5,0



Na podstawie 1 opinii
NESCAFÉ 12608109 NESCAFÉ Kaffeesticks Instantkaffee, kräftig, 100 Stück
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
110,91 zł
554,55 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Kawy rozpuszczalne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
kawa rozpuszczalna 2w1 z zabielaczem do kawy 10 x 14g, Massimo295,07 zł/1l
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Kawa rozpuszczalna Massimo 3w1 (180 g)229,50 zł/1kg
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Nescafe 3in1 Stix Creamy Latte 10er napój w proszku paluszki 150g84 266,66 zł/1kg
12,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa rozpuszczalna Nescafe Classic w kubkach 10 x 2g
448,00 zł/1kg
8,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa rozpuszczalna Nescafe Classic 50 x 2 g
272,93 zł/1kg
43,61 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
442,30 zł/1kg
88,46 zł
Sprzedawca: somnia24

Nescafé Decafe Oploskoffie, bezkofeinowa, 100 g, kawa rozpuszczalna
692,90 zł/1kg
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

neutral 12604319 Cappuccino-Sticks Instantkaffee, Arabicabohnen 40 Stück
281,33 zł/1kg
202,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Pfefferminze Instantkaffee 200g
432,45 zł/1l
86,49 zł
Sprzedawca: Crownseller

Orangen Instantkaffee 1kg
198,99 zł/1l
198,99 zł
Sprzedawca: Crownseller

Espresso Instantkaffee 200g
432,60 zł/1l
86,52 zł
Sprzedawca: Crownseller

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
363,45 zł/1kg
72,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Espresso Instantkaffee 1kg
199,04 zł/1l
199,04 zł
Sprzedawca: Crownseller

Sahne Instantkaffee 1kg
199,04 zł/1l
199,04 zł
Sprzedawca: Crownseller

Wassermelonen Instantkaffee 500g
294,14 zł/1l
147,07 zł
Sprzedawca: Crownseller

Karamell Instantkaffee 200g
432,60 zł/1l
86,52 zł
Sprzedawca: Crownseller

Marzipan Instantkaffee 500g
294,14 zł/1l
147,07 zł
Sprzedawca: Crownseller

Nescafe Frappe (10 x 14 g) – 140 g
270,71 zł/1kg
37,90 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Wassermelonen Instantkaffee 1kg
198,99 zł/1l
198,99 zł
Sprzedawca: Crownseller
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Paluszki kawowe Nescafe Classic 100 x 2 g rozpuszczalnej kawy - Kawa rozpuszczalna o pełnym smaku na każdy dzień
Rozpocznij swój dzień od mocnego uderzenia - z Nescafé Classic Sticks, 100 praktycznych pojedynczych paluszków, z których każdy zawiera 2 g ziaren kawy rozpuszczalnej. Średnio ciemne palenie zapewnia pełny aromat i mocny, ale zrównoważony smak, jakiego można oczekiwać od kawy Nescafé Classic.
Każda kostka zawiera 2 g kawy rozpuszczalnej - idealnie porcjowanej, szybkiej w przygotowaniu i gwarantowanej bez gotowania. 100 porcji z 1 opakowania.
- Intensywne palenie ziaren kawy nadaje kawie charakterystyczny, pełny smak z przyjemną goryczką
- Indywidualnie porcjowana: Higieniczne, praktyczne i idealne w podróży, w biurze lub dla klientów na wynos
- Opakowanie zbiorcze ze 100 paluszkami: bardzo ekonomiczne i idealne dla konsumentów hurtowych lub osób często pijących kawę
- Pełny smak kawy rozpuszczalnej: przyjemność picia kawy rozpuszczalnej bez filtra, ekspresu i wysiłku
Przygotowanie:
rozpuścić 1 patyczek w 150 ml gorącej wody.
Jeśli szukasz nieskomplikowanej kawy rozpuszczalnej - w biurze, w podróży lub w ekspresie - Nescafé Classic Sticks 100 × 2 g to idealne rozwiązanie. Mocne w smaku, wygodnie porcjowane i idealne do codziennego użytku.
NESCAFÉ 12608109 NESCAFÉ Kaffeesticks Instantkaffee, kräftig, 100 Stück
- Lista składników
- Kawa rozpuszczalna w proszku 100
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Nestlé Deutschland AG, Baseler Straße 46, 60329 Frankfurt/Main
- Nazwa handlowa
- Kawa rozpuszczalna w paluszkach Nescafe Classic 100 x 2 g
- Producent
- Liczba sztuk
- 100
- EAN
- 5998710984527
- Lista składników
- Kawa rozpuszczalna w proszku 100
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Nestlé Deutschland AG, Baseler Straße 46, 60329 Frankfurt/Main
- Nazwa handlowa
- Kawa rozpuszczalna w paluszkach Nescafe Classic 100 x 2 g
- Producent
- Liczba sztuk
- 100
- EAN
- 5998710984527
Pasuje również do tego

Kawa rozpuszczalna Nescafe Classic w kubkach 10 x 2g
448,00 zł/1kg
8,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa rozpuszczalna Nescafe Classic w kubkach 10x2g 5-pak
56,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa rozpuszczalna Nescafe Classic 50 x 2 g
272,93 zł/1kg
43,61 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Nescafe 3in1 Stix Creamy Latte 10er napój w proszku paluszki 150g
84 266,66 zł/1kg
12,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

DXN Lingzhi Coffee 3 in 1, 20x21 g
268,73 zł/1l
128,99 zł
Sprzedawca: HerbsHelp

HELLMA 60119978 : HELLMA kawa rozpuszczalna w sztyfcie "Café Express" 500s
485,11 zł/1kg
363,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
442,30 zł/1kg
88,46 zł
Sprzedawca: somnia24

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
363,45 zł/1kg
72,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Nescafkawa 2W1 Creamer 10X8G
186,75 zł/1kg
14,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs
58,07 zł/1kg
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Dallmayr Gold kawa rozpuszczalna aromatyczna drobna w słoiku 200g
311,15 zł/1kg
62,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,22 zł/1kg
142,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Kawa Jacobs napój rozpuszczalny 3 w 1 Classic 10x12g opakowanie 120g
574,25 zł/1kg
68,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Tchibo 80314 Polewa bez laktozy "PURE Fine Selection"
92,70 zł/1kg
92,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 4005500274995, 275 ml, 14 ml, Sugar, salt, 11% of instant coffee, flavors (with milk ), 71 kcal, 1,6 g, 10,8 g
8,99 zł/1kg
20,69 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé 12455217 Nestlé Coffeemate Kaffeeweißer 1,0 kg
94,43 zł/1kg
94,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Jacobs kawa napój rozpuszczalny 3 w 1 Milka 10x12,4g opakowanie 124g
530,40 zł/1kg
65,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
298,36 zł/1kg
74,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Uchwyt ścienny do telewizora PRO MY232
135,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

MONZANA® Wózek na zakupy 3w1 56 l do 50 kg składana zdejmowana torba 6 kółek pasek do przenoszenia schodołaz wózek na zakupy wózek na zakupy szary cętkowany
183,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

HEARTS Cappuccino Amaretto 10 x 1kg Vorratspackung
52,30 zł/1kg
576,95 zł
-54,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
522,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

DXN Lingzhi Black Coffee, 20x4,5 g (kawa rozpuszczalna)
1 422,11 zł/1l
127,99 zł
Sprzedawca: HerbsHelp

Open Food 4052700069203, 275 ml, Sugar, aroma, soluble bean coffee (10%), salt, 369 kcal, 0,196 g
56,65 zł/1kg
15,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sekey rolety plisowane bez wiercenia 80×200 cm rolety plisowane clampfix podwójne rolety plisowane Dzień+Noc 100% zaciemnienia z półprzezroczystym wzorem burnout rolety plisowane do okien
227,62 zł
Sprzedawca: Sekeymall

T90 Android 16 Tablet z klawiaturą i rysikiem–11-calowy tablet, 24+128 GB, FHD+1920x1200, ośmiordzeniowy procesor, 8000 mAh, Face ID, 13MP+5MP,GPS
529,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
52,82 zł/1kg
26,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
bardzo dobry produkt, opakowanie, którego nie da się znaleźć we Francji
szybka dostawa, opakowanie niedostępne we Francji
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - mocna i pikantna (zestaw 3 sztuk)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
716,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
238,77 zł/1kg

Kawa mrożona typu frappé Nescafé 275 g - Napój w proszku z kawą rozpuszczalną (opakowanie 8 sztuk)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
215,34 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
97,88 zł/1kg

Cappuccino czekoladowe 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Cappuccino Classic 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
58,07 zł/1kg

Krüger Family White Cappuccino 6-pack (6x 500 g torebek) + blok usy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
192,47 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
53,32 zł/1kg

KAWA ROZPUSZCZALNA BEZKOFEINOWA ARABICA/ROBUSTA FAIR TRADE100 g - MOUNT HAGEN
49,13 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Caro Kaffee Instant 500g
81,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa cappuccino instant 250 g – Ristora



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,06 zł/1kg

CYKORIA DO ZAPARZANIA500 g - LIMA



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
35,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
70,22 zł/1kg

Cappuccino Da Zuccherare 250g - Crastan
19,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
64,50 zł/1kg

Nescafe Frappe – orzeźwiająca mieszanka kawowa do przygotowania mrożonej kawy, 275 g, opakowanie zawierające 4 sztuki



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
79,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,89 zł/1kg

Krüger Family Cappuccino Caramel Brittle 6-pack (6x 500g worek) + blok usy
179,03 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
59,68 zł/1kg

MASSIMO Cappuccino Vanilla 125g (10 paluszków á 12,5g) napój instant w proszku z kawą rozpuszczalną i kakao w proszku, szybkie przygotowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1l

Massimo Fantasy Cappuccino Caramel Brittle 10 paluszków á 12,5g rozpuszczalny napój kawowy w proszku o smaku karmelowym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1l

Massimo 1 z 3 kawa rozpuszczalna mokka, 10 paluszków po 18 g, kawa rozpuszczalna, napój w proszku z rozpuszczalnymi ziarnami kawy, cukier i śmietanka do kawy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
229,50 zł/1l

Massimo Cappuccino Classic 10 paluszków á 12,5g kawa rozpuszczalna, kawa ziarnista rozpuszczalna z kakao w proszku, cappuccino rozpuszczalne, szybkie przygotowanie



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1kg

MASSIMO Latte Macchiato 10 paluszków á 12,5 g, rozpuszczalna kawa ziarnista z kakao i odtłuszczonym mlekiem w proszku, latte instant, kawa rozpuszczalna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1kg

MASSIMO Cappuccino Unsweetened 10 paluszków/porcji á 12,5g kawy rozpuszczalnej



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1kg

Kawa rozpuszczalna Massimo 3w1 (180 g)
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
229,50 zł/1kg