4,9



Na podstawie 18 opinii
Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
115,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,00 zł-6,70zł
4,95 zł / 1kg
+ 71,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ziemia do kwiatów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Blok ziemi kokosowej sprasowana ziemia doniczkowa z włókien kokosowych 5 kg13,60 zł/1kg
67,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt

Więcej informacji o reklamie
Dr.Soil Volcanic Lava w workach o pojemności 1 litra25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Więcej informacji o reklamie
COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Więcej informacji o reklamie
Podłoże Dr.Soil Natural w workach o pojemności 1 litra25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,30 zł/1kg
55,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Ziemia uniwersalna 20l - Biovita
0,69 zł/1l
13,78 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Podłoże Glebowe Do Sadzonek I Ziół 20L Compo
5,08 zł/1l
101,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Feniks Terra paleta 1000L (50x20L) - Uniwersalna gleba do warzyw i kwiatów, pH 5,2-6,2, mieszanka torfu i kompostu
0,74 zł/1l
739,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Feniks_eko

Ziemia ogrodowa uniwersalna do warzyw i kwiatów 40L Beztorfowa z kompostem
0,90 zł/1l
35,88 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO 28224 COMPO ziemia do uprawy rozsady i ziół, bez torfu, 5 litrów
27,92 zł/1kg
53,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Ziemia do palm juk i dracen 5l - Biovita
1,45 zł/1l
7,26 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Ziemia do borówki i żurawiny 50 l
2,70 zł/1kg
40,48 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Podłoże beztorfowe uniwersalne 50 L
0,74 zł/1l
37,05 zł
Sprzedawca: S-Garden

Biovita Perlit Ogrodniczy Do Podłoży Naturalny Zatrzymujący Wodę 1l
5,42 zł/1l
5,42 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Uniwersalna ziemia ogrodowa z nawozem 5l
3,34 zł/1l
16,69 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Torf ogrodniczy kwaśny 50l - Biovita
0,86 zł/1l
43,24 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Plagron All Mix Erde 50L - kompletne podłoże uprawowe
2,18 zł/1l
109,00 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Kompost Dr.Soil do wzbogacania gleb ubogich w składniki odżywcze w worku o pojemności 1 litra
21,41 zł/1l
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Floragard Professional Growmix to starannie opracowany podłoże, które tworzy idealne warunki dla zdrowego wzrostu roślin. Jest przeznaczony dla wszystkich, którzy cenią zrównoważone dostarczanie składników odżywczych i stabilną strukturę gleby.
Podłoże charakteryzuje się precyzyjnie ustawionym pH w zakresie 5,6-6,1, co sprzyja pobieraniu składników odżywczych przez rośliny. Zawarty w nim nawóz wieloskładnikowy z mikroelementami zapewnia roślinom odżywianie przez okres do czterech tygodni, eliminując potrzebę dodatkowego nawożenia na początku uprawy.
Warto podkreślić dodatek naturalnej grzybnicy Trichoderma spec., która wspomaga rozwój korzeni i może wzmacniać odporność roślin na stresujące sytuacje. Ma to często pozytywny wpływ na wzrost, kwitnienie i plonowanie.
Dzięki swojej luźnej, przewiewnej strukturze, Growmix nadaje się zarówno do sadzenia rozsady, jak i do dalszej uprawy w doniczkach, skrzynkach lub grządkach. Należy go stosować w jasnym miejscu i regularnie kontrolować poziom wilgotności, aby uniknąć przelania. Dzięki temu Floragard Professional Growmix stanowi praktyczną podstawę dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swoim roślinom optymalne warunki od samego początku.
- Waga
- 22 kg
- Zawartość
- 70 l
- EAN
- 4006398411387
- Producent
- Floragard
- Waga
- 22 kg
- Zawartość
- 70 l
- EAN
- 4006398411387
- Producent
- Floragard
Pasuje również do tego

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo

BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
109,79 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Kompletny zestaw nawozów BioBizz Starters-Pack do uprawy w pomieszczeniach
134,38 zł/1l
403,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clonex - Żel do ukorzeniania roślin, 50 ml - Hormonowy żel, stymulator wzrostu korzeni, nawóz
5 720,00 zł/1kg
286,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Bio2 Biovita Perlit Ogrodniczy 10L Naturalny Spulchniacz Dodatek Do Podłoża
22,99 zł
Sprzedawca: Martom

Ziemia ogrodowa uniwersalna do warzyw i kwiatów 40L Beztorfowa z kompostem
0,90 zł/1l
35,88 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Organiczny zestaw nasion warzyw (10 odmian) - organiczny zestaw nasion warzyw idealny na taras, balkon i do ogrodu
18 015,00 zł/1kg
180,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

COMPO 28224 COMPO ziemia do uprawy rozsady i ziół, bez torfu, 5 litrów
27,92 zł/1kg
53,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
91,18 zł/1l
91,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Worek do sadzenia roślin 20 l – 5 szt. z włókniny z etykietami do opisania
212,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Ziemia do borówki i żurawiny 50 l
2,70 zł/1kg
40,48 zł
Sprzedawca: DomoDomo

BioBizzGrow, nawóz do wzrostu, 1 litr
104,06 zł/1l
111,66 zł
-7,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
104,06 zł
Sprzedawca: TR8

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Doniczka Prosperplast Rato Low antracyt, 17 x 17 x 17 cm
18,40 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,31 zł
Sprzedawca: DIKEL

Biovita Perlit Ogrodniczy Do Podłoży Naturalny Zatrzymujący Wodę 1l
5,42 zł/1l
5,42 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Obornik bydlęcy granulowany 20 kg odpowiedni do upraw ekologicznych
8,16 zł/1kg
204,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
10,32 zł/1kg
115,62 zł
Sprzedawca: boni-shop

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra
21,41 zł/1l
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil

10 000 nasion rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla) – delikatna roślina lecznicza i ulubienica pszczół | Aromatyczne nasiona ziół do ogrodu, na balkon i do ogrodu naturalnego
8 550,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Plagron All Mix Erde 50L - kompletne podłoże uprawowe
2,18 zł/1l
109,00 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

lampa roślinna 50 cm z przełącznikiem łańcuchowym LED Full Spectrum Plant Light Connectable Plant Light Grow Light, L
154,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Tabletki chlorowe Sillar 1x20g - Wielofunkcyjne tabletki basenowe do dezynfekcji, zapobiegania glonom, flokulacji, zapobiegania osadzaniu się kamienia i stabilizacji chloru - Niebieskie, 3 kg
114,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Dekoracyjne wióry drewniane pomarańczowe 50L
2,02 zł/1kg
50,60 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Wysokiej jakości gleba BioBizz All-Mix wstępnie nawożona
6,08 zł/1kg
80,23 zł
Sprzedawca: BestBrandShop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, dobra jakość
Dobra jakość, luźne podłoże. moje rośliny rosną. Poczekajmy i zobaczymy jak zakwitną. Mam dobre przeczucia i polecam innym.
Oceniono dnia 8 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super jakość
Jestem bardzo zadowolony wszystko jest w porządku szybka dostawa i najwyższa jakość
Oceniono dnia 18 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ziemia jest absolutnie wspaniała
Ziemia jest świetna bez latania czy czegokolwiek innego Bardzo dobry produkt
Oceniono dnia 12 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super gleba do uprawy
Pięknie luźna gleba do uprawy. Rośliny doskonale się rozwijają.
Oceniono dnia 4 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Cena/jakość
Oceniono dnia 22 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Bardzo dobry
Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Naturalna i pozbawiona torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 6 x 500 g - 30 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
98,55 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
0,03 zł/1l

COMPO SANA Podłoże do kaktusów 5 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

KOTARBAU® Naturalna i wolna od torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 2 x 500 g - 10 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
73,47 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
7,35 zł/1l

Blok ziemi kokosowej sprasowana ziemia doniczkowa z włókien kokosowych 5 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(44)Liczba wystawionych ocen: 44
67,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt
13,60 zł/1kg

Olej lniany 100% naturalny impregnat do drewna 2l ORYGINALNY + gratis
64,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
0,00 zł/1l

Ziemia podłoże do storczyków z korą naturalna 4L storczyk orchidea
33,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
8,25 zł/1l

Kulki nawadniające - 8 szt. Gardłowa 21043



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
70,48 zł
Sprzedawca: QIKtech
251,71 zł/1l

Ziemia do kwiatów i sadzonek 6L podłoże doniczkowe balkon ogród
25,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
4,17 zł/1l

Gleba hydrożelowa do kwiatów Kulki żelowe 25 000 szt
37,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
189,95 zł/1kg

Seramis specjalny granulat podłoża dla kaktusów i sukulentów 2500ml
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8,72 zł/1l

COMPO SANA Podłoże dla roślin zielonych i palm 20 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla kaktusów i sukulentów w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

COMPO SANA Podłoże do bonsai 5 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla mięsożerców w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil
21,41 zł/1l

Dr.Soil Volcanic Lava w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Podłoże glebowe dla storczyków i Orchidaceae 5 litrów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
23,90 zł
Sprzedawca: Vayox
4,78 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże do bonsai i innych roślin doniczkowych w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(58)Liczba wystawionych ocen: 58
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l