5,0



Na podstawie 8 opinii
Silikon Sanitarny Mapei Ac 112
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
49,45 zł
159,52 zł / 1l
+ 11,81 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Impregnaty do fug i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dewepro 3148608,47 zł/1kg
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Fuga CERESIT CE 40 Pergamon 5 kg28,29 zł/1l
141,45 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Ceresit Fuga CE 40 Klinkier, 5 kg28,79 zł/1kg
143,94 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 2796,45 zł/1l
29,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone

Silikon Mapei Mapesil AC 189 farro 310 ml
190,42 zł/1l
59,03 zł
Sprzedawca: Eoshop

PATTEX Silikon neutralny biały 280 ml
38,46 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mapei Ultracare Kerapoxy Cleaner Spray 0,75 l
131,27 zł/1l
98,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

E-COLL Silikon sanitarny 310ml biały
1 012,67 zł/1kg
364,56 zł
Sprzedawca: doenges1903

Soudal Silirub 2 – silikon neutralny, 310 ml, biały
10 295,00 zł/1m
115,95 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
102,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Silikon Sanitarny Biały Ceresit Cs 25
41,05 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Sylikon sanitarny SIKA SANISIL
54,85 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Uszczelniacz silikonowy BOSTIK, 300 ml, biały N
437,69 zł/1kg
153,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Silikon Tool – silikonowa szpachla do wygładzania fug
66,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Silikon Sanitarny Tytan 280Ml Beżowy
117,36 zł/1l
36,28 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,86 zł
Sprzedawca: Katomix

Mapei Mapeband PE 120 - 50M
30,79 zł/1kg
769,82 zł
Sprzedawca: Eoshop

Zwaluw silikon NO zestaw sanitarny 310ml przezroczysty
389,11 zł/1l
108,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Soudal Silirub S – uszczelniacz sanitarny, 310 ml, biały
10 795,00 zł/1m
120,95 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
107,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Silikon sanitarny Pattex PREMIUM Manhattan, 310 ml
121,71 zł/1l
37,73 zł
Sprzedawca: Toolandia

silikon neutralny 280ml TRA CEYS
140,86 zł/1l
39,44 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Silikon do spoin MAPEI® MAPESIL AC 1K
-idealny do elastycznego uszczelniania spoin narożnych, łączących i dylatacyjnych w ceramicznych okładzinach ściennych i podłogowych
- Wewnątrz i na zewnątrz
-do uszczelniania szkła, ceramiki i anodowanego aluminium
-Szczególnie przydatny w basenach, wannach i kabinach prysznicowych
-MAPEI® MAPESIL AC 1K przylega do szerokiej gamy materiałów bez gruntowania
-Po zastosowaniu promotora przyczepności Primer FD, MAPEI® MAPESIL AC 1K może być również stosowany na betonie, drewnie, metalu, powierzchniach malowanych, plastiku i gumie
-Dzięki technologii BioBlock® skutecznie zapobiega powstawaniu pleśni i mikroorganizmów na powierzchni spoiny w wilgotnym środowisku.
Dane techniczne:
-Odporność na temperaturę: od -40 °C do +180 °C
-Tworzenie powłoki: ok. 10 minut
sieciowanie: ok. 4 mm dziennie, ok. 10 mm w ciągu 7 dni
-Skurcz sieciujący: ok. 3,5%
-Maksymalne wydłużenie: 20%
-Twardość brzegu A: 20
-EMICODE: EC 1 PLUS - bardzo niski poziom emisji
MAPEI Mapesil 310 ml AC 112 średnio szary silikon sanitarny
MAPEI Mapesil 310 ml AC 112 średnio szary silikon sanitarny
- Wymiary
- 310 ml
- Waga
- 280 g
- Zawartość
- 0.31 l
- EAN
- 8022452010187
- Producent
- Wymiary
- 310 ml
- Waga
- 280 g
- Zawartość
- 0.31 l
- EAN
- 8022452010187
- Producent
Pasuje również do tego

Mexen M03 maskownica do odpływu liniowego 80 cm, chrom - 1022080
69,98 zł
Sprzedawca: Mexen

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon do spoin 119 london grey 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTIC MOLD
190,42 zł/1l
59,03 zł
Sprzedawca: Eoshop

Laser krzyżowy profi 4D Laser Level 16 Lines Green 360º Rotary Automatyczny laser krzyżowy (zasięg roboczy: 25 m) ze statywem o regulowanej wysokości 1,2 m 3, baterią 2X, funkcją sterowania głosowego, ochroną przed kurzem i wodą IP54
219,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon do spoin 132 beżowy 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTICLE MOLD
159,52 zł/1l
49,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

EMKE odpływ liniowy 80cm stal nierdzewna syfon podłogowy z ogranicznikiem zapachów sitko do włosów bardzo płaski odpływ liniowy kompletny zestaw
334,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EMKE

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon do spoin 135 złoty pył 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTICLE MIXTURE
138,77 zł/1l
43,02 zł
Sprzedawca: BrickBloom

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon fugowy 130 jasmin 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTICLE MOLD
159,52 zł/1l
49,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

30W Ledowa Lampa Sufitowa Biała Ściemnialna Lampa Sufitowa RGB Z Pilotem Bluetooth WIFI Sterowanie Alexa Salon Sypialnia
124,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Odpływ podłogowy SONNI 100 cm z płaskim odpływem liniowym, odpływ liniowy wykonany ze stali nierdzewnej 304, regulowany syfon 360°, z filtrem antyzapachowym i filtrem wtórnym
233,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

Smartfon Samsung Galaxy A54 5G, Kolor:Awesome Graphite - Dual Sim, Pojemność pamięci:128 GB
Odnowiony
1 078,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel w kształcie litery L - ATOM - tkanina Monolith, wiele kolorów Oliwkowy Lewy
4 559,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon do spoin 100 biały 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTICLE MOLD
159,52 zł/1l
49,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon do spoin 103 księżycowo-biały 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTICLE MOLD
159,52 zł/1l
49,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

ZTE MC8810 HyperBox 5G lite weiss
629,22 zł
Sprzedawca: JANADO

Zestaw prysznicowy HOMELODY z termostatem 38°C, czarna armatura prysznicowa, prysznic deszczowy, zestaw prysznicowy z regulowanym drążkiem ze stali nierdzewnej, mosiądz
692,00 zł
-100,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
592,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Daewoo 10793749 Daewoo Waschmaschine WM914T1WA0DE 9kg/1400Umin wh A (Speditionsversand)
3 256,75 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

MAPEI® MAPESIL AC 1-składnikowy silikon do spoin 114 antracyt 310 ml do uszczelniania z BioBlock® ANTICLE MOLD
159,52 zł/1l
49,45 zł
Sprzedawca: BrickBloom

BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop

Makita CLX224X, Bateria
814,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SONNI 100x200 cm kabina prysznicowa ze stabilizatorem wykonana z 8 mm w pełni satynowanego szkła z nanopowłoką
1 369,99 zł
-106,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 263,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

SONNI kabina prysznicowa 120 x 200 cm walk in 8 mm szkło NANO kabina prysznicowa ze stabilizatorem 120 cm
1 511,99 zł
-62,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 449,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

SONNI 120x200 cm kabina prysznicowa ze stabilizatorem wykonana z 8 mm w pełni satynowanego szkła z nanopowłoką Kabiny prysznicowe
1 514,99 zł
-107,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 407,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

vidaXL Gartentor WPC 100x180 cm Grau
879,99 zł/1m
879,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Silikon Sanitarny Mapei Ac 113
138,77 zł/1l
43,02 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Empanada Maker Zestaw 7 sztuk
271,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Wieszak na ubrania Wieszak na ubrania z regulacją wysokości i półką na buty Wytrzymały na obciążenie Wysuwany wieszak ze stali nierdzewnej Retoo
22,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Trampolina ZIPRO Jump Pro Out | 10FT Ø 312 cm | Trampolina ogrodowa dla dzieci Kompletny zestaw zawierający siatkę zewnętrzną, drabinkę i osłonę krawędziową, do użytku na zewnątrz, kolor zielony
1 333,00 zł
Sprzedawca: evomag

STRAIT-FLEX TUFF-TAPE narożna taśma łącząca do płyt gipsowo-kartonowych USA 30m
100,00 zł
Sprzedawca: Metalplus
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kolor jest identyczny z masą uszczelniającą
Szybka dostawa, dobra cena, silikon najwyższej jakości, kolor identyczny z masą uszczelniającą
Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l

SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

Fuga Ceresit 43 wodoodporna Grand´Elit 5 kg odcień bahama
156,65 zł
Sprzedawca: MasterBau
31,33 zł/1kg

Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l

Fuga Ceresit CE-43 Grand Elit, kolor czekoladowy, waga 5 kg
156,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
31,39 zł/1kg

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg

12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l

Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l

Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg

Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg

Uszczelniacz poliuretanowy, 300 ml, kolor szary betonowy
869,38 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l

50 metrów kwadratowych siatki elewacyjnej wzmacniającej
347,62 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
203 219,99 zł/1l

CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
196,44 zł
-17,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
178,66 zł
Sprzedawca: MasterBau
35,73 zł/1l

Dewepro 314860



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
8,47 zł/1kg

Uniwersalna uszczelka do zastosowań zewnętrznych (przezroczysta, 5 litrów)
308,49 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
852,18 zł/1kg