4,4



Na podstawie 60 opinii
Bearware Ściemnialne gniazda elektryczne sterowane radiowo - Zestaw z pilotem - Zestaw 2 do użytku wewnętrznego + 1 pilot - Gniazdo elektryczne
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
144,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,95 zł-17zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Gniazda bezprzewodowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
BEARWARE zestaw gniazd zewnętrznych sterowanych radiowo z pilotem - 3x gniazda zewnętrzne sterowane radiowo127,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Więcej informacji o reklamie
BEARWARE zestaw gniazd sterowanych radiowo do użytku wewnętrznego 3x gniazda sterowane radiowo + pilot / maks. 25m144,95 zł
-45,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Więcej informacji o reklamie
DEWENWILS Sterowane radiowo gniazdko elektryczne z pilotem, zestaw 4, zasięg 30 m, białe, 3680 W149,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

Więcej informacji o reklamie
zestaw 2 gniazd WLAN, inteligentne gniazdo ze sterowaniem za pomocą aplikacji, gniazdo sterowane radiowo, inteligentna wtyczka, maks. 3520,00 W, gniazdo WLAN 16 A z wyłącznikiem czasowym75,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: raum-blick

Sterowany radiowo zestaw gniazd EMOS, 3 gniazda bezpieczeństwa z pilotem, 3-pak, 230V, 1000W, zwiększona ochrona przed dotykiem, P0069
192,73 zł
Sprzedawca: Minitoys

as-Schwabe 24080 as-Schwabe Funksteckdosen-Set
202,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Sygonix RSL Zestaw ściemniacza radiowego Wtyczka pośrednia Zdolność przełączania (maks.) 300 W Zasięg maks
178,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Brennenstuhl 1507040, Wewnętrzna, Biały, 25 m, IP20, Bezprzewodowy, RF Wireless
93,58 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
80,33 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Inteligentny dom Gniazda sterowane radiowo Wtyczka wewnętrzna WiFi WLAN Gniazdo z ochroną przed dotykiem Przełączana strefa wewnętrzna Asystent Google Alexa Biuro Gabinet EU Retoo
23,49 zł
Sprzedawca: Retoo

Sterowany radiowo zestaw gniazd SONERO S-RCS201, wewnętrzny
88,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

REV 0085010703, Czarny, Biały, 30 m, 230 V, 62 mm, 35 mm, 116 mm
150,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Sterowany radiowo zestaw gniazd SONERO S-RCS104, 1 nadajnik, 4 odbiorniki, biały
205,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hama 00223581, Typu F, Biały, 2 szt., 230 mm, 140 mm, 65 mm
162,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Heitech Gniazda zewnętrzne sterowane radiowo Zestaw przełączników sterowanych radiowo 3-częściowy IP 44 do użytku zewnętrznego
87,35 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Gniazdo zewnętrzne BEARWARE Wifi - sterowanie głosowe za pomocą Alexa lub Google Home - WiFi 2,4 Ghz - 3600 W - sterowanie Smart Plug WiFi za pomocą aplikacji Smart Life - IP44 - wewnątrz i na zewnątrz - bezpiecznik termiczny
95,95 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Forever Light Smart Intelligente WiFi Steckdose 2,4Ghz 240V 10A TUYA Smart Life APP Alexa Google
51,69 zł
Sprzedawca: Shopmobile

Gniazdka radiowe DEWENWILS z pilotem, zestaw 4 szt., do użytku wewnętrznego, białe, 3680 W
139,69 zł
-3,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
136,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

DEWENWILS Gniazdo radiowe z pilotem zdalnego sterowania, zestaw 4 gniazdek zewnętrznych, IP44, 3680 W
166,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

DEWENWILS gniazdo sterowane radiowo z pilotem, zestaw 2, 16A/3680W, wewnętrzne, białe
119,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dewenwils-Direct
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wyjątkowa wygoda: wystarczy przyciemnić oświetleniebezprzewodowo!
Zestaw dwóch ściemnianych gniazdek sterowanych radiowo z pilotem, zasięg do 30 metrów. Nadaje się do żarówek i ściemnianych diod LED, idealny do oszczędzania energii i elastycznej automatyzacji domu. Zatwierdzone do użytku wewnątrz pomieszczeń zgodnie z klasą ochrony IP20. Ze zintegrowaną zwiększoną ochroną przed dotykiem.
Cechy produktu
- Dwa ściemniacze gniazdowe z pilotem zdalnego sterowania; możliwość sterowania zsynchronizowanego
- Funkcją ściemniania można sterować na urządzeniu i za pomocą pilota zdalnego sterowania
- Włączanie urządzenia w celu włączenia/wyłączenia, kod uczenia, ściemniacz
- zapisuje ostatni stan ściemniania
- 5 ustawień pamięci (ściemniacz może zapamiętać do 5 zaprogramowanych pilotów)
- zielona dioda LED stanu
- zintegrowana zwiększona ochrona styków
- Bateria (typ 27A, 12V) do pilota zdalnego sterowania
Dane techniczne
- Napięcie elektryczne: 250 V ~ AC 50 Hz
- Moc wyjściowa: 300 W / 1,2 A
- Zakres częstotliwości 433,92 MHz
- Zasięg zdalnego sterowania: 15-30 m (przy dobrej widoczności)
- Transmisja sygnału: Radio
- Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
- Stopień ochrony: IP20
- Wejście: Wtyczka typu F / Wyjście: Gniazdo typu F
- Temperatura otoczenia: 0° - 35°C
Wymiary: Długość 114 mm x szerokość 58 mm x głębokość 35 mm (bez wtyczki) / 75 mm (z wtyczką) Waga: 2 x 117 g
Zakres dostawy: 2 x ściemniacz gniazdkowy, w tym 1 x pilot zdalnego sterowania, bateria i instrukcja obsługi
- Długość
- 0.115 m
- Waga
- 0.305 kg
- Model
- Dimmbare Funksteckdosen
- Rodzaj wtyczki
- F
- Kolor
- Biały
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4062861843796
- Numer producenta
- 305748
- Producent
- BEARWARE
- Długość
- 0.115 m
- Waga
- 0.305 kg
- Model
- Dimmbare Funksteckdosen
- Rodzaj wtyczki
- F
- Kolor
- Biały
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4062861843796
- Numer producenta
- 305748
- Producent
- BEARWARE
Pasuje również do tego

BEARWARE Ściemnialne gniazdka sterowane radiowo - Zestaw z pilotem - Zestaw 2 do użytku wewnętrznego + 1 pilot - Wyświetlacz stanu LED - Zintegrowana ochrona przed dotykiem
125,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,15 zł/1kg
55,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 szt., 233 kcal, 975 kJ
67,03 zł/1kg
21,45 zł
Sprzedawca: taleoo

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chleb razowy orkiszowy 375g
27,39 zł/1kg
10,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Canon PIXMA TS3350, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
1 417,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mbosmart

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g
161,33 zł/1kg
9,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minute terrine garnek do gulaszu po węgiersku 57g
162,33 zł/1kg
9,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
997,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elektryczny odkurzacz do liści WOLF, 3w1. zielony/czarny
183,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Maggi 5 minut makaron terrine w sosie śmietanowo-pikantnym 67g
138,00 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brennenstuhl 1507040, Wewnętrzna, Biały, 25 m, IP20, Bezprzewodowy, RF Wireless
93,58 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
80,33 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dreistern Zupa z makaronem ryżowym z Indonezji – zupa z makaronem ryżowym i mięsem z kurczaka, 390 ml
23,59 zł/1l
9,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Deubois pluszowy miś XL kremowy
129,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Doniczka Rato Flat ciemnoszara 32,5 cm
54,99 zł
Sprzedawca: PAFEN

Meica Rindswürstchen 180g
129,00 zł/1kg
23,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Półmaska klasy europejskiej FFP2 / i EN / 30 sztuk - / uniwersalna M-L
31,05 zł
Sprzedawca: Surtep

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: CSVK

Apple MLL82ZM/A, 2 m, USB C, USB C, Męska/Męska, Biały
33,98 zł/1m
67,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

BEARWARE zestaw gniazd sterowanych radiowo do użytku wewnętrznego 3x gniazda sterowane radiowo + pilot / maks. 25m
144,95 zł
-45,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Sterowany radiowo zestaw gniazd EMOS, 3 gniazda bezpieczeństwa z pilotem, 3-pak, 230V, 1000W, zwiększona ochrona przed dotykiem, P0069
192,73 zł
Sprzedawca: Minitoys

BEARWARE zestaw gniazd zewnętrznych sterowanych radiowo z pilotem - 3x gniazda zewnętrzne sterowane radiowo
127,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

as-Schwabe 24080 as-Schwabe Funksteckdosen-Set
202,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Sygonix RSL Zestaw ściemniacza radiowego Wtyczka pośrednia Zdolność przełączania (maks.) 300 W Zasięg maks
178,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sterowany radiowo zestaw gniazd SONERO S-RCS204, wewnętrzny
174,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 58% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
58%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 28% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
28%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
7%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
3%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, towar zgodny z zamówieniem!
Doskonały, przedmiot zgodny z opisem. Pilot zdalnego sterowania zbyt mały do codziennego użytku! Jednak potrzebuję tylko podstawowego ustawienia, więc jest to całkowicie wystarczające.
Oceniono dnia 6 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zacisk uziemiający
Należy pamiętać, że zacisk uziemiający jest niemiecki i wymaga adaptera, który można zaproponować podczas składania zamówienia.
Oceniono dnia 31 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Prosta instalacja
Zamówiliśmy te gniazda sterowane radiowo, aby przyciemnić naszą lampę podłogową. Wszystko działa cudownie.
Oceniono dnia 7 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Jakość bardzo dobra. Dobry stosunek ceny do wydajności, dwa dodatkowe włączniki i wyłączniki byłyby lepsze
Oceniono dnia 15 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko bardzo dobrze
Wszystko poszło dobrze. Ściemniacz działa idealnie
Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ściemniacz
podłączony, sparowany, działa
Oceniono dnia 24 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ściemnialne gniazda sterowane radiowo
Działa idealnie, łatwy w konfiguracji, dokładnie to, czego potrzebowałem. Gorąco polecam.
Oceniono dnia 4 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Górna część
Łatwa konfiguracja. Niezawodne działanie pilota, nawet za meblami. Wysoce zalecane
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

zestaw 4 gniazd WLAN, inteligentne gniazdo ze sterowaniem za pomocą aplikacji, gniazdo sterowane radiowo, inteligentna wtyczka, maks. 3520,00 W, gniazdo WLAN 16 A z wyłącznikiem czasowym
126,00 zł
Sprzedawca: raum-blick

BEARWARE zestaw gniazd zewnętrznych sterowanych radiowo z pilotem - 3x gniazda zewnętrzne sterowane radiowo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(42)Liczba wystawionych ocen: 42
127,95 zł
Sprzedawca: Ganz-Einfach

DEWENWILS Sterowane radiowo gniazdka elektryczne z pilotem, zestaw 5, zewnętrzne, IP44, 3680W, czarne



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39
191,72 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

DEWENWILS Gniazdo radiowe z pilotem zdalnego sterowania, zestaw 4 gniazdek zewnętrznych, IP44, 3680 W



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39
166,15 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

DEWENWILS Gniazda zewnętrzne z pilotem zdalnego sterowania 3680 W, zasięg 30 m, stopień ochrony IP44, odporne na zachlapania



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39
119,27 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

DEWENWILS Gniazdko radiowe z pilotem, gniazdko zewnętrzne IP44, czarne, 3680 W



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39
110,75 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

zestaw 2 gniazd WLAN, inteligentne gniazdo ze sterowaniem za pomocą aplikacji, gniazdo sterowane radiowo, inteligentna wtyczka, maks. 3520,00 W, gniazdo WLAN 16 A z wyłącznikiem czasowym
75,60 zł
Sprzedawca: raum-blick

DEWENWILS Sterowane radiowo gniazdko elektryczne z pilotem, zestaw 4, zasięg 30 m, białe, 3680 W



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
149,10 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

DEWENWILS 3680W Gniazdko radiowe z pilotem, zestaw 3 szt., zasięg 50 m, białe, 16 A



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
102,23 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

Bearware Ściemnialne gniazda elektryczne sterowane radiowo - Zestaw z pilotem - Zestaw 2 do użytku wewnętrznego + 1 pilot - Gniazdo elektryczne



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(60)Liczba wystawionych ocen: 60
144,95 zł
-17,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,95 zł
Sprzedawca: Ganz-Einfach

DEWENWILS Sterowane radiowo gniazdka elektryczne z pilotem, zestaw 2, 3680W, białe



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
115,01 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

DEWENWILS Gniazda radiowe z pilotem, zasięg 30 m, 3680 W/16 A, białe



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
97,97 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

DEWENWILS Gniazdka sterowane radiowo z pilotem, zestaw 2 włączników światła, 16A, 3500W



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
115,01 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

BEARWARE Ściemnialne gniazdka sterowane radiowo - Zestaw z pilotem - Zestaw 2 do użytku wewnętrznego + 1 pilot - Wyświetlacz stanu LED - Zintegrowana ochrona przed dotykiem



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(60)Liczba wystawionych ocen: 60
125,95 zł
Sprzedawca: Ganz-Einfach

DEWENWILS Zestaw 2 sztuk bezprzewodowych gniazdek Wi-Fi do użytku na zewnątrz, 3680 W, inteligentne gniazdka Alexa do użytku na zewnątrz
161,89 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

Zestaw gniazd zewnętrznych BEARWARE z pilotem, do użytku na zewnątrz, zasięg do 25 metrów, zestaw 3 sztuk



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
120,95 zł
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Sterowane radiowo gniazdka elektryczne DEWENWILS z pilotem, zestaw 5, 3680W, do wnętrz, zasięg 30M, białe



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(53)Liczba wystawionych ocen: 53
161,89 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

Gniazdka bezprzewodowe DEWENWILS z pilotem, zestaw 4 gniazdek do wnętrz, białe, 2300 W



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(53)Liczba wystawionych ocen: 53
140,58 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

Sterowane radiowo gniazdka elektryczne DEWENWILS z pilotem, zestaw 3 i 2 nadajników, 2300W, białe



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
136,32 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

BEARWARE zestaw gniazd sterowanych radiowo do użytku wewnętrznego 3x gniazda sterowane radiowo + pilot / maks. 25m



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
144,95 zł
-45,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,95 zł
Sprzedawca: Ganz-Einfach