5,0



Na podstawie 5 opinii
Darbo Syrop cytrynowy sycylijski 30% mniej cukru 500ml (1 opakowanie)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
40,31 zł
80,62 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Syrop do napojów Teisseire Lemon/Lemon 0% - 600 ml (1 opakowanie)Jednorazowe103,50 zł/1kg
72,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Syrop Klonowy 250Ml TargrochJednorazowe127,56 zł/1l
31,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Syrop poziomkowy 500mlJednorazowe126,38 zł/1l
63,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Syrop korzenny z imbirem 250 mlJednorazowe105,16 zł/1l
26,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Syrop cytrynowy Darbo Sicilian do zmieszania z wodą sodową 500 mlJednorazowe
84,94 zł/1l
42,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 9001432018138, 500 ml, 51 kcal, 13 g, 13 gJednorazowe
85,24 zł/1l
42,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Elderflower Syrup 30% mniej cukru 500ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
81,22 zł/1l
40,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Syrop Lemon 700ml - Syrop do koktajli, koktajli mlecznych i kawy (1 opakowanie)Jednorazowe
315,64 zł/1l
220,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Darbo Naturrein syrop z brzoskwini i marakui do mieszania z wodą sodową 500mlJednorazowe
64,86 zł/1l
32,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Syrop z czarnej porzeczki Koncentrat soku z czarnej porzeczki 500mlJednorazowe
68,62 zł/1l
34,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo syrop z owoców granatu z owoców do mieszania z wodą sodową 500mlJednorazowe
85,24 zł/1l
42,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Syrop do napojów Mojito 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
101,05 zł/1kg
70,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Syrop cytrynowy z maliną 250ml BacówkaJednorazowe
41,80 zł/1l
10,45 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Maliny w syropie cukrowym 240g - Schronisko Bukowina
64,54 zł/1l
15,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Syrop Owocowy Z Marakui 500Ml Piwniczka BabuniJednorazowe
51,22 zł/1l
25,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop klonowy C bezglutenowy330g (250ml) BIOPLANETJednorazowe
113,16 zł/1l
28,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

SYROP CYTRYNOWY 500 ml - REMBOWSCYJednorazowe
45,64 zł/1l
22,82 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Darbo syrop z czarnej porzeczki i cytryny o obniżonej zawartości cukru 500mlJednorazowe
80,62 zł/1l
40,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SCHWARTAU 33620 CoffeeShop syrop waniliowy 650mlJednorazowe
161,65 zł/1l
105,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop owocowy Raak o smaku malinowym bez cukru (6 x 750 ml)Jednorazowe
57,99 zł/1l
271,95 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
260,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Syrop Darbo Sicilian Lemon - 30% cukru - świeży smak i mniej kalorii
Czy Ty również uwielbiasz świeży smak wyciśniętych, w pełni dojrzałych cytryn? Ten niewielki owoc cytrusowy może wzbogacić smak naszych napojów i deserów już przy użyciu niewielkiej ilości soku. Jednak znalezienie właściwej równowagi między kwasowością cytrusów a owocową słodyczą wymaga wielu prób. Czasami lepiej jest polegać na doświadczeniu sensorycznym profesjonalistów. Tradycyjna firma Darbo wprowadziła teraz na rynek syrop Darbo Sicilian Lemon Syrup - 30% cukru w butelce o pojemności 500 ml , który uwielbiamy na całym świecie. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozgrzewające koktajle w zimowe wieczory, pyszne ciasto cytrynowe czy szybką lemoniadę dla całej rodziny - syrop Darbo Sicilian Lemon Syrup -30% Sugar jest idealny do prawie wszystkiego, gdzie ważny jest smak.
Szczególną cechą syropu Darbo Sicilian Lemon Syrup z 30% mniejszą zawartością cukru jest niesamowita intensywność smaku i wyjątkowo owocowy aromat. Naturalnie przetworzony syrop osiąga to dzięki wyłącznemu wykorzystaniu najlepszych owoców cytrusowych, doskonałemu procesowi produkcji i mieszance opartej na wieloletnim doświadczeniu z najlepszymi dodatkami, takimi jak wysokiej jakości cukier i naturalne zioła. Syrop jest idealny do udoskonalania złożonych przepisów, od prostych napojów po ekscytujące wypieki. Dodaj owocową nutę cytrusów do swojego ciasta, lemoniady lub koktajlu i poczuj elegancki smak Sycylii, słońca i ciepłego południa dzięki syropowi Darbo Sicilian Lemon Syrup -30% cukru.
Wszechstronne zastosowanie w kuchni i barze
Syrop Darbo Sicilian Lemon z 30% mniejszą zawartością cukru to intensywnie aromatyczny, naturalny i dietetyczny produkt, który idealnie nadaje się do uszlachetniania i wzbogacania potraw i napojów. Syrop można dodać do dowolnego słodkiego lub pikantnego przepisu lub użyć go jako bazy. Niezależnie od tego, czy jest to azjatyckie dzieło, koktajl virgin na suchy styczeń, czy też podstawa pysznej lemoniady na odchudzanie - wyobraźnia nie ma granic. Polecamy następujące przepisy od Wark24:
Pomysł na przepis 1: Szybka i orzeźwiająca lemoniada
Dla każdego napoju wymieszaj jedną część syropu Darbo Sicilian Lemon Syrup -30% cukru z siedmioma częściami wody. Na przykład na pół litra należy użyć 62,5 ml syropu Darbo Sicilian Lemon Syrup z 30% mniejszą ilością cukru i 437,5 ml wody gazowanej Classic. Udekoruj pyszną lemoniadę kostkami lodu, cząstką limonki i kilkoma listkami świeżej mięty. Kojąca lemoniada dietetyczna na gorące letnie dni jest gotowa!
Pomysł na przepis 2: Bezalkoholowy tonik cytrynowy
Czy chciałbyś obejść się bez alkoholu, ale nie bez wspaniałego smaku wyśmienitych koktajli? W takim razie ten tonik cytrynowy jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy wziąć wybraną wodę z tonikiem (250 ml) i wymieszać ją z 2-4 cl syropu Darbo Sicilian Lemon Syrup -30% cukru. Udekoruj koktajl kostkami lodu, cząstkami cytryny i gałązką świeżego rozmarynu.W zestawie:
Syrop Darbo Sicilian Lemon -30% cukru
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- Składniki: 57% soku cytrynowego z koncentratu soku cytrynowego, cukier, woda, naturalny aromat cytrynowy, naturalny aromat, koncentrat barwiący (z krokosza barwierskiego i cytryny), substancja słodząca - glikozydy stewiolowe ze stewii.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych na 100g / 100ml - Energia: 109kJ / 26kcal, Tłuszcz: 0g, Nasycone kwasy tłuszczowe: 0g, Węglowodany: 6.4g, Cukier: 6.4g, Białko: 0g, Sól: 0g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- Adolf Darbo Aktiengesellschaft, Dornau 18, 6135 Stans, Österreich
- Nazwa handlowa
- Darbo Syrop cytrynowy sycylijski 30% mniej cukru 500ml
- Producent
- Darbo
- Numer producenta
- 883983
- EAN
- 9001432049958
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- Składniki: 57% soku cytrynowego z koncentratu soku cytrynowego, cukier, woda, naturalny aromat cytrynowy, naturalny aromat, koncentrat barwiący (z krokosza barwierskiego i cytryny), substancja słodząca - glikozydy stewiolowe ze stewii.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych na 100g / 100ml - Energia: 109kJ / 26kcal, Tłuszcz: 0g, Nasycone kwasy tłuszczowe: 0g, Węglowodany: 6.4g, Cukier: 6.4g, Białko: 0g, Sól: 0g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- Adolf Darbo Aktiengesellschaft, Dornau 18, 6135 Stans, Österreich
- Nazwa handlowa
- Darbo Syrop cytrynowy sycylijski 30% mniej cukru 500ml
- Producent
- Darbo
- Numer producenta
- 883983
- EAN
- 9001432049958
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

Syrop cytrynowy Darbo Sicilian do zmieszania z wodą sodową 500 mlJednorazowe
84,94 zł/1l
42,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 9001432018138, 500 ml, 51 kcal, 13 g, 13 gJednorazowe
85,24 zł/1l
42,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Elderflower Syrup 30% mniej cukru 500ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
81,22 zł/1l
40,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Syrop Lemon 700ml - Syrop do koktajli, koktajli mlecznych i kawy (1 opakowanie)Jednorazowe
315,64 zł/1l
220,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Darbo Syrop z czarnej porzeczki Koncentrat soku z czarnej porzeczki 500mlJednorazowe
68,62 zł/1l
34,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Syrop do napojów Mojito 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
101,05 zł/1kg
70,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Darbo syrop z owoców granatu z owoców do mieszania z wodą sodową 500mlJednorazowe
85,24 zł/1l
42,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Naturrein syrop z brzoskwini i marakui do mieszania z wodą sodową 500mlJednorazowe
64,86 zł/1l
32,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop imbirowy Monin, lekko pikantny, idealny do koktajli, 250 mlJednorazowe
85,76 zł/1l
21,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

YO SYRUP syrop owocowy malina 700mlJednorazowe
36,17 zł/1l
25,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo kompot z dzikiej żurawiny naturalny czysty delikatny cierpki smak 400g
71,67 zł/1kg
28,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Truskawka 1000 ml – Owocowa mieszanka do koktajliJednorazowe
89,62 zł/1l
89,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Skrzynia ogrodowa 200208, metalowa, 380 litrów, 120 x 53 x 63 cm
829,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Darbo syrop owocowy truskawka z limonką do zmieszania z wodą sodową 500mlJednorazowe
94,82 zł/1l
47,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Drink Syrup Pina Colada 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
107,99 zł/1kg
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
78,35 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Darbo syrop owocowy o smaku malinowym z wysoką zawartością owoców 500mlJednorazowe
119,92 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Bicycle Gear wózek dla psa - max. 40 kg - składana przyczepka dla psa z osłoną przeciwdeszczową - łatwy montaż - niebieski
972,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
732,86 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Whole Curry G.Ketchup D.800ml
18,57 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bezglutenowe ciasto cytrynowe RUF
33,11 zł/1kg
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje DHNE82, Wolnostojący, Od przodu, Pompa grzewcza, Biały, Przyciski, Obrotowy, Prawy
2 460,15 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

THERMOS STAINLESS KING MUG 0,47 l Thermobecher | HAN 4002205047 | EAN 5010576913845
148,10 zł
Sprzedawca: somnia24

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 kg
90,37 zł/1kg
90,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna tarka do warzyw 550 W z 5 stożkowymi ostrzami, krajalnica do warzyw ze stali nierdzewnej, wielofunkcyjna tarka do warzyw
209,00 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Zestaw syropów Sodastream 8 smaków 440ml Zero cukru plus napoje BoleroJednorazowe
45,45 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop ogórkowy Monin z naturalnym aromatem 1000 mlJednorazowe
49 500,00 zł/1l
49,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo mix dżemów do smarowania owoców 100 sztuk 2500g
69,73 zł/1kg
174,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 1 l
Smakuje świetnie, używam tego syropu do koktajli.
Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 24 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1,5 l
Oceniono dnia 27 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Oceniono dnia 5 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l