Czekoladowe chrupiące tosty 351 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
145,51 zł

137,20 zł-8,31zł

390,88 zł / 1kg

+ 89,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 9 – śr. 14 października
Nasze najlepszeoferty
Płatki kukurydziane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Krab mrożony połówki 1 kg - myfood
Krab mrożony połówki 1 kg - myfood
64,85 zł/1kg
71,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kellogg Company Smacks, Płatki pszenne, 400 g, Naturalny
Kellogg Company Smacks, Płatki pszenne, 400 g, Naturalny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
21,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack Płatki śniadaniowe 1000g
Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack Płatki śniadaniowe 1000g
45,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kellogg's Extra Dark Chocolate Knuspermüsli Crunch-Clusters 1500g
Kellogg's Extra Dark Chocolate Knuspermüsli Crunch-Clusters 1500g
34,15 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
51,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Płatki Kellogg's Honey Loops – pyszna, chrupiąca przekąska z miodem 330 g
Płatki Kellogg's Honey Loops – pyszna, chrupiąca przekąska z miodem 330 g
283,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
93,60 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Kelloggs Choco Krispies kakaowe płatki śniadaniowe 700g
Kelloggs Choco Krispies kakaowe płatki śniadaniowe 700g
179,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
133,50 zł
-7,63 zł
125,87 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla LION® 761398002 LION® Cereals Müsli 675,0 g
LION® 761398002 LION® Cereals Müsli 675,0 g
89,59 zł/1kg
60,47 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kelloggs Smacks chrupiące słodkie płatki śniadaniowe z pszenicy 330g
Kelloggs Smacks chrupiące słodkie płatki śniadaniowe z pszenicy 330g
272,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
89,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla American Bakery Magic Mallows Płatki czekoladowe 200 g (termin przydatności do spożycia 05.06.2025)
American Bakery Magic Mallows Płatki czekoladowe 200 g (termin przydatności do spożycia 05.06.2025)
662,75 zł/1kg
132,55 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Barnhouse 136220, Płatki kukurydziane, 375 g
Barnhouse 136220, Płatki kukurydziane, 375 g
36,47 zł/1kg
13,86 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Bułka pszenna maślana do burgerów 300 g
Bułka pszenna maślana do burgerów 300 g
35,20 zł/1kg
10,56 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Bajgiel 200g
Bajgiel 200g
111,95 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Chleb żytni pełnoziarnisty OSK 400 g
Chleb żytni pełnoziarnisty OSK 400 g
27,42 zł/1kg
15,49 zł
-29%
10,97 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Płatki kukurydziane bezglutenowe, 250g | SPIELBERGER MÜHLE
Płatki kukurydziane bezglutenowe, 250g | SPIELBERGER MÜHLE
43,80 zł/1kg
10,95 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Płatki kukurydziane 250g
Płatki kukurydziane 250g
47,56 zł/1kg
13,41 zł
-11%
11,89 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Granola z czekoladą 300g
Granola z czekoladą 300g
26,63 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla 10 x płatki owsiane Wurzenerdelikatne (10x500g)
10 x płatki owsiane Wurzenerdelikatne (10x500g)
54,99 zł/1kg
291,59 zł
-16,63 zł
274,96 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Weetabix Original
Weetabix Original
95,72 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Granola z owocami 300g
Granola z owocami 300g
26,63 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Płatki śniadaniowe Nestle Kukurydziane 500 g
Płatki śniadaniowe Nestle Kukurydziane 500 g
50 940,00 zł/1kg
25,47 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Nie ma chyba innych płatków śniadaniowych, które zapewniają tak dobry i słodki początek dnia jak Chocolate Toast Crunch z USA! Te amerykańskie płatki śniadaniowe zostały wyprodukowane z najlepszego kakao i słodzone cynamonem i cukrem. Ta kombinacja jest niezwykle smaczna i zapewnia doskonały nastrój już od samego rana!

Składniki: Pełnoziarnista pszenica, cukier, olej ryżowy i/lub rzepakowy, mąka ryżowa, fruktoza, maltodekstryna, kakao przetworzone alkaliami, sól, dekstroza, olej kokosowy, lecytyna sojowa, fosforan trójsodowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, cynamon, naturalny aromat, BHT i witamina E (mieszanka tokoferoli) w celu zachowania świeżości.

Informacje o wartościach odżywczych: Na 100 g:

Wartość energetyczna: 1755 (kJ) , Energia: 419 (kcal) ,Tłuszcz: 10 g, kwasy tłuszczowe nasycone: 0,00 g, węglowodany: 77,4 g, w tym cukry: 25,8 g, białko: 6 g, sól: 1,45 g

Lista składników
Składniki: mąka pełnoziarnista (74%) (PSZENICA, OWSIE, JĘCZMIEN, ŻYTO), cukier, syrop glukozowy, miód (3%), sól, barwnik (karoteny), przeciwutleniacze (palmitynian askorbylu, alfa-tokoferol).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza w jednej porcji (100 g): Wartość energetyczna 1734 kJ/414 kcal Tłuszcz 12,2 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,4 g Węglowodany 75,6 g w tym cukry 29,3 g Białko 4,9 g Sól 0,43 g
Waga
351 g
Firma spożywcza
General Mills
Nazwa handlowa
Płatki Kellogg's Honey Loops – pyszna, chrupiąca przekąska z miodem 330 g
Producent
General Mills
EAN
16000127951
0016000127951

Lista składników
Składniki: mąka pełnoziarnista (74%) (PSZENICA, OWSIE, JĘCZMIEN, ŻYTO), cukier, syrop glukozowy, miód (3%), sól, barwnik (karoteny), przeciwutleniacze (palmitynian askorbylu, alfa-tokoferol).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza w jednej porcji (100 g): Wartość energetyczna 1734 kJ/414 kcal Tłuszcz 12,2 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,4 g Węglowodany 75,6 g w tym cukry 29,3 g Białko 4,9 g Sól 0,43 g
Waga
351 g
Firma spożywcza
General Mills
Nazwa handlowa
Płatki Kellogg's Honey Loops – pyszna, chrupiąca przekąska z miodem 330 g
Producent
General Mills
EAN
16000127951
0016000127951
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Kelloggs Crunchy Nut Oat Granola Choco und Hazelnut Packung 380g
Kelloggs Crunchy Nut Oat Granola Choco und Hazelnut Packung 380g
139,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
53,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zdjęcie produktu dla Weetabix Original
Weetabix Original
95,72 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kellogg Company Smacks, Płatki pszenne, 400 g, Naturalny
Kellogg Company Smacks, Płatki pszenne, 400 g, Naturalny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
21,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krab mrożony połówki 1 kg - myfood
Krab mrożony połówki 1 kg - myfood
64,85 zł/1kg
71,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla ALLNUTRITION NUTLOVE Crunchy Flakes 300g Płatki śniadaniowe cynamonowe Płatki kukurydziane bez cukru
ALLNUTRITION NUTLOVE Crunchy Flakes 300g Płatki śniadaniowe cynamonowe Płatki kukurydziane bez cukru
171,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
51,46 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Kellogg's Extra Dark Chocolate Knuspermüsli Crunch-Clusters 1500g
Kellogg's Extra Dark Chocolate Knuspermüsli Crunch-Clusters 1500g
34,15 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
51,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kellogg's Tresor Choco Nut Crunchy Cereal Cushion Pack 1000g
Kellogg's Tresor Choco Nut Crunchy Cereal Cushion Pack 1000g
45,76 zł/1kg
45,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kellogg's Special K dark chocolate, Owsianka, 290 g, Czekolada
Kellogg's Special K dark chocolate, Owsianka, 290 g, Czekolada
82,76 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore
Zdjęcie produktu dla Kellogg Company Frosties Original, Płatki kukurydziane, 400 g, Naturalny, Obraz wygenerowany przez AI
Kellogg Company Frosties Original, Płatki kukurydziane, 400 g, Naturalny
172,50 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
69,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Kellogg's Cornflakes 375g – Chrupiące płatki śniadaniowe z kukurydzy
Kellogg's Cornflakes 375g – Chrupiące płatki śniadaniowe z kukurydzy
74,77 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kellogg Company Special K, Ryżowe bąbelki, 450 g, Naturalny
Kellogg Company Special K, Ryżowe bąbelki, 450 g, Naturalny
192,69 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
86,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes  420,0 g, 1 St., Obraz wygenerowany przez AI
Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes 420,0 g, 1 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kellogg's Tresor Milk Choco Crunchy Cereal Cushion Pack 1000g
Kellogg's Tresor Milk Choco Crunchy Cereal Cushion Pack 1000g
130,23 zł/1kg
130,23 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Krab mrożony połówki 1 kg - myfood
Krab mrożony połówki 1 kg - myfood
71,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
64,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla General Mills - Trix 6 Fruity Shapes 394g
General Mills - Trix 6 Fruity Shapes 394g
201,08 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
510,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pszenica w miodzie 1kg
Pszenica w miodzie 1kg
22,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Poduszki zbożowe z nadzieniem o smaku czekoladowym 1kg
Poduszki zbożowe z nadzieniem o smaku czekoladowym 1kg
22,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kellogg Company Smacks, Płatki pszenne, 400 g, Naturalny
Kellogg Company Smacks, Płatki pszenne, 400 g, Naturalny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
21,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Granola klasyczna 1kg
Granola klasyczna 1kg
20,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
20,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Płatki kukurydziane o smaku czekoladowym 400g
Płatki kukurydziane o smaku czekoladowym 400g
9,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
24,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kółka zbożowe o smaku miodowym 1kg
Kółka zbożowe o smaku miodowym 1kg
16,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
16,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Granola klasyczna 300g
Granola klasyczna 300g
7,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
26,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kółka zbożowe o smaku miodowym 400g
Kółka zbożowe o smaku miodowym 400g
8,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
21,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Granola z czekoladą 300g
Granola z czekoladą 300g
7,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
26,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Poduszki zbożowe z nadzieniem o smaku czekoladowym 400g
Poduszki zbożowe z nadzieniem o smaku czekoladowym 400g
10,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
26,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla American Bakery Magic Mallows Płatki czekoladowe 200 g (termin przydatności do spożycia 05.06.2025)
American Bakery Magic Mallows Płatki czekoladowe 200 g (termin przydatności do spożycia 05.06.2025)
132,55 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
662,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe chrupiące tosty 351 g
Czekoladowe chrupiące tosty 351 g
145,51 zł
-8,31 zł
137,20 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
390,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Amerykańska piekarnia – płatki zbożowe Cereos 180 g
Amerykańska piekarnia – płatki zbożowe Cereos 180 g
122,59 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
681,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kellogg's Mega Smacks
Kellogg's Mega Smacks
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
124,15 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
177,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack Płatki śniadaniowe 1000g
Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack Płatki śniadaniowe 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Płatki Kellogg's Honey Loops – pyszna, chrupiąca przekąska z miodem 330 g
Płatki Kellogg's Honey Loops – pyszna, chrupiąca przekąska z miodem 330 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
93,60 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
283,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kellogg's Extra Dark Chocolate Knuspermüsli Crunch-Clusters 1500g
Kellogg's Extra Dark Chocolate Knuspermüsli Crunch-Clusters 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
51,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
34,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes  420,0 g, 1 St., Obraz wygenerowany przez AI
Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes 420,0 g, 1 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies