5,0



Na podstawie 1 opinii
Przysmak dla psa - Treserki mięsne Mersjo Mix 500g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
12,99 zł
25,98 zł / 1kg
+ 14,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
10h 08m 41s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Przekąski dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Przysmaki dla psów - Mersjo miękkie paski z kurczaka, zdrowy suplement diety, przysmak, naturalne miękkie przysmaki idealne dla małych i dużych zwierząt 500g39,96 zł/1kg
20,90 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,98 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Więcej informacji o reklamie
Przysmaki dla psów - Mersjo miękka pierś z kurczaka, zdrowy suplement diety, przysmak, naturalne miękkie przysmaki idealne dla małych i dużych zwierząt 500g39,96 zł/1kg
20,90 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,98 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Więcej informacji o reklamie
Przysmak dla psa - Treserki mięsne Mersjo Mini Mix 500g23,98 zł/1kg
12,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Więcej informacji o reklamie
Przysmak dla psa - Treserki mięsne Mersjo lukrecja 500g23,98 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla psa - Treserki mięsne Mersjo struś 85% mięsa, bezzbożowe 500g
33,98 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla psa - Treserki mięsne Mersjo kaczka 85% mięsa 500g
37,98 zł/1kg
18,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Dokas 200g piersi kaczki w kawałkach
455,00 zł/1kg
91,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Przysmak dla psa HILTON patyczki kurczak z ryżem 500g
21,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Gryzak dla psów PETMEX Żwacz wołowy 100g
9,06 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Petmex Żwacz Barani 500g Gryzak Naturalny Przysmak Dla Psa
76,45 zł/1kg
48,17 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

HILTON Treserki mięsne z wołowiną 80G DLA PSA
96,11 zł/1kg
8,65 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Biszkopty dla psów Pedigree Markies 150 g
61,13 zł/1kg
14,75 zł
-37%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przysmak dla psa gryzak naturalny PETITTO Przełyk Wołowy 500g
44,10 zł/1kg
25,99 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa PETMEX Trenerki mięsne z jagnięciny 500g
81,51 zł/1kg
41,57 zł
Sprzedawca: Unizoo

Przysmak dla psa Talarki z kaczką i kurczakiem Petitto 500g
35,83 zł/1kg
18,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pan Mięsko Przysmak dla psa Kostki MONOBIAŁKOWE Jagnięcina 100g
89,90 zł/1kg
9,26 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Petmex Żwacz Wołowy Gryzak Naturalny Przysmak Dla Psa 2,5kg
45,88 zł/1kg
114,71 zł
Sprzedawca: Unizoo

Petmex Szprotkki Suszone 500g Naturalny Przysmak Dla Psa
106,39 zł/1kg
54,26 zł
Sprzedawca: Unizoo

MACED Suszone Żwacze Wołowe Przysmak Dla Psa 200g
66,45 zł/1kg
17,67 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,29 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pedigree Ranchos wołowina dla psów 70 g
234,43 zł/1kg
16,41 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Niezwykły przysmak dla Twojego pupila - Treserki mięsne marki Mersjo. To pyszne i zdrowe smakołyki, które wprowadzą Twojego psa w prawdziwy stan zachwytu.
Nasze Treserki mięsne Mersjo wykonane są z wysokiej jakości mięsa, które zostało delikatnie suszone, zachowując tym samym swoje naturalne walory smakowe i odżywcze.
Waga opakowania to 500g, co pozwoli na dłuższą radość Twojego pupila. Treserki mięsne Mersjo są odpowiednie dla psów wszystkich ras i rozmiarów.
Dodatkowo, nasze przysmaki są bogate w białko i składniki odżywcze, co jest ważne dla zdrowego wzrostu i rozwoju Twojego psa. Bez dodatku chemii, konserwantów i sztucznych barwników. Możesz mieć pewność, że dostarczasz mu tylko najlepsze!
Treserki mięsne Mersjo! - daj swojemu psu smakołyk, któremu nie będzie mógł się oprzeć!
Opakowanie: 500g
Instrukcje karmienia: Karmić między posiłkami jako smakołyk lub nagrodę w ramach zbilansowanej diety. Pamiętaj, aby nadzorować psa przez cały czas podczas karmienia.
Kompozycja: zboża i produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, glikol propylenowy, ryby i produkty rybne.
Składniki analityczne: białko 11,7%, tłuszcz 5,9%, popiół 2%, włókno surowe 1%, wilgotność 24%.
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 0.1 l
- Zawartość wilgoci
- 24%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Dodatki
- zboża i produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, glikol propylenowy, ryby i produkty rybne
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5904553962288
- Producent
- Mersjo
- Numer zezwolenia
- PET6277
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 0.1 l
- Zawartość wilgoci
- 24%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Dodatki
- zboża i produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, glikol propylenowy, ryby i produkty rybne
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5904553962288
- Producent
- Mersjo
- Numer zezwolenia
- PET6277
Pasuje również do tego

Bomann MA 451 CB, Prąd elektryczny, 1,5 cm, Srebrny, Aluminium, 19 cm, 150 W
298,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Przysmak dla psa - Treserki mięsne Mersjo kaczka 85% mięsa 500g
37,98 zł/1kg
18,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Energooszczędny ceramiczny termowentylator Brandson, 2000 W, 2 poziomy mocy, zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatyczne wyłączanie, zabezpieczenie przed przewróceniem, oscylacja 35°, szampan
312,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

AVANA smycz dla psa z krótkim paskiem odblaskowym | 2 wyściełane pętle na ręce | 1,5 metra smyczy dla dużych i średnich psów - czarna
63,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

ProfiCook PC-ZP 1154, Sokowirówka wolnoobrotowa, Czarny, Stal nierdzewna, Aluminium, Stal nierdzewna, 160 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
406,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Rękawiczki zimowe Ekran dotykowy Termo Ciepłe Wiatroszczelne Wodoodporne Mężczyźni Kobiety M
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

OXO - Pojemnik POP2 3,5L prostokąt (B) Good Grips
237,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete Odkurzacz do czyszczenia na mokro i na sucho, samoczyszczący, lekki, bezprzewodowy, z funkcją mopowania, czyszczenie krawędzi <0,5 cm, niebieski
808,98 zł
Sprzedawca: Digiexpert

Zapałki wodoodporne Mil-Tec 4-pak
12,99 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

Fackelmann 60140
31,66 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Biurko, Białe, 90X45X76 Cm, Płyta Wiórowa Lumarko!
427,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Varta Day Light Multi LED F20, Latarka ręczna, Czarny, Srebrny, Żółty, Tworzywo sztuczne ABS, Aluminium, Guma, LED, 9 lamp(y), 40 lm
43,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

afp Interaktywna zabawka dla psa Fetch'N Treat
120,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Przysmak Dla Psa Pałeczki Owinięte Kaczką 500G Hilton
33,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Just Perfecto JL-28: Zestaw naczyń kuchennych imitujących granit w kolorze beżowym, 15 elementów
476,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula

Gorenje GV642C65, W pełni wbudowany, Pełny rozmiar (60 cm), Dotyk, Szuflada, Stal nierdzewna, 14 komplet.
2 025,26 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: Teshop

Mała kuchenka mikrofalowa MEDION (20 litrów, 700 W, kompaktowa i zajmująca mało miejsca, 5 poziomów mocy mikrofalowej, funkcja rozmrażania, funkcja timera, MD11475)
455,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
179,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Tefal K2324S, 20 cm, Stal nierdzewna, 3 szt.
225,80 zł
Sprzedawca: Di-Life

Zestaw 2 hantli 10 kg Yaheetech, hantle sześciokątne, powłoka PVC, odporne na toczenie, do treningu siłowego
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Vileda Ultramax Mop Set, Suchy i Mokry, Czarny, Czerwony, Pudełko, 1,8 kg
101,91 zł
Sprzedawca: Lumarko

Schneider 50-132503 Schneider Kugelschreiber Slider Rave blau Mine 755 XB 5Stk.
120,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Uchwyt teleskopowy Leifheit aluminiowy 400 cm
85,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

DURABLE Obwoluta ochronna A6, Przezroczysty, 214019
4,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schneider Schreibgeräte K 15, Spinacz, Przyciskany długopis, Możliwość ponownego napełnienia, Niebieski, Średni
71,40 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Teczka harmonijkowa z rączką, 24 przegródki, z możliwością rozbudowy, format A4, organizer na dokumenty w tęczowych kolorach, do domu, biura, szkoły, dokumenty, re
157,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Słuchawki douszne JBL T110, mikrofon, zestaw słuchawkowy, kolor: czarny
69,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UO-Company

Stół kempingowy Camp Active z regulacją wysokości od 25 do 59 cm - 75 x 55 cm - Składany dla 2 do 4 osób - Ultralekkie aluminium - Biały
196,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze akceptowany
Super przysmak treningowy
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Petstyle Living Twisted Stick z kurczakiem



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
119,15 zł
Sprzedawca: Petstyleliving

Pedigree Mega Box Schmackos 790g
122,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
155,49 zł/1kg

PEDIGREE® RANCHOS™ przysmaki dla psów o smaku kurczaka, 7 sztuk x 70g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
76,37 zł
Sprzedawca: Unizoo

Pedigree Denta Stix, Dorosły, Labrador Retriever, Maxi (26 - 44 kg), Wołowina, Kurczak, 2,16 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
63,12 zł
Sprzedawca: Unizoo
29,22 zł/1kg

Pedigree Dentastix 56szt. 1440g Przysmak Dentystyczny z Kurczakiem i Wołowiną Dla Psów Średnich Ras



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,22 zł
Sprzedawca: Unizoo
33,05 zł/1kg

Beeztees 779100, Przekąski, Pies, Kurczak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,27 zł/1kg

Vitakraft 23029, Przekąski, Pies, Dorosły, Wieprzowina, Wołowina, Drób, 12 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
1,20 zł/1l

Vitakraft 23009, Przekąski, Pies, Dorosły, Wołowina, 12 g, Bez cukru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
2 990,00 zł/1l

Przysmaki dla psa HILL'S HypoAllergenic - 220 g
42,71 zł
Sprzedawca: Teosmart
194,14 zł/1kg

MACED 100% naturalna wołowina 500 g
46,29 zł
Sprzedawca: Unizoo
0,46 zł/1kg

Maced Sushi Kaczka I Ryba 500G Przysmak Miękki Dla Psa
39,74 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,46 zł
Sprzedawca: Unizoo
68,92 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 1000g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,19 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,19 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 2000g. Idealne jako naturalna przekąska do żucia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,88 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,44 zł/1kg

Animille, kaczuszki dla psów, 500g, naturalne przysmaki do żucia dla psów, suszone przekąski dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
28,58 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 200g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,95 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
4,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,90 zł/1kg

Animille, uszy królika pokryte futrem, 1 kg suszonych przysmaków dla psów, produkt monobiałkowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,56 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,56 zł/1kg

Animille 20 sztuk 950g Naturalne suszone świńskie uszy dla psów - Zdrowy gryzak bez konserwantów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
17,50 zł/1l

Uszy wieprzowe 5 szt. ucho wieprzowe suszony naturalny gryzak Animille



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: Animille_com

Animille 1 sztuka 45g Naturalne suszone świńskie uszy dla psów - Zdrowy gryzak bez konserwantów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,53 zł
-53%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,99 zł
Sprzedawca: Animille_com