5,0



Na podstawie 2 opinii
Valsoia Spreadable cream No Added Sugar, 200 g, Słoik, Brązowy, Gluten, Olej palmowy, Laktoza, 462 kcal, 1915 kJ
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
23,99 zł
119,95 zł / 1kg
+ 51,20 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe smarowidła na chleb i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Novi Crema, Masło orzechowe, Orzech laskowy, 200 g, Mleko, Orzechy, Gluten, Hazelnuts ( 45%), sugar, low-fat cocoa (9%), skimmed milk powder, cocoa butter138,45 zł/1l
27,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Stadtstreicher Cookies & Cream 250 g | Krem mleczny z bezglutenowymi kawałkami ciastek kakaowych77,72 zł/1l
19,43 zł
Sprzedawca: Lemke

Więcej informacji o reklamie
Lemke Chrupiące masło migdałowe 8 x 300 g114,42 zł/1kg
274,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lemke

Więcej informacji o reklamie
Rydze solone 720ml GórWit59,01 zł/1l
42,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Rapunzel bionella Nussnougat-Creme vegan 400g
52,62 zł/1kg
21,05 zł
Sprzedawca: taleoo

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Schwartau Schoko Mac mleczna czekolada do smarowania 400g
60,55 zł/1kg
24,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 184341, Krem orzechowy zmieszany, Orzech laskowy, 250 g, Niemcy, 608 kcal, 2526 kJ
93,88 zł/1kg
23,47 zł
Sprzedawca: taleoo

Krem orzechowo-nugatowy Xucker 300 g
368,00 zł/1kg
110,40 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Ovomaltine Crunchy Cream chrupiący krem do smarowania o smaku czekoladowym 380g
149,45 zł/1kg
56,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Muh Muhs Original Toffee Spread o smaku toffi 245g
41,18 zł/1kg
10,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KoRo MUS_005, Afganistan, Australia, Chile, Włochy, Pakistan, Portugalia, Hiszpania, Stany Zjednoczone, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
170,50 zł/1kg
85,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Grashoff Chocolat Blanc z truskawkami z białej czekolady 250ml
110,72 zł/1kg
27,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ovomaltine Crunchy Cream 380g
178,18 zł/1kg
69,40 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,71 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Masło pistacjowe Pisti 200 g
142,25 zł/1l
28,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

SMALCZYK WEGAŃSKI Z MIGDAŁAMI BEZGLUTENOWY150 g - ZWERGENWIESE
92,13 zł/1kg
13,82 zł
Sprzedawca: taleoo

GymBeam | MoiMüv Protein Spread Hazelnut
114,77 zł/1kg
45,91 zł
Sprzedawca: LAVONIO

PASTA KREMOWA Z AWOKADO BEZGLUTENOWA140 g - ALLOS
108,00 zł/1kg
15,12 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Alce Nero 217380, 180 g, Brązowy, 507 kcal, 2119 kJ, 5,2 g, 29,2 g
30 690,00 zł/1l
30,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Nabio Grilled Paprika Cashew Spread (135 g)
103,11 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Ilość:
- 200 g
- Typ dozownika:
- Słoik
- Barwa substancji:
- Brązowy
- Odpowiednie dla wegetarian i wegan:
- Tak
- Nie zawiera:
- Gluten, Olej palmowy, Laktoza
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 462 kcal
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 1915 kJ
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 3,7 g
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 29 g
- Zawartość cukru (100 g):
- 2,6 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,03 g
- Zawartość błonnika (na 100 g):
- 7,5 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 60 g
- Zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych (w 100g):
- 4,7 g
Roślinna pasta do smarowania o delikatnym, czekoladowo-orzechowym smaku, stanowiąca doskonałą alternatywę dla tradycyjnych kremów tego typu. Produkt nie zawiera dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry), dzięki czemu sprawdzi się u osób dbających o jego ograniczenie w codziennej diecie.
Krem wyróżnia się aksamitną konsystencją oraz starannie dobranym składem opartym na składnikach roślinnych, bez dodatku oleju palmowego. Jest odpowiedni dla wegan oraz osób unikających laktozy i glutenu. Dzięki zawartości orzechów laskowych i kakao oferuje przyjemny, zbalansowany smak – mniej słodki niż w klasycznych kremach, ale nadal wyrazisty i satysfakcjonujący.
Doskonale nadaje się do smarowania pieczywa, tostów, naleśników i gofrów, a także jako dodatek do deserów, owsianek czy wypieków. Praktyczne opakowanie 200 g sprawia, że produkt jest wygodny w codziennym użytkowaniu i idealny zarówno na szybkie śniadanie, jak i słodką przekąskę.
Valsoia La Crema Hazelnut Cream bez dodatku cukru to bezmleczne smarowidło z orzechów laskowych i kakao z płatkami owsianymi i słodzikiem. Pasta jest bezglutenowa i nie zawiera oleju palmowego. Pasta czekoladowa smakuje szczególnie dobrze na chlebie lub bułkach. Spróbuj kremu z orzechów laskowych Valsoia La Crema bez dodatku cukru na śniadanie, aby dobrze rozpocząć dzień.
Uwaga: Może zawierać śladowe ilości soi i innych orzechów . Może mieć działanie przeczyszczające, jeśli jest spożywany w nadmiarze.
Zawartość: 200 g
Właściwości:
| Składniki | Substancja słodząca: maltitol, olej słonecznikowy, orzechy laskowe 14%, maltodekstryna, niskotłuszczowe kakao w proszku 5%, mąka owsiana5%, inulina, masło kakaowe, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromaty. |
| Instrukcje dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed światłem i w temperaturze pokojowej. |
| odpowiedzialna firma spożywcza | Valsoia S.p.A., Via l. Barontini, 16/5 Bolonia, Włochy |
| Wartości odżywcze na 100g | |
| Wartość opałowa | 1915 kJ / 462 kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| -w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 4,7 g |
| Węglowodany | 60 g |
| - w tym cukier | 2,6 g |
| alkohole wielowodorotlenowe | 43 g |
| Błonnik pokarmowy | 7,5 g |
| Białko | 3,7 g |
| Sól | 0,03 g |
- Lista składników
- Substancja słodząca: maltitol, olej słonecznikowy, orzechy laskowe 14%, maltodekstryna, niskotłuszczowe kakao w proszku 5%, mąka owsiana5%, inulina, masło kakaowe, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromaty.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ: 1915 kJ, Wartość kaloryczna w kcal: 462 kcal, Tłuszcz: 29 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 4,7 g, Węglowodany: 60 g - w tym cukier: 2,6 g, Błonnik: 7,5 g, Białko: 3,7 g, Sól: 0,03 g
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Valsoia S.p.A. Via Ilio Barontini, 16/5 - 40138 BOLOGNA - BO - Italia
- Nazwa handlowa
- Pasta kakaowa z orzechów laskowych z płatkami owsianymi. Ze słodzikiem.
- Producent
- Valsoia
- Numer producenta
- 25750
- EAN
- 000008084119780841197
- Lista składników
- Substancja słodząca: maltitol, olej słonecznikowy, orzechy laskowe 14%, maltodekstryna, niskotłuszczowe kakao w proszku 5%, mąka owsiana5%, inulina, masło kakaowe, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromaty.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ: 1915 kJ, Wartość kaloryczna w kcal: 462 kcal, Tłuszcz: 29 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 4,7 g, Węglowodany: 60 g - w tym cukier: 2,6 g, Błonnik: 7,5 g, Białko: 3,7 g, Sól: 0,03 g
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Valsoia S.p.A. Via Ilio Barontini, 16/5 - 40138 BOLOGNA - BO - Italia
- Nazwa handlowa
- Pasta kakaowa z orzechów laskowych z płatkami owsianymi. Ze słodzikiem.
- Producent
- Valsoia
- Numer producenta
- 25750
- EAN
- 000008084119780841197
Pasuje również do tego

Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
63,93 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciemna czekolada Lindt bez dodatku cukru z wysokiej jakości ziaren kakaowca 100g
266,70 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kremowe masło orzechowe Skippy
132,09 zł/1kg
44,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

BAJGLE Z MAKIEM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
93,63 zł/1kg
17,79 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

10-częściowy zestaw przyborów kuchennych silikonowe przybory kuchenne naczynia kuchenne gadżety kuchenne akcesoria kuchenne narzędzie do grillowania przybory kuchenne z pojemnikiem do przechowywania, biały
265,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Pyramis E 860 860x435
207,11 zł
Sprzedawca: Teshop

vidaXL Przyczepka rowerowa czarno-żółta 65 kg
590,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Guma owocowa mix bez cukru w 5 owocowych smakach 175g
101,71 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Xucker gorąca czekolada do picia bez cukru z ksylitolem 200g
169,90 zł/1kg
33,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nadajnik Bluetooth FM do samochodowego radia USB Samochodowy zestaw głośnomówiący MP3 z podwójną ładowarką QC 3.0 Niebieskie światło Bezprzewodowy odbiornik samochodowy Retoo
22,49 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Opiekacz do kanapek Bestron XL, nieprzywierający opiekacz do 2 kanapek, z uchwytem cool-touch z klipsem blokującym, 900 W, kolor: miedziany
278,65 zł
-100,25 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
178,40 zł
Sprzedawca: TR8

Lampka Nocna Z Projektorem Czarnyblacklp16857
61,99 zł
Sprzedawca: iKable

CZEKOLADA BIAŁA Z TRUSKAWKAMI BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 75 g - TORRAS
12,47 zł
Sprzedawca: Katomix

Stojak na ubrania VASAGLE, 183 x 72 x 33,7 cm, z 9 haczykami i półką na buty-RSH40
266,88 zł
Sprzedawca: Lumarko

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
287,07 zł/1kg
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pasabahce 5831700, Kwadrat, 300 °C, Szkło, Turcja, 2 szt.
49,99 zł
Sprzedawca: homerci

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Czarny, Niebieski
2 139,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Silikonowa forma do pieczenia GOURMETmaxx, prostokątna, zestaw 2 sztuk
56,68 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

APS-Germany 30058, 1 l, g, ML, Polipropylen (PP), Silikon, Przezroczysty, Niemcy, 125 mm
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzynowy, 1000 W, 63,5 cm³, Silnik synchroniczny, 3000 RPM
967,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zestaw elektrycznych szczoteczek do zębów na podróż z zaciskiem, uchwytem ściennym, 3 sztuki, przystosowany do podróży
146,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
4 521,28 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Granitan

Ergonomiczny materac z zimnej pianki 90 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
364,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pasta pistacjowa 500g Brat.pl
77,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,38 zł/1l

Pasta migdałowa 900g Brat.pl
64,59 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,50 zł/1kg

Sycylijska Pasta Pistacjowa Włoskie Świeże Naturalne Pistacje 100% 200G
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 275,40 zł/1l

Pasta z nerkowców 900g
53,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
59,43 zł/1l

Krem Pistacjowy 300g
40,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
40 890,00 zł/1l

Pasta z orzechów laskowych 500g Brat.pl
52,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,77 zł/1kg

Pasta z pistacji ekstra gładka 200g
37,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
37 290,00 zł/1l

Miseczki waflowe Hellma do smarowania Dekoracyjne i pyszne
214,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
164,65 zł/1kg

Bautzen musztarda do smarowania z jajkiem, kremowa, łagodna i zrównoważona 200ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
11,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,15 zł/1l

Krem pistacjowy z czekoladą z pistacji sycylijskich Crema al pistacchio 190g - Gusto Etna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,27 zł
Sprzedawca: Heartforcards
259,32 zł/1l

Pasta orzechowa zestaw 3 x 900g
51,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
51 490,00 zł/1l

Pasta waniliowa 50g
36,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
36 290,00 zł/1l

Rydze solone 720ml GórWit
42,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
59,01 zł/1l

Masło pistacjowe Pisti 200 g
28,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
142,25 zł/1l

Pasta Pistacjowa Pistacje Surowe 170G Targroch
35,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
211,12 zł/1l

Pasta migdałowa CRUNCH 500g
40,39 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 990,00 zł/1l

Pasta sezamowa tahini 900g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
10,46 zł/1kg

Novi Crema, Masło orzechowe, Orzech laskowy, 200 g, Mleko, Orzechy, Gluten, Hazelnuts ( 45%), sugar, low-fat cocoa (9%), skimmed milk powder, cocoa butter
27,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
138,45 zł/1l

Durra Tahina Sesame 800g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
55,77 zł
-39%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
42,50 zł/1kg

Chałwa pistacjowa bez cukru 300g TAR-GROCH
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
61,65 zł/1kg