Pianka do dachówek czerwona kaniula 750ml soudal
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
53,10 zł
70,80 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kleje budowlane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sika Aktivator-100 - Środek czyszczący i zwiększający przyczepność - Sika422,80 zł/1l
422,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
WIKO MS Klej/uszczelniacz polimerowy, 290 ml, szary95,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Klej dwuskładnikowy Gluefix do metalu, drewna i tworzyw sztucznych, zestaw 100 g450,00 zł/1l
49,00 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OnetDigital

Więcej informacji o reklamie
Soudal Frame Mass Extractor - T-9445 Sou41,06 zł
Sprzedawca: MasterBau

Piankapoliuretan 750 ml Soudal Flexifoam
175,93 zł/1l
131,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Loctite 648, Żelowy, 0,5 ml, 1 szt.
71 960,00 zł/1l
35,98 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Sikaflex-252 300ml karton biały
82,81 zł
Sprzedawca: SABTRADE

PATTEX Express – butelka 750 g
203,71 zł/1kg
195,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Discountic

Sika - Haftreiniger 205 250 ml
537,04 zł/1l
134,26 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Bison 6300466, Pasta, Tubka, 165 g
178,95 zł
-56,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Sikaflex 552 czarny - 600ml
314,42 zł/1kg
188,65 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Sikaflex 221 czarny - 300ml
153,53 zł/1kg
46,06 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Klej + uszczelniacz 11FC Sikaflex, czarny
196,93 zł/1kg
59,08 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Klej Cyjanoakrylowy HYSOFIX 712 - 50g
33,90 zł
Sprzedawca: PAKOGROUP

Sikaflex 545 biały - 300ml
354,40 zł/1kg
106,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Soudal Pistolet natryskowy do pianki termoizolacyjnej 700 ml Izolacja dachu
39,00 zł
Sprzedawca: Metalplus

Sikaflex 252 - czarny klej budowlany 300ml
280,23 zł/1kg
84,07 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Sikasil C silikon neutralny 300g przezroczysty
49,84 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,37 zł
Sprzedawca: SABTRADE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Jeśli lubisz dbać o każdy szczegół swojego domu i śledzić najnowsze trendy w produktach, które ułatwią Ci życie, kupuj Foam Soudal Polyurethane Roof Red 750 ml w najlepszej cenie.
- Typ: Pianka
- Kolor: Czerwony
- Właściwości:
- Odporna na warunki atmosferyczne
- Izolator
- Pojemność: 750 ml
- Nadaje się do:
- Dach
- Wszystkie rodzaje materiałów
- W zestawie: Kaniula
- Materiał: Poliuretan
Soudal czerwona pianka dachowa Canula 750ml. Pianka klejąca o niskiej rozprężalności do szybkiego klejenia dachówek lub paneli dachowych do podłoży takich jak beton, cegła, metal, drewno, płyty izolacyjne lub PVC. Odporna na mróz, ciepło i wiatr.
- Waga
- 0.842 kg
- Zawartość
- 0.75 l
- EAN
- 5411183135130
- Numer producenta
- 96433
- Producent
- Waga
- 0.842 kg
- Zawartość
- 0.75 l
- EAN
- 5411183135130
- Numer producenta
- 96433
- Producent
Pasuje również do tego

profesjonalny przenośny irygator do jamy ustnej HDeye 6 przystawek Zbiornik 300 ml IPX7 5 poziomów
224,75 zł/1kg
89,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Ręczna pianka do dachówek 750ml 500668500668 fischer
82,90 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
80,38 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Foam Soudal Poliuretanowy dach pistoletowy czerwony 750 ml
71,53 zł/1l
53,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw 2 wsporników do paneli słonecznych NuaSol | PV & solar, dach pokryty dachówką, profil aluminiowy
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
19,99 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Izosklep

Drabest | Rusztowanie Jezdne Aluminiowe, 3w1, Drabina Przegubowa, Platforma 130 x 60 cm, 4 m, Udźwig 150 kg, Rusztowanie Jezdne
1 644,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: drabest_pl

MINIO go for it, drzwi pokojowe, drzwi wewnętrzne "SALWADOR IV", 90 cm, kolor dąb craft/czarny
805,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Minio

Schaum Soudal Classic 115797 Poliuretan 750 ml
57,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Izolacja termiczna POLYNOR PUR w puszce PRO – Zestaw – 12 pian – Pistolet do piany – Izolacja termiczna natryskowa – Izolacja ścian, dachów, sufitów
465,00 zł
Sprzedawca: Polynor_com_pl

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Laser krzyżowy profi 4D Laser Level 16 Lines Green 360º Rotary Automatyczny laser krzyżowy (zasięg roboczy: 25 m) ze statywem o regulowanej wysokości 1,2 m 3, baterią 2X, funkcją sterowania głosowego, ochroną przed kurzem i wodą IP54
219,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

Uszczelniacz Wasser Stop Szary 750 Ml
131,24 zł/1kg
98,43 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Foam Soudal Poliuretanowy dach pistoletowy szary 750 ml
70,80 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Piec na pelety Anita 11,6 kW Sannover w kolorze bordowym
3 399,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A+.
Od A++ do GSprzedawca: Sun-Chauffage

Elektrownia balkonowa 1000 W Bifacial glass/glass solar system Ready to plug in WIFI Mini PV photovoltaic system Upgradeable 800 Watts license-free, black
1 990,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

SONNI Kabina prysznicowa Drzwi przesuwne Drzwi wnękowe Drzwi prysznicowe 120 x 185 cm Drzwi prysznicowe Szkło ESG 5mm
1 238,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

MAR-POL Niezależna nagrzewnica olejowa 8kW, 230V/12V M80950
448,00 zł
Sprzedawca: Luxtom

DRABEST | Rusztowanie aluminiowe jezdne Home 3w1, drabina i platforma robocza 2×8 szczebli, wysokość robocza 2,97 m, platforma 114 × 34 cm
657,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: drabest_pl

8-calowa mini piła łańcuchowa z akumulatorem 8000 mAh 1200 W do przycinania, prac rzemieślniczych i majsterkowania
351,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LUMIDRA

Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
199,00 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Taczka ogrodowa 21062, taczka, do 210 kg z oponami - z rękawicami, 100 l
287,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

HOME DELUXE - Zewnętrzne jacuzzi - SPLASH + poduszka, uchwyt na kubek i daszek przeciwsłoneczny - kolor: betonowy ⌀ 208 cm, 130 dysz powietrznych - w zestawie pokrowiec, zestaw naprawczy, zestaw filtrów I Zewnętrzne spa dla 6 osób
2 309,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

BRYZA podsufitka dachowa z litego tworzywa sztucznego, długość 3m, szerokość 305 mm, Antracyt RAL 7021
56,24 zł
Sprzedawca: STREFA

profi 4D laser Level 16 Lines Green 360º automatyczny laser krzyżowy (zasięg roboczy: 25 m) ze statywem o regulowanej wysokości 1,5 m 3
216,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

Wanna Akrylowa Zestaw 4w1 Asymetryczna 170x75 Prawa Biała + Obudowa Akrylowa, Nowoczesny Premium Syfon i Nogi (stelaż) w komplecie | BADLAND AVITA
1 644,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BADLAND24-DE

Termostat grzewczy na podczerwień panel grzewczy grzejnik na podczerwień grzejnik elektryczny 430W z motywem kominka
334,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Makita UD2500, 4,5 cm, 67 l, Ostrze, Czarny, Cyjan, 40 RPM, 2500 W
1 199,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pasta do renowacji ścian Środek do naprawy ścian Wall Mending Agent
71,99 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Klej dwuskładnikowy Gluefix do metalu, drewna i tworzyw sztucznych, zestaw 100 g
49,00 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: OnetDigital
450,00 zł/1l

Soudal Frame Mass Extractor - T-9445 Sou
41,06 zł
Sprzedawca: MasterBau

G1/4 Narzędzia do natrysku farby powietrznej Pojemność 400 ml Opryskiwacz do farb dla przemysłu motoryzacyjnego Prace związane z drewnem morskim
161,40 zł
Sprzedawca: Zanjo24
259,07 zł/1kg

Ceramiczny rdzeń grzewczy Wysoka wytrzymałość Dobra stabilność termiczna Rura odporna na ciepło 0 do 600 �� 230 V 800W
215,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Mini czujnik siły nacisku Automatyka przemysłowa Ogniwo obciążnikowe z kablem Stal nierdzewna10KG
289,80 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Fermit kit uszczelniający z tworzywa sztucznego Fermit biały trwale plastyczny, nadający się do ugniatania, puszka 500g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,93 zł
Sprzedawca: qpool24
35,86 zł/1kg