Kotanyi papryka słodka specjalna przyprawa mielona i suszona 40g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

9,89 zł

247,25 zł / 1kg

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Fuchs Foodservice Cebula drobno posiekana suszona worek 1000g
Fuchs Foodservice Cebula drobno posiekana suszona worek 1000g
96,40 zł/1kg
96,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Fuchs Foodservice Przyprawa do steków z papryką opakowanie 1000g
Fuchs Foodservice Przyprawa do steków z papryką opakowanie 1000g
89,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
89,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Przyprawa do twarogu 15g - Prymat
Przyprawa do twarogu 15g - Prymat
192,67 zł/1l
2,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kotanyi preparat przyprawowy Grill Argentina kompozycja przypraw 55g
Kotanyi preparat przyprawowy Grill Argentina kompozycja przypraw 55g
165,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ostmann papryka wędzona mielona opakowanie 50g
Ostmann papryka wędzona mielona opakowanie 50g
262,40 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kotanyi Chilli Powder mieszanka przypraw suszona i mielona 50g
Kotanyi Chilli Powder mieszanka przypraw suszona i mielona 50g
198,00 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Conimex mieszanka nasi specjalna (12 x 36 g)
Conimex mieszanka nasi specjalna (12 x 36 g)
694,33 zł/1kg
299,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Prymat Czosnek suszony w młynku 55g
Prymat Czosnek suszony w młynku 55g
71,00 zł/1kg
14,20 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Przyprawa DO RYBY 50g Swojska Piwniczka
Przyprawa DO RYBY 50g Swojska Piwniczka
108,40 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Mieszanka przypraw - Przyprawa do jajecznicy 100g
Mieszanka przypraw - Przyprawa do jajecznicy 100g
174,10 zł/1kg
17,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Młynek do przypraw Brecht Papryka ostra mielona, 35 g
Młynek do przypraw Brecht Papryka ostra mielona, 35 g
502,57 zł/1kg
17,59 zł
Sprzedawca: taleoo
ESTRAGON SUSZONY 30g Swojska Piwniczka
ESTRAGON SUSZONY 30g Swojska Piwniczka
216,67 zł/1kg
6,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
BAZYLIA SUSZONA 50G SWOJSKA PIWNICZKA
Bazylia Suszona 50G Swojska Piwniczka
63,60 zł/1kg
3,18 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Ubena papryka ostra preparat przyprawowy aromatyczny smak 500g
Ubena papryka ostra preparat przyprawowy aromatyczny smak 500g
153,72 zł/1kg
76,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Przyprawa Kucharek 200G Prymat
Przyprawa Kucharek 200G Prymat
14,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Kotanyi pietruszka suszona cięta uniwersalna 35g
Kotanyi pietruszka suszona cięta uniwersalna 35g
421,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla UBENA 713342000 UBENA Petersilie Gewürz, 500,0 g
UBENA 713342000 UBENA Petersilie Gewürz, 500,0 g
142,70 zł/1kg
71,35 zł
Sprzedawca: somnia24
Przyprawa Do GYROSA GYROS 50g Swojska Piwniczka
Przyprawa Do GYROSA GYROS 50g Swojska Piwniczka
89,00 zł/1kg
4,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Sabita Garam Masala, mieszanka przypraw
Sabita Garam Masala, mieszanka przypraw
458,50 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
9,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla PAPRYKA SŁODKA MIELONA50 g - LEBENSBAUM
PAPRYKA SŁODKA MIELONA50 g - LEBENSBAUM
231,80 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Kotanyi papryka słodka przyprawa specjalna, mielona i suszona 40 g

Delikatnieowocowy, lekko pikantny smak Paprika edelsüß Spezial nadaje każdej potrawiewyjątkowąnutę.

Kotányi GmbH
Johann Galler Straße 11
2120 Wolkersdorf im Weinviertel
Austria Austria



Kotanyi Papryka słodka specjalna 40 g w słoiku 80 ml Papryka suszona, mielona.

Kuchnia węgierska zachwyca słodkimi smakami. Najlepszy warunek: specjalna słodka papryka - nadaje delikatny aromat i głęboki czerwony kolor.

Ilość netto:40 g.

Składniki:Papryka.

Alergeny: Może zawierać śladowe ilości zbóż zawierających gluten, jaj, soi, mleka (laktozy), orzechów, selera, gorczycy, sezamu oraz dwutlenku siarki i siarczynów.






Informacja żywieniowa na 100 g: Energia: 1394 kJ / 336 kcal Tłuszcz: 13 g (w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2,1 g) Węglowodany: 21 g (w tym cukier 13 g) Białko: 15 g Sól: 0,11 g

Przeznaczenie: Papryka słodka Kotányi special zmienia gulasz, kurczaka paprykowego i zupę pomidorową, a także potrawy z jajek, ryb i twarogu w pikantne, lekko owocowe ulubione dania.



Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscuProducent: KOTÁNYI Ltd
Adres producenta:

KOTÁNYI GmbH, Johann Galler Str. 11, A-2120 Wolkersdorf im WeinviertelKraj pochodzenia: Hiszpania

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Papryka. Może zawierać śladowe ilości ZBÓŻ KONTYNENTALNYCH Z GLUTENEM, JAJ, SOI, CELERAZY, SIEMIENIA SESAME, MLEKA (łącznie z LAKTOZĄ) i SMAKU.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna w kJ 0 kJ Wartość kaloryczna w kcal 0 kcal Tłuszcz: 13g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2.1g Węglowodany: 21g w tym cukier 13g Białko 15g Sól 0.11g
Alergeny
Brak alergenów
Waga
40 g
Firma spożywcza
Kotányi GmbHJohann Galler Straße 11 2120 Wolkersdorf Österreich
Nazwa handlowa
suszona mielona papryka
Producent
Numer producenta
868294
EAN
9001414200803

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Papryka. Może zawierać śladowe ilości ZBÓŻ KONTYNENTALNYCH Z GLUTENEM, JAJ, SOI, CELERAZY, SIEMIENIA SESAME, MLEKA (łącznie z LAKTOZĄ) i SMAKU.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna w kJ 0 kJ Wartość kaloryczna w kcal 0 kcal Tłuszcz: 13g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2.1g Węglowodany: 21g w tym cukier 13g Białko 15g Sól 0.11g
Alergeny
Brak alergenów
Waga
40 g
Firma spożywcza
Kotányi GmbHJohann Galler Straße 11 2120 Wolkersdorf Österreich
Nazwa handlowa
suszona mielona papryka
Producent
Numer producenta
868294
EAN
9001414200803
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Kotanyi Włoskie zioła od oregano przez tymianek do rozmarynu 14g
Kotanyi Włoskie zioła od oregano przez tymianek do rozmarynu 14g
525,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kotanyi czosnek liofilizowany pikantny intensywny 18g
Kotanyi czosnek liofilizowany pikantny intensywny 18g
523,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ostmann papryka wędzona mielona opakowanie 50g
Ostmann papryka wędzona mielona opakowanie 50g
262,40 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kotanyi mieszanka przypraw czosnkowych granulowana i suszona 52g
Kotanyi mieszanka przypraw czosnkowych granulowana i suszona 52g
198,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kotanyi preparat przyprawowy Grill Argentina kompozycja przypraw 55g
Kotanyi preparat przyprawowy Grill Argentina kompozycja przypraw 55g
165,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kotanyi pieprz biały mielony i suszony o intensywnym smaku 39g
Kotanyi pieprz biały mielony i suszony o intensywnym smaku 39g
233,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla KOTÁNYI 902349 KOTÁNYI Pfeffermühle Gewürz, 36,0 g
KOTÁNYI 902349 KOTÁNYI Pfeffermühle Gewürz, 36,0 g
536,91 zł/1l
52,08 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kotanyi czosnek granulowany suszony w torebce uzupełniającej 70g
Kotanyi czosnek granulowany suszony w torebce uzupełniającej 70g
163,57 zł/1kg
11,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Przyprawa do steków Block House z czarnym pieprzem 50 g
Przyprawa do steków Block House z czarnym pieprzem 50 g
495,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
24,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Przyprawa imbirowa Kotanyi suszona i mielona 32g
Przyprawa imbirowa Kotanyi suszona i mielona 32g
330,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kotanyi pietruszka suszona cięta uniwersalna 35g
Kotanyi pietruszka suszona cięta uniwersalna 35g
421,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kotanyi pieprz cytrynowy preparat przyprawowy świeży pieprz 38g
Kotanyi pieprz cytrynowy preparat przyprawowy świeży pieprz 38g
247,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mieszanka przypraw Vegeta, torebka 200g
Mieszanka przypraw Vegeta, torebka 200g
98,00 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kotanyi Chilli Powder mieszanka przypraw suszona i mielona 50g
Kotanyi Chilli Powder mieszanka przypraw suszona i mielona 50g
198,00 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla PAPRYKA SŁODKA MIELONA50 g - LEBENSBAUM
PAPRYKA SŁODKA MIELONA50 g - LEBENSBAUM
231,80 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kotanyi przyprawa do ryb z grilla mieszanka ziół i przypraw 80g
Kotanyi przyprawa do ryb z grilla mieszanka ziół i przypraw 80g
166,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kotanyi sól morska czosnkowa pikantne zioła w młynku do przypraw 50g
Kotanyi sól morska czosnkowa pikantne zioła w młynku do przypraw 50g
354,60 zł/1kg
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 188
113,99 zł
5% zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH
Zdjęcie produktu dla Kotanyi ostra gałka muszkatołowa mielona i suszona 37g
Kotanyi ostra gałka muszkatołowa mielona i suszona 37g
247,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla 2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2122
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Zdjęcie produktu dla Block House Steak Pepper Special Seasoning w puszce 200 g
Block House Steak Pepper Special Seasoning w puszce 200 g
299,55 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
59,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mieszanka przypraw do sałatek Cannamela 90 g
Mieszanka przypraw do sałatek Cannamela 90 g
116,56 zł/1l
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zaciskana roleta zaciemniająca bez wiercenia Roleta okienna Roleta termiczna Roleta wenecka, Kolor:Czarny, Szerokość:40 cm, Długość:160 cm
Zaciskana roleta zaciemniająca bez wiercenia Roleta okienna Roleta termiczna Roleta wenecka, Kolor:Czarny, Szerokość:40 cm, Długość:160 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
17,09 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
Zdjęcie produktu dla Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Przezroczysty bulion warzywny Maggi na 18 litrów
Przezroczysty bulion warzywny Maggi na 18 litrów
74,16 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
22,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Srebrny
Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Srebrny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 238
6 298,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: SuperTechPL
Zdjęcie produktu dla Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH
Zdjęcie produktu dla Oryginalny kabel do transmisji danych Samsung USB-C - 1,5 m - biały KP31222
Oryginalny kabel do transmisji danych Samsung USB-C - 1,5 m - biały KP31222
25,90 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 268
25,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz Ręczny Mocny Bezworkowy Samochodowy Bezprzewodowy Auta Samochodu
Odkurzacz Ręczny Mocny Bezworkowy Samochodowy Bezprzewodowy Auta Samochodu
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 78
101,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys
Zdjęcie produktu dla Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 28 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP
Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g
Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chrzan mielony 500g
Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
142,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
118,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve
Zdjęcie produktu dla Kotanyi Grill Argentina przyprawa ognista kompozycja przypraw 285g
Kotanyi Grill Argentina przyprawa ognista kompozycja przypraw 285g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
40,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi Włoskie zioła oregano, rozmaryn i tymianek 63g
Kotanyi Włoskie zioła oregano, rozmaryn i tymianek 63g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
281,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi czosnek liofilizowany pikantny intensywny 18g
Kotanyi czosnek liofilizowany pikantny intensywny 18g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
523,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g
Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,42 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi Young Line Avocado Love przyprawa opakowanie 60g
Kotanyi Young Line Avocado Love przyprawa opakowanie 60g
21,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,26 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi bazylia otarta liofilizowana delikatny smak 5g
Kotanyi bazylia otarta liofilizowana delikatny smak 5g
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 011,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi oregano cięte liofilizowane aromatyczne tarta 6g
Kotanyi oregano cięte liofilizowane aromatyczne tarta 6g
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 011,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Tymianek Kotanyi cięty liofilizowany jak świeżo zebrany 7g
Tymianek Kotanyi cięty liofilizowany jak świeżo zebrany 7g
8,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
895,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi Garam Masala Indyjska mieszanka przypraw lekko ostra 32g
Kotanyi Garam Masala Indyjska mieszanka przypraw lekko ostra 32g
9,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
247,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g
Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fuchs Professional masło ziołowe przyprawa opakowanie 1000g
Fuchs Professional masło ziołowe przyprawa opakowanie 1000g
122,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fuchs BBQ Fish and Seafood sól przyprawowa do ryb i owoców morza 1300g
Fuchs BBQ Fish and Seafood sól przyprawowa do ryb i owoców morza 1300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
106,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
81,89 zł/1kg