HARIBO 10052259 HARIBO Riesen Tannen Fruchtgummi 200,0 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,46 zł
52,30 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg31,41 zł/1kg
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g26,47 zł/1kg
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Haribo 4001686003039, Miękkie cukierki, 230 g, Owoce, Wielobarwny, 1525 kJ, 360 kcal65,09 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Haribo dark cone veggie mix guma owocowa z lukrecją 175g57,03 zł/1kg
9,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10052055 HARIBO Süße Waffeln Fruchtgummi 175,0 g
59,77 zł/1kg
10,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
48,74 zł/1kg
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Haribo Wesołych Świąt gumy owocowe z cukrem piankowym 200g
53,10 zł/1kg
10,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Merry Christmas Minis 10005708 100x10g
72,54 zł/1kg
72,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Sternen Zauber guma owocowa gwiazdki 3 różne 250g
66,60 zł/1kg
16,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10052003 HARIBO Perl-Kugeln Fruchtgummi 200,0 g
52,30 zł/1kg
10,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
383,00 zł/1kg
61,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 3656164009 Guma owocowa Wesołych Świąt, 300g
55,53 zł/1kg
16,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 39185, Twarda gumowaty, 45 g, Owoce, Wielobarwny, 1452 kJ, 342 kcal
85,00 zł/1kg
153,00 zł
Sprzedawca: Candyspot

Haribo Almdudler guma owocowa o smaku czarnego bzu saszetka 160g
53,31 zł/1kg
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Open Food 4001686329351, 160 g, B, 345 kcal, 53 g, 0,5 g, 0,1 g
53,31 zł/1kg
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix

HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
38,01 zł/1kg
28,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo gumy owocowe Wichtelbande o smaku ponczu owocowego 200g
52,50 zł/1kg
10,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686376829, Żelki, 160 g, Wielobarwny, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
58,31 zł/1kg
9,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Open Food 4001686120279, 160 g, B, 363 kcal, 57 g, 2,3 g, 1,3 g
49,82 zł/1kg
8,27 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Haribo gigantyczna guma jodłowa o smaku truskawkowym veggie 200g
O jodło, o jodło, jak pyszne są twoje listki. Tak może brzmieć Twoja Wigilia z pysznymi jodłami olbrzymimi Haribo. Duże jodły są w 100% wegetariańskie i mają bardzo owocowy truskawkowy smak. Wczuj się w świąteczny nastrój i podziel się gigantycznymi jodłami Haribo z rodziną.
HARIBO GmbH & Co KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
| Składniki | |
|---|---|
| Syrop glukozowy, cukier, skrobia, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, koncentraty owocowe i roślinne: spirulina, krokosz barwierski, czarny bez, czarna porzeczka, pomarańcza, aronia, winogrono, cytryna, olej słonecznikowy, syrop karmelowy, substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty, ekstrakt z czarnego bzu, aromat | |
| Średnie wartości odżywcze na 100g | |
| Wartość kaloryczna: | 334,00 kilokalorii (kcal) / 1 421,00 kilodżuli (kJ) |
| Tłuszcz: | 0,50 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,10 g |
| Węglowodany: | 82,00 g |
| w tym cukier: | 42,00 g |
| Sól: | 0,01 g |
| Białko: | 0,50 g |
| Informacje dla alergików | |
| Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY. | |
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; skrobia; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; koncentraty owocowe i roślinne: spirulina, krokosz barwierski, czarny bez, czarna porzeczka, pomarańcza, aronia, winogrono, cytryna; olej słonecznikowy; syrop karmelowy; substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty; ekstrakt z czarnego bzu; aromat. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 334,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 421,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,50 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,10 Węglowodany: 82,00 Węglowodany, w tym cukier: 42,00 Sól: 0,01 Białko: 0,50
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Nazwa handlowa
- Guma owocowa
- Producent
- Numer producenta
- 10052259
- EAN
- 4001686806142
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; skrobia; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; koncentraty owocowe i roślinne: spirulina, krokosz barwierski, czarny bez, czarna porzeczka, pomarańcza, aronia, winogrono, cytryna; olej słonecznikowy; syrop karmelowy; substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty; ekstrakt z czarnego bzu; aromat. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 334,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 421,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,50 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,10 Węglowodany: 82,00 Węglowodany, w tym cukier: 42,00 Sól: 0,01 Białko: 0,50
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Nazwa handlowa
- Guma owocowa
- Producent
- Numer producenta
- 10052259
- EAN
- 4001686806142
Pasuje również do tego

HARIBO Fruchtgummi Merry Christmas Minis 10005708 100x10g
72,54 zł/1kg
72,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Ciasteczka świąteczne gumy owocowe z cukrem piankowym 250 g
66,96 zł/1kg
16,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Wesołych Świąt gumy owocowe z cukrem piankowym 200g
53,10 zł/1kg
10,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

HARIBO 10052055 HARIBO Süße Waffeln Fruchtgummi 175,0 g
59,77 zł/1kg
10,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Sternen Zauber guma owocowa gwiazdki 3 różne 250g
66,60 zł/1kg
16,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
48,74 zł/1kg
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
383,00 zł/1kg
61,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Almdudler guma owocowa o smaku czarnego bzu saszetka 160g
53,31 zł/1kg
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo gumy owocowe Wichtelbande o smaku ponczu owocowego 200g
52,50 zł/1kg
10,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Haribo 4001686003039, Miękkie cukierki, 230 g, Owoce, Wielobarwny, 1525 kJ, 360 kcal
65,09 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Żelki Ingwer Zitrone 160 g
42,44 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
190,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Haribo Goldbaren mix owocowy 175 g
37,72 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Lolly Father Christmas - Vegan 15g
346 666,68 zł/1kg
5,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Czekolada dla dzieci mini bar Christmas Edition z pełnego mleka 150g
111,67 zł/1kg
16,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10044357 HARIBO Pico Balla Fruchtgummi 65,0 g
884,41 zł/1kg
60,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
262,06 zł/1kg
41,93 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10046008 HARIBO fruitmania BERRY Fruchtgummi 160,0 g
42,44 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
38,76 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10051170 Weinland Fruchtgummi 175,0 g
338,23 zł/1kg
59,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 4001686405154, D, e100, e120, e160a, e160aii, e330, e428, 377 kcal, 77 g, 0,5 g, 0,1 g
530,40 zł/1kg
53,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Haribo Balla Balla, Miękkie cukierki, 160 g, Jabłko, Cola, Cytryna, Wielobarwny, 1638 kJ, 387 kcal
51,69 zł/1kg
8,27 zł
Sprzedawca: Katomix

Haribo 4001686376829, Żelki, 160 g, Wielobarwny, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
58,31 zł/1kg
9,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg