5,0



Na podstawie 1 opinii
1x żółta kreda smarowa SISA, kreda do opon, marker do opon
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
3,90 zł
+ 22,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Farby i kredy do znakowania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bauhus Farba Drogowa Akrylowa Żółta 0,8 l do Asfaltu, Betonu i Parkingów87,49 zł/1l
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BAUHUS

Więcej informacji o reklamie
Kreda traserska do trasowania niebieska 115g Polax35,27 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Polax_Euro_Group

Więcej informacji o reklamie
Proszek Do Znakowania 180 G Niebieski78,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

STIX Kreda do znakowania, biała, 1 szt. do znakowania opon Kreda do opon Marker
3,20 zł
Sprzedawca: felgeo

Lyra opona/kreda uniwersalna 4940 a 12 sztuk żółta
89,96 zł
Sprzedawca: doenges1903

Kreda do znakowania SOPPEC żółta - 421102
89,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

Kreda do znakowania Lyra 4870007 żółta 12 szt./opak.
29,08 zł/1kg
9,85 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,45 zł
Sprzedawca: Katomix

Fluo Marker Lakier 360° do znakowania różowy
45,46 zł/1l
22,73 zł
Sprzedawca: StrefaZamieszkania

Fluo Marker Lakier 360° do znakowania pomarańczowy
45,46 zł/1l
22,73 zł
Sprzedawca: StrefaZamieszkania

Marker Pica kreda leśna PRO 12x120mm, żółty 590/44
10 569,00 zł/1kg
105,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

Fluo Marker Lakier 360° do znakowania żółty
45,46 zł/1l
22,73 zł
Sprzedawca: StrefaZamieszkania

Fluo Marker Lakier 360° do znakowania zielony
45,46 zł/1l
22,73 zł
Sprzedawca: StrefaZamieszkania

Farba do znakowania dróg 5 kg niebieska Farba do znakowania dróg
68,71 zł/1kg
361,40 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Kreda woskowa Lyra 6897.3, 12 sztuk, żółta
1 995,33 zł/1kg
29,93 zł
Sprzedawca: doenges1903

Track Marker Yellow Marking Paint, Soppec 500ml
59,76 zł/1l
29,88 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Markal zestaw kred do znakowania 12 sztuk, kolor pisania: B 12 sztuk
183,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pelikan® 701102 Kreda woskowa 772/12 - żółta
8 678,33 zł/1kg
104,14 zł
Sprzedawca: somnia24

6x Distein Spray do znakowania Farba do znakowania leśnego Ergonom 360° neonowy niebieski
324,66 zł/1l
162,33 zł
Sprzedawca: Brey-B-Technik

Marker okrągły w sprayu 500ml żółty
87,25 zł/1kg
40,57 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Kreda do znakowania Pelikan biała 762/12
152,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Żółta kreda do znakowania SISA
Kreda do smarów i opon SISA
Kreda SISA służy do znakowania produktów i opakowań, takich jak opony, beczki, metale, pojemniki, felgi, asfalt, drewno, stal, kamień, blacha, plastik, powierzchnie malowane, szkło, papier itp. w produkcji, warsztatach, magazynach i spedycji.
Bardzo stabilna, pisze również na mokrych oponach.
Bardzo przydatny element każdej wulkanizacji, np. kreda do znakowania opon. Zawsze skuteczna przy naprawie opon, znakowaniu przebić i identyfikacji opon.
- Wersja
- Żółty
- Zakres dostawy
- 1x żółta kredka odtłuszczająca Sisa
- EAN
- 5907747633773
- Producent
- RAIDEX
- Wersja
- Żółty
- Zakres dostawy
- 1x żółta kredka odtłuszczająca Sisa
- EAN
- 5907747633773
- Producent
- RAIDEX
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

1x biała kredka smarowa SISA, kreda do opon, marker do opon
3,90 zł
Sprzedawca: felgeo

1x żółta kreda smarowa STIX, kreda do opon, marker do opon
3,20 zł
Sprzedawca: felgeo

12x żółta kreda smarowa SISA, kreda do opon, marker do opon
56,80 zł
Sprzedawca: felgeo

1x niebieska kredka odtłuszczająca Sisa
3,90 zł
Sprzedawca: felgeo

Miernik głębokości bieżnika opon Miernik głębokości bieżnika opon Miernik bieżnika opon Cyfrowy wyświetlacz LCD Miernik głębokości do samochodów osobowych Miernik bieżnika Urządzenie pomiarowe Samochody osobowe Ciężarówki 0–28 mm Reto
17,89 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Hammerite farba ochronna do metalu, farba antykorozyjna, srebrny połysk 250 ml
159,96 zł/1kg
47,26 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Grill gazowy Louisiana Grills 22009, BBQ, kompaktowy wózek do grillowania, z 3 palnikami i pokrywą
995,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Kreda Woskowa / Wodoodporna Do Opon Z Oprawką Biała Sisa Raidex 12 Szt.
56,80 zł
Sprzedawca: felgeo

Kreda Woskowa / Wodoodporna Do Opon Niebieska Z Oprawką Sisa Raidex 12 Szt.
56,80 zł
Sprzedawca: felgeo

STIX Kreda do znakowania, biała, 1 szt. do znakowania opon Kreda do opon Marker
3,20 zł
Sprzedawca: felgeo

Makita DTW 190 Z akumulatorowy klucz udarowy 18 V 190 Nm 1/2" solo - bez akumulatora, bez ładowarki
319,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Akumulatorowa szlifierka kątowa Makita DGA452Z
397,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Makita DGA511Z - Szlifierka kątowa - akumulatorowa - 125 mm - bez akumulatora - 18 V
619,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Walizka narzędziowa KANWOD na 1452 części | Skrzynka narzędziowa, zestaw narzędzi w walizce na kółkach | Zestaw narzędzi do domu, garażu i warsztatu
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Płyn do ochrony przed zamarzaniem do układów chłodzenia silników, 4x5 litrów, seria G XTREME, kolor Magic Blue, pojemność 20 litrów, ochrona do -20°C, gotowy do użycia
8,95 zł/1l
179,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Makita 197422-4, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), 6 Ah, 18 V, Makita, Czarny
360,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Hagebau

Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
199,00 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

STIX 12 sztuk żółtej kredy smarowej, kredy do opon, markera do opon
38,40 zł
Sprzedawca: felgeo

Kompresor Scheppach Ultra Silent HC08Si | 1,5 KM / 1100 W | 8 bar | 6 litrów | 162 l/min wydajności zasysania | 67,4 db(A)* Cichy | + reduktor ciśnienia i złącze
697,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Makita DGA 504 Z, 11000 RPM, 12,5 cm, Bateria, 2,3 kg, Silnik bezszczotkowy
569,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Atika Łuparka Asp 5N-2
1 619,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

Oral-B Idropulsore Health Center, Dorosły, Obrotowo-pulsacyjna szczoteczka do zębów, Niebieski, Biały, 2 min, 30 sec, Biały, Okrągły
329,67 zł/1kg
395,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

100 szt. samoprzylepnych obciążników STIX Round Slim 60 g (5 g + 10 g) w paskach do felg aluminiowych – ocynkowane
50,00 zł
Sprzedawca: felgeo

Zestaw naprawczy do roweru REMA TIP TOP "TT 01 TOUR", 8-częściowy
531,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

STIHL kanister kombi standard pomarańczowy 3 / 1,5 litra podwójny kanister 00008810124
127,28 zł
Sprzedawca: TR8

Makita 197570-9, Zestaw bateria i ładowarka, Litowo-jonowa (Li-Ion), 5 Ah, 18 V, Makita, Czarny, Niebieski
830,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH

SONNI prysznic narożny WxDxH: 76x76x185cm wejście narożne podwójne drzwi przesuwne prysznic hartowane szkło bezpieczne funkcja szybkiego zwalniania ochrona przed zachlapaniem
851,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

miernik wilgotności 3w1 Miernik wartości PH, temperatury, wilgotności gleby Tester wilgotności w ogrodzie, na trawniku, w gospodarstwie rolnym, w uprawie roślin
100,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

AREBOS® Podnośnik z przekładnią 500 kg | Podnośnik z silnikiem hydraulicznym 105-185 cm wysokości
530,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Wersja Żółty
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Bauhus Farba Drogowa Akrylowa Niebieska 2,5 l do Asfaltu, Betonu i Parkingów
159,99 zł
Sprzedawca: BAUHUS
64,00 zł/1l

Bauhus Farba Drogowa Akrylowa Żółta 2,5 l do Asfaltu, Betonu i Parkingów
159,99 zł
Sprzedawca: BAUHUS
64,00 zł/1l

Bauhus Farba Drogowa Akrylowa Biała 2,5 l do Asfaltu, Betonu i Parkingów
159,99 zł
Sprzedawca: BAUHUS
64,00 zł/1l

Bauhus Farba Drogowa Akrylowa Niebieska 0,8 l do Asfaltu, Betonu i Parkingów
69,99 zł
Sprzedawca: BAUHUS
87,49 zł/1l

Bauhus Farba Drogowa Akrylowa Żółta 0,8 l do Asfaltu, Betonu i Parkingów
69,99 zł
Sprzedawca: BAUHUS
87,49 zł/1l

Bauhus Farba Drogowa Akrylowa Biała 0,8 l do Asfaltu, Betonu, Parkingów i Pasów
69,99 zł
Sprzedawca: BAUHUS
87,49 zł/1l

Markery do oznaczania głębokich otworów, zestaw 16 sztuk, 4 kolory, wyjątkowo długa końcówka 20 mm, wodoodporne
225,78 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Marker do tkanin, 2 sztuki, biały, plastikowy, do tymczasowego oznaczania podczas szycia
222,58 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
11 129,00 zł/1kg

Flagi ostrzegawcze, czerwone, 100 sztuk, wymiary 38 x 10 x 13 cm, wykonane z PVC, z metalowym prętem
287,93 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
355,47 zł/1kg

Kreda traserska do trasowania niebieska 115g Polax
5,29 zł
Sprzedawca: Polax_Euro_Group
35,27 zł/1kg

Kreda traserska do trasowania czerwona 115g Polax
5,30 zł
Sprzedawca: Polax_Euro_Group
35,33 zł/1kg

Kredka lubryka woskowa Economy 795 czarna 12 sztuk
46,39 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,57 zł
Sprzedawca: MATFEL

Bleispitz Förster-/ Signierkreide (12 Stk., Blau, hexagonal, 120 x 12 mm) 0204
106,49 zł
-43,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,42 zł
Sprzedawca: Lebula
14,68 zł/1kg

Proszek Do Znakowania 180 G Niebieski
78,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS