Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Nicolas Vahé pudełko upominkowe SALT& PEPPER zestaw 2 przypraw 140g 335g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
533,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
444,99 zł-89zł
1 390,59 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Przyprawa Peperoncini Tritati 25 g GI.AN.227,60 zł/1l
5,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g278,43 zł/1l
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Przyprawa do shoarmy 200g Brat.pl33,29 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Ostmann chef potato gratin zestaw przypraw 10g603,00 zł/1kg
6,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nicolas Vahé Sól CHILLI BLEND 315g Nicolas Vahé
1 380,92 zł/1kg
434,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nicolas Vahé pudełko upominkowe FAVOURITE sól i pieprz zestaw 4 415g
2 954,95 zł/1kg
605,99 zł
-15,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
590,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Przyprawa Speculoos 50g
358,00 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Przyprawa do kruszonki Naschkatzl 120g
635 416,68 zł/1kg
76,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Madras curry 150g
298,87 zł/1kg
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo

Przyprawa Kucharek 200G Prymat
14,95 zł/1l
2,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Kokki Djawa Seroendeng Sedap 200g – pikantna indonezyjska posypka kokosowa
93,30 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Gomasio - Shaker do przypraw 40g
624,75 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: taleoo

Bolognese Gewürz 40g
439,75 zł/1kg
17,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Conimex mieszanka nasi specjalna (12 x 36 g)
694,33 zł/1kg
299,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

All' Arrabbiata - shaker do przypraw 40g
624,75 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: taleoo

Emmas - Przyprawa do gulaszu 50g
351,80 zł/1kg
17,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Młynek do przypraw Brecht Spekulatius, 25g
628,00 zł/1kg
15,70 zł
Sprzedawca: taleoo

Przyprawa Tandoori Masala 20 g
20,36 zł/1kg
10,02 zł
-49%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przyprawa Do Piernika 150g Swojska Piwniczka
63,47 zł/1kg
9,52 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Mieszanka przypraw - Picata słoik 35g
412,86 zł/1kg
14,45 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Przyprawy są dostarczane w szklanym słoiku z ceramicznym młynkiem, który można ustawić na grube lub drobne mielenie.
Stylowe opakowanie z pięknym wzorem będzie pięknym prezentem.
Składniki: francuska sól morska (120 g) i organiczny czarny pieprz (60 g)
Wymiary: waga 140 g, 335 g
- Lista składników
- Francuska sól morska - 100% francuska sól morska Ziarna czarnego pieprzu - 100 % ziaren czarnego pieprzu
- Waga
- 320 g
- Firma spożywcza
- Nicolas Vahé ApS Industrivej 29 DK-7430 Ikast Dänemark
- Nazwa handlowa
- Zestaw przypraw składający się z francuskiej soli morskiej i ziaren czarnego pieprzu w ceramicznych młynkach
- Producent
- Nicolas Vahé
- Numer producenta
- 104980716
- EAN
- 5707644861268
- Lista składników
- Francuska sól morska - 100% francuska sól morska Ziarna czarnego pieprzu - 100 % ziaren czarnego pieprzu
- Waga
- 320 g
- Firma spożywcza
- Nicolas Vahé ApS Industrivej 29 DK-7430 Ikast Dänemark
- Nazwa handlowa
- Zestaw przypraw składający się z francuskiej soli morskiej i ziaren czarnego pieprzu w ceramicznych młynkach
- Producent
- Nicolas Vahé
- Numer producenta
- 104980716
- EAN
- 5707644861268
Pasuje również do tego

Kameya – Wasabi Furikake Original – 80 g
1 053,63 zł/1kg
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

tellofix Classic Klare Brühe 900g
107,77 zł/1kg
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Ubena mieszanka przypraw do pieczonych ziemniaków pikantny aromatyczny smak 600g
77,75 zł/1kg
46,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czarny kminek 1 kg – całe nasiona Nigella sativa – przyprawa do wypieków – naturalna – wegańska – GiDeli
43,11 zł/1kg
43,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

La Chinata La Vera Papryka Wędzona Ostra DOP 70g
588,00 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Knorr® Rinder Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
104,33 zł/1kg
104,33 zł
Sprzedawca: somnia24

CYNAMON CEJLOŃSKI MIELONY50 g - LEBENSBAUM
267,80 zł/1kg
13,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Knorr mieszanka przypraw do potraw z grilla i smażonych na patelni 500g
141,14 zł/1kg
70,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.1 pieczone mięso
124,20 zł/1kg
12,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Pieprz różowy suszony w całości o łagodnym smaku opakowanie 160g
567,06 zł/1l
90,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Młynek do przypraw Carmencita Śródziemnomorska mieszanka przypraw 216g
495,32 zł/1kg
106,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

KOZIERADKA ZIARNO 1Kg Swojska Piwniczka
10,45 zł/1kg
11,18 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sonnentor 465028, Przyprawy w proszku, 35 g, Ziele angielskie, Kardamon, Cynamon, Goździki, Imbir, Wanilia, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
588,57 zł/1kg
20,60 zł
Sprzedawca: taleoo

Szarena Sól Tradycyjna Bułgarska przyprawa z ziołami górskimi 40 g
158,25 zł/1kg
6,33 zł
Sprzedawca: BulgarianShop

Feinschmecker Germany - Pumpkin King 90g
489,11 zł/1kg
44,02 zł
Sprzedawca: taleoo

Przygotowanie przypraw Al Amier CousCous
287,00 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kostki rosołowe Dado per Brodo al Funghi 10szt 100g - Star
73,90 zł/1l
7,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kozieradka mielona 1kg
15,09 zł/1kg
15,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
245,17 zł/1kg
85,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bio kardamon, w całości zielony, 100g
878,20 zł/1kg
87,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

DoraLife | Manisa Egyptian Paste 400g
127,92 zł/1l
51,17 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Caber Solanka Bolońska Sól z Dodatkiem Ziół 1 kg
29,99 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

La Carmencita El único paellero Hiszpańska mieszanka przypraw 20g
690,00 zł/1kg
13,80 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Drogheria & Alimentari AGLIO MACINATO, Przyprawy w proszku, 35 g, Czosnek, Słoik, 1 szt.
72,60 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Przyprawa do kurczaka i dań z drobiu złocista skórka 36g - Prymat
44,50 zł/1l
1,87 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,78 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Cape Herb and Spice Rub Portugalska sól przyprawowa Peri Peri 100g
78,20 zł/1kg
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
123,00 zł/1kg
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional przyprawa do przetworów monastery mix opakowanie zbiorcze 1000g
44,24 zł/1kg
44,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przyprawa do potraw Kucharek 1000 g
15,18 zł/1kg
15,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Cenofix płyn uniwersalny 85ml
160,19 zł/1kg
17,14 zł
Sprzedawca: taleoo
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l

Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
144,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
120,67 zł/1kg

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l

Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg

Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,34 zł/1kg

Fuchs Professional masło ziołowe przyprawa opakowanie 1000g
122,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,36 zł/1kg

Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l

Wiberg Grill Argentina Style mieszanka przypraw w pojemniku smakowym 550g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
100,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,84 zł/1kg

Mieszanka przypraw do pieczeni z rożna i grilla Fuchs Foodservice 1500 g
105,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,33 zł/1kg

Fuchs BBQ Pork przyprawa do wieprzowiny opakowanie 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
94,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,51 zł/1kg

Płatki czerwonego i zielonego pieprzu Fuchs Foodservice, opakowanie 800 g
108,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
135,94 zł/1kg

Fuchs BBQ Fish and Seafood sól przyprawowa do ryb i owoców morza 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
106,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
81,89 zł/1kg

Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l

Wiberg Hendl Knuspri sól przyprawowa pikantna mieszanka opakowanie 1250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
74,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,33 zł/1l

Młynek do przypraw Carmencita Śródziemnomorska mieszanka przypraw 216g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
495,32 zł/1kg

Pasta Harissa 135g - Le Phare Du



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,67 zł/1l

Magenrebell Rumtopf mieszanka do likierów ziołowych 420g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l