4,5



Na podstawie 2 opinii
3x Prawdziwe meksykańskie tortille wegańskie z Nixtamalem 500g 25-30 sztuk
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
86,25 zł
57,50 zł / 1kg
+ 17,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
6h 44m 27s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Łap promocję, póki trwa!
Bułki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Wysokiej jakości maszynka do golenia "Solingen" - polerowana stal nierdzewna645,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
1x Pęseta do depilacji Epistick Epilator Epicare Epilator do twarzy Epicare35,00 zł
Sprzedawca: nexon1140

Więcej informacji o reklamie
BARSDAR Claw Clip 45 cm Przedłużenie włosów z kręconym kucykiem289,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
BUŁKI KAJZERKI BEZGLUTENOWE (2 szt.) 120 g - INCOLA113,33 zł/1kg
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Bułki do hamburgerów z sezamem 4 sztuki x50g 6-pak
74,50 zł/1kg
89,40 zł
Sprzedawca: taleoo

Bułka kajzerka 285 g
57,60 zł/1kg
14,40 zł
Sprzedawca: taleoo

Bułka hamburgerowa 4 sztuki x60g
58,00 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Niemcy, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
76,50 zł/1kg
16,83 zł
Sprzedawca: taleoo

Rogaliki Bauli z kremem waniliowym 6 sztuk karton 300g
50,77 zł/1kg
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BAJGLE Z MAKIEM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
93,63 zł/1kg
17,79 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Schnitzer Panini Classic organic 188g
69,10 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: taleoo

Mr Dobelina Original Potato Roll Burger Bun Maxi 80g
71,25 zł/1kg
22,80 zł
Sprzedawca: Mr-Dobelina

BUŁKI KAJZERKI BEZGLUTENOWE (4 szt.) 240 g - WISO
14,27 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Bułki kajzerki Schär 240g
17 900,00 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

BUŁKI DO HOT DOGÓW BEZGLUTENOWE (4 szt.) 260 g - BALVITEN
12,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

BUŁKI ŚNIADANIOWE BEZGLUTENOWE (3 szt.) 120 g - INCOLA
125,75 zł/1kg
15,09 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

4-Korn-Tortelettes - Vollkorn-Gebäck glutenfrei 125g | WERZ
137,69 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
55,42 zł/1kg
14,69 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,53 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bułki ryżowe - bezglutenowe 125g
71,44 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Tortilla kukurydziana o wysokości 15 cm
- naturalnie bezglutenowy
- Wolne od GMO
Odpowiedni dla wegan i celiakii
Składniki: Składniki: kukurydza 77%, woda, sól i wodorotlenek wapnia.
Należy je przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w maksymalnej temperaturze. +6°C lub zamrożone. Data ważności znajduje się na odwrocie opakowania. Po otwarciu należy zachować spokój. +6°C i zużyć w ciągu 3 dni.
Wymieszaj i dodaj smaku przed jedzeniem.
- Lista składników
- kukurydza 77%, woda, sól i wodorotlenek wapnia.
- Informacja o wartościach odżywczych
- 1095 kJ/ 260 kcal
- Waga
- 1500 g
- Firma spożywcza
- Laprove.com
- Nazwa handlowa
- Tortila
- Producent
- Apexage
- Numer producenta
- 3x500
- EAN
- 7539512676870753951267687
- Lista składników
- kukurydza 77%, woda, sól i wodorotlenek wapnia.
- Informacja o wartościach odżywczych
- 1095 kJ/ 260 kcal
- Waga
- 1500 g
- Firma spożywcza
- Laprove.com
- Nazwa handlowa
- Tortila
- Producent
- Apexage
- Numer producenta
- 3x500
- EAN
- 7539512676870753951267687
Pasuje również do tego

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
80,28 zł/1kg
14,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

La Costena Salsa Mexicana Verde świeża zielona receptura z Meksyku 220ml
84,32 zł/1l
18,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TriPack Chili Chipotle, Guajillo Chilli Tree 100g
400,00 zł/1l
40,00 zł
Sprzedawca: LaProve

TriPack Chilli Chipotle, Pasilla i Ancho Flor 100g
1 078,20 zł/1l
107,82 zł
Sprzedawca: LaProve

La Costeña Chili Chipotle, 199 g
105,98 zł/1kg
21,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Öz Natur | Kiszone pomidory od Antep 1kg
55,54 zł/1l
55,54 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

1xPrawdziwe meksykańskie tortille z Nixtamalem 500g Wegańskie, wolne od GMO, bezglutenowe ze stojakiem na taco lub uchwytem na taco 19x3x4 cm
103,46 zł/1kg
51,73 zł
Sprzedawca: LaProve

Fasola brązowa La Costena w całości
59,93 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Prawdziwe meksykańskie tortyły z Nixtamal 500G
76,00 zł/1kg
38,00 zł
Sprzedawca: LaProve

Palapa Tortilla świeża 15 cm
35,34 zł/1kg
24,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tortille – Naturalne, 6 sztuk, 240g | ACAPULCO
9 600,00 zł/1kg
9,60 zł
Sprzedawca: taleoo

Santa Maria Taco Shells kukurydziane muszle do tortilli 135 g
194,67 zł/1kg
26,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BUŁKI PITA BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
91,00 zł/1kg
17,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Mąka kukurydziana PAN 1 kg
17,80 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Palapa Taco Shells
116,30 zł/1kg
15,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Low Carb® – mała tortilla (8 x 40 g) | opakowanie zawierające 5 sztuk
73,73 zł/1kg
142,92 zł
-24,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
117,97 zł
Sprzedawca: CarbZone

Tacos Mini Tortilla 300 g Dulcesol
34,81 zł/1kg
11,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
92,85 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

La Costena Tortilla frisch 20cm
29,92 zł/1kg
23,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TORTILLA WRAPS(6 szt.) 240 g - AMAIZIN
44,13 zł/1kg
10,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Tortilla Durum 35 cm - Anadolu (Dijo)
44,41 zł/1kg
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Casa De Mexico taco shells 150g
72,50 zł/1kg
14,50 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chleb płaski Schär 180g
18 570,00 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Mestemacher Kebab Bread Pszenny chleb do kebaba Döner 400g
32,80 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Niemcy, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
76,50 zł/1kg
16,83 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny
Zgodnie z oczekiwaniami bezbłędny
Oceniono dnia 3 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

BAJGLE Z MAKIEM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
17,79 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
93,63 zł/1kg

3x Prawdziwe meksykańskie tortille wegańskie z Nixtamalem 500g 25-30 sztuk



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,25 zł
Sprzedawca: LaProve
57,50 zł/1kg

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,87 zł/1kg

Poensgen bułki zbożowe 2x75g bezglutenowe pełne smaku opakowanie 150g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,00 zł/1kg

Poensgen bezglutenowe paluszki 2x75g bez laktozy opakowanie 150g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,47 zł/1kg

Poensgen bezglutenowe bułki sułtanki 2x75g bez laktozy opakowanie 150g
11,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
78,87 zł/1kg

Rogaliki Bauli z kremem waniliowym 6 sztuk karton 300g
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,77 zł/1kg