5,0



Na podstawie 5 opinii
Küchenmeister kiełki pszenicy torebka wewnętrzna łagodne orzechowe opakowanie 2x125g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
5,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,77 zł-5%
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe dodatki do pieczenia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Syrop glukozowy 500 g- Schronisko Bukowina29,95 zł/1kg
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Płatki czekoladowe RUF96,63 zł/1kg
96,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Chrupiące perełki Dr.Oetker273,18 zł/1kg
122,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Naarmann Softeismix Vanissimo Vanilla cremiges Softeis 5000ml19,76 zł/1l
98,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caputo Lievito 100g drożdże włoskie na pizzę
105,58 zł/1kg
12,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Migdały - mielone 150g
126,27 zł/1kg
18,94 zł
Sprzedawca: taleoo

Wiórki kokosowe 150g
82,20 zł/1kg
12,33 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauckhof drobna mąka kukurydziana organiczna 250g
46,36 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Kasza kukurydziana Kluth drobna polenta
15,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Helcom Masa Makowa Z Bakaliami 850G
13,06 zł/1kg
17,47 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,10 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Koncentrat Mąki Razowej Balviten 500 g Bezglutenowy
25,96 zł/1kg
20,10 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,98 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ravioli z seitanem 670g
35,22 zł/1kg
23,60 zł
Sprzedawca: taleoo

Gellwe Kwasek cytrynowy 20g
121,00 zł/1kg
2,42 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Gellwe Żelatyna 50 G
3 993,80 zł/1kg
199,69 zł
Sprzedawca: Katomix

Emix Soda Oczyszczona 500 G
18,86 zł/1kg
15,90 zł
-40%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,43 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Delecta Krem Karpatka Bez Gotowania 136 G
50,43 zł/1kg
7,06 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Skrobia ryżowa 200g
83,55 zł/1kg
16,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Pasta waniliowa Pickerd bez cukru z substancjami słodzącymi, opakowanie 50 g
11,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biovegan BV011611, 9 g, CE, Niemcy, 1 szt., 1 szt.
282,22 zł/1kg
4,66 zł
-45%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2,54 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb Razowy Oskroba 400G Na Naturalnym Zakwasie
14,30 zł/1kg
5,72 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Küchenmeister kiełki pszenicy torebka wewnętrzna łagodne orzechy 2x125g
Kiełki pszenicy Küchenmeister to prawdziwie wszechstronny składnik świadomej, zbilansowanej diety. Dzięki łagodnemu, orzechowemu smakowi wzbogacają musli, jogurty, smoothie i wypieki - idealne dla każdego, kto ceni naturalne składniki i dodatkowe składniki odżywcze.
Cechy produktu
Opakowanie zawiera dwie praktyczne torebki wewnętrzne po 125 g każda, gwarantujące świeżość i łatwe porcjowanie. Zarodki pszenne są naturalnym źródłem białka i są bogate w witaminy, minerały i cenny błonnik. Zawierają również witaminę E, kwas foliowy oraz wysokiej jakości nienasycone kwasy tłuszczowe, które doskonale uzupełniają zbilansowaną dietę.
Chwile przyjemności
Dzięki swojemu delikatnemu, lekko orzechowemu smakowi kiełki pszenicy Küchenmeister są idealnym dodatkiem do śniadaniowego musli, owsianki lub jogurtu. Zapewniają również dodatkowy zastrzyk składników odżywczych podczas pieczenia - na przykład chleba, babeczek lub kulek energetycznych. Idealny wybór dla każdego, kto chce świadomie wzbogacić swoją dietę.
Zalety w skrócie
Naturalne źródło białka
Bogate w witaminy i minerały
Łagodny, orzechowy smak
Praktyczne porcjowanie dzięki 2 pojedynczym torebkom
Idealne do musli, jogurtów i wypieków
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- NASIONA PSZENICY
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 351 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1470 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 31 g Węglowodany, w tym cukier: 10 g Tłuszcz: 9,2 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 4,1 g Błonnik: 18 g Białko: 27 g Sól: 0,01 g
- Firma spożywcza
- Frießinger Mühle GmbHBrühlstraße 13, 74206 Bad Wimpfen
- Nazwa handlowa
- Kiełki pszenicy
- Producent
- Frießinger Mühle
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 56208
- EAN
- 4006363102081
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- NASIONA PSZENICY
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 351 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1470 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 31 g Węglowodany, w tym cukier: 10 g Tłuszcz: 9,2 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 4,1 g Błonnik: 18 g Białko: 27 g Sól: 0,01 g
- Firma spożywcza
- Frießinger Mühle GmbHBrühlstraße 13, 74206 Bad Wimpfen
- Nazwa handlowa
- Kiełki pszenicy
- Producent
- Frießinger Mühle
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 56208
- EAN
- 4006363102081
Pasuje również do tego

Zestaw 3 sztuk motywacyjnych butelek na wodę, butelek na wodę, butelek do picia, butelek do picia (2000 ml, 750 ml, 280 ml) - STARTRIO
107,90 zł
-5,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
102,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Mesko Home MS 8053, Od góry, 3 kg, Niebieski, Biały
240,72 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

szkło ochronne 3X (wyświetlacz + aparat) do Samsung Galaxy A52 / A52 5G ochrona wyświetlacza 9H folia pancerna
50,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES

Bestron AOV55, 55 l, Czarny, Stal, Wolnostojący, obrotowy, Mechaniczny, 230 °C
946,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Nagrzewnica gazowa TRESKO® 4200 W czerwona z regulatorem ciśnienia gazu wąż gazowy + pokrywa | kuchenka gazowa nagrzewnica gazowa ceramiczna z 3 poziomami | promiennik gazowy na podczerwień do butli gazowych na butan lub propan do 15 kg
399,16 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: DWD-Company

Foreway Białe, prażone nasiona sezamu
257,80 zł/1kg
25,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
228 761,91 zł/1kg
120,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Stołek drewniany - prostokątny taboret, podnóżek, 34 x 24 x 32 cm
66,61 zł
Sprzedawca: Fernity

Kuchenka rakietowa Petromax rf33
678,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ProStore

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
179,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

VOLLGRAN kiełki pszenicy 500g
68,96 zł/1kg
34,48 zł
Sprzedawca: apohealth

Pizzamehl Typ 00
5,39 zł/1kg
5,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pszenica
6,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełki pszenicy 200g
85,90 zł/1kg
17,18 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka orkiszowa typ 630
7,74 zł/1kg
7,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pszeniczne kiełki Vollgran Grand, 1000 g, KER
57,92 zł/1kg
61,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Promienie
6,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zielony orkisz
20,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tefal YS22Q25, 6 l, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita, Czarny, Stal nierdzewna, 22 cm, Stal nierdzewna, 6 os.
336,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Otręby pszenne 500g
13,06 zł/1kg
6,53 zł
Sprzedawca: taleoo

Rinatura Pure Wheat Germ Oil Olej z kiełków pszenicy bogaty w witaminę E 250ml
140,44 zł/1l
35,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Otręby owsiane 300g
43,30 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: taleoo

Fr. Buchweizen Ganz Bw 1Kg
22,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Finezza drobna kasza manna podwójnie mielona
46,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, produkt jeszcze nie przetestowany
Bardzo dobry
Oceniono dnia 22 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu dobry!
Bardzo dobrze!
Oceniono dnia 11 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sos czekoladowy topping 1 kg do lodów deserów gofrów naleśników



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
29,54 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
29,54 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft czekolada 1,25 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
77,69 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
77,69 zł/1l

Sos truskawkowy 1 kg do lodów, deserów, gofrów i naleśników



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
26,33 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
26,33 zł/1l

IceBär Proszek do lodów miękkich o smaku słonego karmelu 1 kg – do przygotowania kremowych lodów miękkich w proporcji 1:2,5



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft pistacja solona 1 kg do maszyny do lodów soft



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
56,51 zł/1l

Syrop glukozowy 500 g- Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,95 zł/1kg

Pasta concentrata per aromatizzare Supreme Pistacchio 200g - Saracino
91,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
459,85 zł/1l

Żelatyna spożywcza wieprzowa 270 BLOOM 1kg Naturalna bardzo mocna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
45,00 zł/1l

Dr.Oetker Creme English Mint



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Danie na zimno z malinami i czerwoną porzeczką



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Owoce truskawki na zimno bez gotowania



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Owoce moreli na zimno bez gotowania



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Srebrne Włoskie drożdże suche instant 500 g
37,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,47 zł/1kg

Caputo Criscito di Casa - zakwas do pizzy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,86 zł/1kg

Leimer bezglutenowa bułka tarta z bezglutenowej skrobi pszennej 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
136,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chrupiące perełki Dr.Oetker
122,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
273,18 zł/1kg

Drożdże piwne do pizzy 500g 5 stagioni



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
59,56 zł/1kg

Günthart posypka dekoracyjna, mieszanka piłkarska 115 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
13,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies