5,0



Na podstawie 4 opinii
Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
17,90 zł
63,93 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Dżemy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Powidła śliwkowe Darbo5,95 zł/1l
29,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
ALLNUTRITION FRULOVE In Jelly Cherry 1000g dżem owocowy wiśnia52,99 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Schwartau Ekstra brzoskwiniowe smarowidło owocowe z mniejszą ilością cukru 300g59,50 zł/1kg
17,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Schwartau Specialities Marmolada z gorzkiej pomarańczy wegańska 350g59,14 zł/1kg
20,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo dżem truskawkowy ze słodzikami kaloryczny 220g
0,08 zł/1kg
17,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Strawberry Breakfast Fruit Spread vegan 340g
52,50 zł/1kg
17,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo mix dżemów do smarowania owoców 100 sztuk 2500g
69,73 zł/1kg
174,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Dżem truskawkowy do smarowania owoców St. Dalfour 280g
60,53 zł/1kg
17,19 zł
Sprzedawca: artbook-service

Schwartau Extra Raspberry Breakfast Fruit Spread vegan 340g
52,65 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Konfitura truskawkowa Den gamle Fabrik, 380g
168,79 zł/1kg
64,14 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Zuegg Blueberries No Added Sugar, JAM, Jagodowy, 220 g, 20 g, Sztuczny kolor, Środek konserwujący, 55 kcal
36,72 zł/1kg
14,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Hero 8000080004327, JAM, Truskawka, 280 g, 1033 kcal, 0,2 g, 3,2 g
49,61 zł/1l
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Hero 8000080004372, JAM, Jagodowy, 280 g, 48 kcal, 200 kJ, 0,1 g
0,05 zł/1l
14,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Schwartau malinowa aksamitna pasta owocowa na śniadanie 270g
66,30 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dżem z czarnej porzeczki „Den gamle Fabrik” 380 g
196,89 zł/1kg
74,82 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Schwartau aksamitna truskawka-wanilia, 270 g
399,81 zł/1kg
107,95 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Den gamle Fabrik Dżem pomarańczowy 380 g
196,89 zł/1kg
74,82 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Schwartau aksamitna wiśnia kremowa delikatna pasta owocowa 270g
66,11 zł/1kg
17,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Garden Strawberry Natural Fruit Rich Fruit Spread 200g
95,45 zł/1kg
19,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hero 8000080004358, JAM, Malina, Truskawka, Jagodowy, Jeżyna, 280 g, 40 kcal, 166 kJ, 0,1 g
52,11 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Schwartau Extra Zero Dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
W świecie, w którym coraz więcej osób decyduje się na zdrowszą dietę, dżem truskawkowy Schwartau Extra Zero jest dowodem na to, że przyjemność i świadome odżywianie mogą iść w parze. Ten produkt jest idealnym wyborem dla każdego, kto szuka alternatywy o obniżonej zawartości cukru bez uszczerbku dla smaku. Owocowa rozkosz, która celebruje słodycz natury w najczystszej postaci.
100% smaku truskawkowego, 0% dodatku cukru
Dżem truskawkowy Schwartau Extra Zero zapewnia autentyczny smak dojrzałych w słońcu truskawek prosto na stół śniadaniowy. A co najlepsze? Osiąga to bez dodatku cukru granulowanego. Oznacza to czystą owocową przyjemność o obniżonej zawartości kalorii.
Wszechstronne smarowidło i nie tylko
Pomimo tego, że dżem truskawkowy Schwartau Extra Zero idealnie pasuje do tostów i bułek, można go używać na wiele różnych sposobów. Może być stosowany jako nadzienie do ciast, jako baza do dressingów lub sosów, a nawet jako polewa do deserów.
Schwartauer Werke GmbH & Co KGLübecker Straße 49-55D-23611 Bad Schwartau
Klasyczne smarowidło owocowe teraz również bez dodatku cukru* (*naturalnie zawiera cukier). Zawiera 50 g owoców na 100 g. Wegańskie, bez laktozy i bezglutenowe, bez dodatku barwników i aromatów
Bez dodatku cukru* *naturalnie zawiera cukier
Cukier
Owocowy i pyszny
wegański
Bez dodatku barwników i aromatów
Schwartau Extra Zero Strawberry (280 g)
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Truskawki, woda, substancja słodząca - syrop maltitolowy, koncentrat soku z aronii, substancja zagęszczająca - pektyna, substancja zakwaszająca - kwas cytrynowy, substancja konserwująca - sorbinian potasu, substancja słodząca - sukraloza, stabilizator - cytrynian wapnia
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 56 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 233 kilodżule (kJ) Węglowodany: 17,2 g Węglowodany, w tym cukier: 3,2 g Tłuszcz: 0,2 g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g Błonnik: 1,3 g Białko: 0,4 g Sól: 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 280 g
- Firma spożywcza
- Schwartauer Werke GmbH & Co. KGLübecker Straße 49-55 D-23611 Bad Schwartau
- Nazwa handlowa
- Dodatkowy dżem truskawkowy z substancjami słodzącymi
- Producent
- Schwartau Werke
- Numer producenta
- 84310
- EAN
- 401180084311304011800843113
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Truskawki, woda, substancja słodząca - syrop maltitolowy, koncentrat soku z aronii, substancja zagęszczająca - pektyna, substancja zakwaszająca - kwas cytrynowy, substancja konserwująca - sorbinian potasu, substancja słodząca - sukraloza, stabilizator - cytrynian wapnia
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 56 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 233 kilodżule (kJ) Węglowodany: 17,2 g Węglowodany, w tym cukier: 3,2 g Tłuszcz: 0,2 g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g Błonnik: 1,3 g Białko: 0,4 g Sól: 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 280 g
- Firma spożywcza
- Schwartauer Werke GmbH & Co. KGLübecker Straße 49-55 D-23611 Bad Schwartau
- Nazwa handlowa
- Dodatkowy dżem truskawkowy z substancjami słodzącymi
- Producent
- Schwartau Werke
- Numer producenta
- 84310
- EAN
- 401180084311304011800843113
Pasuje również do tego

Marmolada pomarańczowa, 340 g
64,71 zł/1l
22,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Schwartau Extra Zero Morela bez dodatku cukru owocowa wegańska 280g
70,82 zł/1kg
19,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Zero czarna wiśnia bez dodatku cukru wegańskie 280g
79,86 zł/1kg
22,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Morelowa Pasta Owocowa z Mniejszą Ilością Cukru 300g
59,50 zł/1kg
17,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

d’arbo 268994000 d’arbo Heidelbeer Konfitüre, 450,0 g
68,91 zł/1kg
31,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dżem malinowy extra, 340 g
93,53 zł/1l
31,80 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Dżem truskawkowy do smarowania owoców St. Dalfour 280g
60,53 zł/1kg
17,19 zł
Sprzedawca: artbook-service

Darbo kompot z dzikiej żurawiny naturalny czysty delikatny cierpki smak 400g
71,67 zł/1kg
28,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ekologiczna marmolada mandarynkowa San Vicario
93,29 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Schwartau Extra Blueberry Breakfast Fruit Spread vegan 340g
65,91 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

St. Dalfour Fruit Spread Ginger Orange Spread Jam 280g
67,89 zł/1kg
19,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick czarna porzeczka gourmet pasta owocowa 250g
90,48 zł/1kg
22,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
44,65 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Rosehip Breakfast Fruit Spread vegan 340g
52,50 zł/1kg
17,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Strawberry Breakfast Fruit Spread vegan 340g
52,50 zł/1kg
17,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Darbo dżem truskawkowy ze słodzikami kaloryczny 220g
0,08 zł/1kg
17,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bifi Carazza Pizza Snack wypełniona sosem do pizzy Ciasto pszenne 40g
134,50 zł/1kg
5,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Raspberry Breakfast Fruit Spread vegan 340g
52,65 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pasta owocowa - jeżyna 200g
104,50 zł/1kg
20,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Szynka wędzona, boczek, kawałek ok. 500 g - Sklep mięsny Hell
150,52 zł/1kg
75,26 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Chleb razowy orkiszowy 375g
27,39 zł/1kg
10,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
32,11 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coppenrath delikatne kruche wiedeńskie krążki piaskowe bez cukru 200g
71,40 zł/1kg
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top!
Bardzo smaczne i naprawdę mało kalorii. !
Oceniono dnia 4 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Powidła śliwkowe Darbo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
29,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
5,95 zł/1l

ALLNUTRITION FRULOVE In Jelly Cherry 1000g dżem owocowy wiśnia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
52,99 zł/1l

Konfitura z cytrynbez cukru 350g Rigoni
25,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,97 zł/1l

Konfitura poziomkowa 140g
31,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31 190,00 zł/1l

Krem orzechowy z ciasteczkami Pan di Stelle 380g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,12 zł/1kg

Menz and Gasser powidła śliwkowe ekstra porcjowane 2500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
95,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,08 zł/1kg

Menz and Gasser dżem wiśniowy ekstra porcjowany 2500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,68 zł/1kg

Konfitura z moreli di Frutta Albicocche 250g - Rigoni di Asiago
20,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,88 zł/1l

Marmolada z czerwonej cebuli Stokes z octem balsamicznym i syropem buraczanym 265 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
35,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,11 zł/1kg

Konfitura z rokitnika 250g - Schronisko Bukowina



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,96 zł/1l

Konfitura czerwone pomarańcze sycylijska 360g - Agriscilia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
15,55 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
43,19 zł/1l

Mövenpick Forest Blueberry Gourmet Breakfast Fruit Spread 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,48 zł/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,26 zł/1kg

Hero 8000080004358, JAM, Malina, Truskawka, Jagodowy, Jeżyna, 280 g, 40 kcal, 166 kJ, 0,1 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
52,11 zł/1l

Hero 8000080004365, JAM, Wiśnia (owoc), 280 g, 44 kcal, 186 kJ, 0,1 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
52,11 zł/1l

Hero 8000080004372, JAM, Jagodowy, 280 g, 48 kcal, 200 kJ, 0,1 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
0,05 zł/1l

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,53 zł/1l

Konfitura Casa Rinaldi z gorzkich pomarańczy, 330 g – włoska marmolada z pomarańczy Tarocco – produkt owocowy zawierający 66% owoców



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,00 zł/1kg

Dżem morelowy Bonne Maman ze świeżych owoców 370g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
20,32 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,65 zł/1kg

Bonne Maman galaretka z czarnej porzeczki ze świeżych jagód 370g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,03 zł/1kg