Żwirek premium, który zachowuje świeżość dłużej i bez kompromisów.
Premium mocno zbrylający się żwirekbez zapachu dla wrażliwych kotów i ich właścicieli. Dzięki technologii z aktywnym węglem nie maskuje zapachów, ale je pochłania i zamyka wewnątrz, dzięki czemu toaleta pozostaje dłużej czysta i świeża. Twarde i zwarte bryłki łatwo się usuwa, przez co żwirek pozostaje w doskonałym stanie przez dłuższy czas. Skład o niskiej pylistości chroni wrażliwy węch kota oraz czystość w domu.
Aktywny węgiel pochłania zapachy i zapobiega ich rozprzestrzenianiu się.
Tworzy twarde bryłki, które się nie rozpadają i łatwo je usuwać.
Niska pylistość utrzymuje toaletę w czystości.
Bez zapachu – idealny dla wrażliwych kotów i domów.
Długotrwała świeżość dzięki wysokiej jakości zbrylającej mieszance gliny.
Dlaczego warto wybrać żwirek Ever Clean?
Ever Clean to żwirek premium opracowany z myślą o naturalnych potrzebach ko...
Żwirek Ever Clean Unscented, zbrylający się 10l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
192,40 zł
21,14 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
czw. 8 października
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Żwirki dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Żwirek Dla Kota Silikonowy Do Kuwety 3,8 L Niezbrylający Bezpyłowy
8,25 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
31,36 zł
Sprzedawca: EDANTI
Więcej informacji o reklamie
Naturalny Żwirek Dla Kota Bentonitowy 5L Lawendowy Zbrylający Do Kuwet
Żwirek premium, który zachowuje świeżość dłużej i bez kompromisów.
Premium mocno zbrylający się żwirekbez zapachu dla wrażliwych kotów i ich właścicieli. Dzięki technologii z aktywnym węglem nie maskuje zapachów, ale je pochłania i zamyka wewnątrz, dzięki czemu toaleta pozostaje dłużej czysta i świeża. Twarde i zwarte bryłki łatwo się usuwa, przez co żwirek pozostaje w doskonałym stanie przez dłuższy czas. Skład o niskiej pylistości chroni wrażliwy węch kota oraz czystość w domu.
Aktywny węgiel pochłania zapachy i zapobiega ich rozprzestrzenianiu się.
Tworzy twarde bryłki, które się nie rozpadają i łatwo je usuwać.
Niska pylistość utrzymuje toaletę w czystości.
Bez zapachu – idealny dla wrażliwych kotów i domów.
Długotrwała świeżość dzięki wysokiej jakości zbrylającej mieszance gliny.
Dlaczego warto wybrać żwirek Ever Clean?
Ever Clean to żwirek premium opracowany z myślą o naturalnych potrzebach kotów — bo czystość to dla nich więcej niż nawyk.
Niezrównana twardość bryłek Żwirek tworzy bardzo mocne bryłki, które się nie rozpadają i łatwo je wyrzucać, dzięki czemu toaleta pozostaje czysta.
Maksymalne usuwanie zapachów Dzięki technologii z aktywnym węglem i wysokiej jakości mieszance gliny żwirek nie tylko maskuje, ale zamyka zapachy wewnątrz, zapewniając długotrwałą świeżość.
Skład o niskiej pylistości Niska pylistość jest łagodna dla łapek i pozostawia mniej osadu zarówno na kocie, jak i wokół toalety.
Jak prawidłowo używać żwirku Ever Clean
Aby żwirek działał jak najlepiej, a toaleta pozostawała dłużej czysta i świeża, zalecamy stosować następujące kroki:
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
226,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Wentylator wieżowy TZS First Austria z pilotem | Wentylator stojący 102 cm | Ościlacja 50° z funkcją timera i 3 stopniami prędkości | Bardzo cichy wentylator z wyświetlaczem | Szary *Towar z wady*
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(60)Liczba wystawionych ocen: 60
753,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Dehner Premium żwirek dla kota Ultra zbrylający się, 100% bentonit, 12 kg
9,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
110,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
MjAMjAM 1102M3, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, Jagodowy, Marchewkowy, Kurczak, Kaczka, Serce, Dynia, Królik, Turcja, 200 g, Nie zawiera ziarna
94,79 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
113,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Voppi Zasłona okienna na żabki agrafki tunel 140 x 160 cm beżowa zasłona dekoracyjna kawowy beż
23,34 zł/1m
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34
37,35 zł
10% zniżki
Sprzedawca: Voppi
2 sztuki Wygodna poduszka wspierająca kark | Ergonomiczna poduszka do spania | Wysokiej jakości rdzeń poduszki - Poduszka na pościel 74 x 47 cm
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(58)Liczba wystawionych ocen: 58
95,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO
Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(898)Liczba wystawionych ocen: 898
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo
2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2122)Liczba wystawionych ocen: 2122
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
NOWOŚĆ CARLOS Bezwonny silikonowy żwirek dla kota 16 x 3,8 l bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
209,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,45 zł/1l
CARLOS Silikonowy bezwonny żwirek dla kota 8 x 3,8 l bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny i chłonny
109,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dolmoshop
3,62 zł/1l
Żwirek Dla Kota Silikonowy Do Kuwety 3,8 L Niezbrylający Bezpyłowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
31,36 zł
Sprzedawca: EDANTI
8,25 zł/1l
CARLOS Silikonowy żwirek dla kota bezzapachowy 6 x 3,8 l bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
79,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,51 zł/1l
CARLOS Silikonowy bezwonny żwirek dla kotów 4 x 3,8 litra Bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
69,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
4,60 zł/1l
Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 16
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61
216,99 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
3,57 zł/1l
PETKIT 5 w 1 Tofu żwirek dla kota 2 worki 7,2 kg - węgiel aktywny, spłukiwalny
472,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
65,57 zł/1l
Silikonowy żwirek dla kotów o zapachu lawendy Caitti Crystals Lavender 3,8L x 16
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61
217,99 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
3,59 zł/1l
CARLOS Silikonowy bezzapachowy żwirek dla kota 3 x 3,8 litra bezpyłowy i bezwonny, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
37,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,33 zł/1l
Golden Grey Master bentonitowy żwirek dla kota 14 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
89,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
12,86 zł/1l
Złoty Szary Biały żwirek bentonitowy dla kota 14kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
87,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
87,99 zł/1kg
Super Benek Corn Cat zbrylający i naturalny żwirek kukurydziany dla kotów do kuwety o naturalnym zapachu 25l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
3,64 zł/1l
Certech Super Benek Economic żwirek dla kota zbrylający 25 litrów
72,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
2,92 zł/1l
Skuteczny żwirek dla kotów zapewniający maksymalną neutralizację zapachów, 30 l
80,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
2,70 zł/1l
Wielozadaniowa żwirka dla kotów (5 w 1): nadaje się do spłukiwania, neutralizuje zapachy, zawiera węgiel aktywny, wyjątkowo dobrze wchłania wilgoć. Opakowanie zawiera 4 worki po 3,6 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
521,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
34,33 zł/1kg
Naturalny Żwirek Dla Kota Bentonitowy 5L Lawendowy Zbrylający Do Kuwet
19,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Memfis
3,98 zł/1l
STOLMAK Żwirek drewniany dla kota 15 kg 30 l, Pellet Sosnowy, Chłonny
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Stolmak_pl
4,67 zł/1kg
5x Kuweta jednorazowa, żwirek bentonitowy dla kota PH CONTROL z tacką 5x2,7l + 5x szufelka
99,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-10,00 zł
89,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
6,73 zł/1kg
Żwirek dla kota ekologiczny Tofu zbrylający DIAMENTIQ 4 kg NATURALNY
31,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
7,90 zł/1kg
Żwirek silikonowy dla kota Mersjo Neutral 8x3,8L
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22