5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Os Bubble Instant Bubble Tea napój mleczny z brązowym cukrem 240g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
46,17 zł
192,38 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe z kategorii Słodycze i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Open Food 7622210442796, 160 g, D, e100, e160c, e161b, e330, e334, e524, 349 kcal, 87 g5 147,75 zł/1kg
655,12 zł
-37,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
617,73 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Torebka Lindt Nuxor, mleczna 700g289,90 zł/1kg
202,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
True Dates daktyle słodka brzoskwinia naturalnie słodkie miękkie daktyle 100g10,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Czeski żelki 1000 g125,12 zł/1kg
125,12 zł
Sprzedawca: LaProve
![Zdjęcie produktu dla [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
69,19 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TARO Barbecue Fish Snack 52g | Przekąska z owoców morza o smaku BBQ | pikantna przekąska rybna
339,81 zł/1kg
19,07 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,67 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Słomka do picia Cool Milk o smaku waniliowo-czekoladowo-truskawkowym 5 sztuk 30g
219,33 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies kwaśne smocze języki lód wodny do samodzielnego zamrażania 10x40ml
263,17 zł/1kg
126,32 zł
Sprzedawca: M_plus_L

[Bamboo House Green Tea Mochi | Matcha | Lepkie ciasto ryżowe z zieloną herbatą | Japoński styl
54,20 zł/1kg
13,55 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Roshen Cukierki Toffi z Nadzieniem Mlecznym Toffee Słodka Chwila 1KG
37,13 zł/1kg
37,13 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Yuki & Love Fengli Su (ciasto ananasowe) z nadzieniem z mango
741,58 zł/1kg
88,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

hitschies brizzl Ufos z nadzieniem musującym o smaku owocowym opakowanie 75g
400,00 zł/1kg
30,00 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Chłodny sherbet Ufos z nadzieniem sherbetowym o smaku owocowym 380g
123,15 zł/1kg
46,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mochi o smaku masła orzechowego, 120g
176,92 zł/1kg
21,23 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Roshen Krówka Mleczna 1 Kg
21,72 zł/1kg
21,72 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Capri Sun Ice Pops lód wodny do samodzielnego zamrażania 10x40ml opakowanie 400ml
34,57 zł/1l
13,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KISIEL O SMAKU POMARAŃCZOWYM Z BANANAMI38 g -PLANET
96,05 zł/1kg
3,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Os Bubble Instant Bubble Tea napój mleczny z brązowym cukrem 240g
Boba Drink-Kit Bubble Tea, do przygotowania orzeźwiającego napoju herbacianego z bąbelkami.
Producent / Dystrybutor:Heuschen and Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 16374 AG Landgraaf- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- Perełki tapioki instant 30g: woda, skrobia z tapioki, cukier, modyfikowana skrobia z tapioki, barwnik: E150d, cukier brązowy, aromat, stabilizator: E466, substancja kompleksująca: E575, substancja żelująca: E415, zakwaszacz: E270, E296. Syrop 30g: maltoza, woda, cukier, cukier brązowy 7,9%, skrobia z tapioki, aromat, barwnik: E150d, substancja konserwująca: E202, substancja zagęszczająca: E466, E415. Ten produkt jest produkowany w fabryce, która przetwarza również orzeszki ziemne, soję i mleko.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 935 kj Energia kcal 223 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 55GRM Węglowodany, w tym cukier 42GRM Białko 0GRM Sól 0,04GRM
- Alergeny
- Brak alergenówMoże zawierać orzechy ziemne i produkty pochodne.Może zawierać soję i produkty pochodne.Może zawierać mleko i produkty pochodne, w tym laktozę.
- Waga
- 240 g
- Firma spożywcza
- Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVHeuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BV
- Nazwa handlowa
- Tajwański zestaw napojów instant na bazie brązowego cukru z kulkami tapioki
- Producent
- Yoaxia
- Zakres dostawy
- zestaw 240 g herbaty Boba z brązowym cukrem (4 porcje po 60 g)
- Numer producenta
- 10322
- EAN
- 4711256280141
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- Perełki tapioki instant 30g: woda, skrobia z tapioki, cukier, modyfikowana skrobia z tapioki, barwnik: E150d, cukier brązowy, aromat, stabilizator: E466, substancja kompleksująca: E575, substancja żelująca: E415, zakwaszacz: E270, E296. Syrop 30g: maltoza, woda, cukier, cukier brązowy 7,9%, skrobia z tapioki, aromat, barwnik: E150d, substancja konserwująca: E202, substancja zagęszczająca: E466, E415. Ten produkt jest produkowany w fabryce, która przetwarza również orzeszki ziemne, soję i mleko.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 935 kj Energia kcal 223 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 55GRM Węglowodany, w tym cukier 42GRM Białko 0GRM Sól 0,04GRM
- Alergeny
- Brak alergenówMoże zawierać orzechy ziemne i produkty pochodne.Może zawierać soję i produkty pochodne.Może zawierać mleko i produkty pochodne, w tym laktozę.
- Waga
- 240 g
- Firma spożywcza
- Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVHeuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BV
- Nazwa handlowa
- Tajwański zestaw napojów instant na bazie brązowego cukru z kulkami tapioki
- Producent
- Yoaxia
- Zakres dostawy
- zestaw 240 g herbaty Boba z brązowym cukrem (4 porcje po 60 g)
- Numer producenta
- 10322
- EAN
- 4711256280141
Pasuje również do tego

Os Bubble Instant Bubble Tea napój mleczny z mąką taro 240g
194,58 zł/1kg
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Os Bubble Instant Bubble Tea napój mleczny ze słodką kawą 240g
195,25 zł/1kg
46,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Os Bubble Instant Bubble Tea z zieloną słodzoną herbatą matcha 240 g
192,08 zł/1kg
46,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tapioka perła drobna 454g THAI DENCER
33,91 zł/1kg
15,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

KM-Fit 4252023108911, Czerwony
720,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
49,60 zł/1kg
38,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 1741260410, Butelka karbonizowana, Czarny, Przezroczysty, 1 l, 2 szt., 170 mm, 85 mm
79,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

PAPSTAR papierowa słomka do picia 200 mm różne kolory 200 sztuk
137,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Maszyna do waty cukrowej z 10 patyczkami Maszyna do waty cukrowej 500W Miarka do cukru Maszyna do waty cukrowej Przyjęcie urodzinowe dla dzieci Retoo
59,89 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Pilot SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
211,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dse-one
![Zdjęcie produktu dla [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
69,19 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
34,62 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

TARO Barbecue Fish Snack 52g | Przekąska z owoców morza o smaku BBQ | pikantna przekąska rybna
339,81 zł/1kg
19,07 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,67 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Adler AD 2112, Lokówka, Ciepły, Proste w kształcie beczki, Czarny, Złoto różowe, Ceramika, Zasilanie
49,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Schogetten czekolada mleczna 100 g
83,27 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

JBL Tune 510BT, Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, 20 - 20000 Hz, 160 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
198,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Słomka do picia Cool Milk o smaku waniliowo-czekoladowo-truskawkowym 5 sztuk 30g
219,33 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Ostry makaron instant o pikantnym smaku kurczaka
475,79 zł/1kg
66,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon
217,00 zł/1kg
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lampka do czytania LED z uchwytem zaciskowym - elastyczna gęsia szyja, ściemniana, ładowana przez USB, ochrona oczu, lampa stołowa idealna do czytania i pracy 3W Retoo
19,89 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

OZAVO, urządzenie wielofunkcyjne 3-w-1: grill do kanapek, opiekacz do gofrów i grill kontaktowy z wymiennymi płytami, powłoka nieprzywierająca, 750W
310,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lunch box, pudełko na lunch z 3 przegrodami i sztućcami 1400 ml, można myć w zmywarce, szczelne pudełko bento dla dzieci i dorosłych
75,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Open Food 4000161100379, 300 g, 2171 kJ, 521 kcal, 37,7 g, 33,3 g, 8,4 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
71,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,30 zł/1kg

Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 100g
41,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
411,50 zł/1kg

MARLENKA® bezglutenowe ciasto miodowe z orzechami włoskimi 16 x 100 g
160,65 zł
Sprzedawca: eMarlenka
80,33 zł/1kg

Niederegger marcepanowe poinsecje ciemna czekolada 125g
36,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
291,36 zł/1kg

Niederegger Mieszanka Świąteczna z Marcepanem 95g
33,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
357,68 zł/1kg

Lindt Marc de Champagne stożek z mlecznej czekolady 101g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
230,30 zł/1kg

Wegańskie kakao Lindt Gold Bunny z mąką owsianą i syropem owsianym 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
399,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3 996,90 zł/1kg

Czekolada mleczna Lindt Father Christmas ręcznie pakowana 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
284,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
284,85 zł/1kg

Display Komplett Seaworld Dolphin 12x żelki z oświetleniem i dźwiękiem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
82,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
82,88 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Reber z pojedynczymi pralinami czekoladowymi 650g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
178,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
273,85 zł/1kg

Torebka Lindt Nuxor, mleczna 700g
202,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
289,90 zł/1kg

Lambertz Christmas market gingerbread mix w puszce 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
160,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
160,25 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Lindor 290g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
145,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
500,34 zł/1kg

Świąteczne przysmaki Lindt w dopasowanym pudełku 498g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
310,46 zł/1kg

True Dates daktyle słodkie brzoskwiniowe naturalne daktyle 100g opakowanie 12 sztuk
115,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,92 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Ferrero Kids Maxi Mix 24 kreacje 351g 1 opakowanie



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
92,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
263,59 zł/1kg

Lindt Lindor Mango Marakuja Czekolada mleczna Torebka 137 g
33,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
245,77 zł/1kg

Biszkopty włoskie nasączone alkohoholem pomarańczowe Ferrero Fiesta 360g
26,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
65,72 zł/1kg

Świąteczne kruche kulki Lindt o kremowej konsystencji 450g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
111,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
248,56 zł/1kg

Wiśnie w syropie Amarena 400g - Toschi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,89 zł/1kg