5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
NutriBird Handmix - 500 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
243,76 zł
487,52 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Pokarm podstawowy dla ptaków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Leimüller – karma dla kaczek (ziarna) 25 kg6,29 zł/1kg
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Versele Laga NutriBird A21 800g - pokarm do odchowu piskląt (21% białka)
82,49 zł/1kg
65,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga NutriBird Allround - pokarm do odchowu piskląt 250g
28,59 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Nobby 20228, 3 kg, Papuga długoogonowa
175,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga Orlux Nutribird Lori 3kg - pokarm dla lorys
148,62 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga NutriBird A21 3kg - pokarm do odchowu piskląt (21% białka)
175,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vetafarm NeoCare - Pokarm do ręcznego karmienia piskląt 2,5kg
285,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

RoudyBush Formula 3 6,8 kg - pokarm do ręcznego karmienia piskląt
934,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parrot_Planet

NEKTON-Baby Bird - Pokarm do ręcznego karmienia piskląt 500g
87,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitapol Karmeo - Mieszanka dla nimf 1kg
19,79 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

KAKADU Wagner's - mieszanka dla KaKaDu 1kg
65,99 zł/1kg
79,19 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitapol Karmeo - Mieszanka dla nierozłączek 500g
10,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitapol VITALINE - Mix bakaliowy dla wszystkich papug 200g
20,89 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

DELI NATURE 15-028522 Menu 5 Stars dla papug - 2500 g
34,77 zł/1kg
86,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Vitapol VITALINE - Ananas dla wszystkich papug 200g
19,79 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Proso Avicentra żółte 1kg
11,21 zł/1kg
11,21 zł
Sprzedawca: STREFA

VitaPol- SMAKERS TROPICANA DLA DUŻYCH PAPUG 250 g
28,59 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Deli Nature 94 - WildSeeds - Dzikie Nasiona Mieszanka dla wszystkich papug 15kg
9,09 zł/1kg
136,39 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitapol VITALINE Gadu Gadu 20g
4,39 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitapol Karmeo Premium - Mieszanka dla nimf 500g
21,98 zł/1kg
13,19 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ręcznie hodowana karma dla małych ptaków żywiących się nasionami i owadami Ze stabilizatorami flory jelitowej, prebiotykami, enzymami trawiennymi i kwasami organicznymi wspomagającymi trawienie. * Karma początkowa dla ptaków trudnych w hodowli lub dziko żyjących. Karma uzupełniająca dla słabych ptaków. * Zalecana przez weterynarzy i stosowana na całym świecie przez parki ptaków i najlepszych hodowców. Produkty piekarnicze, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, roślinne produkty uboczne, minerały, cukier, drożdże, kwasy organiczne (250 psyllium, mannan-oligosacharydy (100 lecytyna białko 21% | zawartość tłuszczu 12% | popiół surowy 8,5% | włókno surowe 1,5% | lizyna 1,3% | metionina 0,6% | tryptofan 0,27% | treonina 0,8% | wapń 1,5% | fosfor 0,8% | sód 0,37% | magnez 0,15% Witamina A 7200 IU | 3a160a β-karoten 4,35 mg | witamina D3 1500 IU | witamina E 85 mg | witamina B1 7,2 mg | witamina B2 16 mg | D-pantotenian wapnia 20 mg | witamina B6 6 mg | witamina B12 0,03 mg | witamina C 52 mg | niacyna 80 mg | kwas foliowy 1,5 mg | biotyna 0,26 mg | chlorek choliny 700 mg | 3b202 (jod) 2 mg | 3b405 (miedź) 10 mg | 3b503 (mangan) 100 mg | 3b605 (cynk) 96 mg | 3b802 (selen) 0,1 mg | 3b811 (selen organiczny) 0,1 mg Wymieszać proszek z letnią wodą i dokładnie wymieszać do całkowitego rozpuszczenia proszku. W przypadku karmy w tubie lub strzykawce podawać porcję ± 10% masy ciała na posiłek. Mieszanka paszowa pełnoporcjowa w proszku
Skład opracowany naukowo, zawierający wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje młody ptak. Gwarantuje optymalny rozwój i zapewnia całkowity stan zdrowia u młodych ptaków. Może być stosowany w 100% do ręcznego odchowywania oraz jako uzupełnienie diety w gnieździe.
Skład opracowany naukowo, zawierający wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje młody ptak. Gwarantuje optymalny rozwój i zapewnia całkowity stan zdrowia u młodych ptaków. Może być stosowany w 100% do ręcznego odchowywania oraz jako uzupełnienie diety w gnieździe.
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 0.5 l
- Zawartość wilgoci
- 7,8%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Ptak
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5410340221785
- Numer producenta
- 20042
- Producent
- Versele-Laga NV
- Numer zezwolenia
- --
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 0.5 l
- Zawartość wilgoci
- 7,8%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Ptak
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5410340221785
- Numer producenta
- 20042
- Producent
- Versele-Laga NV
- Numer zezwolenia
- --
Pasuje również do tego

Yaheetech klatka dla ptaków z zabawkami, 99 × 46 × 35,5 cm, dla nimf, zeberek i papug, czarna
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Klatka dla ptaków Yaheetech ze stojakiem, woliera dla ptaków z 3 drewnianymi grzędami i 4 miskami do karmienia, klatka dla papużek na 4 kółkach, woliera dla papug, czarna
429,00 zł
-60,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
369,00 zł
Sprzedawca: Yaheetech

Wiklinowe gniazdo dla ptaków Nobby 8 x 12 cm
16,47 zł
Sprzedawca: VISO

Versele Laga NutriBird A21 250g - pokarm do odchowu piskląt (21% białka)
27,49 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Waterdrop Wymienny filtr wody do Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatybilny z w pełni automatycznymi ekspresami do kawy Saeco® Philips® (6 szt.)
109,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Versele Laga NutriBird A21 800g - pokarm do odchowu piskląt (21% białka)
82,49 zł/1kg
65,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
8,56 zł/1kg
213,99 zł
Sprzedawca: boni-shop

Versele Laga Orlux Handmix 500g - karma do ręcznego odchowu piskląt
51,66 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Klatka dla ptaków Yaheetech na kółkach 81 x 76 x 174 cm, woliera wewnętrzna z 4 miskami do karmienia i 2 drewnianymi grzędami, dla papug papużek falistych
599,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Nobby 20228, 3 kg, Papuga długoogonowa
175,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga NutriBird Allround - pokarm do odchowu piskląt 250g
28,59 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga Oropharma Ferti-vit - preparat na śpiew i płodność dla ptaków 25g
32,92 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Poidło Savic małe 2,5x14,5cm
14,11 zł
Sprzedawca: VISO

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
128,35 zł
Sprzedawca: x-planet

Versele Laga Milletsprays 300g żółte proso w kłosach dla wszystkich papug
24,19 zł/1kg
24,19 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Relaxdays 10025133, 1 szt.
154,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Versele Laga NutriBird A19 800g - pokarm do odchowu piskląt (19% białka)
65,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Zestaw zabawek dla ptaków Papuga Zabawka Huśtawka Wiszący dzwonek Papużka falista
96,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Ptaszek łazienkowy Nobby 13x14,5x13cm
23,93 zł
Sprzedawca: VISO

Mucola woliera dla ptaków szara klatka dla ptaków domek dla zwierząt woliera dla papug woliera wewnętrzna VoGelbauer klatka dla papug
365,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Versele Laga NutriBird A21 3kg - pokarm do odchowu piskląt (21% białka)
175,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Wiltec wybieg dla królików 180 x 75 x 75 cm, wybieg i klatka dla małych zwierząt dla królików, zajęcy, świnek morskich, wybieg jako klatka dla królików
189,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Miska dla ptaków Karlie Flamingo z metalowym haczykiem - 11 x 8,5 x 6 cm
24,00 zł
Sprzedawca: VISO

Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete Odkurzacz do czyszczenia na mokro i na sucho, samoczyszczący, lekki, bezprzewodowy, z funkcją mopowania, czyszczenie krawędzi <0,5 cm, niebieski
938,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Odkurzacz akumulatorowy Adormii o mocy ssania 50000 Pa, z czasem pracy 60 minut, funkcją parkowania, idealny do domów z zwierzętami, bezprzewodowy, z szczotką zapobiegającą plątaniu włosów
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Yaheetech klatka dla ptaków XXL, klatka dla ptaków ze stojakiem, domek dla ptaków na kółkach, dla papużek falistych i kanarków, czarna
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Versele Laga Orlux Nutribird Lori 3kg - pokarm dla lorys
148,62 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mieszanka ręczna Orlux
Zawartość 0,5 lWaga 0,5 kg
Dobry produkt, szybka dostawa
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
139,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller – karma dla ptaków dzikich na cały rok, 25 kg (bez łupin) – karma dla ptaków dzikich bez łupin, karma całoroczna, karma sypana
267,98 zł
Sprzedawca: Agrarzone
10,72 zł/1kg

Zeqeey Wiszący pojemnik na nasiona dzikich ptaków Słonecznik Serce Pojemnik na orzeszki ziemne
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

TRUX Karma dla ptaków dzikożyjących zimujących drobna 10kg
59,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,49 zł
Sprzedawca: PremiumKarmy
3,70 zł/1l

Hamak dla ptaków, zimowy, ciepły, pluszowa kryjówka, żółty wzór ananasa, przeznaczony dla papug, nimf i kakadu
240,98 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Nasiona słonecznika 10 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
74,99 zł
Sprzedawca: Posh

Pasza dla kur 15 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
90,58 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller – karma dla ptaków dzikich, na cały rok, 25 kg (Classic) – austriacka karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna, karma sypana
152,97 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,12 zł/1kg

Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,46 zł/1kg

Pasza dla kur 10 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
81,95 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Posh

POSH Karma dla dzikich ptaków 10 kg - Najwyższej jakości 4-sezonowa karma całoroczna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
69,00 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller Karma dla ptaków dzikich 5 kg (klasa premium bez pszenicy) – bezpszeniczna karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna z ziarnami słonecznika
102,06 zł
Sprzedawca: Agrarzone
20,41 zł/1kg

Słonecznik czarny dla ptaków 5kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Słonecznik czarny dla ptaków 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL