4,8



Na podstawie 4 opinii
1 Zapalniczka sztyftowa Zapalniczka elektryczna Podpałka do wielokrotnego napełniania SORTED
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
36,79 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Podpałki do grilla i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
podpałka do grilla z wełny drzewnej grillas®20 kg17,80 zł/1kg
355,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Więcej informacji o reklamie
Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka24,51 zł/1l
25,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,51 zł
Sprzedawca: Octoplus

Więcej informacji o reklamie
Zapalarka do węgla drzewnego Smoke2u Hotplate | 500W64,40 zł
Sprzedawca: Trade2u

Więcej informacji o reklamie
Kolba kukurydzy do podpałki LANDMANN, 450 g92,81 zł/1kg
44,55 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

1 Zapalniczka sztyftowa Zapalniczka elektryczna Podpałka do wielokrotnego napełniania SORTED
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zapalniczka na węgiel drzewny Styx 1 szt
11,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Podpałka żelowa do grilla i kominka 100 ml
65,96 zł/1kg
17,63 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,49 zł
Sprzedawca: Katomix

Krzesiwo Magnezowe Survival Rozpałka Zapalniczka
15,51 zł
Sprzedawca: Multizone

Podpałka żelowa do grilla i kominka 0,5L
17,60 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: DomoDomo

S.T. Dupont 000601 – kamienie zapalające do zapalniczek, czarne, opakowanie zawierające 8 sztuk
152,13 zł
Sprzedawca: oCreon

Zapalniczka w płynie PE-PO 1 l
30,06 zł/1kg
30,06 zł
Sprzedawca: VISO

Activa Podpałka Do Rozpalania Grilla, Kominka, Pieca, 24 Kostki - 19326
5,99 zł
Sprzedawca: activa-grill

Zapalniczka z wełny drzewnej PE-PO 150 szt
47,37 zł/1kg
71,06 zł
Sprzedawca: Toolandia

27 sztuk krzesiw
40,43 zł/1kg
64,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ManufakturMartinshof

Zarelo Bienelo - Zapalniczki z woskiem pszczelim, Naturalne zapalniczki
307,95 zł/1kg
27,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GiglioCollection

Piezoelektryczna zapalniczka gazowa Kitchencraft
1 378,57 zł/1kg
73,31 zł
-47%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,60 zł
Sprzedawca: PolisElectro

ERES - Podpałka wełniana - ERES11682
474,95 zł/1kg
102,59 zł
Sprzedawca: InstaSpares

31381-01 S 3004 - zapalnik automatyczny
4 235,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: oCreon

Podpałka do grilla z zapłonem 12 sztuk
9,89 zł/1kg
9,89 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Rozpałka Z Wełny Drzewnej 32
101,91 zł
-8,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis
Zapalniczka Zapalniczka elektroniczna Podpałka do wielokrotnego napełniania SORTED
Cechy- SORTED: Różne kolory w zależności od stanu magazynowego Kolory mogą się różnić
- Możliwość wielokrotnego napełniania
- Z zabezpieczeniem przed dziećmi
- Plastik z zapłonem piezoelektrycznym
- Regulowana intensywność płomienia
- Pręt można zginać
- Ergonomiczny
- Wymiary: ok. 280 x 45 x 25 mm (długość pręta ok. 140 mm)
- 1 zapalniczka (różne kolory w zależności od stanu magazynowego Kolory mogą się różnić)
UWAGA: Przechowywać w miejscu niem dla dzieci!
Nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50 °C ani na długotrwałe działanie promieni słonecznych!
R12 Skrajnie łatwopalny
R 65 Działa szkodliwie; może powodować uszkodzenie płuc w przypadku połknięcia
R 66 Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry
R 67 Pary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy
R 51 Działa toksycznie na organizmy wodne
R 53 Może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym
H411 Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki
H220 Skrajnie łatwopalny gaz
H280 Zawiera gaz pod ciśnieniem; może wybuchnąć po podgrzaniu
H336 Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy
H225 Wysoce łatwopalna ciecz i pary
H304 Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią
EUH066 Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry!
- EAN
- 4779043240501
- Producent
- PROflame
- EAN
- 4779043240501
- Producent
- PROflame
Uwaga!
Pasuje również do tego

Zapalniczka JET – zapalniczka burzowa – bezpieczne zapalanie nawet przy wietrze – wraz z wkładem do ponownego napełniania
9 219,44 zł/1l
165,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Zapalniczka kuchenna Polyflame Grill bardzo długa
22,72 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Grill węglowy SunJas – grill turystyczny, grill stołowy, grill kempingowy, o wymiarach 27 x 35 x 19,5 cm. Przenośny, składany grill. Grill do użytku na zewnątrz, grill do ogrodu, grill w walizce
227,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
211,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

SodaStream 1047200490, Butelka karbonizowana, Przezroczysty, 0,6 l, 2 szt., CE, 205 mm
71,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Sensalou Kissenbezug 2er Set Doppelpack wasserdicht - Kopfkissen Bezüge 80x80 cm
101,74 zł
Sprzedawca: Tadima-GmbH

Brandson, elektryczny zapalniczka łukowa, zasilana przez USB, z wskaźnikiem LED, bezpłomieniowa zapalniczka do świec, przeznaczona do kuchenek gazowych, grilli i kominków, czarna, 1 sztuka
1 459,00 zł/1kg
85,95 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Zapalniczka Plazmowa Dotyk Xtech Elektryczna Usb
197,24 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: UniMarket

Gastronomia Otwieracz do puszek Otwieracz do puszek na stół
266,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Poduszka ortopedyczna do siedzenia wykonana z żelu memory, poduszka na kość ogonową
54,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Gaz do zapalniczek 250 ml Do napełniania zapalniczek, palników lutowniczych itp. Dostarczany z typowymi adapterami
342,28 zł/1l
85,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Zapalniczka gazowa Orion | zapalniczka w sztyfcie | zapalniczka gazowa do kuchni elastyczna do wielokrotnego napełniania 26 cm
101,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,89 zł/1kg
122,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
14,89 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brandson - Zapalniczka w sztyfcie, elektryczna zapalniczka łukowa, 100 zapłonów, ładowalna przez USB zapalniczka do świec kuchennych, świec, kuchenek gazowych, grilla, kominka
634,35 zł/1kg
85,95 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Pilot SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
211,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dse-one

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały!!!
Bardzo praktyczny... koniec z poparzeniami palców... Idealny... cieszę się ponownie!!!
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Solidny, duży płomień
Solidna zapalniczka w sztyfcie z dużym płomieniem, łatwa do ponownego napełnienia.
Oceniono dnia 19 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko cudownie bar
Wszystko cudownie, gorąco polecam
Oceniono dnia 3 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® 2600 szt. Rozpałka do Pieca Podpałka do Grilla Kominka Kostki



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
174,23 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
27,66 zł/1kg

Podpałka do grilla Octoplus brykiet do kominka ogniska 1 sztuka
17,01 zł
Sprzedawca: Octoplus
7,40 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 22 sztuki
13,21 zł
Sprzedawca: Octoplus
47,18 zł/1kg

Podpałka Gorill brązowa do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
4,90 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,66 zł
Sprzedawca: Octoplus
29,13 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
17,90 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,01 zł
Sprzedawca: Octoplus
34,02 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
25,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,51 zł/1l

Podpałka Gorill brązowa do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
3,90 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,70 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,67 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
25,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,51 zł/1l

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
23,80 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,61 zł
Sprzedawca: Octoplus
22,61 zł/1l

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
25,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,51 zł/1l

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 12 sztuk
7,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
50,07 zł/1kg

Podpałka Gorill biała do grilla kominka pieca i ogniska 32 sztuki
8,46 zł
Sprzedawca: Octoplus
28,20 zł/1kg

podpałka do grilla z wełny drzewnej grillas®20 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
355,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
17,80 zł/1kg

grillas® podpałka 15 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
275,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
18,40 zł/1kg

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
199,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
20,00 zł/1kg

Zapalarka do węgla drzewnego Smoke2u Hotplate | 500W



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
64,40 zł
Sprzedawca: Trade2u

Przenośny podpał do kominka na węgiel drzewny, ze stali nierdzewnej, składany, model MT-18
389,10 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
259,40 zł/1kg

KOTARBAU® Rozpałka do Pieca Podpałka do Grilla Kominka Kostki Zestaw 180 SZT



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
25,90 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
51,80 zł/1kg

podpałka grillas®6 kg podpałka do komina wełna drzewna rozpałka do grilla drewno podpałka



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
135,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
22,66 zł/1kg

podpałka grillas®5 kg podpałka do komina wełna drzewna rozpałka do grilla drewno podpałka



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
135,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
27,19 zł/1kg