5,0



Na podstawie 4 opinii
KOTARBAU® Naturalna i wolna od torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 500 g - 5 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
19,41 zł
3,88 zł / 1l
+ 12,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Nawozy roślinne/zwierzęce do 10 kg, bez guana i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
BottosStart 12-20-15 - nawóz do trawników 10 kg119,88 zł/1kg
1 198,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP

Więcej informacji o reklamie
BioBizz Fish-Mix 0,5L nawóz wzrostowy do gleby i Coco Grow365,30 zł/1l
182,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Bottos Nutrattiva 5-0-7 - nawóz do trawników 2,7 kg195,54 zł/1kg
527,96 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP

Więcej informacji o reklamie
Dr.Soil kompost z robaków 1l25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

KOTARBAU® Naturalna ziemia kokosowa bez torfu Sciólka kokosowa 1,3 kg - 14 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego
4,33 zł/1l
60,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU

Naturalny substrat tropikalny, humus kokosowy – 9 l
3,96 zł/1l
35,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Gleba dla roslin miesozernych - gleba dla roslin miesozernych
30,13 zł/1l
30,13 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Nawóz NPK z guano 2,5kg
11,87 zł/1kg
35,61 zł
Sprzedawca: VISO

Acti-Vera 0.5L BioBizz Vitaliser Grow & Soil/Coco
405,00 zł/1l
202,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Obornik kurzy granulowany 5L
4,54 zł/1l
22,68 zł
Sprzedawca: S-Garden

BioBizzGrow, nawóz do wzrostu, 10 litrów
49,70 zł/1l
497,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nawóz do truskawek z guano 500ml
53,66 zł/1l
26,83 zł
Sprzedawca: VISO

BSI Nawóz do pelargonii 5 litrów
47,93 zł/1kg
239,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

SOLABIOL - Nawóz do drzew oliwnych i figowych - puszka 750 g - UAB
265,09 zł/1kg
198,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Discountic

Florovit obornik koński worek 10l
4,76 zł/1l
47,56 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Nohel Kompost ogrodowy 40l
1,42 zł/1l
56,85 zł
Sprzedawca: Eoshop

SUBSTRAL® 73990 SUBSTRAL® Pflanzen Nahrung Grünpflanzendünger 1,0 l
87,01 zł/1l
87,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Nawóz do roślin kwitnących UAB 700 g
227,17 zł/1kg
162,54 zł
-3,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kompost doniczkowy OR BRUN OBRTPLAN35N 35 L
6,74 zł/1l
235,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

BioBizzGrow, nawóz do wzrostu, 1 litr
104,06 zł/1l
111,66 zł
-7,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
104,06 zł
Sprzedawca: TR8
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
PODŁOŻE KOKOSOWE DLA ROŚLIN TERRARIUM 5 L
Ścinki kokosowe do uprawy roślin i sadzenia siewek warzywnych. Jeśli hodujesz warzywa i owoce, to na pewno cenisz sobie rozwiązania sprzyjające niezakłóconemu rozrostowi roślin. Takie możliwości daje ekologiczne podłoże z kokosowych płatków i ścinków, które jako jedna z najlepszych ściółek naturalnych na świecie sprawi, że Twoje plony będą naprawdę owocne.
- Podłoże kokosowe w formie ścinek i chipsów, które wykorzystasz w ogrodzie i do y kwietnej.
- Podłoże kokosowe stosowane jest w uprawach roślin stosunkowo niedługo.
- Dopiero niedawno zbadano jego fantastyczne właściwości nawadniające system korzeniowy rośliny, a także doceniono obszar składników pokarmowych, które naturalnie występują we włóknie kokosa.
- Ekologiczna ściółka z kokosa od KOTARBAU® to pewnik dobrego plonu.
- Rozwój części podziemnej rośliny we włóknie kokosa jest stabilny, a młodą sadzonkę przesadzasz wyłącznie do podłoża docelowego.
- Po zastosowaniu włókna kokosowego zapewniasz roślinie świetny start ze składnikami odżywczymi, które zasilą sadzonkę w kolejnych etapach jej wzrostu jeszcze przez kolejne tygodnie.
- Ściółka kokosowa od KOTARBAU® jest także idealnym podłożem terrarystycznym, które możesz stosować w aranżacji paludarium.
- Podłoże zapewnia optymalną wilgoć dla roślin i gadów, a jeśli chcesz urządzić tropikalne terrarium, to wyłącznie z włóknem kokosa masz szansę stworzyć optymalne warunki dla zwierząt.
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 5 l
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 590499400411005904994004110
- Producent
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 5 l
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 590499400411005904994004110
- Producent
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

KOTARBAU® Podpora Kokosowa do Roślin ⌀ 2,5 x 100 cm Podpórka z Włókna Kokosowego Palik do Kwiatów
44,88 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,31 zł/1kg
55,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Kompletny zestaw nawozów BioBizz Starters-Pack do uprawy w pomieszczeniach
134,38 zł/1l
403,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra
21,41 zł/1l
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil

Trixie 76158
56,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Seramis specjalny granulat do storczyków Your green thumb 2500ml
8,64 zł/1l
21,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
109,79 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Doniczka Prosperplast Rato Low antracyt, 17 x 17 x 17 cm
18,40 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,31 zł
Sprzedawca: DIKEL

Biovita Perlit Ogrodniczy Do Podłoży Naturalny Zatrzymujący Wodę 1l
5,42 zł/1l
5,42 zł
Sprzedawca: DomoDomo

KOTARBAU® Naturalna i wolna od torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 2 x 500 g - 10 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego
7,35 zł/1l
73,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU

Drzewo cytrynowe Meyer -Lisa- 30 cm bez owoców Citrus Meyer Lemon
32,78 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Bio2 Biovita Perlit Ogrodniczy 10L Naturalny Spulchniacz Dodatek Do Podłoża
22,99 zł
Sprzedawca: Martom

Roslina domowa do zawieszenia - Ceropegia woodii - kwiat kandelabrowy - kosz wiszacy 10 cm
94,79 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Figowiec 'Brown Turkey', ok. 30 cm – Ficus carica, prawdziwa figa, idealna do ogrodu, tarasu i balkonu
25,79 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Zestaw 3 róznokolorowych roslin Fittonia, srebrna siatka lisciowa, roslina mozaikowa, doniczka 9 cm
51,68 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Romberg 24091205, Coconut soil, 1 szt., 105 mm, 200 mm, 50 mm, 666 g
37,73 zł/1kg
24,15 zł
Sprzedawca: VISO

Łóżko Paris 28902, tapicerowane, sztuczna skóra, z diodami LED i rusztem, czarne, 140 x 200 cm
785,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

KOTARBAU® Naturalna i pozbawiona torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 6 x 500 g - 30 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego
0,03 zł/1l
98,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Brykiet Podłoże Kokosowe Do Roślin Terrarium Zestaw 12 X 500 G
2,59 zł/1l
155,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Brykiet Podłoże Kokosowe Do Roślin Terrarium Zestaw 24 X 500 G
2,41 zł/1l
289,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU

BioBizz Coco-Mix 50 L - Blumenerde
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Włókno kokosowe Coco Peat 0-10mm 5l - Biovita
2,68 zł/1l
13,41 zł
Sprzedawca: DomoDomo

KOTARBAU® Naturalna ziemia kokosowa bez torfu Sciólka kokosowa 650 g - 7 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego
6,41 zł/1l
44,88 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Naturalna ziemia kokosowa bez torfu Sciólka kokosowa 1,3 kg - 14 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego
4,33 zł/1l
60,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU

VINGO LED Plant Lamp Garden & Greenhouse Accessories 45W Plant Light 225 LEDs for Greenhouse, Red Blue Full Spectrum Plant Light for Seedling, Garden, Flowers, Indoor Garden Grow Lamp
119,66 zł
-29,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Bio5 Ziemia Do Wysiewu Nasion Gotowa Pikowania Rozsady Z Włóknem Kokosowym 5L
1,63 zł/1l
8,16 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ziemia kokosowa bez torfu
Potrzebuję go do roślin ogrodowych, zawsze go używałem, dobra wartość, a moje małe drzewka mi za to dziękują. Oczywiście muszę dodać trochę nawozu, ale nie za dużo. Jestem zadowolony
Oceniono dnia 1 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ziemia kokosowa
Łatwa w obróbce, wystarczająca ilość na brykiet
Oceniono dnia 1 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gleba kokosowa
dobry produkt. szybka dostawa
Oceniono dnia 25 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

BottosStart 12-20-15 - nawóz do trawników 25 kg
2 107,00 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
84,28 zł/1kg

vidaXL Cegły kokosowe 5 szt. 5 kg na sztukę 25 kg łącznie



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
422,99 zł
Sprzedawca: vidaXL
17,98 zł/1kg

Torba dla psa, torba podrózna, skrzynia transportowa, z bocznymi kieszeniami, torba dla kota, z regulowanym paskiem na ramie, grafitowa, XL: 30x50x32 cm
96,90 zł
Sprzedawca: TEXCORP
193,80 zł/1kg

Torba dla psa, torba podrózna, skrzynia transportowa, z bocznymi kieszeniami, torba dla kota, z regulowanym paskiem na ramie, grafitowa, L: 25x43x27 cm
81,90 zł
Sprzedawca: TEXCORP
204,75 zł/1kg

Artykuły ogrodnicze Mech torfowiec Nawilżający nawóz organiczny dla storczyków Phalaenopsis
169,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 408,33 zł/1kg

BottosStart 12-20-15 - nawóz do trawników 2 kg
381,44 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
190,72 zł/1kg

KOTARBAU® Naturalna i wolna od torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 500 g - 5 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
19,41 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
3,88 zł/1l

Kosze nawozowe do bonsai, przenośne kosze nawozowe, kosze nawozowe z pokrywą, kosze siatkowe na nawozy, plastikowe kosze na nawozy, kosze na nawozy
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
525,40 zł/1kg

Nawozy – mączka bazaltowa – środek odstraszający ślimaki, 10 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: TD_STONES
3,00 zł/1kg

Stężenia Do Gabionów, 100 Szt., Galwanizowana Stal, 30 Cm Lumarko!



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
105,99 zł
Sprzedawca: vidaXL
37,85 zł/1kg

Proszek przyspieszający wzrost roślin i kwiatów – nawóz stymulujący wzrost sadzonek, poprawiający ich przyrost
124,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
2 178,95 zł/1kg

żarówka roślinna 200LED E27 30W Lampa oświetleniowa 85?265V do wzrostu roślin kwitnących
136,60 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 845,95 zł/1kg

Nawóz organiczny Schacht specjalnie do warzyw Opakowanie 2 kg z miarką granulatu nawozowego
68,90 zł
Sprzedawca: Krocoworld
34,45 zł/1kg

Stężenia Do Gabionów, 50 Szt., Galwanizowana Stal, 30 Cm Lumarko!



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
70,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,99 zł
Sprzedawca: vidaXL
49,28 zł/1kg

Dr.Soil kompost z robaków 1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l