8in1 Delights Anatra a Spirale
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
91,37 zł
1 522,83 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kości do żucia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
3 x Ser himalajski M / 180-237g Gryzak przysmak dla psa serek 13-14 cm70,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

Więcej informacji o reklamie
Pedigree 183160, Senior, Maxi (26 - 44 kg), 1,08 kg40,61 zł/1kg
43,86 zł
Sprzedawca: Unizoo

Przysmak 8in1 Delights kość do żucia L
224,30 zł/1kg
22,43 zł
Sprzedawca: STREFA

8in1 Délices Os à mâcher S
4 231,14 zł/1kg
148,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

8in1 Delights Kausticks
27,54 zł/1kg
82,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Benebone Dental Chew slanina S
71,98 zł
Sprzedawca: VISO

8in1 4048422110781, Przekąski, Pies, Dorosły, Rawhide
1 796,44 zł/1kg
161,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Roll mit Ente 17 cm
410,45 zł
-9,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
400,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

8in1 Delights, Lekarstwo, Pies, Uniwersalne, Kurczak
186,03 zł/1kg
46,88 zł
Sprzedawca: VISO

WoldoHealth 100% kolagen wołowy 500 g
525,46 zł/1kg
262,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

TRIXIE 31225, Pies, Rawhide
841,03 zł/1kg
65,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Smakołyk Rasco golonka wołowa pieczona
116,90 zł/1l
11,69 zł
Sprzedawca: STREFA

TRIXIE 31325, Pies, Rawhide
156,71 zł/1l
10,97 zł
Sprzedawca: STREFA

PEDIGREE, smakołyk dla psa, Markies Mini, 500g
150,38 zł/1kg
75,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Przysmak Ontario kość szynkowa L
39,40 zł/1kg
16,94 zł
Sprzedawca: STREFA

Nuggetsy z kurczaka Rasco Premium 230g
85,65 zł/1l
19,70 zł
Sprzedawca: VISO

TRIXIE 2791, Przekąski, Pies, Rawhide, 90 g
999,89 zł/1kg
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

Bf Petfood Pellets Stick Dental
692,70 zł/1kg
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TRIXIE 31141, Przekąski, Pies, Rawhide, 240 g
140,75 zł/1l
33,78 zł
Sprzedawca: VISO

Kości wołowe nadziewane podgardłem
2 111,88 zł/1kg
168,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Przysmaki do żucia dla psów
- Spirale do żucia z pysznym mięsem z piersi kaczki
- o niskiej zawartości tłuszczu
- bogate w białko
- bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku
- pieczone w piekarniku
- długotrwała przyjemność żucia
- dzięki mechanicznej ścieralności podczas żucia w naturalny sposób przyczynia się do pielęgnacji zębów
- bez dodatku cukru, GMO i glutenu
- Zawartość: 60 g
8in1 Delights Duck Spirals składają się z smacznej skóry wołowej i pysznego piersi kaczki. Dzięki spiralnemu kształtowi zapewniają długotrwałą przyjemność żucia psom wszystkich rozmiarów. Co więcej, spirale nie tylko zajmują psa, ale także wspomagają pielęgnację zębów. Naturalne ścieranie podczas żucia usuwa kamień nazębny z zębów psa, dzięki czemu spirale wspomagają zdrowie zębów Twojego pupila.
Dzięki niskotłuszczowym spiralom 8in1 Delights Duck Spirals możesz nagrodzić swojego psa pieczonym w piekarniku przysmakiem do żucia, który jest bogaty w białko i nie zawiera sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku. Ponadto nie zawierają cukru, GMO ani glutenu. Podaruj swojemu czworonożnemu przyjacielowi coś wyjątkowego i nagrodź go spiralami 8in1 Delights Duck Spirals.
Dzięki niskotłuszczowym spiralom 8in1 Delights Duck Spirals możesz nagrodzić swojego psa pieczonym w piekarniku przysmakiem do żucia, który jest bogaty w białko i nie zawiera sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku. Ponadto nie zawierają cukru, GMO ani glutenu. Podaruj swojemu czworonożnemu przyjacielowi coś wyjątkowego i nagrodź go spiralami 8in1 Delights Duck Spirals.
Skład
Skóra wołowa (35%), pierś kaczki (30%), gliceryna, ryż, suszone białko grochu, skrobia kukurydziana, chlorek sodu, czosnek.
Składniki analityczne
Białko 54%, zawartość tłuszczu 3,1%, surowa celuloza 1,3%, surowy popiół 1,9%, wilgotność 19%.
Zalecenia dotyczące karmienia
- Psy wielkości XS (1–<5 kg): podawać jedną przekąskę dziennie przez trzy dni. Nie przekraczać ilości jednej przekąski w ciągu trzech dni.
- Psy wielkości S–L (> 5 kg): podawać maksymalnie jedną przekąskę dziennie. Nie przekraczać ilości jednej przekąski dziennie.
Przysmaki nie powinny stanowić więcej niż 10% dziennego zapotrzebowania kalorycznego psa. Wybierz przysmak do żucia, który jest nieco większy niż pysk zwierzęcia. Dzięki tej przekąsce zapewnisz równowagę między spożyciem pokarmu a aktywnością fizyczną. Zawsze zapewnij zwierzęciu dostęp do świeżej wody. Obserwuj psa podczas żucia.
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 0.1 l
- Rodzaj paszy
- Pasza mokra
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4048422154822
- Producent
- Numer zezwolenia
- 4048422154822
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 0.1 l
- Rodzaj paszy
- Pasza mokra
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4048422154822
- Producent
- Numer zezwolenia
- 4048422154822
Pasuje również do tego

RF-D: Naturalne poroże sarny, 1 kg, 11-20 sztuk, 12-22 cm, wieszak na ubrania, uchwyt do mebli, uchwyt do sztućców, zabawka dla psów, dekoracja z poroża
199,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

123... Pies z Tobą! - Filet z kurczaka w rolce do żucia 100 sztuk - pałeczki do żucia z kurczakiem - przekąska dla psów - pałeczki do żucia dla psów - rolki do żucia dla psów - 900g
103,90 zł/1kg
93,51 zł
Sprzedawca: mascota

Prospera Plus królik mini kości smakołyk 230g
100,87 zł/1l
23,20 zł
Sprzedawca: VISO

8in1 Delights, Lekarstwo, Pies, Uniwersalne, Kurczak
186,03 zł/1kg
46,88 zł
Sprzedawca: VISO

Nuggetsy z kurczaka Rasco Premium 230g
85,65 zł/1l
19,70 zł
Sprzedawca: VISO

Ser do żucia, receptura sera jaka Himalaya, czyszczenie zębów, kości serowe dla psów, ser twardy XS - dla psów do 10 kg
42,63 zł
Sprzedawca: Wildfang

TRIXIE 31340, Kość, Pies, Kość
153,08 zł/1l
18,37 zł
Sprzedawca: STREFA

MERSJO kość do żucia z łososiem dla psa 13,5 cm – zdrowa skóra i sierść
128,43 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

123... Pies z Tobą! - Chew Rolls XXL 50er Tray Horse - Dental Chew Roll - Grain Free - Advantage Package - Chew Sticks for Dogs - Chew Sticks - Dental Care
38,61 zł/1kg
146,71 zł
Sprzedawca: mascota

123... Pies w zestawie! - Rolki do żucia XXL 50er Tacka Hermetia / Owady - dentystyczna rolka do żucia - bezglutenowa - pakiet Advantage - pałeczki do żucia dla psów - pielęgnacja zębów
38,61 zł/1kg
146,71 zł
Sprzedawca: mascota

5 szt XXL Soft jeleń 19-21 cm Naturalny gryzak z poroża roga rogów róg dla psa
219,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

5 szt XXL hard jeleń / 19-21 cm Gryzak gryzaki z poroża rogów roga dla psa
231,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

RF-D Poroże jelenia XL 0,5 kg (3-5 szt.) 17-19 cm Miękkie naturalne poroże, ekologiczna przekąska dla psów, zdrowa zabawka do żucia, kość do żucia dla przyjemności.
139,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

123... Pies z Tobą! - Rolki do żucia XXL 50er Tray Hirsch - dentystyczne rolki do żucia - bez zbóż - Advantage pack - pałeczki do żucia dla psów - pałeczki do żucia - pielęgnacja zębów
38,61 zł/1kg
146,71 zł
Sprzedawca: mascota

Prospera Plus mini przysmak z kostkami jagnięcymi 230g
100,87 zł/1l
23,20 zł
Sprzedawca: VISO

Przysmak Skóra bawola Rasco Premium z kaczką, sęki 5cm 500g
117,98 zł/1l
58,99 zł
Sprzedawca: VISO

123... Pies z Tobą! - Chew Rolls XXL 50 Tray Lamb - Dental Chew Roll - Grain Free - Advantage Package - Pałeczki do żucia dla psów - Pałeczki do żucia - Dental Care
38,61 zł/1kg
146,71 zł
Sprzedawca: mascota

1 szt. XXL Plus JUMBO Hard gryzak z poroża jelenia roga rogów róg 220-350g 19-28cm
93,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

MERSJO kość z królikiem i prebiotykiem 10 cm – dla szczeniąt i seniorów
199,71 zł/1l
6,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

3 sztuki Ser himalajski XL 360-417g Gryzak przysmak dla psa serek 15-16 cm
106,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

5 szt L Soft jeleń 14-16 cm Naturalny gryzak z poroża roga rogów róg dla psa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
129,97 zł
Sprzedawca: RF-Deer

10 szt. 15 cm Suszony naturalny penis wołowy dla psa gryzak gryzaki przysmak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,97 zł
Sprzedawca: RF-Deer

3 x Ser himalajski M / 180-237g Gryzak przysmak dla psa serek 13-14 cm



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
70,47 zł
Sprzedawca: RF-Deer

Zabawka Dla Psa do Żucia 2 szt. Piłka Piszcząca Średni Duży Pies
46,00 zł
Sprzedawca: Ekado24

Beeztees kość łopatkowa dla psa 1 sztuka w woreczku
21,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pedigree 183160, Senior, Maxi (26 - 44 kg), 1,08 kg
43,86 zł
Sprzedawca: Unizoo
40,61 zł/1kg

MERSJO kość z królikiem i prebiotykiem 10 cm – dla szczeniąt i seniorów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
199,71 zł/1l

MERSJO kość do żucia z łososiem dla psa 13,5 cm – zdrowa skóra i sierść
8,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
128,43 zł/1l

MERSJO kość funkcyjna z bażantem dla psa 13,5 cm – energia i trawienie
8,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Naturalny gryzak dla psów z kością wołową i mięsem, przysmak, smakołyk, Mersjo
9,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM