5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Knauf Silikon sanitarny 300 ml anemon
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
432,99 zł
1 443,30 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Silikon i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silikon Sanitärgrau Kartusche201,60 zł/1l
60,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Silikon sanitarny 60 ml bezbarwny338,67 zł/1l
20,32 zł
Sprzedawca: MasterBau

Knauf Natural Stone Silikon antracytowy 300 ml
1 476,63 zł/1l
442,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Knauf Silikon matowy 300 ml biały
1 476,63 zł/1l
442,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Knauf Silikon kuchenny przezroczysty 300 ml
1 476,63 zł/1l
442,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szary silikon sanitarny PRONOVA, 300 ml.
1 349,97 zł/1l
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sopro silikon sanitarny pergamon (27) 310 ml
471,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sopro Silikon sanitarny biały (10) 310 ml
805,61 zł/1l
249,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Silikon sanitarny, tubka, 280 ml, biały
95,96 zł/1l
26,87 zł
Sprzedawca: VISO

Knauf Silikon do okien i drewna 300 ml buk
1 456,63 zł/1l
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL Silikon S-125 310 ml RAL 9001 – 1250415
1 283,84 zł/1l
397,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Tegra Fome Flex – silikon sanitarny 102, 310 ml, biały
556,23 zł/1l
172,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Silikon Sanitarny - bezbarwny 280ml
71,36 zł/1l
19,98 zł
Sprzedawca: StrefaZamieszkania

Silikon sanitarny Ceresit 25 280 ml czekolada
218,68 zł/1l
61,23 zł
Sprzedawca: LAVONIO

OTTOSEAL Silikon S-110 310 ml C7686 TRIJS – 1594435
1 280,61 zł/1l
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL Silikon S-105 310 ml C1106 STRANDBEIGE – 1401424
1 312,87 zł/1l
406,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Soudal silikon sanitarny Silirub 300ml biały 101669
1 611,57 zł/1l
483,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

Silikon sanitarny biały 280 ml do ceramiki
195,50 zł/1l
54,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pattex 280 ml Silikon sanitarny przezroczysty
126,82 zł/1l
35,51 zł
Sprzedawca: Toolandia

Silikon sanitarny 23 ml biały RL
963,48 zł/1l
22,16 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Knauf Silikon sanitarny 300 ml
Trwale elastyczny silikon do pomieszczeń sanitarnych.
Wysokowydajny uszczelniacz do trwale elastycznego spoinowania narożników, połączeń i spoin konserwacyjnych w toaletach, łazienkach i prysznicach.
- Wysoka odporność na starzenie
- Jednoskładnikowy, utwardzany octanem silikon uszczelniający do uniwersalnych zastosowań w pomieszczeniach sanitarnych
- Szybkie sieciowanie: szybkie przejście do stanu wolnego od lepkości
- Przylega do większości podłoży bez podkładu
- Specjalnie zabezpieczony silikon przed pleśnią
- Do trwale elastycznego spoinowania narożników, połączeń i spoin konserwacyjnych w połączeniu z glazurowanymi i nieszkliwionymi płytkami ceramicznymi, szkłem, wieloma tworzywami sztucznymi i powłokami
- Obszar zastosowania: na zewnątrz, wewnątrz
Wariant: 300 ml
Karta charakterystyki
Instrukcje bezpieczeństwa (CLP):
P102 - Chronić przed dziećmi.
P262 - Nie dopuścić do przedostania się do oczu, na skórę lub odzież.
P271 - Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.
EUH : EUH208 - Zawiera 2-oktylo-2H-izotiazol-3-on. Może powodować reakcję alergiczną.
EUH210 - Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
Dodatkowe : Produkt poddany obróbce zgodnie z rozporządzeniem (UE) nr 528/2012 w celu zapewnienia trwałości.
Zawartość LZO: 0%.
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 0.3 l
- EAN
- 4006379096909
- Numer producenta
- 586074
- Producent
- Knauf
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 0.3 l
- EAN
- 4006379096909
- Numer producenta
- 586074
- Producent
- Knauf
Brak hasła ostrzegawczego
P262: Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież.
P271: Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym miejscu.
P102: Chronić przed dziećmi.
Pasuje również do tego

LEDVANCE 941930460, Osłona, Czarny, CE, 220 - 240 V, 50 / 60 Hz, 20 cm
50,11 zł
Sprzedawca: palkar

Nobby – pluszowa myszka z grzechotką, 4 szt., 5 cm
271,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dywan z długim włosiem do salonu, supermiękka imitacja futra królika, sztuczne futro, kolor czarny, wymiary 120 x 160 cm
298,43 zł/1m²
572,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw śrub i nakrętek, kwadrat
653,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ESPRIT Nieprzezroczysta zasłona oczkowa HARP Jasnoniebieska 140 x 250 cm
84,83 zł/1m
212,08 zł
Sprzedawca: WohnDirect

Oświetlenie słupka Paulmann LED Ivo
1 169,15 zł
Sprzedawca: KupZarovky

Dywan dziecięcy, pokój dziecka, chłopiec, dziewczynka, nowoczesny, motyw zwierząt, dżungla, kolor beżowy, rozmiar 160x230 cm
241,03 zł/1m²
886,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Drewniane schody Korfu ¼ konstrukcja spiralna lewa-drewno-balustrada ze stali nierdzewnej-lewa-bez podstopnic
6 260,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Westmann metalowy kosz na śmieci Kubus 240 L antracyt 68x80x116 cm
1 616,00 zł
Sprzedawca: mygardenhome

Komoda Adam z drewna sosnowego w kolorze Dust
2 327,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rauer Sternchenstrauch Plena, wysokość 60-80 cm, w doniczce - Deutzia scabra
447,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw akcesoriów łazienkowych Schöner Wohnen, ceramika, kolor szary: komplet do toalety, dozownik na mydło, pojemnik na szczoteczki do zębów
597,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Schulte-Ufer patelnia do naleśników 28 cm 163628I
401,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

EGLO TARBES, 3 szt., E27, IP20, Czarny
269,10 zł
Sprzedawca: ilove-lighting

EGLO LED Lampa zewnętrzna Calpino 3, kinkiet zewnętrzny z oświetleniem górnym i dolnym, oświetlenie zewnętrzne ścienne z aluminium w kolorze białym, lampa zewnętrzna w kolorze ciepłej bieli, IP54
165,91 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: JOGISEsvietidla

SIT Meble Kredens z 3 szufladami, 2 drzwiami | Akacja naturalna | Stelaż metalowy czarny | szer. 140 x gł. 40 x wys. 90 cm | 11803-01 | Seria NATURAL EDGE
5 921,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dekoracja ogrodowa LED SPHERE na baterie
174,72 zł
Sprzedawca: AmledPL

Gilde Figur, Słoń, Słoń w stylu steampunk, żywica syntetyczna, srebrny kolor, zestaw: 1 sztuka.
Wysokość: 23,00 cm
Szerokość: 28,00 cm
Głębokość: 14,00 cm
37041
314,13 zł
Sprzedawca: HausDerGeschenke

it's about RoMi - Lampa podłogowa Montreux - srebrna - 22x22x134cm do salonu, sypialni
1 172,03 zł
Sprzedawca: TCollection

Ręcznik prysznicowy Ökotex 70x140 450g ręcznik prysznicowy ręcznik kąpielowy ręcznik kąpielowy garant
485,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Płyta montażowa Hettich 90 x 90 stal, 1 szt
402,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

A.S. Création tapeta włókninowa Meistervlies Pro Protect 2, biała, do malowania, 10,05 m x 0,53 m, 167514, 1675-14
12,29 zł/1m²
65,45 zł
Sprzedawca: DIMEX-ART

SITTING POINT BigBag BRAVA® Sitzsack schwarz
821,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Knauf to Knauf
Inne silikony mają tendencję do blaknięcia po kilku latach. W przypadku Knauf nigdy mi się to nie zdarzyło.
Oceniono dnia 7 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Bardzo szybka dostawa dobry produkt zawsze chętnie wrócę
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
249,99 zł
Sprzedawca: iLogic
416,65 zł/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,34 zł/1kg

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,27 zł/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,53 zł/1l

Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
63,36 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,00 zł
Sprzedawca: Sanitas
151,61 zł/1l

SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l

SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l

Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l

Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l

SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l

SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l

SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l

SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l

Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
60,96 zł
Sprzedawca: MasterBau
217,71 zł/1l

Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l

Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l

Ceresit Silikon sanitarny CS20 280ml Bezbarwny Łazienka Kuchnia Odporny na pleśń
48,68 zł
Sprzedawca: MasterBau
173,86 zł/1l

Silikon higieniczny w sprayu 280 ml - Sil S So Be
35,56 zł
Sprzedawca: MasterBau
127,00 zł/1l

Ceresit Silikon sanitarny CS15 Express 280ml Biały Ochrona przed pleśnią Łazienka Kuchnia
40,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
143,64 zł/1l

Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,87 zł
Sprzedawca: MasterBau
423,38 zł/1l