo Retoo
77,49 zł
Sprzedawca: Retoo

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon fugowy 187 lniany 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTICLE MOLD
190,42 zł/1l
59,03 zł
Sprzedawca: Eoshop

Sekator elektryczny z tyczką przedłużającą 12 stóp, akumulatorowy sekator 21 V, 2 akumulatory 1,5 Ah, do przycinania drzew i drzew owocowych
547,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Eurofirany 474211, Przezroczysty, Różowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
31,48 zł/1m
84,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL

Folia ochronna 4 x 5 m HARDY Standard
0,42 zł/1m²
8,48 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Wałek do szpachlowania 48 mm x 25 cm x 8 mm Hardy DuoPlus System. Wałek do nakładania mas szpachlowych. Wałek do szpachlowania, wałek do szpachlowania tynków, wałek do szpachlowania, poliamid.
55,90 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Czarny, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

Silikon Sanitarny Mapei Ac 112
159,52 zł/1l
49,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon do spoin 114 antracyt 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTICLE MOLD
159,52 zł/1l
49,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Kotwa Chemiczna Soudal Soudafix P-300Sf
68,58 zł
Sprzedawca: MasterBau

UltraCare Fuga Fresca 120 black 160g
219,81 zł/1kg
35,17 zł
Sprzedawca: Eoshop

Gardinia Home Decor 352, Biały, Metal, Plastik, Do zawieszenia na ścianę, Kuchnia, 50 cm, 80 cm
90,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kolor jest identyczny z masą uszczelniającą
Szybka dostawa, dobra cena, silikon najwyższej jakości, kolor identyczny z masą uszczelniającą
Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l

SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

Fuga Ceresit 43 wodoodporna Grand´Elit 5 kg odcień bahama
156,65 zł
Sprzedawca: MasterBau
31,33 zł/1kg

Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l

Fuga Ceresit CE-43 Grand Elit, kolor czekoladowy, waga 5 kg
156,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
31,39 zł/1kg

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg

12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l

Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l

Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg

Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg

Uszczelniacz poliuretanowy, 300 ml, kolor szary betonowy
869,38 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l

50 metrów kwadratowych siatki elewacyjnej wzmacniającej
347,62 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
203 219,99 zł/1l

CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
196,44 zł
-17,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
178,66 zł
Sprzedawca: MasterBau
35,73 zł/1l

Dewepro 314860



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
8,47 zł/1kg

Uniwersalna uszczelka do zastosowań zewnętrznych (przezroczysta, 5 litrów)
308,49 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
852,18 zł/1kg