Herbata Lipton Classic Earl Grey 100 kopert x 2g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
86,53 zł
240,36 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea- Schwarztee English Breakfast 40g, 20 Beutel2 374,75 zł/1kg
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Herbata Meßmer Classic Moments Earl Grey Black Bergamot 25 torebek458,06 zł/1kg
20,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Meßmer 5210835008 Meßmer Earl Grey BlueTee 15 Portionen37,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Herbata czarna Loyd Earl Grey 25 torebek72,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Lipton Classic Green Tea Citrus 25 kopert x 1.3g
330,38 zł/1kg
26,43 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lipton Classic Lemon 25 kopert x 1.6g
301,00 zł/1kg
27,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lipton Classic English Breakfast 25 kopert 50 g
264,30 zł/1kg
26,43 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lipton Earl Grey classic - herbata czarna (92 torebki)
135,48 zł/1kg
33,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lipton Earl Grey Classic Herbata Czarna 75 G (50 torebek)
247,91 zł/1kg
27,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

LIPTON Earl Grey Classic herbata czarna 37,5 g (25 torebek)
226,50 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lipton Classic Green Tea Pure Herbata zielona 32,5 g (25 kopert)
330,38 zł/1kg
26,43 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lipton Piramidki Earl Grey 20TB
283,20 zł/1kg
14,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pickwick – Earl Grey – 20 torebek herbaty
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lipton Classic Green Tea Citrus 100 kopert x1,3g
298,38 zł/1kg
86,53 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Herbata Lipton Classic Green Tea Orient 25 kopert x1,3g
455,88 zł/1kg
36,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lipton Piramida Earl Grey 25 kopert 45 g (25 x 1,8 g)
361,67 zł/1kg
43,40 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Herbata Chai Lipton 20 torebek
276,20 zł/1kg
13,81 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dilmah Earl Grey Flavoured Black Tea 20x1,5 g
198,17 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Herbata Tetley Classic Czarna 25 torebek x 1,5g
82,17 zł/1kg
4,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
![Zdjęcie produktu dla Dilmah Green Tea with Earl Grey [20x1,5g]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/341d9b4ffda43dcfbd0ff7a64acc0463.webp)
Dilmah Green Tea with Earl Grey [20x1,5g]
212,17 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis szczegółowy • Czarna herbata z aromatem bergamotki – charakteryzuje się delikatnym smakiem i wspaniałym aromatem.
• Każda torebka znajduje się w szczelnie zamkniętej kopercie, która chroni jej bogaty smak i aromat przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć i zapachy.
• Lipton Classic to linia dedykowana do hoteli i pensjonatów (podczas śniadania), restauracji oraz biur i miejsc pracy. Szeroki wybór smaków (herbaty czarne, czarne aromatyzowane, zielone oraz herbatki owocowe-ziołowe) oferuje dozę przyjemności dla każdego. Parametry produktu
Typ Ekspresowa
Liczba torebek 100
Rodzaj Earl grey
Smak Klasyczny (classic)
Działanie Neutralne
Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska
Zawartość netto 200 g
Parzenie - temperatura wody Wrzątek
Składniki herbata czarna (92%), aromat.
Temperatura przechowywania min - max 0 - 35 °C
Waga jednostkowa brutto 0,36 kg
Bez dodatku cukrów 1
RA - Data ważności certyfikatu 2049-12-31
Rainforest Alliance 1
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: lipton teas and infusions poland sp. z o.o. ulica i numer: józefa piusa dziekońskiego 3 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 24 op. zb. (DU)
Czas parzenia 2 - 3 min
Alergeny
Orzechy Nie
Ryby i produkty pochodne Nie
Seler i produkty pochodne Nie
Skorupiaki i produkty pochodne Nie
Soja i produkty pochodne Nie
Zboża zawierajace gluten Nie
Dwutlenek siarki i siarczyny Nie
Gorczyca i produkty pochodne Nie
Jaja i produkty pochodne Nie
Łubin i produkty pochodne Nie
Mięczaki i produkty pochodne Nie
Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Nie
Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie
Przechowywanie
Sposób przechowywania przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Instrukcje dotyczące przygotowania Jedną torebkę herbaty zaparzać w świeżo zagotowanej wodzie (temp.100°C) przez 2-3minuty.
Wartość odżywcza
Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g
Wielkość porcji 2 g
Ilość porcji w opakowaniu 100 szt.
Inne informacje o zawartości
Zawiera substancje konserwujące Nie
Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących Nie
Zawiera taurynę Nie
Zawiera wzmacniacze smaku Nie
Osłonka niejadalna Nie
Zawiera fosforany Nie
Zawiera kofeinę Nie
Zawiera lukrecję Nie
Zawiera przeciwutleniacze Nie
Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli Nie
Zawiera barwniki Nie
Zawiera chininę Nie
Specyfikacja produktu:
Kod kreskowy: 8720608023028
Marka: LIPTON
Kategoria: KAWA, HERBATA, KAKAO
Podkategoria: HERBATA CZARNA AROMATYZOWANA
Kraj pochodzenia:
Podmiot wprowadzający do obrotu: lipton teas and infusions poland sp. z o.o. ulica i numer: józefa piusa dziekońskiego 3 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl
Waga jednostkowa brutto: 0.36 kg
HERBATA CZARNA LIPT HER CLAS EARL GREY 100 TOREBEK Rozkoszuj się wyrafinowanym smakiem herbaty Lipton Earl Grey, idealnej na każdą porę dnia. Ta klasyczna mieszanka czarnej herbaty z dodatkiem bergamotki to doskonały sposób na chwilę relaksu i odprężenia. Każda torebka kryje w sobie bogaty aromat i głęboki smak, który zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. - Wyjątkowy smak: Klasyczna czarna herbata z nutą bergamotki. - Wygodne opakowanie: 100 torebek w każdym pudełku. - Idealna na każdą porę dnia: Doskonała zarówno rano, jak i wieczorem. - Wysoka jakość: Starannie wyselekcjonowane liście herbaty. - Aromatyczny napar: Intensywny zapach, który pobudza zmysły. Lipton to marka z długą tradycją, znana i ceniona na całym świecie za swoje wysokiej jakości herbaty. Od ponad 125 lat Lipton dostarcza konsumentom niezapomniane doznania smakowe, dbając o każdy szczegół procesu produkcji. Wybierając herbatę Lipton, masz pewność, że sięgasz po produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Herbata Earl Grey to klasyka gatunku, która nigdy się nie nudzi. Jej unikalny smak i aromat sprawiają, że jest to idealny wybór dla osób ceniących sobie elegancję i wyrafinowanie. Możesz ją pić samodzielnie lub z dodatkiem mleka i cytryny, w zależności od Twoich preferencji. Niezależnie od tego, jak ją przygotujesz, herbata Lipton Earl Grey zawsze będzie smakować wyjątkowo. Składniki herbaty Lipton Earl Grey są starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić najwyższą jakość i niezapomniane doznania smakowe. Czarna herbata pochodzi z najlepszych plantacji, a naturalny aromat bergamotki dodaje jej wyjątkowego charakteru. Dzięki temu każda filiżanka herbaty Lipton Earl Grey to prawdziwa uczta dla zmysłów. CARUNO-2025-12-20-18:11:20 cu
Lipton Tea Feel Good Se;ection Earl Grey to czarna azjatycka herbata o smaku bergamotki. Herbata ta należy do kategorii "Energise", która pomaga znaleźć chwilę orzeźwienia. Herbata doskonale nadaje się do śniadania, lunchu lub bufetu w restauracjach i hotelach.
HERBATA CZARNA LIPT HER CLAS EARL GREY 100 TOREBEK Rozkoszuj się wyrafinowanym smakiem herbaty Lipton Earl Grey, idealnej na każdą porę dnia. Ta klasyczna mieszanka czarnej herbaty z dodatkiem bergamotki to doskonały sposób na chwilę relaksu i odprężenia. Każda torebka kryje w sobie bogaty aromat i głęboki smak, który zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. - Wyjątkowy smak: Klasyczna czarna herbata z nutą bergamotki. - Wygodne opakowanie: 100 torebek w każdym pudełku. - Idealna na każdą porę dnia: Doskonała zarówno rano, jak i wieczorem. - Wysoka jakość: Starannie wyselekcjonowane liście herbaty. - Aromatyczny napar: Intensywny zapach, który pobudza zmysły. Lipton to marka z długą tradycją, znana i ceniona na całym świecie za swoje wysokiej jakości herbaty. Od ponad 125 lat Lipton dostarcza konsumentom niezapomniane doznania smakowe, dbając o każdy szczegół procesu produkcji. Wybierając herbatę Lipton, masz pewność, że sięgasz po produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Herbata Earl Grey to klasyka gatunku, która nigdy się nie nudzi. Jej unikalny smak i aromat sprawiają, że jest to idealny wybór dla osób ceniących sobie elegancję i wyrafinowanie. Możesz ją pić samodzielnie lub z dodatkiem mleka i cytryny, w zależności od Twoich preferencji. Niezależnie od tego, jak ją przygotujesz, herbata Lipton Earl Grey zawsze będzie smakować wyjątkowo. Składniki herbaty Lipton Earl Grey są starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić najwyższą jakość i niezapomniane doznania smakowe. Czarna herbata pochodzi z najlepszych plantacji, a naturalny aromat bergamotki dodaje jej wyjątkowego charakteru. Dzięki temu każda filiżanka herbaty Lipton Earl Grey to prawdziwa uczta dla zmysłów. CARUNO-2025-12-20-18:11:20 cu
Lipton Tea Feel Good Se;ection Earl Grey to czarna azjatycka herbata o smaku bergamotki. Herbata ta należy do kategorii "Energise", która pomaga znaleźć chwilę orzeźwienia. Herbata doskonale nadaje się do śniadania, lunchu lub bufetu w restauracjach i hotelach.
- Lista składników
- herbata czarna (92%), aromat.
- Waga
- 360 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Herbata Lipton Classic Earl Grey 100 kopert x 2g
- Producent
- Liczba sztuk
- 151
- EAN
- 8720608023028
- Lista składników
- herbata czarna (92%), aromat.
- Waga
- 360 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Herbata Lipton Classic Earl Grey 100 kopert x 2g
- Producent
- Liczba sztuk
- 151
- EAN
- 8720608023028
Pasuje również do tego

Pure Tee Himbeere Hibiskus 509962 25St.
913,47 zł/1kg
68,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Herbata ziołowa Catherine z liśćmi senesu i chryzantemą x3
1 519,53 zł/1kg
227,93 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE

Lipton Earl Grey classic - herbata czarna (92 torebki)
135,48 zł/1kg
33,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

pure 509821 pure KAMILLETee 20 Portionen
2 140,94 zł/1kg
68,51 zł
Sprzedawca: somnia24

HERBA Tee Früchte-Mischung 7673 25 St./Pack.
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

zestaw herbat HERBACIARKA herbata czarna zielona orientalna kolekcja prezentowa Basilur ORIENTAL GIFT ASSORTED prezent - 40x2g, 20x1,5g
400,00 zł/1kg
44,00 zł
Sprzedawca: Basilur

Tajska herbata ziołowa, 100% naturalna mieszanka, 50 torebek
713,08 zł/1kg
92,70 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE

Open Food 4009300012733, 3 kcal, 1 g, 1 g, 1 g, 0,004 g, 1 g
475,43 zł/1kg
16,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata ziołowa Samahan 25x4g
300,00 zł/1kg
36,00 zł
Sprzedawca: Polanatea

English Breakfast Ahmad Tea 100 torebek x2g
99,96 zł/1kg
37,39 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Mieszanka ziołowa Marco Polo Herbata ziołowa orzeźwiająco świeża 30g
242,33 zł/1kg
7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Loyd Grzaniec Kozacki Miodowy Zimowa Rozgrzewająca Herbata Mulled Wine Honey 10 Torebek 30g
722,67 zł/1kg
21,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

LOVARÉ Great Partea kol. 155g (90 torebek, kolekcja herbat)
424,52 zł/1kg
65,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Herbata Moringa 15 torebek 21g
614,10 zł/1kg
23,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Herbata czarna YORKSHIRE TEA, 80 torebek 250g
201,88 zł/1kg
50,47 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Herbata ziołowa Pickwick – Mięta
12 440,00 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g
625,60 zł/1kg
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata czarna Lovare Assortie w torebkach 32*2gr
309,37 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Twinings Herbata Czarna Czerwone Owoce, 25 torebek, 50 g
843,60 zł/1kg
42,18 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Celestial Seasonings – herbata ziołowa Begal Spice – 20 torebek
49,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841
257,00 zł/1kg
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Naturalna Herbatka Oczyszczająca - Mitra MITRA
233,98 zł/1kg
20,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

HERBATKA SAMAHAN W SASZETKACH (25 x 4 g) 100 g - SATTVA (FOODS)
346,00 zł/1kg
34,60 zł
Sprzedawca: BioCare

Salus Willowherb Mixture - 15 worków filtracyjnych
336,89 zł/1kg
15,16 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Herbata na pęcherz i nerki Bad Heilbrunner – działająca moczopędnie i przeciwskurczowo, 8 torebek filtrujących
755,62 zł/1kg
24,18 zł
Sprzedawca: apohealth

Herbata świąteczna - 17 torebek 35,7g
501,40 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Sonnentor 02582, Herbata ziołowa, 30,6 g, Green oat, Kardamon, Cynamon, Koper włoski, Pokrzywa, 1,7 g, 18 szt., Papierowe pudełko
677,42 zł/1kg
32,92 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,00 zł
Sprzedawca: taleoo

HELLMA 70101477 Pałeczki z sokiem cytrynowym HELLMA, w kartonie ekspozycyjnym
133,02 zł/1kg
65,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Samahan herbata ziołowa 10x4g
375,00 zł/1kg
15,00 zł
Sprzedawca: Polanatea

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
88,90 zł/1kg
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

Czarna herbata Meßmer Earl Grey o delikatnym aromacie 43g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
382,40 zł/1kg