4,2



Na podstawie 10 opinii
ovomaltine® 5455906000 ovomaltine® DER KLASSIKER Trinkschokolade, 500,0 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
65,03 zł
130,06 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Napoje w proszku i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nature's Finest No Bloat Tea 120gJednorazowe84,68 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Więcej informacji o reklamie
Matcha Chai Latte - Jako Doskonała Alternatywa dla Kawy - 125 gJednorazowe477,52 zł/1kg
59,69 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Więcej informacji o reklamie
Nature's Finest – Dubai Latte czekoladowy – Kawa pistacjowa instant bez cukruJednorazowe62,62 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Więcej informacji o reklamie
Slim Coconut Latte 125gJednorazowe54,63 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

KRÜGER 711473007 KRÜGER Wildfrucht Getränkepulver 1,0 kgJednorazowe
63,59 zł/1kg
63,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 4052700201016, 31,5 kcal, 15,4 g, 15,3 gJednorazowe
66,60 zł/1l
66,60 zł
Sprzedawca: somnia24

KRÜGER 1073198007 KRÜGER Pfirsich-Maracuja Getränkepulver 1,0 kgJednorazowe
66,70 zł/1l
66,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Energydrink Aroma Pulver 200g
994,95 zł/1l
198,99 zł
Sprzedawca: Crownseller

Stachelbeere Aroma Pulver 200g
995,20 zł/1l
199,04 zł
Sprzedawca: Crownseller

Saba (koncentrat winogronowy, gotowany) 250 ml - Acetaia LeonardiJednorazowe
374,40 zł/1l
93,60 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Haselnuss Energy Drink Pulver 10 kgJednorazowe
58,84 zł/1l
588,40 zł
Sprzedawca: Crownseller

Rzymska Phouska – mieszanka w proszku na 20 lJednorazowe
431,48 zł/1l
107,87 zł
Sprzedawca: LaProve

Preiselbeere Aroma Pulver 50g
2 249,00 zł/1l
112,45 zł
Sprzedawca: Crownseller

Erdnuss Energy Drink Pulver 10 kgJednorazowe
58,84 zł/1l
588,40 zł
Sprzedawca: Crownseller

Blendea SUPERBOOST 100 gJednorazowe
1 280,70 zł/1l
128,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Papryczki pepperoni, słodko-pikantne, 314 ml - MariolinoJednorazowe
149,43 zł/1l
46,92 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Vanille Stachelbeere Energy Drink Pulver 10 kgJednorazowe
58,84 zł/1l
588,40 zł
Sprzedawca: Crownseller

Mandel Energy Drink Pulver 10 kgJednorazowe
58,84 zł/1l
588,40 zł
Sprzedawca: Crownseller

Birne Energy Drink Pulver 10 kgJednorazowe
58,84 zł/1l
588,40 zł
Sprzedawca: Crownseller
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Czysta przyjemność: Ovomaltine Malted Beverage Powder Classic poddany testowi
Ovomaltine Malted Beverage Powder Classic to wyjątkowy i niezbędny produkt dla wszystkich miłośników pysznych napojów. Jego szczególne zalety i unikalne punkty sprzedaży sprawiają, że jest on niezbędny w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki bogatemu smakowi słodu i czekolady, napój w proszku Ovomaltine oferuje niezrównaną chwilę przyjemności. Czy to na gorąco jako rozgrzewające kakao zimą, czy na zimno jako orzeźwiający napój mleczny latem - ten proszek zapewnia czystą przyjemność smaku o każdej porze roku. Wysokiej jakości składniki i specjalna receptura sprawiają, że Ovomaltine Malted Beverage Powder Classic to wyjątkowy produkt, który jest nie tylko pyszny, ale także bogaty w składniki odżywcze. Zapewnia energię i dobre samopoczucie na cały dzień. przekonaj się o jakości i smaku tego wyjątkowego napoju w proszku i rozpocznij każdy dzień z uśmiechem na twarzy dzięki Ovomaltine Malted Beverage Powder Classic. Podaruj sobie coś wyjątkowego - zasługujesz na to!
Czysta przyjemność: Ovomaltine Malted Beverage Powder Classic
Ovomaltine Malted Beverage Powder Classic to pyszny i pożywny napój, który pozwoli Ci rozpocząć dzień z energią i witalnością. Unikalna mieszanka słodu, jęczmienia, kakao i mleka dostarcza ważnych składników odżywczych i zapewnia niezrównany smak. Niezależnie od tego, czy jest to napój śniadaniowy, czy przekąska między posiłkami - Ovomaltine Malted Beverage Powder Classic to zawsze dobry wybór. przekonaj się o jakości i smaku tego popularnego szwajcarskiego klasyka!
W zestawie:Ovomaltine Malted Beverage Powder Classic 500g
Napój Ovomaltine w proszku klasyczny napój z kakao i słodu jęczmiennego 500g
Świeżo przygotowany napój Ovomaltine to czekoladowy napój o wysokiej zawartości słodu. Niezależnie od tego, czy jest to napój gorący czy zimny, do picia między posiłkami lub do posiłku, zawsze jest pyszny.
Wander AGFabrikstrasse 10
3176 Neuenegg (CH)
Ovomaltine w proszku Klasyk:
Ovomaltine to czekoladowy napój o wysokiej zawartości słodu. Ciepły lub zimny, na śniadanie lub między posiłkami - idealne orzeźwienie i zawsze pyszny napój.
Przechowywanie:
Przechowywać w suchym i szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Sposób przygotowania:
wymieszać 2-3 łyżki w 200 ml ciepłego lub zimnego mleka i delektować się.
Zawartość: 500 g
Producent / Wyprodukowano dla:
Wander GmbH, Westendstraße 28, 60325 Frankfurt nad Menem
ovomaltine® 5455906000 ovomaltine® DER KLASSIKER Trinkschokolade, 500,0 g
Ovaltine Classic (puszka 500 g) Jak smakuje nasze Ovaltine w proszku? Trudno to opisać. Ale wyjątkowy smak kakao i słodu z certyfikatem UTZ gwarantuje, że każda szklanka mleka smakuje po prostu wyśmienicie! Wyprodukowany w sercu Szwajcarii, nasz proszek Ovomaltine jest nieodzowną częścią naszego życia od ponad 150 lat - prawdziwy klasyk. Nie można zrobić nic lepszego z Ovaltine. Ale dłużej. Dlatego nasz napój w proszku jest idealnym orzeźwieniem nie tylko na śniadanie, ale o każdej porze dnia i nocy. Życie bez Ovaltine? Dla nas niewyobrażalne. Ovaltine w proszku najlepiej przechowywać w suchym i szczelnie zamkniętym miejscu. Przygotowanie: Wymieszaj 2-3 łyżki proszku w 200 ml ciepłego lub zimnego mleka i ciesz się smakiem.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- EKSTRAKT Z MLEKA JĘCZMIENNEGO 51%, zagęszczone MLEKO ODTŁUSZCZONE, zagęszczone SERUM MLECZNE, niskotłuszczowe kakao w proszku¹ 13%, cukier, fruktoza, minerały (węglan magnezu, fosforan dwuwapniowy), olej rzepakowy, witaminy (E, C, tiamina, ryboflawina, niacyna, B6, kwas foliowy, B12, biotyna, kwas pantotenowy), sól kuchenna, aromat (wanilina).#¹Certyfikat Rainforest Alliance. Więcej informacji: ra.org
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 376.00 kilokalorii (kcal) Wartość opałowa: 1.595,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 1,9g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,9g Węglowodany: 78g w tym cukier: 51,1g Błonnik: 4g Białko: 9,50 Sól: 0,48g Witamina E: 12g Witamina C: 80g Witamina B 1 Tiamina: 1,1 Witamina B 2 Ryboflawina: 1,4 Niacyna: 16 Witamina B 6 Pirydoksyna: 1,4 Kwas foliowy: 200 mikrogramów Witamina B 12 Cyjanokobolamina: 2,5 mikrogramów Biotyna: 50 mikrogramów Kwas pantotenowy: 6 Wapń: 320 Magnez: 330
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Wander AGFabrikstrasse 10 3176 Neuenegg (CH)
- Nazwa handlowa
- Napój zawierający słód w proszku
- Producent
- Ovomaltine
- Numer producenta
- 51356-4
- EAN
- 7612100909911
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- EKSTRAKT Z MLEKA JĘCZMIENNEGO 51%, zagęszczone MLEKO ODTŁUSZCZONE, zagęszczone SERUM MLECZNE, niskotłuszczowe kakao w proszku¹ 13%, cukier, fruktoza, minerały (węglan magnezu, fosforan dwuwapniowy), olej rzepakowy, witaminy (E, C, tiamina, ryboflawina, niacyna, B6, kwas foliowy, B12, biotyna, kwas pantotenowy), sól kuchenna, aromat (wanilina).#¹Certyfikat Rainforest Alliance. Więcej informacji: ra.org
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 376.00 kilokalorii (kcal) Wartość opałowa: 1.595,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 1,9g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,9g Węglowodany: 78g w tym cukier: 51,1g Błonnik: 4g Białko: 9,50 Sól: 0,48g Witamina E: 12g Witamina C: 80g Witamina B 1 Tiamina: 1,1 Witamina B 2 Ryboflawina: 1,4 Niacyna: 16 Witamina B 6 Pirydoksyna: 1,4 Kwas foliowy: 200 mikrogramów Witamina B 12 Cyjanokobolamina: 2,5 mikrogramów Biotyna: 50 mikrogramów Kwas pantotenowy: 6 Wapń: 320 Magnez: 330
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Wander AGFabrikstrasse 10 3176 Neuenegg (CH)
- Nazwa handlowa
- Napój zawierający słód w proszku
- Producent
- Ovomaltine
- Numer producenta
- 51356-4
- EAN
- 7612100909911
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

Nestlé Nesquik saszetka uzupełniająca 400g
50,95 zł/1kg
20,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ovomaltine Crunchy Cream chrupiący krem do smarowania o smaku czekoladowym 380g
149,61 zł/1kg
56,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
66,38 zł/1kg
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

bateria kuchenna eisl SPEED, obrotowa bateria kuchenna 360°, bateria kuchenna biała
319,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

ovomaltine® ovomaltine® Extra Schoko Trinkschokolade 450,0 g
151,36 zł/1kg
68,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x 140g) 700g
81,21 zł/1kg
56,85 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Caotina Original napój w proszku z prawdziwej szwajcarskiej czekolady 500g
102,46 zł/1kg
51,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,15 zł/1kg
95,87 zł
Sprzedawca: somnia24

zestaw 10 ściereczek do naczyń, bawełna, 50x70 cm, niebieska kratka
248,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

MILO - Kakao instant 400 g
104,97 zł/1kg
41,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,11 zł/1kg
58,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Składana bieżnia do domu, 1400 W Bieżnia elektryczna 1-12 km/h Ze składaną pochyloną podstawą Głośnik Bluetooth, wyświetlacz LED, biuro
892,03 zł
Sprzedawca: mindsupply

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

6 sadzonek lawendy 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, prawdziwa lawenda, odporna na mróz, aromatyczna roślina do ogrodu, balkonu i doniczek
34,10 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
136,52 zł/1kg
54,61 zł
Sprzedawca: somnia24

BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
238,92 zł
-13,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
853,75 zł/1kg
34,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Highboard >Delia< in Beton - 139x90x34cm (BxHxT)
940,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intex DuraBeam Classic Downy Queen, Podwójny materac, Prostokąt, Wewnętrz i na wolnym powietrzu
158,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula

Samsung Galaxy J3 SM-J320F, 12,7 cm (5"), 1,5 GB, 8 GB, 8 MP, Android 5.1, Czarny
Używany
387,14 zł
Sprzedawca: Elektrolocke

Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
75,92 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Półka narożna 21093, półka do przechowywania, wykonana z ocynkowanego metalu, z 5 półkami, 180 x 70 x 40 cm
199,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Odkurzacz teleskopowy z 3 głowicami do 280 cm Mop do kurzu Wyłapywacz kurzu Odkurzacz teleskopowy z 3 głowicami Teleskopowa rączka Odkurzacz ręczny do wąskich przestrzeni Szary Retoo
19,49 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Zipro One S Rower treningowy do domu Rower magnetyczny do 110 kg Magnesy Rower treningowy Rower fitness Hometrainer Rower cardio Komputer Sprzęt fitness w domu
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Uniwersalna poduszka do karmienia z mikrogranulkami - szara
117,66 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 78% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
78%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 22% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
22%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super smaczne
Super smaczny produkt, który poznaliśmy i pokochaliśmy, gdy mieszkaliśmy w Szwajcarii. (Niestety ovo nie jest obecnie dostępne w sklepach w Berlinie.
Oceniono dnia 15 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ovaltine staje się rzadkością
Super produkt od dzieciństwa, a teraz trudny do zdobycia. Inwestycja? ;)
Oceniono dnia 15 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
OVO, DONE?
Nadal smakuje świetnie!
Oceniono dnia 12 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ovomaltine classic
Super
Oceniono dnia 26 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nature's Finest No Bloat Tea 120g
84,68 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Nature's Finest Night Detox Tea 120g
74,11 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
617,58 zł/1kg

Matcha Chai Latte - Jako Doskonała Alternatywa dla Kawy - 125 g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
59,69 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
477,52 zł/1kg

1x Nature's Finest | Fatburn Tea - herbata odchudzająca / spalająca tłuszcz
56,42 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Nature's Finest – Dubai Latte czekoladowy – Kawa pistacjowa instant bez cukru
62,62 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Slim Coconut Latte 125g
54,63 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Krüger Iced Typ Matcha Latte Truskawka i Malina, opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
15,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,00 zł/1kg

DETOX FUSION - Proszek zawierający proszek z mleka ryżowego, proszek z agawy i proszek jabłkowy - 200 g
26,49 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
176,60 zł/1kg

Mokate Matcha Latte Truskawkowa Napój Kawowy z Herbatą Japońską 6 Saszetek
60,66 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
337,00 zł/1l

KRÜGER DAY by DAY Hot Drink 20233 Lemon 20szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
11,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,13 zł/1kg

Codziennie brzoskwiniowy napój herbaciany instant 400g opakowanie
13,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies