4,9



Na podstawie 17 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
HEARTS Cappuccino White Line o smaku waniliowym 10 x 1 kg w opakowaniu zbiorczym
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
652,99 zł
65,30 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Kawy rozpuszczalne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Krüger Family Cappuccino White-Vanille – napój w proszku, opakowanie 12 sztuk (12 torebek po 500 g)42,07 zł/1kg
257,87 zł
-5,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
252,39 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Krüger Chai Latte Classic India herbata mleczna w proszku puszka 4 opakowania105,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Krüger Cappuccino Czekoladowe zawiera kofeinę, bez laktozy, 10 x 15 g, opakowanie zawierające 4 sztuki76,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Krüger Cappuccino Classico bez laktozy z dodatkową pianką 150 g, opakowanie 4 sztuki75,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HEARTS Cappuccino Karamel 10 x 1 kg opakowanie zbiorcze
51,40 zł/1kg
567,95 zł
-54,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
513,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Krüger Family White Cappuccino (500 g Beutel) + blok usy
63,26 zł/1kg
38,59 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Nestlé 12455217 Nestlé Coffeemate Kaffeeweißer 1,0 kg
94,43 zł/1kg
94,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel)
52,82 zł/1kg
26,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10029169 Sahne-Caramel 500g
53,68 zł/1kg
26,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa mrożona Nescafe Frappe opakowanie 8 sztuk (puszka 8x275g) + blok usy
96,07 zł/1kg
231,54 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Pfefferminze Cappuccino Pulver 1 kg
112,45 zł/1l
112,45 zł
Sprzedawca: Crownseller

Cappuccino Mokate o smaku Waniliowym 160 g
56,63 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Granatapfel Instantkaffee 10kg
171,34 zł/1l
1 713,37 zł
Sprzedawca: Crownseller

Cappuccino Mokate o smaku Waniliowym 110 g
72,55 zł/1kg
7,98 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Cappuccino w proszku mrożona kawa w proszku 1 kg
112,71 zł/1l
112,71 zł
Sprzedawca: Crownseller

Vanille Cappuccino Pulver 1 kg
112,48 zł/1l
112,48 zł
Sprzedawca: Crownseller

Vanille Instantkaffee 1kg
198,99 zł/1l
198,99 zł
Sprzedawca: Crownseller

Douwe Egberts – kawa rozpuszczalna Instant Pure Gold
431,59 zł/1kg
440,50 zł
-8,91 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
431,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Krüger Chai Latte biała czekolada pistacjowa 10x25g opakowanie 250g
60,00 zł/1kg
15,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pfirsich Espresso Pulver 200g
281,10 zł/1l
56,22 zł
Sprzedawca: Crownseller
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
10x Serca Cappucino White 1,0 kg
- Zawartość
- 10 l
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, serwatka w proszku, uwodorniony tłuszcz roślinny, odtłuszczone mleko w proszku, rozpuszczalne ziarna kawy (4,8%), stabilizatory: E340 i E452, białko mleka, emulgatory: E471 i E472e, aromat, sól, substancja przeciwzbrylająca: E341. Może zawierać śladowe ilości soi i glutenu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Średnie wartości odżywcze: na 100 g: Wartość kaloryczna: 425,18 kcal Tłuszcz: 9,7 g W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 9,5 g Węglowodany: 77 g W tym cukier: 63 g Białko: 5,9 g Sól: 1,25 g
- Alergeny
- Może zawierać śladowe ilości mleka.
- Waga
- 10000 g
- Firma spożywcza
- TSI GmbH &, Co.KG.Sü,dring 26 &bull, 27404 ZevenGermany
- Nazwa handlowa
- 10x Serca Cappucino White 1,0 kg
- Producent
- TSI Consumer Goods
- Numer producenta
- 401006
- EAN
- 4021155108591
- Zawartość
- 10 l
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, serwatka w proszku, uwodorniony tłuszcz roślinny, odtłuszczone mleko w proszku, rozpuszczalne ziarna kawy (4,8%), stabilizatory: E340 i E452, białko mleka, emulgatory: E471 i E472e, aromat, sól, substancja przeciwzbrylająca: E341. Może zawierać śladowe ilości soi i glutenu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Średnie wartości odżywcze: na 100 g: Wartość kaloryczna: 425,18 kcal Tłuszcz: 9,7 g W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 9,5 g Węglowodany: 77 g W tym cukier: 63 g Białko: 5,9 g Sól: 1,25 g
- Alergeny
- Może zawierać śladowe ilości mleka.
- Waga
- 10000 g
- Firma spożywcza
- TSI GmbH &, Co.KG.Sü,dring 26 &bull, 27404 ZevenGermany
- Nazwa handlowa
- 10x Serca Cappucino White 1,0 kg
- Producent
- TSI Consumer Goods
- Numer producenta
- 401006
- EAN
- 4021155108591
Pasuje również do tego

Krüger Cappuccino Fein & Cremig 350g
27,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Gold kawa rozpuszczalna aromatyczna drobna w słoiku 200g
311,15 zł/1kg
62,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa rozpuszczalna JACOBS GOLD 500g
112,50 zł/1kg
61,50 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,25 zł
Sprzedawca: VendingSklep

Kawa mrożona HEARTS 10 x 1 kg w opakowaniu zbiorczym Letni napój dla gastronomii
66,90 zł/1kg
668,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

DXN Lingzhi Coffee 3 in 1, 20x21 g
268,73 zł/1l
128,99 zł
Sprzedawca: HerbsHelp

Kawa bezkofeinowa Cappuccino 250 g – Ristora
66,64 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kawa rozpuszczalna GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
184,70 zł/1kg
18,47 zł
Sprzedawca: Zyrafka

500G Family Cappucc. Czekolada Z Orzechami Złotymi
88,38 zł/1l
44,19 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kawa rozpuszczalna Ginseng Caffe 200g - Crastan
86,48 zł/1kg
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nescafe Cappuccino bezkofeinowa kawa rozpuszczalna 10 x 12,5 g
157,20 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4005500274995, 275 ml, 14 ml, Sugar, salt, 11% of instant coffee, flavors (with milk ), 71 kcal, 1,6 g, 10,8 g
8,99 zł/1kg
20,69 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CYKORIA DO ZAPARZANIA500 g - LIMA
70,22 zł/1kg
35,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Jacobs Crema Kawa rozpuszczalna 200 g
73,59 zł/1kg
52,25 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Littles Kawa rozpuszczalna o smaku orzechowym (50 g), 102714
605,60 zł/1kg
30,28 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

SCO No 306 Cappuccino Original z delikatną nutą kakao 1000g
30,90 zł/1kg
30,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Melitta 7215 Gastro Topping – śmietanka do kawy 28,0 g, 1,0 kg
76,73 zł/1kg
76,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Kawa zbożowa rozpuszczalna - cynamon i kardamon 125g
338,96 zł/1kg
42,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Niederegger Kawa Mleczna o Smaku Marcepanowym 10 saszetek 200g
144,70 zł/1kg
28,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Idea Coffee Gold Express
290,05 zł/1kg
58,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KAWA CAPPUCCINO WEGAŃSKIE FAIR TRADE225 g - MOUNT HAGEN
116,31 zł/1kg
26,17 zł
Sprzedawca: taleoo

Cappuccino Classic 750g - Rioba
37,46 zł/1kg
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Instant Arabica Café - entkoffeiniert 25 Sticks 50g
436,00 zł/1kg
21,80 zł
Sprzedawca: taleoo

Bezkofeinowa smakowa kawa rozpuszczalna Little's Decaf Rich Hazelnut, 50 g
605,60 zł/1kg
46,38 zł
-34%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,28 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Satro klasyczne cappuccino o delikatnym smaku kakao 500g 5-pak
164,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa rozpuszczalna instant Davidoff Decaf Elegant 100g
69,88 zł/1kg
29,35 zł
Sprzedawca: Metler

Krüger Family White Cappuccino 6-pack (6x 500 g torebek) + blok usy
53,32 zł/1kg
192,47 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kawa rozpuszczalna G7 (Coffeemix 3 w 1)
103,94 zł/1kg
33,26 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Kawa z cykorii klasyczna rozpuszczalna 100 g
281,30 zł/1kg
28,13 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

KAWA ZBOŻOWA INSTANT Z GUARANĄ 125 g - CLIPPER
242,40 zł/1kg
30,30 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Napój Kawowy Kawa Cappuccino Mokate Wanilia Śmietanka 20g Bez Dodatku Cukru
18,04 zł/1kg
10,64 zł
-57%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,51 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
12%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie
Waga 2 kg
Świetnie, wszystko na wierzchu i chętnie jeszcze raz. Dostarczone szybko.
Oceniono dnia 7 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Chętnie jeszcze raz w ten sposób
Waga 10 kg
Najlepsze cappuccino w proszku jakie znam!
Oceniono dnia 29 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top, znowu i znowu!!!
Waga 1 kg
Najlepszy produkt, smakuje niebiańsko!!!!
Oceniono dnia 31 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Capucino
Waga 1 kg
Po prostu pyszne z capocino
Oceniono dnia 16 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cappuccino
Waga 20 kg
Wszystko super
Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 2 kg
Oceniono dnia 20 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 1 kg
Oceniono dnia 9 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 2 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - mocna i pikantna (zestaw 3 sztuk)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
716,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
238,77 zł/1kg

Kawa mrożona typu frappé Nescafé 275 g - Napój w proszku z kawą rozpuszczalną (opakowanie 8 sztuk)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
215,34 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
97,88 zł/1kg

Cappuccino czekoladowe 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Cappuccino Classic 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
58,07 zł/1kg

Krüger Family White Cappuccino 6-pack (6x 500 g torebek) + blok usy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
192,47 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
53,32 zł/1kg

KAWA ROZPUSZCZALNA BEZKOFEINOWA ARABICA/ROBUSTA FAIR TRADE100 g - MOUNT HAGEN
49,13 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Caro Kaffee Instant 500g
81,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa cappuccino instant 250 g – Ristora



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,06 zł/1kg

CYKORIA DO ZAPARZANIA500 g - LIMA



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
35,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
70,22 zł/1kg

Cappuccino Da Zuccherare 250g - Crastan
19,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
64,50 zł/1kg

Nescafe Frappe – orzeźwiająca mieszanka kawowa do przygotowania mrożonej kawy, 275 g, opakowanie zawierające 4 sztuki



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
79,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,89 zł/1kg

Krüger Family Cappuccino Caramel Brittle 6-pack (6x 500g worek) + blok usy
179,03 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
59,68 zł/1kg

MASSIMO Cappuccino Vanilla 125g (10 paluszków á 12,5g) napój instant w proszku z kawą rozpuszczalną i kakao w proszku, szybkie przygotowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1l

Massimo Fantasy Cappuccino Caramel Brittle 10 paluszków á 12,5g rozpuszczalny napój kawowy w proszku o smaku karmelowym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1l

Massimo 1 z 3 kawa rozpuszczalna mokka, 10 paluszków po 18 g, kawa rozpuszczalna, napój w proszku z rozpuszczalnymi ziarnami kawy, cukier i śmietanka do kawy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
229,50 zł/1l

Massimo Cappuccino Classic 10 paluszków á 12,5g kawa rozpuszczalna, kawa ziarnista rozpuszczalna z kakao w proszku, cappuccino rozpuszczalne, szybkie przygotowanie



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1kg

MASSIMO Latte Macchiato 10 paluszków á 12,5 g, rozpuszczalna kawa ziarnista z kakao i odtłuszczonym mlekiem w proszku, latte instant, kawa rozpuszczalna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1kg

MASSIMO Cappuccino Unsweetened 10 paluszków/porcji á 12,5g kawy rozpuszczalnej



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1kg

Kawa rozpuszczalna Massimo 3w1 (180 g)
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
229,50 zł/1kg