5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Krüger Family Cappuccino Caramel Brittle 3 opakowania (3x torebki 500g) + kostka usy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
115,44 zł
76,45 zł / 1kg
+ 89,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kawy rozpuszczalne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Satro klasyczne cappuccino o delikatnym smaku kakao 500g 5-pak164,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Krüger, karmelowe kruche cappuccino o delikatnym karmelowym smaku 500 g, opakowanie 5 szt132,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs58,07 zł/1kg
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Krüger Family Stracciatella Cappuccino, 5er Pack (5 x 500 g Beutel)132,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino Caramel Brittle 6-pack (6x 500g worek) + blok usy
59,68 zł/1kg
179,03 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10027833 Caramel-Krokant 500g
155,00 zł/1kg
77,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Krüger Family Cappuccino Caramel - 450g
24,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family White Cappuccino 6-pack (6x 500 g torebek) + blok usy
53,32 zł/1kg
192,47 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10029171 Schoko-Mokka 500g
46,04 zł/1kg
26,41 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,02 zł
Sprzedawca: Katomix

Krüger Family Cappuccino Double Choco 500g mit Schoko-Splittern 1er Pack
52,82 zł/1kg
26,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino Classico (500g Beutel) + blok usy
90,37 zł/1kg
46,09 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10029169 Sahne-Caramel 500g
46,04 zł/1kg
26,41 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,02 zł
Sprzedawca: Katomix

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HEARTS Cappuccino Karamel 10 x 1 kg opakowanie zbiorcze
55,90 zł/1kg
558,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Krüger Family Cappuccino White-Vanille – napój w proszku, opakowanie 12 sztuk (12 torebek po 500 g)
42,07 zł/1kg
257,87 zł
-5,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
252,39 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel) + blok usy
253,56 zł/1kg
40,57 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

KRÜGER FAMILY Eiskaffee 10027830 Schoko 500g
148,22 zł/1kg
74,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel)
46,04 zł/1kg
26,41 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,02 zł
Sprzedawca: Katomix

Krüger Family Eiskaffee Classic (275g Dose) + blok usy
136,45 zł/1kg
42,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

NESCAFÉ 605635009 NESCAFÉ Cappuccino Cremig Zart Getränkepulver 10x 14,0 g
529,00 zł/1kg
74,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krüger Family Cappuccino Caramel Brittle 3-pak (3x worek 500 g) + blok do przechowywania słodyczy
Duet przyjemności zachwyca aksamitnym karmelowym smakiem z pyszną kruchą nutą. I nie można mieć dość Family Cappuccino w torebce.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu. 3-4 lekko czubate łyżeczki kawy na filiżankę (15g/150ml) lub 5-6 lekko czubatych łyżeczek kawy na kubek (20g/200ml) zalać gorącą, już nie wrzącą wodą, zamieszać - gotowe.
- Lista składników
- Cukier, słodka serwatka w proszku, tłuszcz kokosowy, rozpuszczalne ziarna kawy (3,5%), odolejone kakao w proszku, syrop glukozowy, aromaty (zawierają mleko), odtłuszczone mleko w proszku, laktoza, sól, stabilizator E452, stabilizator E339, białko mleka, substancja przeciwzbrylająca E341, stabilizator E340, emulgator E471, emulgator E472e
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100g w g: 1638KJ/387Kcal/Tłuszcz:5.4>w tym nasycone kwasy tłuszczowe:4.8/Węglowodany:77.9>w tym cukier:74.8/Białko:5.3/Sól:1
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 1510 g
- Firma spożywcza
- Krüger GmbH & Co. KG 51469 Bergisch Gladbach Deutschland
- Nazwa handlowa
- Aromatyzowany napój w proszku z rozpuszczalnymi ziarnami kawy (3,5%)
- Producent
- USY
- EAN
- 6928828128994
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu. 3-4 lekko czubate łyżeczki kawy na filiżankę (15g/150ml) lub 5-6 lekko czubatych łyżeczek kawy na kubek (20g/200ml) zalać gorącą, już nie wrzącą wodą, zamieszać - gotowe.
- Lista składników
- Cukier, słodka serwatka w proszku, tłuszcz kokosowy, rozpuszczalne ziarna kawy (3,5%), odolejone kakao w proszku, syrop glukozowy, aromaty (zawierają mleko), odtłuszczone mleko w proszku, laktoza, sól, stabilizator E452, stabilizator E339, białko mleka, substancja przeciwzbrylająca E341, stabilizator E340, emulgator E471, emulgator E472e
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100g w g: 1638KJ/387Kcal/Tłuszcz:5.4>w tym nasycone kwasy tłuszczowe:4.8/Węglowodany:77.9>w tym cukier:74.8/Białko:5.3/Sól:1
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 1510 g
- Firma spożywcza
- Krüger GmbH & Co. KG 51469 Bergisch Gladbach Deutschland
- Nazwa handlowa
- Aromatyzowany napój w proszku z rozpuszczalnymi ziarnami kawy (3,5%)
- Producent
- USY
- EAN
- 6928828128994
Pasuje również do tego

Kawa rozpuszczalna JACOBS GOLD 500g
112,50 zł/1kg
61,50 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,25 zł
Sprzedawca: VendingSklep

Krüger Cappuccino Fein & Cremig 350g
27,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

DXN Lingzhi Coffee 3 in 1, 20x21 g
268,73 zł/1l
128,99 zł
Sprzedawca: HerbsHelp

Kawa bezkofeinowa Cappuccino 250 g – Ristora
66,64 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HEARTS Cappuccino Amaretto 10 x 1kg Vorratspackung
56,80 zł/1kg
567,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Dallmayr Gold kawa rozpuszczalna aromatyczna drobna w słoiku 200g
311,15 zł/1kg
62,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Cappuccino bezkofeinowa kawa rozpuszczalna 10 x 12,5 g
157,20 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tchibo Family – 6 x 200 gramów
292,49 zł/1l
350,99 zł
Sprzedawca: Katomix

Kawa rozpuszczalna GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
184,70 zł/1kg
18,47 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Kawa rozpuszczalna Ginseng Caffe 200g - Crastan
86,48 zł/1kg
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Inka kawa zbożowa 200 g
14,18 zł/1kg
17,61 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,02 zł
Sprzedawca: Katomix

Kawa rozpuszczalna w proszku HEARTS Cappuccino Caramel 1 kg
32,99 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: Katomix

SCO No 306 Cappuccino Original z delikatną nutą kakao 1000g
30,90 zł/1kg
30,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Melitta 7215 Gastro Topping – śmietanka do kawy 28,0 g, 1,0 kg
76,72 zł/1kg
76,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Kawa zbożowa rozpuszczalna - cynamon i kardamon 125g
338,96 zł/1kg
42,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Nescafe Gold Espresso Intense Aroma kawa rozpuszczalna Arabica 100g
293,20 zł/1kg
37,46 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,32 zł
Sprzedawca: Katomix

CYKORIA DO ZAPARZANIA500 g - LIMA
69,44 zł/1kg
34,72 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Niederegger Kawa Mleczna o Smaku Marcepanowym 10 saszetek 200g
144,70 zł/1kg
28,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER FAMILY Kawa 3w1 10028621 Karmel 10szt
424,32 zł/1kg
71,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Idea Coffee Gold Express
290,05 zł/1kg
58,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KAWA CAPPUCCINO WEGAŃSKIE FAIR TRADE225 g - MOUNT HAGEN
116,40 zł/1kg
26,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Jacobs Crema Kawa rozpuszczalna 200 g
73,59 zł/1kg
52,25 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Cappuccino Classic 750g - Rioba
37,46 zł/1kg
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Instant Arabica Café - entkoffeiniert 25 Sticks 50g | MOUNT HAGEN
436,40 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Satro klasyczne cappuccino o delikatnym smaku kakao 500g 5-pak
164,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Inka Rozpuszczalna Kawa Zbożowa Klasyczna 150 G
9,23 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,88 zł
Sprzedawca: Katomix
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Cappuccino czekoladowe 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Nescafe frappe kawa mrożona orzeźwiająca mieszanka kawy 275g 8-pak



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
158,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cappuccino Classic 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Kawa rozpuszczalna Jacobs Espresso, 20 saszetek po 1,8 g, 36 g, opakowanie zawierające 4 sztuki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
84,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Satro klasyczne cappuccino o delikatnym smaku kakao 500g 5-pak



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
164,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa cappuccino instant 250 g – Ristora



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,06 zł/1kg

Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
58,07 zł/1kg

Caro Kaffee Instant 500g
81,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Stracciatella Cappuccino, 5er Pack (5 x 500 g Beutel)
132,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Cappuccino kremowy smak z kawą ziarnistą 250g 5-pak



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KAWA ROZPUSZCZALNA BEZKOFEINOWA ARABICA/ROBUSTA FAIR TRADE100 g - MOUNT HAGEN
48,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Krüger, karmelowe kruche cappuccino o delikatnym karmelowym smaku 500 g, opakowanie 5 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
132,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa zbożowa Solubile 120g - Orzo bimbo
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
81,06 zł/1kg

KAWA ZBOŻOWA INSTANT Z JĘCZMIENIEM I CYKORIĄ100 g - CLIPPER
24,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Jacobs napój instant 3 w 1 typu Ice Coffee 10x12,7g opakowanie 127g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
18,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs kawa rozpuszczalna 2 w 1 Classic 10x12,4g opakowanie 124g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,58 zł/1kg

Jacobs Milka Cappuccino Choco Nut napój w proszku 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,75 zł/1kg

Porcje kawy Hag (opakowanie 25x1,8 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
501,78 zł/1kg

Kawa Jacobs napój rozpuszczalny 3 w 1 typu Caramel 10x11,2g opakowanie 112g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
65,06 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
580,89 zł/1kg

CYKORIA DO ZAPARZANIA500 g - LIMA



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
34,72 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
69,44 zł/1kg